Kogo reprezentuje osoba

Nędza Kazimierz

w KRS

Kazimierz Nędza

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Kazimierz
Nazwisko:Nędza
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1956 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Bielsko-biała (Śląskie), Kraków (Małopolskie), Kryspinów (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Zakopane (Małopolskie)
Przetargi:10 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogacz Tomasz Marcin, Jankowska Bożena Grażyna, Nędza Małgorzata, Szumański Andrzej Paweł, Włodyka Stanisław Kazimierz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czekaj Kazimierz, Górka Zygmunt, Hajto Andrzej Walter, Kadula Zofia, Kasprzyk Tadeusz Ryszard, Majkut Jan, Mitana Kazimierz, Pyla Jan Feliks, Suski Włodzimierz Stefan, Tomasik Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Suski Maciej Paweł
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grauert Casapu Sonia, Gravert Casapu Sonia, Jankowska Bożena Grażyna, Nędza Małgorzata, Szumański Andrzej Paweł, Włodyka Krystyna Janina, Włodyka Stanisław Kazimierz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bachleda Księdzulorz Franciszek, Długosz Piotr, Klimek Rudolf, Laszczyk Jerzy Andrzej, Raszczyk Zbigniew
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ritter Andrzej, Ritter Anna Ewa, Ślizowski Michał Bogumił, Walkosz Jambor Jan Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobański Waldemar Karol
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wnuczek Jan, Łukosz Edward Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukosz Renata Jadwiga
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walkosz Jambor Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Paprocka Walkosz Małgorzata
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gwoździewicz Jacek, Krytowski Kamil, Markiewicz Kamila, Ryński Jacek Przemysław
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nędza Małgorzata, Ptasińska Marta Małgorzata
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karabuła Marek
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głowacki Jacek Józef
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nędza Małgorzata

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogacz Tomasz Marcin, Jankowska Bożena Grażyna, Nędza Małgorzata, Szumański Andrzej Paweł, Włodyka Stanisław Kazimierz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gaczorek Maciej, Gaczorek Mirosław Stanisław, Grabowska Gaczorek Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urban Zbigniew
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyn Paweł Robert, Bauza Krzysztof Adam, Bałabanow Robert Georgi, Boryczko Józef, Budny Wiesław, Chądzyński Piotr Jan, Diakonow Andrzej Mieczysław, Dzideczek Zbigniew, Gaworski Łukasz Konrad, Grodzki Marcin Edward, Janowski Jacek Karol, Jóźwiak Adam Stefan, Karolak Józef, Kiepiel Wiesław Jan, Kondracki Ryszard Jan, Koziara Janusz, Ludwiniak Paweł Marcin, Lurzyński Andrzej Stanisław, Maciejuk Dariusz Kazimierz, Margas Grzegorz, Martyniuk Teresa Elżbieta, Małocha Agnieszka Maria, Miłobędzki Paweł, Potocki Krzysztof Jerzy, Siedlecki Andrzej Marek, Sosnowski Mariusz Paweł, Sozańska Joanna, Suchecki Lech Ryszard, Weber Andrzej Jerzy, Wielgopolan Włodzimierz, Wilk Henryk Zbigniew, Wojcik Felicjan Ernest

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdanowski Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andracka Wiesława Elżbieta, Borowicz Jan, Boryczko Jan, Dziarnowski Bogusław Antoni, Hendzlik Tadeusz, Kwiecień Grzegorz Kazimierz, Madejski Sławomir Michał, Żarczyński Janusz Piotr, Ziemski Tadeusz, Łabudzka Barbara Halina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zamasz Krzysztof Michał
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogacz Tadeusz Marian, Bogacz Tomasz Marcin, Brzeski Waldemar Zdzisław, Burdek Jacek, Cichy Kazimierz Jan, Górny Zbigniew, Kućmierz Jerzy Krzysztof, Kura Krzysztof Franciszek, Maniowski Zbigniew, Marzec Lidia Ewa, Nowakowski Grzegorz Jan, Nycz Jacek Andrzej, Ryczek Piotr Michał, Skowronek Czesław, Winiarczyk Jacek Arkadiusz, Łazowska Waleria Urszula

