Kogo reprezentuje osoba

Nowakowski Marek

w KRS

Marek Nowakowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Nazwisko:Nowakowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1950 r., wiek 72 lata
Miejscowości:Chorzów (Śląskie), Konin (Wielkopolskie), Oświęcim (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chalimoniuk Tomasz, De Ruiter Pieter, Mackenzie Peter Gibb, Piskorek Leonarda
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Artymowski Jan August, Baran Andrzej, Robert Józef Barczyk, Białecki Maciej Zdzisław, Bryzek Ireneusz Mirosław, Buczyński Witold Henryk, Całka Włodzimierz Janusz, Denis Świerszcz Bartłomiej Krzysztof, Dzwoniarkiewicz Małgorzata, Grygiel 65033101854, Grygiel Robert Józef, Hanusz Mirosław Zbigniew, Hucał Tomasz Sebastian, Kalek Marcin, Kazaniecki Przemysław, Kaźmierczak Mariusz Antoni, Kolis Jacek Dariusz, Krośnicki Piotr Jakub, Kucharski Marek Marian, Lis Bogdan Jerzy, Munio Katarzyna Anna, Pawlicka Jaworska Weronika, Pietryka Marian, Piskorski Paweł Bartłomiej, Potapowicz Sławomir, Potocki Andrzej Tadeusz, Prusak Waldemar, Pusz Krzysztof Zbigniew, Skrzydlewska Magdalena Małgorzata, Smoleń Robert, Sokół Cezary, Stańczyk Maciej Antoni, Sternik Robert, Zabiega Wikowska Barbara Urszula, Zachara Jerzy Władysław, Zieliński Leszek Zenon, Ziomek Mirosław, Łęcki Konr Ad

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczewski Ryszard
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dyrcz Jerzy Krzysztof, Egierska Zofia Halina, Siwaszek Zbigniew Wojciech, Socha Jan Eugeniusz, Widera Stanisław Marian
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bahcuvan Mustafa, Bekdas Sabri, Bujak Bogdan Tadeusz, Dyrcz Jerzy Krzysztof, Karaś Piotr Wojciech, Kasprzak Teresa Lucyna, Kikut Franciszek Roman, Kobyłecki Grzegorz Edward, Królak Sylweriusz Marcin, Michalak Piotr Krzysztof, Olszewski Wiesław Jan, Połowicz Elżbieta, Prandota Witold Edward, Rybaczewski Wiesław Antoni, Zaręba Stanisław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arendarczyk Tomasz Antoni, Idziakowski Zbigniew, Koziarska Jursza Hanna, Sajdak Andrzej, Socha Jan Eugeniusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartnik Jerzy Tadeusz, Dymorz Monika, Hebda Paweł, Janik Krzysztof Jan, Janiszewski Jacek, Karaszewski Robert Przemysław, Klimek Jan, Konaszewski Krzysztof, Piątkowska Monika, Rynowiecki Stefan, Salwocka Teresa, Zalewski Zbigniew
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Królak Sylweriusz Marcin
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chentko Andrzej, Królak Sylweriusz Marcin, Marczak Robert Artur
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Królak Sylweriusz Marcin, Mirkowska Katarzyna

