Kogo reprezentuje osoba

Niebrzydowski Eugeniusz

w KRS

Eugeniusz Niebrzydowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Eugeniusz
Nazwisko:Niebrzydowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1944 r., wiek 74 lata
Miejscowości:Łomża (Podlaskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Siwik Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąkowski Zdzisław, Boguska Urszula, Chludzińska Teresa, Cudnik Wiesława, Domitrz Maria, Dłużniewski Jan, Ejza Ewa, Jasiński Jan, Kowalewska Ewa, Malinowski Waldemar, Małachowski Tadeusz, Nowacki Aleksander, Pieńkowski Czesław, Wierzbowski Eugeniusz, Wiśniewski Lucjan, Wojciechowska Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zabłudowski Zdzisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaszczołt Elżbieta, Kordas Ireneusz, Lendo Zbigniew, Skarżyńska Danuta Alicja, Tkaczuk Romuald

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chlopska W Bogutach-piankach, Boguty-pianki − KRS 0000296076
  2. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kolnie, Kolno − KRS 0000179714
  3. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000189159
  4. Spółdzielnia Rolniczo - Spożywcza Jedność W Ciechanowcu, Ciechanowiec − KRS 0000125984

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Apteka Na Dwornej Glińscy i S-ka Sp. J. Likwidacyjnej, Łomża − KRS 0000248159
  2. Dan-czer Browar Drozdowo Sp. Z O.O., Drozdowo − KRS 0000077415
  3. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Nowogród − KRS 0000128774
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Łomża − KRS 0000072869
  5. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Grajewie, Grajewo − KRS 0000127190
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Szczuczynie, Szczuczyn − KRS 0000024162
  7. Ital-pol-fin Sp. Z O.O., Jedwabne − KRS 0000085069
  8. Łombaz Zdzisław Zabłudowski, Monika Zabłudowska Sp. J., Łomża − KRS 0000085686
  9. Łomżyńska Izba Przemysłowo - Handlowa, Łomża − KRS 0000010461
  10. Przedsiębiorstwo Elektroniczno - Mechaniczne Elmeks Sp. Z O.O., Zambrów − KRS 0000172738
  11. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Ptz Sp. J. A. Podsiadło, J. Troszczyński, W. Zorczykowski, Łomża − KRS 0000087496
  12. Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji W Łomży, Łomża − KRS 0000024440
  13. Spółdzielnia Rolniczo-handlowa Rolnik W Ostrowi Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000171983
  14. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego, Łomża − KRS 0000036663
  15. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego W Zambrowie, Zambrów − KRS 0000048064
  16. Spółka Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000220832
  17. Zakład Produkcyjno - Handlowy Jabłuszko Sp. Z O.O., Piątnica − KRS 0000024180
  18. Zambrowski Przemysł Ludowy Sp. Z O.O., Zambrów − KRS 0000043986