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sierant Zbigniew
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Engel Zbigniew, Marczak Joanna Katarzyna, Mossur Janusz Antoni, Ronda Alina Zofia, Ronda Vitold, Sobczyk Waldemar Ryszard, Zakrzewski Tadeusz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łada Zygmunt Marek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gałuszka Piotr Janusz, Kubacki Jerzy Krzysztof, Lichota Andrzej Wojciech
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bochenek Józef Adam, Domanus Jan, Jamróz Mieczysław, Kapera Krzysztof, Kowalcze Stanisław, Rentowski Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Małota Olesek Urszula Maria
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziubasik Damian Piotr, Długosz Piotr Jan, Ignacok Wojciech Adam, Słowik Bronisław
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kubacki Jerzy Krzysztof, Ptasińska Marta Małgorzata, Ptasiński Lech Zbigniew, Sojka Anna Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rozmus Piotr Andrzej
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalczyk Wojciech, Krystyniecki Mariusz, Para Paweł, Pawlikowska Bulcyk Maria, Pawlikowski Józef, Pawlikowski Bulcyk Józef, Worwa Justyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszczyk Wiktor Władysław
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szumański Andrzej Paweł, Zdebski Andrzej Maria
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajorek Fiałkowski Leszek Piotr, Klimek Tomasz Robert, Krzyszkowski Michał Jacek, Pałach Waldemar Tadeusz, Pyrdoł Agata Dorota, Skórnóg Marcin, Studentowicz Maria Józefa
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mróz Karolina Barbara, Mróz Łukasz Krzysztof, Nowakowski Eugeniusz Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowakowska Anna Małgorzata
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chowaniak Wojciech Krzysztof, Hlavaty Bohus, Hulej Matej, Krawczak Bartosz Maksymilian, Kuś Alina, Slavkovsky Dusan, Vinter Julius

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szyja Katarzyna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aab Goldberg Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000297607
  2. Advanced Innovation Technologies Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000688401
  3. Agencja Rozwoju Doliny Bobru Sp. Z O.O., Wleń − KRS 0000771510
  4. Agro Center Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000267041
  5. Ak Link Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000669633
  6. Akmit Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000506212
  7. Aktywni Dla Świętochłowic, M. Świętochłowice − KRS 0000361440
  8. Altvater Piła Sp. Z O.O. W Pile, Piła − KRS 0000097680
  9. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  10. Angeleo S.A., Łódź − KRS 0000659474
  11. Aplitt S.A., Gdańsk − KRS 0000213059
  12. Atmount Sp. Z O.O., Łąka − KRS 0000766789
  13. Azzurra Sp. Z O.O., Nowy Targ − KRS 0000665772
  14. Bania Sp. Z O.O., Białka Tatrzańska − KRS 0000548990
  15. Bania Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białka Tatrzańska − KRS 0000565410
  16. Bcl Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000246499
  17. Bm Real Investments S.A., Warszawa − KRS 0000529085
  18. Bolton Electric Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000710732
  19. Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych - Stowarzyszenie Europa Nasz Dom, Tarnów − KRS 0000038263
  20. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  21. Cliffsidebrokers S.A., Kraków − KRS 0000548390
  22. Consulting Józef Pawlikowski-bulcyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000523378
  23. Czorsztyn-ski Sp. Z O.O., Kluszkowce − KRS 0000038512
  24. Dig Diamonds International Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441105
  25. Dk System Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000094113
  26. Długa 27 Bayswater Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000297512
  27. Doeko Group Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000627191
  28. Dorado Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000180393
  29. Eco Radius Sp. Z O.O., Iwiny − KRS 0000319584
  30. Ecoana Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000367278
  31. Efica Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000370128
  32. Efica Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000341284
  33. Eko Energia Józef Pawlikowski - Bulcyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000380037
  34. Eko Energia Nowy Dwór Józef Pawlikowski-bulcyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000428074
  35. Eko Energia Solina Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000505397
  36. Eko Energia Śląsk Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000504854
  37. Eko-brykiet Sp. Z O.O., Krosno − KRS 0000216499
  38. Eko-energia Plus Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000402369
  39. Ekstraklasa Live Park Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000383954
  40. Ekstraklasa S.A., Warszawa − KRS 0000239140
  41. Emg Invest Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000651007
  42. Eneris Bamp;r Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000671907
  43. Eneris Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000505473
  44. Eneris Dolny Śląsk Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Wrocław − KRS 0000700887
  45. Eneris Eco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000692614
  46. Eneris Ekologiczne Centrum Utylizacji Sp. Z O.O., Rusko − KRS 0000118830
  47. Eneris Emag Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000793270
  48. Eneris Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518604
  49. Eneris Espt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000792671
  50. Eneris Gorzów Wielkopolski Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000723148