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartlewski Zdzisław, Budziak Marek Włodzimierz, Ratyński Roman Adam, Wasilewska Tietz Aleksandra Hanna, Widera Stanisław Marian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bornet Jean, Kwiatkowski Robert Artur, Kwiatkowski Stanisław, Lachowicz Dariusz, Lachowicz Leszek, Nowakowski Dariusz, Szuba Maciej, Wasilewska Tietz Aleksandra Hanna, Wróblewski Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bochniarz Henryka Teodora, Bochniarz Henryka Teodora, Bujniewicz Belka Elżbieta, Chłoń Sławomir, Danielewski Michał Andrzej, Jankowski Maciej, Jankowski Maciej, Jaworowicz Lech Henryk, Koźmiński Andrzej Krzysztof, Okolski Józef, Potters Heather Jean, Rutte Krzysztof Jan, Sielicki Tomasz Paweł, Śliwowski Dariusz, Strąk Wiesław Piotr, Zorde Kristof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdunek Tomasz Michał
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowakowski Dariusz, Potrzebnicki Krzysztof Tadeusz, Płoskonka Dobrosław, Szuba Maciej, Wasilewska Tietz Aleksandra Hanna, Widera Stanisław Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bigaj Dariusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecki Andrzej Leon, Bosek Robert Witold, Budziak Marek Włodzimierz, Duszak Michał, Karkoszka Janusz Marek, Kopff Antoni Zbigniew, Szuba Maciej, Wasilewska Tietz Aleksandra Hanna, Widera Stanisław Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaleski Henryk Marian
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Anders Andrzej, Chojenka Elżbieta, Kacprowicz Marek, Kamiński Jerzy, Karbowiak Jakub Szymon, Kopeć Leszek Zbigniew, Leśniewski Piotr, Lewandowski Tomasz Jacek, Nowak Ryszard Jan, Półturzycki Marek, Sawic Tadeusz Józef, Strąk Wiesław, Wlezień Aleksander, Woźniak Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żukowski Mariusz Marcin
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Bogacz Mieczysław Adam, Bogusławski Sebastian Wojciech, Ciastek Lucjan, Dadas Marcin Rafał, Herbinger Urszula Stefania, Kacprowicz Marek Tomasz, Kamiński Jerzy Jan, Leśniewski Piotr, Madej Marek, Malinowski Piotr Andrzej, Sendal Jan, Śmigielski Kazimierz, Strąk Wiesław Piotr, Ziarko Zdzisław Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagowski Piotr
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boni Michał, Cebulski Andrzej, Chojnacki Dariusz, Chrzan Elżbieta Zofia, Czernecka Anna, Dąbrowski Czesław, Deptuła Arkadiusz Tomasz, Dziedziak Bernadeta, Guzik Andrzej, Ingielewicz Zdzisław, Jarosz Jerzy, Jasińska Bożena, Korczyk Maciej, Koźlik Jarosław, Kula Stanisław, Lazarowicz Janusz, Malarczuk Zbigniew, Olejarz Edward, Podbiał Tadeusz, Pytlik Witold Zdzisław, Rel Paweł, Siuśta Zbigniew, Świderski Paweł, Szabla Mieczysław, Tusiński Józef, Waśniewski Jacek, Wyglądała Andrzej Janusz, Włodarczyk Stefania, Żubrowska Katarzyna, Łatacz Marek Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zyguła Adam
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Russek Leszek Stanisław, Sowiński Zbigniew Wiesław, Starzyński Janusz, Szuba Maciej, Widera Stanisław Marian
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyżewski Piotr, Feszler Mariusz Romuald, Grodzki Andrzej, Korolczuk Ryszard, Kowalczyk Marek Marian, Maj Katarzyna, Michalik Mieczysław, Mioduszewski Ireneusz Zbigniew, Pakulski Marek, Zaręba Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyszczarz Zygmunt
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barembruch Krzysztof, Czarzasty Janusz, Garliński Marcin Wojciech, Genczelewska Bogumiła, Staniszewska Anna Czesława, Stępień Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopaciński Jerzy
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziak Waldemar Jan, Korporowicz Sławomir, Namysłowski Grzegorz, Połowicz Elżbieta Ewa, Płoskonka Dobrosław, Rynkiewicz Jan Stanisław, Tragarz Zbigniew, Wójcik Adam Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ochalik Piotr Maria
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balon Krzysztof Jan, Dybich Jerzy Szczepan, Dzierzbicka Zimny Anna Maria, Kurzak Agnieszka Monika, Jodłowski Stanisław, Kawała Tomasz Marcin, Kipiński Jacek Stanisław, Kost Marcin Łukasz, Kubuj Grzegorz Tadeusz, Kurzak Jarosław Adam, Kurzak Jerzy, Liszowski Bernard Rudolf, Losa Witold Piotr, Mandat Piotr Mirosław, Marona Tomasz, Michalczewski Piotr Bohdan, Mikrut Wojciech Łukasz, Misz Ryszard Stefan, Modrzejewska Aneta, Modrzejewski Jerzy Krzysztof, Młynarczyk Bartłomiej Daniel, Pietruczuk Janusz Henryk, Pohl Henryk Rajnold, Polak Janusz Aleksander, Pośpiech Sebastian Antoni, Przek Anna Ewa, Rzepka Wojciech Jerzy, Szary Rajmund Marian, Szolc Waldemar Erwin, Szpak Andrzej, Słota Krzysztof Antoni, Trzeszczyński Jerzy Józef, Urantówka Jacek Marek, Wiecha Klaudia Anita, Wiensz Henryk Józef, Wójcik Mirosław, Wrzesień Halina Gabriela, Zaorski Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wlazło Stanisław
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boissin Nicolas, Duszak Michał, Houdouin Philippe, Lambert Gilles Marcel, Menier Laurent Marie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krawczyk Andrzej Jerzy
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowakowski Dariusz
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karkoszka Janusz Marek, Kossowski Marek Michał, Nowakowski Dariusz, Połowicz Elżbieta Ewa, Sokołowski Łukasz Leszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stachura Bartłomiej
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białkowski Wojciech Józef, Bieńkowski Artur, Bobrowski Dariusz, Górski Andrzej Franciszek, Kamiński Krzysztof Wiesław, Osuch Wojciech, Rudzińska Chazan Maria Jolanta, Russek Leszek Stanisław, Skorupski Janusz Marek, Wasilewska Tietz Aleksandra Hanna, Zaprzałek Piotr Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wawryniuk Marek Włodzimierz
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielowicki Grzegorz Jan, Pawłowski Piotr Adam
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowski Jacek Krzysztof, Buczyński Witold, Burzec Krzysztof Robert, Całka Włodzimierz Janusz, Cichocki Marek, Czarnecki Krzysztof, Dworak Dariusz Artur, Józwiak Tomasz, Krasowski Wojciech Jacek, Kułak Tomasz, Landa Tadeusz Stefan, Pacak Piotr Tomasz, Składowski Robert Mirosław, Stochlak Ewa Dorota, Szamborski Filip Jan, Trepte Andrzej Aleksander, Ukleja Jolanta Elżbieta, Werbeniec Olga Joanna, Wierzynkiewicz Andrzej, Łompierz Piotr Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Słowińska Monika Aneta
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Mariusz, Chmielewski Mirosław, Czapski Andrzej, Leszczyński Michał Jacek, Mińkowski Sławomir, Nagawiecka Barbara Irena, Paszkowski Bogdan Jan, Śliwa Paweł, Wasiak Wlodzimierz Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wypych Andrzej
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartnik Jerzy Tadeusz, Boni Michał Jan, Choma Robert Jan, Donocik Tadeusz Marian, Grajkowski Jarosław, Janiszewski Jacek, Konaszewski Krzysztof, Kołatkowski Andrzej Waldemar, Kubas Hul Teresa Krystyna, Piechota Jacek Jan, Rembisz Włodzimierz Józef, Salwocka Teresa, Sitarski Ireneusz Robert, Stryjecki Radosław Borys, Suchocka Roguska Elżbieta Wanda, Zalewski Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtaś Robert Grzegorz
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hebda Paweł, Janc Alfred Edward, Konaszewski Krzysztof, Zalewski Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Młyńska Eliza Katarzyna
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trochimiuk Rafał, Ziębiński Marcin Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łosiak Grzegorz Wiktor
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Królak Sylweriusz Marcin

