Kogo reprezentuje osoba

Niemirka Bogusław

w KRS

Bogusław Niemirka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bogusław
Nazwisko:Niemirka
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1961 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Siedlce (Mazowieckie), Siennica (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernacki Andrzej Kwiryn, Chynczewska Hennel Teresa, Findeisen Władysław, Gasparski Wojciech Władysław, Grynberg Marian, Hałoń Edward Eugeniusz, Jankowski Jerzy, Jóźwiak Janina, Kołodziejczyk Jerzy, Mossakowski Mirosław Jan, Mossakowski Stanisław Maria, Niewodniczańska Bilnowska Justyna Małgorzata, Pelc Jerzy, Piskurewicz Jan Józef, Potkowski Edward Stanisław, Płoszajski Grzegorz Antoni, Rachuba Andrzej Wojciech, Rotfeld Adam Daniel, Schiller De Schildenfeld Joanna Helena, Siwiński Włodzimierz Jerzy, Smułek Janina Elżbieta, Środka Andrzej, Trojanowska Anna Elżbieta, Wiśniewski Wojciech Piotr, Wiśniewski Wojciech Piotr, Wróblewski Andrzej Kajetan, Włodarczyk Jarosław Remigiusz, Zasztowt Leszek Olgierd, Zawadzki Saturnin
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hałoń Edward, Szymczak Henryk, Wiśniewski Wojciech Piotr, Zawadzki Saturnin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lipowski Mikołaj Łukasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciborowska Wojdyga Eugenia, Fałek Henryk, Kozieł Michał Ziemowit, Kwiatkowska Tulczyńska Hanna, Sikorska Małgorzata Joanna, Skorwider Skiba Danuta Maria, Walczak Teresa Elżbieta
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Furmanek Irena, Głowacka Maksymiuk Urszula, Kondraciuk Danuta Teresa, Kondraciuk Mieczysław Stanisław, Rogalski Artur Dariusz, Welik Grzegorz Aleksander
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernacki Andrzej Kwiryn, Chynczewska Hennel Teresa, Findeisen Władysław, Gasparski Wojciech Władysław, Grynberg Marian, Hałoń Edward Eugeniusz, Jankowski Jerzy, Jóźwiak Janina, Kołodziejczyk Jerzy, Mossakowski Mirosław Jan, Mossakowski Stanisław Maria, Niewodniczańska Bilnowska Justyna Małgorzata, Pelc Jerzy, Piskurewicz Jan Józef, Potkowski Edward Stanisław, Płoszajski Grzegorz Antoni, Rachuba Andrzej Wojciech, Rotfeld Adam Daniel, Schiller De Schildenfeld Joanna Helena, Siwiński Włodzimierz Jerzy, Smułek Janina Elżbieta, Środka Andrzej, Trojanowska Anna Elżbieta, Wiśniewski Wojciech Piotr, Wiśniewski Wojciech Piotr, Wróblewski Andrzej Kajetan, Włodarczyk Jarosław Remigiusz, Zasztowt Leszek Olgierd, Zawadzki Saturnin