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.d.2050 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000362419
  2. Abitania Garażowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278974
  3. Abitania Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000252996
  4. Abitania Izabelin Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000278019
  5. Abitania Senatorska Sp. Z O.O. W Likiwdacji, Warszawa − KRS 0000283943
  6. Abitania Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000279796
  7. Ablo S.A., Warszawa − KRS 0000310630
  8. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  9. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  10. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  11. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  12. Akva-tur S.A., Kluszkowce − KRS 0000033288
  13. Alpha Tech Sp. Z O.O., Modlniczka − KRS 0000361612
  14. Altra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032727
  15. Ałt Sp. Z O.O., Zabierzów − KRS 0000192005
  16. Amon Sp. Z O.O., Łebcz − KRS 0000254828
  17. Antałówka Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291857
  18. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  19. Archimedes S.A., Wrocław − KRS 0000104973
  20. Atvertin Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000203318
  21. Audyt i Bilans Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020499
  22. Auto - Hit S.A., Warszawa − KRS 0000446254
  23. Auto Stop Bary i Hotele Polskie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000007040
  24. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  25. Bamp;b Hotels Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302122
  26. Bank Częstochowa S.A., Częstochowa − KRS 0000039978
  27. Barcelona Never Sleeps Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000511523
  28. Bhj Bio Sp. Z O.O., Libiąż − KRS 0000502416
  29. Bioeko Grupa Tauron Sp. Z O.O., Stalowa Wola − KRS 0000395659
  30. Biomed-lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A., Lublin − KRS 0000373032
  31. Biuromars Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000418533
  32. Bjn Holding S.A., Czechowice-dziedzice − KRS 0000334546
  33. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  34. Boruta - Zachem Kolor Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000229692
  35. Boruta-kolor Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000003766
  36. Bpi Bank Polskich Inwestycji S.A., Warszawa − KRS 0000237641
  37. Brema Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000208774
  38. Browar Zakrzów Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000026864
  39. Browary Wielickie Sp. Z O.O., Wieliczka − KRS 0000233233
  40. Brzesko 11 Sp. Z O.O., Wieliczka − KRS 0000417066
  41. C. Hartwig Koroszczyn - Sp. Z O.O., Koroszczyn − KRS 0000027846
  42. Carbo Leasing Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000049511
  43. Carlsberg Piast S.A., Warszawa − KRS 0000020849
  44. Centralne Biuro Informacyjne S.A., Warszawa − KRS 0000048358
  45. Centrostal Profil Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000059798
  46. Centrum Biznesu Stalexport Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000089675
  47. Centrum Logistyczne Lędziny Sp. Z O.O., Lędziny − KRS 0000263896
  48. Chemia.com S.A., Warszawa − KRS 0000033680
  49. Chemikals Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000323264
  50. Ciech Nieruchomości S.A., Warszawa − KRS 0000022064