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abacus Med. Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000474404
  2. Ac Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030058
  3. Advanced Disinfection Solutions S.A., Warszawa − KRS 0000875689
  4. Agora S.A., Warszawa − KRS 0000059944
  5. Agris Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000064292
  6. Agro Belmot Eksport Import Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000025725
  7. Agrolife Sp. Z O.O., Łęguty − KRS 0000397728
  8. Agrowind Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000344177
  9. Airon Investment S.A., Bydgoszcz − KRS 0000412048
  10. Akar Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000247420
  11. Akcept Finance S.A., Mysłowice − KRS 0000348205
  12. Alfa-bioestry Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000499836
  13. Alfa-center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000010411
  14. Altiplano S.A., Gdańsk − KRS 0000508979
  15. Ammono S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000388410
  16. Amush Investment Group Sp. Z O.O., Raszyn − KRS 0000422298
  17. Apartamenty Pod Zamkiem Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000685812
  18. Aruba Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000456967
  19. Athlete Fund S.A., Warszawa − KRS 0000527548
  20. Auguri S.A., Warszawa − KRS 0000180634
  21. Azyl, Szczawno-zdrój − KRS 0000415344
  22. Bank Spółdzielczy W Bydgoszczy, Bydgoszcz − KRS 0000171454
  23. Bank Spółdzielczy W Ostrowi Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000087012
  24. Batex Service Sp. Z O.O., Andrespol − KRS 0000216335
  25. Batiment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087994
  26. Bd Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000766165
  27. Bees Honey Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000550812
  28. Bemowska Wspólnota Samorządowa, Warszawa − KRS 0000404395
  29. Bestfeed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233933
  30. Betol Polska Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000665385
  31. Bio Planet S.A., Wilkowa Wieś − KRS 0000513365
  32. Biodyskont Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278053
  33. Biovis Sp. Z O.O., Józefosław − KRS 0000335639
  34. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  35. Bjr Company Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000901705
  36. Bjr Polska Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000760111
  37. Blasc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000210329
  38. Bodim-eko Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000398604
  39. Bonus Sp. Z O.O., Drzewica − KRS 0000209304
  40. Bored Games Mobile S.A., Warszawa − KRS 0000552666
  41. Bored Games S.A., Warszawa − KRS 0000733236
  42. Bozo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000851397
  43. Browar Barnim Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000657610
  44. Browar Barnim Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000664308
  45. Bryzek i Partnerzy Klinika Weterynaryjna, Lublin − KRS 0000145279
  46. Budostal - 2 S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000031375
  47. Bus Service Center Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000251620
  48. Buteo Fund S.A., Warszawa − KRS 0000636411
  49. Camp;s - Polska Sp. Z O.O., Drzewica − KRS 0000363946
  50. Capital Market Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000719531

