Kogo reprezentuje osoba

Nowosielska Sabina Józefa

w KRS

Sabina Józefa Nowosielska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Sabina
Drugie imię:Józefa
Nazwisko:Nowosielska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1962 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Kędzierzyn - Koźle (Opolskie), Kędzierzyn-koźle (Opolskie), Prudnik (Opolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:10 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dulęba Leszek Paweł, Górska Alicja Katarzyna, Jawornicki Wiesław, Kania Marcin Krzysztof, Krupa Dariusz Zbigniew, Maciejewski Piotr Jan, Marciniak Ireneusz Juliusz, Orpel Śmigielska Monika Katarzyna, Ptasiński Mirosław, Skwarko Wiesław, Wolańska Bożena Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięba Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogusławski Sebastian Wojciech, Cząstkiewicz Bartłomiej, Danko Adam, Dawidczyk Katarzyna Maria, Doroszkiewicz Agnieszka Maria, Duszewski Robert Jacek, Fajfer Lubomir, Jałosiński Krzysztof Mirosław, Kamiński Krzysztof Henryk, Kobierski Remigiusz Jacek, Koziara Jerzy Józef, Krótkiewicz Marek, Kura Wojciech Adam, Leszkiewicz Adam Mirosław, Lis Ewa Monika, Lubiewa Wieleżyński Wojciech Zbigniew, Madera Dariusz Piotr, Malik Ilona, Marciniak Ireneusz Juliusz, Marciniak Jerzy, Minkowski Piotr Władysław, Nowak Jacek Andrzej, Ochał Andrzej Piotr, Osiński Radosław Michał, Polański Paweł Dominik, Potulski Mirosław Anastazy, Preussner Waldemar Franz, Ptasiński Mirosław, Płachecki Andrzej, Ranc Dobrzańska Katarzyna, Skolmowski Andrzej, Skórski Janusz, Skwarko Wiesław, Sotel Mirosław Władysław, Szczypiński Witold Andrzej, Szostak Tebbens Katarzyna Tatiana, Słomko Małgorzata Anna, Witkowski Marcin Stanisław, Wolańska Bożena Barbara, Wyroba Anna Małgorzata, Zawartko Artur Maciej, Zrajewska Monika, Zuzański Krzysztof Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięcina Bernadeta Anna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cichoń Jadwiga, Danko Adam, Gąsior Patrycja Joanna, Giełda Zbigniew, Godlewski Jacek, Janicka Marzena, Naruć Wojciech Jan, Nowakowska Grela Dominika, Wieloch Maciej, Wolańska Bożena Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zomerfeld Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bury Agata Elżbieta, Gądek Katarzyna Lubomira, Gniadek Leszek Józef, Góra Dariusz Jarosław, Grymel Aleksander Waldemar, Jacyna Witt Małgorzata Anna, Jasińska Ewa Grażyna, Kloc Tomasz, Kura Wojciech Adam, Mankiewicz Grzegorz Bogdan, Matyja Piotr, Morawiec Iwona Bożena, Naruć Wojciech Jan, Nowakowska Dominika, Pawlak Roland, Samsonowicz Teresa Elżbieta, Ślęzak Zbigniew, Sosnowska Dorota, Vogt Andrzej Antoni, Wolańska Bożena Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piekarska Katarzyna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Doroszkiewicz Agnieszka Maria, Janicka Marzena, Jaśkowski Arkadiusz, Jałosiński Krzysztof, Komornicki Leon, Leszkiewicz Adam Mirosław, Pietrzyk Kazimierz, Polański Paweł Dominik, Ptasiński Mirosław, Rosak Paweł Marek, Skwarko Wiesław, Turza Izabela, Woliński Jerzy Adam, Łabno Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wspaniały Waldemar

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adaptive Solutions Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000415438
  2. Aeroklub Włocławski Im. Stanisława Skarżyńskiego, Lotnisko Kruszyn − KRS 0000037666
  3. Ai Not Alfa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000618783
  4. Akcelerator Innowacji Not Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000325669
  5. Athlete Fund S.A., Warszawa − KRS 0000527548
  6. Belmar Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000140223
  7. Bioacoustic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000566414
  8. Bioceltix S.A., Wrocław − KRS 0000744521
  9. Biosagitta Research Sp. Z O.O., Dobrzykowice − KRS 0000733554
  10. Błach Bulwan Folcik Jurczak Witkowski - Adwokaci Spółka Partnerska, Rzeszów − KRS 0000378305
  11. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  12. Chemzak - Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000171110
  13. Cityglobe Soft Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522130
  14. Custom Art Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000713085
  15. Customtop Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000517206
  16. Dermotech Beauty Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000731805
  17. Dietetica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000599149
  18. Dom Maklerski Inc S.A., Poznań − KRS 0000371004
  19. E-biznes System Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000333204
  20. Egoo Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000443904
  21. Elzat Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000205643
  22. Emcco Biofuel Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000291771
  23. Emcco Energy Group S.A., Wrocław − KRS 0000413563
  24. Emcco Research Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000158358
  25. Energa Ciepło Kaliskie Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000407520
  26. Ergin Pvc Solutions Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000493893
  27. Esport Polska S.A., Warszawa − KRS 0000661365
  28. Eventb2b Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000397276
  29. Evokids Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000522132
  30. Evolvere S.A., Warszawa − KRS 0000517376