Powiązane przetargi (10 szt.):
  1. Prace dodatkowe, uzupełniające i zamienne do umowy nr ZP/03/10 obejmujące przebudowę pomieszczeń budynku BLT
    Zamawiający: Instytut Odlewnictwa, Kraków
    - roboty dodatkowe w magazynie poziom +9,31; zmiana warstw ze względu na belki żelbetowe
    - wylewka na gzymsie przy podeście technicznym
    - wykonanie korekty zadaszenia laboratorium CP; lokalne podwyższenie stropu - demontaż dotychczasowych elementów, utrudnienia wynikające z pracy na rusztowaniach, lokalne podpieranie stropu, zabezpieczenie przed odkształceniem
    - wykonanie pomieszczenia TT na końcu korytarza
    - osłona suwnicy na antresoli
    - schodki z antresoli na podest korytarza
    - maszynownia windy na antresoli
    - wycięcie i wykończenie stropu na klatce schodowej do magazynu
    - usunięcie kiosku na hali TŻ oraz wykonanie klapy do zabezpieczenia otworu wraz z balustradą - bez automatyki
    - przygotowanie hali do wykonania robót budowlanych
    - przeniesienie rur wodnych na korytarzu - klatka schodowa
    - przeróbka podpór balustrady podestu technologicznego nad korytarzem
    - wykonanie odpływu z poziomu dachu - utrudnienie wynikające z pracy na rusztowaniach, konieczność wykonania zabezpieczenia wykonanych elementów korytarza łukowego
    - wykonanie kanału technologicznego oraz posadzki na hali
    - dodatkowy podest na klatce schodowej
    - zakup oraz dostawa nowych hydrantów P-poż
    - wykonanie wylewki pomiędzy laboratoriami a korytarzem
    - dopłata do wykonania drzwi do pomieszczeń laboratoryjnych nr 2,13 i 2,15
    - dostawa i montaż rozdzielni elektrycznej TR do pom. lab.
    - wykonanie elementów podtrzymujących z kątownika zabezpieczenie opadania blachy artystycznej
    - wykonanie podejścia wod-kan do nowego laboratorium
    - dostawa i montaż automatu do korytarza przesuwnego
    - dodatkowa instalacja elektryczna - roboty wg potrzeb zgłaszanych przez użytkowników
    - zakup oraz dostawa nowych grzejników Purmo
    - dodatkowe rozprowadzenie instalacji technicznych wg potrzeb użytkowników (instalacja sprężonego powietrza, wodna, gazowa)
    Prace niewykonane
    - sufity podwieszane Ferrari - rezygnacja z wykonania w trzech pom. Laboratoryjnych
    - ściany laboratoriów CP - zmiana technologi wykonania rezygnacja z blachy i okien
  2. Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie zimowym 2010/2011
    Zamawiający: Gmina Liszki, Liszki
    Przedmiot zamówienia obejmuje odśnieżanie dróg i placów gminnych wskazanych na mapie stanowiącej zał. nr 9 do SIWZ w sezonie zimowym 2010/2011 oraz innych dróg według potrzeb Zamawiającego: a. odśnieżanie oraz zwalczanie gołoledzi przy pomocy pługo - piaskarki na samochodzie ciężarowym, b. odśnieżanie przy pomocy koparko-ładowarki, według potrzeb i zleceń Zamawiającego, c. odśnieżanie przy pomocy ciągnika z pługiem, według potrzeb i zleceń Zamawiającego, d. zwalczanie gołoledzi przy pomocy ciągnika z rozrzutnikiem, według potrzeb i zleceń Zamawiającego, 2. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zlecone prace terminowo i dokładnie, zachowując kolejność odśnieżania wskazaną przez Zamawiającego. Załącznik nr 9 tj. mapa dróg stanowi integralną część SIWZ. 3. Zakres usług jest ściśle uzależniony jest od warunków atmosferycznych. 4. Sprzęt odśnieżający ma być wyposażony w środki łączności (np. telefon komórkowy). 5. Zaleca się aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej terenu celem uzyskania wszelkich danych dotyczących stanu technicznego i szerokości dróg, które mogą być niezbędne w przygotowaniu oferty i podpisania umowy na wykonanie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg w Gminie Liszki. 6. Wykonawca odpowiada za szkody wyrządzone osobom trzecim w trakcie lub w związku z wykonaniem niniejszej umowy. 7. Wykonawca będzie składał tygodniowe sprawozdania z wykonanych prac we wtorki następnego tygodnia. Sprawozdanie powinno uwzględniać liczbę godzin świadczenia usług z zakresu zimowego utrzymania w każdym dniu tygodnia i rodzaj użytego sprzętu.