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 10x S.A., Warszawa − KRS 0000536364
  2. 2 First Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000337676
  3. 3 Wings S.A., Gdańsk − KRS 0000492528
  4. 3 Wings Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000308897
  5. A-z Finanse S.A., Wrocław − KRS 0000290015
  6. A-z Finanse Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221758
  7. Acarda Sp. Z O.O., Zambrów − KRS 0000339186
  8. Acciona Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024958
  9. Adatex Deweloper S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000451245
  10. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  11. Adriatyk Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000167613
  12. Advanced Biocomponents Poland S.A., Warszawa − KRS 0000443004
  13. Agena Development S.A., Warszawa − KRS 0000261543
  14. Agena Inwestycje 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000606208
  15. Agena Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000569977
  16. Agencja Celna Śląskiego Wolnego Obszaru Celnego Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000102963
  17. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  18. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  19. Agros Fortuna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000386340
  20. Agrosoft Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000150960
  21. Agrosoft Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164627
  22. Akcept Plus Investment Sp. Z O.O., Mszana Dolna − KRS 0000355404
  23. Akpia-purt Gawryś Sp. J., Warszawa − KRS 0000022760
  24. Al-fa Group Sp. Z O.O., Wolica − KRS 0000220692
  25. Albemuth Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000536234
  26. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  27. Alfawind Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000271866
  28. Allianz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043360
  29. Altiplano Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000250111
  30. Aludesign S.A., Warszawa − KRS 0000744643
  31. Alumetal Poland Sp. Z O.O., Nowa Sól − KRS 0000303315
  32. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  33. Aluminium Handel - Grupa Impexmetal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000026615
  34. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  35. Amundi Polska Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000457486
  36. Amw Rewita Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000394569
  37. Antel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000096434
  38. Apena S.A., Warszawa − KRS 0000075011
  39. Apteka Bagatela Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000196371
  40. Apteka Krakowska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000110302
  41. Aram Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089140
  42. Ardagh Glass S.A., Gostyń − KRS 0000060236
  43. Arena Żagań Sp. Z O.O., Żagań − KRS 0000310055
  44. Art Financial Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000256552
  45. Asab Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000362983
  46. Askk Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000182481
  47. Atof Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000504102
  48. Audytex Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000094599
  49. Aurum Development Sp. Z O.O., Walendów − KRS 0000076002
  50. Autel Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000184957