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Dom Handlowy Nauki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000153445
  2. Fundacja Amicus Europae, Warszawa − KRS 0000219311
  3. Fundacja Bankowa Im. Leopolda Kronenberga, Warszawa − KRS 0000052030
  4. Fundacja Centrum Im. Profesora Bronisława Geremka, Warszawa − KRS 0000319089
  5. Fundacja Homo Et Planta, Warszawa − KRS 0000063183
  6. Fundacja Imienia Ryszarda Kapuścińskiego-herodot, Warszawa − KRS 0000346389
  7. Fundacja Kultura i Sztuka Ponad Granicami, Warszawa − KRS 0000030132
  8. Fundacja Naukowa Im. Aleksandra Gieysztora, Warszawa − KRS 0000181614
  9. Fundacja Pamięć i Przyszłość Budowy Pomnika Wdzięczności, Warszawa − KRS 0000476471
  10. Fundacja Pro Physica, Warszawa − KRS 0000066031
  11. Fundacja Pro Scientia Et Vita, Warszawa − KRS 0000105823
  12. Fundacja Rozwoju Badań Regionalnych Sigillum, Siedlce − KRS 0000138328
  13. Fundacja Zbiorów Im. Ciechanowieckich W Zamku Królewskim W Warszawie, Warszawa − KRS 0000025871
  14. Historical Archives Art Foundation, Warszawa − KRS 0000340471
  15. Ing Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000042153
  16. Jakub Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000004182
  17. Kasa Im. Józefa Mianowskiego-fndacja Popierania Nauki, Warszawa − KRS 0000050302
  18. Polska Akademia Umiejętności, Kraków − KRS 0000213557
  19. Polska Fundacja Upowszechniania Nauki, Warszawa − KRS 0000065317
  20. Polskie Stowarzyszenie Jazzowe, Warszawa − KRS 0000177771
  21. Polskie Towarzystwo Badań Układu Nerwowego, Warszawa − KRS 0000079940
  22. Polskie Towarzystwo Demograficzne, Warszawa − KRS 0000043243
  23. Polskie Towarzystwo Heraldyczne, Warszawa − KRS 0000276917
  24. Polskie Towarzystwo Historyczne, Warszawa − KRS 0000100740
  25. Polskie Towarzystwo Inżynierii Rolniczej, Kraków − KRS 0000064473
  26. Praska Fundacja Nauki i Kultury Im. Leona Koźmińskiego, Warszawa − KRS 0000217541
  27. Scientifics.a., Warszawa − KRS 0000135648
  28. Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej Forum, Warszawa − KRS 0000179796
  29. Stowarzyszenie Forum Współpracy i Dialogu Polska - Litwa, Warszawa − KRS 0000469195
  30. Stowarzyszenie Patria Polonorum, Warszawa − KRS 0000081270
  31. Stowarzyszenie Polsko-nepalskie, Warszawa − KRS 0000338870
  32. Stowarzyszenie Przyjaciół Archiwum Państwowego M. St. Warszawy, Warszawa − KRS 0000130081
  33. Towarzystwo Marii Skłodowskiej-curie W Hołdzie, Warszawa − KRS 0000125256
  34. Towarzystwo Miłośników Historii - Oddział Polskiego Towarzystwa Historycznego W Warszawie, Warszawa − KRS 0000181006
  35. Towarzystwo Nauki i Kultury Libra, Radzyń Podlaski − KRS 0000403760
  36. Towarzystwo Naukowe Prakseologii, Warszawa − KRS 0000051058
  37. Towarzystwo Naukowe Warszawskie, Warszawa − KRS 0000110663
  38. Towarzystwo Polska - Ukraina, Warszawa − KRS 0000106619
  39. Upowszechnianie Nauki - Oświata Un-o Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000120529

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agena Development S.A., Warszawa − KRS 0000261543
  2. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  3. For Jazz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340826
  4. Fundacja Instytut Społeczeństwa Wiedzy, Warszawa − KRS 0000169429
  5. Fundacja Na Rzecz Nauki Polskiej, Warszawa − KRS 0000109744
  6. Fundacja Pomoc Polakom Na Wschodzie, Warszawa − KRS 0000130056
  7. Fundacja Rektorów Polskich, Warszawa − KRS 0000106747
  8. Fundacja Telefony Polskie, Rok Założenia 1990, Warszawa − KRS 0000309741
  9. Krajowy Fundusz Na Rzecz Dzieci, Warszawa − KRS 0000044710
  10. Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000146125
  11. Polsko-amerykańska Komisja Fulbrighta, Warszawa − KRS 0000166179
  12. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Odmet Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000134909
  13. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Skarbowiec, Warszawa − KRS 0000410983
  14. Spółdzielnia Mieszkaniowa Anin, Warszawa − KRS 0000011330
  15. Spółdzielnia Mieszkaniowa Modzelewskiego, Warszawa − KRS 0000150153
  16. Spółdzielnia Mieszkaniowa Sztuka-nałęczowska, Warszawa − KRS 0000122197
  17. Stowarzyszenie Na Rzecz Profilaktyki i Rehabilitacji Kardiologicznej Im. Dr Lecha Ziółkowskiego, Warszawa − KRS 0000132203
  18. Towarzystwo Wolnej Wszechnicy Polskiej, Warszawa − KRS 0000033684