  3. Prace dodatkowe do umowy nr ZP/03/10 obejmujące wykonanie przegród w magazynie na poziomie +9,31 w osiach E-F; ZP/22/10
    Zamawiający: Instytut Odlewnictwa, Kraków
    Konstrukcja przegród wykonana z profili stalowych L50x50x4 z siatką krępowaną. Całość malowana zestawem farb epoksydowo-poliuretanowych. W kpl. kotwy, dostawa oraz montaż.
  4. przebudowa części pomieszczeń budynku laboratoryjno-technologicznego przy ul. Zakopiańskiej 73 w Krakowie
    Zamawiający: Instytut Odlewnictwa, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest przebudowa części pomieszczeń budynku laboratoryjno-technologicznego przy ul. Zakopiańskiej 73 w Krakowie, obejmująca: - wydzielenie z powierzchni istniejącej hali dwa główne, zadaszone ciągi komunikacyjne, o słupowo - ryglowej konstrukcji stalowej, kryte szkłem i blachą stalową. Zadaszenie jednego z nich, uformowanego wzdłuż budynku, będzie jednocześnie podestem konserwacyjnym istniejącej suwnicy, - wydzielenie z powierzchni hali nowych pomieszczeń laboratoryjnych, - zmianę aranżacji ścian działowych w części pomieszczeń, - przebudowę pomieszczeń technologicznych na pomieszczenie magazynowe oraz wentylatorownię polegającą na wyburzeniu istniejących szachtów wentylacyjnych i zmianie sposobu wentylacji hali, - roboty elektryczne, obejmujące: instalację zasilającą i montaż szynoprzewodu, rozprowadzenie energii elektrycznej kablami, prefabrykacja i montaż tablic rozdzielczych, montaż zestawów gniazdowych oraz gniazd 3 i 1 fazowych, instalację oświetleniową, - oddzielenie ciągu pomieszczeń biurowych od istniejącej hali ciągiem komunikacyjnym w poziomie +4,85 (wprowadzenie ciągów komunikacyjnych z powierzchni hali), - nadbudowę szybu windowego i budowę antresoli o konstrukcji stalowej, - budowę nowych schodów o konstrukcji stalowej, łączącej poziom hali z antresolą, magazynami oraz wentylatorownią, - przebudowę klatki schodowej, korytarzy oraz części pomieszczeń polegającą na skuciu istniejących posadzek, wykonaniu podłóg, okładzin ściennych i elementów wyposażenia wnętrz (balustrady, żaluzje, grzejniki), bez ingerencji w konstrukcję.
  5. Świadczenie pomocy prawnej polegającej na sporządzeniu opinii prawnej obejmującej wykładnię przepisów.
    Zamawiający: Agencja Rezerw Materiałowych, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego czynności pomocy prawnej polegającej na sporządzeniu przez Wykonawcę opinii prawnej, odejmującej:
    1) wykładnię przepisu art. 66 ust. 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku naftowym (Dz. U. z 2007 r. Nr 52, poz. 343, z późn. zm.), w szczególności pod kątem:
    - wskazania zdarzenia, od którego bieg rozpoczyna roczny termin umożliwiający ARM wymierzenie przedsiębiorcy kary pieniężnej;
    - uznania bądź zanegowania - w przypadku przyjęcia, iż roczny termin biegnie od daty wszczęcia postępowania administracyjnego, że z mocy prawa instytucje K.p.a. właściwe dla postępowania administracyjnego podlegają ograniczeniu bądź wyłączeniu, jeżeli ich zastosowanie (np. zawieszenie postępowania) skutkować może przekroczeniem rocznego terminu zakreślonego dla możliwości wydania decyzji o wymierzeniu kary pieniężnej;
    - ustalenia czy ustawowe wyrażenie: stwierdzenie naruszeń ustawy jako kategoria prawna to: (1) ustalenia zawarte w protokole kontroli, (2) wskazanie w dokumencie wszczynającym postępowanie administracyjne w sprawie, (3) zaznaczenie w dokumencie zamykającym to postępowanie (4) stwierdzenie na etapie decyzji o ukaraniu, czy wreszcie (5) okoliczność podlegająca ustaleniu w innym, odrębnym dokumencie;
    - uznania bądź zanegowania, że rozstrzygnięcie znoszące (kasujące) decyzję o ukaraniu (samokontrola, organ II instancji, właściwy sąd) niesie za sobą skutek w postaci równoczesnego niesienia faktu stwierdzenia naruszeń ustawy;
    - ustalenia, czy nałożenie kary pieniężnej w rozumieniu przepisu oznacza wydanie przez organ stosowej decyzji, czy też obejmuje swą dyspozycją wprowadzenie decyzji do obrotu prawnego?.