  31. Fabryka Kotłów Sefako S.A., Sędziszów − KRS 0000029367
  32. Fabryka Maszyn W Leżajsku Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Leżajsk − KRS 0000106213
  33. Ferristorm S.A., Wrocław − KRS 0000661412
  34. Fever Team Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000756832
  35. Flavian Consulting Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000146547
  36. Flex-trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000423871
  37. Flytech Uav Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000567569
  38. Forum Rzeszowa, Rzeszów − KRS 0000120736
  39. Fresh Inset S.A., Toruń − KRS 0000720756
  40. Fundacja Aleja Gwiazd Siatkówki, Milicz − KRS 0000485249
  41. Fundacja Doroty Świeniewicz, Marki − KRS 0000471695
  42. Fundacja Ekofundusz, Warszawa − KRS 0000020997
  43. Fundacja Międzynarodowe Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego, Warszawa − KRS 0000438303
  44. Fundacja Na Rzecz Innowacyjności i Rozwoju Nauki, Warszawa − KRS 0000584155
  45. Fundacja Poległych i Pomordowanych Na Wschodzie, Warszawa − KRS 0000359090
  46. Fundacja Politechniki Warszawskiej, Warszawa − KRS 0000354395
  47. Fundacja Promocja Polska, Warszawa − KRS 0000153123
  48. Fundacja Rozwoju Samorządu Terytorialnego, Trzebinia − KRS 0000152151
  49. Grot Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000212701
  50. Grupa Azoty Jednostka Ratownictwa Chemicznego Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000188857

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acp Pharma S.A., Toruń − KRS 0000042088
  2. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  3. Affiliate 24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000529756
  4. Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A., Chrzanów − KRS 0000225451
  5. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  6. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  7. Airbus Group Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215051
  8. Alma Market S.A., Kraków − KRS 0000019474
  9. Antikeye Sp. Z O.O., Kołobrzeg − KRS 0000445586
  10. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  11. Arche Restauracje Sp. Z O.O., Łochów − KRS 0000317505
  12. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  13. Arcus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015146
  14. Ardagh Glass Gostyń S.A., Gostyń − KRS 0000064606
  15. Arenda Sp. Z O.O., − KRS 0000037068
  16. Argo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028799
  17. Aster Zak Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000019151
  18. Atof Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000504102
  19. Automatika Usługi Kontrolno-pomiarowe Sp. Z O.O., Police − KRS 0000095833
  20. Baif Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000373713
  21. Baltlog Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Czechowice-dziedzice − KRS 0000312784
  22. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  23. Bcd Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275811
  24. Biatel S.A., Warszawa − KRS 0000021787
  25. Biprozat Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000199462
  26. Biuro Projektów Kędzierzyn Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000016847
  27. Bps Doradztwo S.A., Warszawa − KRS 0000355344
  28. Bps Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392356
  29. Bps Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000303993
  30. Bra Sol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000174829
  31. Branżowa Organizacja Odzysku Opakowań S.A., Tarnów − KRS 0000128425
  32. Browary Regionalne Jakubiak Sp. Z O.O., Dziekanów Nowy − KRS 0000289290
  33. Bs Program Sp. Z O.O., Brwinów − KRS 0000406852
  34. Cefarm Rzeszów S.A., Wrocław − KRS 0000004990
  35. Cefarm Rzeszów Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000139765
  36. Cefarm Zielona Góra S.A., Zielona Góra − KRS 0000091269
  37. Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000096004
  38. Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032489
  39. Centrum Elektrotechnika Instalacje Serwis Sp. Z O.O., Police − KRS 0000050500
  40. Cerg Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000024136
  41. Chem Trans Logistic Haldex S.A., Sosnowiec − KRS 0000179052
  42. Chopin Airport Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047774
  43. Chp Energia Sp. Z O.O., Wojny Wawrzyńce − KRS 0000390180
  44. Ciech Sarzyna S.A., Nowa Sarzyna − KRS 0000103271
  45. Ciech Vitrosilicon S.A., Iłowa − KRS 0000043185
  46. Corelens S.A., Warszawa − KRS 0000499608
  47. Ctl Południe Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000108568
  48. Cube.itg S.A. W Restrukturyzacji, Wrocław − KRS 0000314721
  49. Cukrownia Przeworsk S.A., Przeworsk − KRS 0000083090
  50. Db Cargo Polska S.A., Zabrze − KRS 0000057814

Powiązane przetargi (10 szt.):
  1. ZAMÓWIENIE UZUPEŁNIAJĄCE - Promocja Miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez sport w 2014r. świadczone przez klub siatkarski
    Zamawiający: Gmina Kędzierzyn-Koźle, Wydział Zamówień Publicznych, Kędzierzyn-Koźle
    Zakres zamówienia obejmuje dalszą realizację usługi Promocji Miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez sport świadczoną przez klub siatkarski podczas rozgrywek piłki siatkowej mężczyzn w sezonach 2014/2015 w ramach Plus Ligi oraz w ramach rozgrywek europejskich w okresie od dnia zawarcia umowy do 24.12.2014 roku