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. zorganizowanie i przeprowadzenie grupowych szkoleń osób bezrobotnych w ramach Projektu Nasze Wsparcie - Twój Sukces współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki- Poddziałanie 6.1.3,
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie, Jaworzno
    zorganizowanie i przeprowadzenie grupowych szkoleń osób bezrobotnych w ramach Projektu Nasze Wsparcie - Twój Sukces współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki- Poddziałanie 6.1.3,w następujących zakresach :
    I Zakres: Magazynier z obsługą wózków jezdniowych, Ilość osób: 20 w II edycjach (około 10 osób w jednej edycji), II Zakres: Sprzedawca, Ilość osób: 30 w II edycjach (około 15 osób w jednej edycji), III Zakres: Spawacz spoin pachwinowych blach i rur w metodzie MAG, Ilość osób: 20 w II edycjach (około 10 osób w jednej edycji), IV Zakres: Kucharz małej gastronomii, Ilość osób: 20 w II edycjach (około 10 osób w jednej edycji), V Zakres: Kurs ogólnobudowlany, Ilość osób: 10 osób w I edycji, VI Zakres: Opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych, Ilość osób: 10 osób w I edycji
    VII Zakres: Pracownik do spraw kadrowo - płacowych, Ilość osób: 10 w I edycji
  2. TRANSPORT KOSTIUMÓW I DEKORACJI DLA POTRZEB OPERY WROCŁAWSKIEJ
    Zamawiający: Opera Wrocławska, Wrocław
    Przedmiot zamówienia obejmuje transport kostiumów i dekoracji i innych elementów związanych z przedstawieniem Samson i Dalila w postaci:
    a) transport ciężarowy - wraz z załadunkiem i rozładunkiem - samochodem ciężarowym typu TIR kostiumów i innych elementów związanych z przedstawieniem
    W ilości :1 samochód ciężarowy typu TIR o długości min 9 m.
    z teatru:
    Teatro Comunale di Bologna
    Via Pellegrino Matteucci, 13
    40057 GRANAROLO DELLEMILIA BO
    Bologna
    Włochy

    do teatru

    Opera Wrocławska
    Ul. Świdnicka 35
    50-066 Wrocław
    w terminie
    niezwłocznie od dnia podpisania umowy, nie później niż 20 III 2009
    oraz
    b)Transport ciężarowy - wraz z załadunkiem i rozładunkiem - samochodem ciężarowym typu TIR dekoracji i innych elementów związanych z przedstawieniem
    W ilości :5 samochodów ciężarowych typu TIR o długości min 13,6 m. (5 samochodów, które wykonają 1 kurs)
    z teatru:

    Teatro Comunale di Bologna
    Via Pellegrino Matteucci, 13
    40057 GRANAROLO DELLEMILIA BO
    Bologna
    Włochy

    do teatru

    Opera Wrocławska
    Ul. Świdnicka 35
    50-066 Wrocław

    w terminie 26-27 marzec 2009.

Inne osoby dla Nowakowski Marek (66 osób):