    2) wykładnię przepisu art. 2 § 2 ustawy - Ordynacja podatkowa, pod kątem ustalenia, czy należności pieniężne z tytułu kar pieniężnych, stanowiące dochód budżetu państwa (art. 66 ust. 1 ustawy o zapasach) podlegają reżimowi wskazanego przepisu ordynacji podatkowej, bądź inaczej czy wpływy budżetowe wynikające ze stosunków karnoprawnych są objęte przepisami ordynacji podatkowej.
  6. Wykonanie robót dodatkowych na zadaniu pn. Kanalizacja sanitarna w Kaszowie
    Zamawiający: Gmina Liszki, Liszki
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót dodatkowych na zadaniu pn. Kanalizacja sanitarna w Kaszowie. Zakres zamowienia obejmuje rozebranie i naprawa nawierzchni oraz roboty ziemne
  7. Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie zimowym 2009/2010.
    Zamawiający: Gmina Liszki, Liszki
    Przedmiot zamówienia obejmuje odśnieżanie dróg gminnych w sezonie zimowym 2009/2010:
    a. odśnieżanie oraz zwalczanie gołoledzi przy pomocy pługa odśnieżającego, pługo - piaskarki, piaskarki na samochodzie ciężarowym,
    b. odśnieżanie przy pomocy koparko-ładowarki, według potrzeb i zleceń Urzędu Gminy,
    c. odśnieżanie przy pomocy ciągnika z pługiem, według potrzeb i zleceń Urzędu Gminy,
    d. zwalczanie gołoledzi przy pomocy ciągnika z rozrzutnikiem, według potrzeb i zleceń Urzędu Gminy,
  8. Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z pompowniami w miejscowościach Kończyce, Książniczki na terenie Gminy Michałowice
    Zamawiający: Urząd Gminy Michałowice, Michałowice
    1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania:
    Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z pompowniami w miejscowościach Kończyce, Książniczki na terenie Gminy Michałowice
    2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych i prac:
    2.1. Budowa kanalizacji sanitarnej wraz pompowniami w miejscowości Kończyce i Książniczki (przedmiar robót Nr 9.1);
    2.2. Wykonanie remontu przywracającego możliwość prawidłowej eksploatacji istniejącej kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kończyce (przedmiar robót Nr 9.2);
    2.3. Wykonanie zastępczej organizacji ruchu na czas robót wraz z oznakowaniem
    i uzgodnieniem w instytucjach zarządzających ruchem;
    2.4. Złożenie wniosku do zarządcy drogi - Zarządu Dróg Powiatu Krakowskiego w Krakowie, ul. Włościańska 4 i uzyskanie zezwolenia na czasowe zajęcie pasa drogowego i prowadzenie prac budowlanych w pasie dróg powiatowych;
    2.5. Prace przygotowawcze - zorganizowanie placu budowy, zapewnienie dostawy niezbędnych mediów na plac budowy, zapewnienie bezpieczeństwa i ograniczenie dostępu osób trzecich;
    2.6. Opracowanie dokumentacji powykonawczej, tj:
    a) inwentaryzacji geodezyjnej;
    b) protokołów i sprawdzeń branżowych;
    c) instrukcji użytkowania;
    d) kart gwarancyjnych;
    e) kompletu atestów i dopuszczeń.
  9. WYKONANIE KANALIZACJI SANITARNEJ W MNIKOWIE, KANAŁ A- ETAP I
    Zamawiający: Gmina Liszki, Liszki
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kanalizacji sanitarnej w Mnikowie - etap I , w zakresie:
    Kanał główny A z rur PP fi 250mm, łącznej długości 1433,7m i kanały boczne A z rur PP fi 200mm, łącznej długości 954 m , odtworzenie nawierzchni asfaltowej 391,6 m2,
    Przyłącza domowe 36 szt. z rur PVC fi 160mm, łącznej długości 307m.
  10. Wykonanie kanalizacji sanitarnej w Kaszowie etap II, kanały główne (S124-371, S392-S473,S114-S427) i boczne
    Zamawiający: Gmina Liszki, Liszki
    Wykonanie kanalizacji sanitarnej w Kaszowie - etap II, kanały główne (S124-371, S392-S473,S114-S427) z rur PVC: fi 200 mm o długości 1145 m, w tym dwa przewierty pod potokiem o długości 15 m i 18 m, kanały boczne PVC:fi 200 mm o długości 213 m,w tym dwa przewierty pod drogą wojewódzką - długość 19 m i 23 m, przykanaliki domowe PVC fi 160 mm o długości 326 m.
    Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w przedmiarze robót, który stanowi załącznik do SIWZ.

Inne osoby dla Nędza (76 osób):