  2. Promocja Miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez sport świadczona przez klub siatkarski w 2014r.
    Zamawiający: Gmina Kędzierzyn-Koźle, Wydział Zamówień Publicznych, Kędzierzyn-Koźle
    Przedmiotem zamówienia jest usługa Promocji Miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez sport świadczona przez klub siatkarski podczas rozgrywek piłki siatkowej mężczyzn w ramach Plus Ligi oraz w ramach rozgrywek Europejskiej Ligi Mistrzów (CEV Volleyball Champions League), w okresie od dnia zawarcia umowy do 24.12.2014 roku.
    Wykonawca przedmiotowego zamówienia musi być dopuszczony do najwyższej klasy rozgrywek w piłce siatkowej mężczyzn, winien rozgrywać wszystkie zaplanowane w terminarzu rozgrywek spotkania, w tym uczestniczyć także w zaplanowanych przez właściwych organizatorów imprezach sportowych, w których organizator przewidział udział wykonawcy.
    Wykonawca przekaże Zamawiającemu wejściówkę VIP (umożliwiająca wstęp do strefy VIP) oraz dwa bezterminowe karnety-wejściówki (umożliwiające swobodne poruszanie się po dostępnej do dla dziennikarzy i widzów części hali) na wszystkie mecze klubowe i ligowe rozgrywane przez zawodników klubu na terenie hal widowiskowo-sportowych AZOTY w Kędzierzynie - Koźlu przy ulicy Mostowej 1A. Karnety umożliwią wykonanie dokumentacji fotograficznej z meczy i nadzór nad właściwym wykonywaniem umowy.
  3. Wynajem powierzchni reklamowej od klubów sportowych reprezentujących województwo opolskie na różnym szczeblu rozgrywek sportowych. Części od I do XV. Nr postępowania: DOA-IV.272.4.2014.
    Zamawiający: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, Opole
    Wynajem powierzchni reklamowej od klubów sportowych reprezentujących województwo opolskie na różnym szczeblu rozgrywek sportowych. Części od I do XV. Nr postępowania: DOA-IV.272.4.2014.
  4. Promocja Miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez sport w 2013r. przez siatkarski klub sportowy - II ZAMÓWIENIE UZUPEŁNIAJĄCE
    Zamawiający: Gmina Kędzierzyn-Koźle, Wydział Zamówień Publicznych, Kędzierzyn-Koźle
    Przedmiotem zamówienia jest usługa Promocji Miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez sport świadczona przez klub siatkarski podczas rozgrywek piłki siatkowej mężczyzn w ramach Plus Ligi oraz w ramach rozgrywek Europejskiej Ligi Mistrzów (CEV Volleyball Champions League), w okresie od dnia zawarcia umowy do 31.12.2013 roku.
    Wykonawca przedmiotowego zamówienia musi być dopuszczony do najwyższej klasy rozgrywek w piłce siatkowej mężczyzn, winien rozgrywać wszystkie zaplanowane w terminarzu rozgrywek spotkania, w tym uczestniczyć także w zaplanowanych przez właściwych organizatorów imprezach sportowych, w których organizator przewidział udział wykonawcy.
  5. Promocja Miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez sport w 2013r. przez siatkarski klub sportowy - ZAMÓWIENIE UZUPEŁNIAJĄCE
    Zamawiający: Gmina Kędzierzyn-Koźle, Wydział Zamówień Publicznych, Kędzierzyn-Koźle
    Przedmiotem zamówienia jest usługa Promocji Miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez sport świadczona przez klub siatkarski podczas rozgrywek piłki siatkowej mężczyzn w ramach Plus Ligi oraz w ramach rozgrywek Europejskiej Ligi Mistrzów (CEV Volleyball Champions League), w okresie od dnia zawarcia umowy do 31.12.2013 roku.
    Wykonawca przedmiotowego zamówienia musi być dopuszczony do najwyższej klasy rozgrywek w piłce siatkowej mężczyzn, winien rozgrywać wszystkie zaplanowane w terminarzu rozgrywek spotkania, w tym uczestniczyć także w zaplanowanych przez właściwych organizatorów imprezach sportowych, w których organizator przewidział udział wykonawcy.
  6. Promocja Miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez sport w 2013r. przez siatkarski klub sportowy - II POSTEPOWANIE.
    Zamawiający: Gmina Kędzierzyn-Koźle, Wydział Zamówień Publicznych, Kędzierzyn-Koźle
    Przedmiotem zamówienia jest usługa Promocji Miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez sport świadczona przez klub siatkarski podczas rozgrywek piłki siatkowej mężczyzn w ramach Plus Ligi oraz w ramach rozgrywek Europejskiej Ligi Mistrzów (CEV Volleyball Champions League), w okresie od dnia zawarcia umowy do 31.12.2013 roku.
    Wykonawca przedmiotowego zamówienia musi być dopuszczony do najwyższej klasy rozgrywek w piłce siatkowej mężczyzn, winien rozgrywać wszystkie zaplanowane w terminarzu rozgrywek spotkania, w tym uczestniczyć także w zaplanowanych przez właściwych organizatorów imprezach sportowych, w których organizator przewidział udział wykonawcy.
    Wykonawca przekaże Zamawiającemu wejściówkę VIP (umożliwiająca wstęp do strefy VIP) oraz dwa bezterminowe karnety-wejściówki (umożliwiające swobodne poruszanie się po dostępnej do dla dziennikarzy i widzów części hali) na wszystkie mecze klubowe i ligowe rozgrywane przez zawodników klubu na terenie hal widowiskowo-sportowych AZOTY w Kędzierzynie - Koźlu przy ulicy Mostowej 1A. Karnety umożliwią wykonanie dokumentacji fotograficznej z meczy i nadzór nad właściwym wykonywaniem umowy.
  7. Wynajem powierzchni reklamowej od klubów sportowych reprezentujących województwo opolskie na różnym szczeblu rozgrywek sportowych
    Zamawiający: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, Opole
    Wynajem powierzchni reklamowej od klubów sportowych reprezentujących województwo opolskie na różnym szczeblu rozgrywek sportowych. Przedmiotem projektu Opolskie kwitnące muzycznie realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013 (RPO WO 2007-2013) jest promocja marki opolskie kwitnące poprzez m.in. wynajem powierzchni reklamowej od wymienionych w projekcie klubów sportowych reprezentujących województwo opolskie na różnym szczeblu rozgrywek sportowych
  8. Prowadzenie parkingu strzeżonego dla pojazdów przewożących materiały niebezpieczne a usuniętych z drogi na podstawie art. 130a ustawy Prawo o ruchu drogowym.
    Zamawiający: Miasto Rybnik, Rybnik
    Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie parkingu strzeżonego dla pojazdów przewożących materiały niebezpieczne a usuniętych z drogi na podstawie art. 130a ustawy Prawo o ruchu drogowym.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Zaproszeniu do udziału w negocjacjach.
  9. Prowadzenie parkingu strzeżonego dla pojazdów przewożących materiały niebezpieczne, usuniętych z drogi na podstawie art. 130 a ustawy Prawo o ruchu drogowym
    Zamawiający: Powiat Wodzisławski - Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl., Wodzisław Śląski
    Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie parkingu strzeżonego dla pojazdów przewożących materiały niebezpieczne, a usuniętych z dróg położonych na terenie powiatu wodzisławskiego na podstawie art. 130a ustawy Prawo o ruchu drogowym.Parking, na który będą usuwane pojazdy przewożące towary niebezpieczne, powinien spełniać wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 14 sierpnia 2003 r. w sprawie parkingów, na które są usuwane pojazdy przewożące materiały niebezpieczne (Dz. U. nr 161 poz. 1567)
  10. Usługa promocji Miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez sport świadczona przez Klub Siatkarski ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w roku 2012.
    Zamawiający: Gmina Kędzierzyn-Koźle, Wydział Zamówień Publicznych, Kędzierzyn-Koźle
    Usługa promocji Miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez sport świadczona przez Klub Siatkarski ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podczas rozgrywek piłki siatkowej mężczyzn w sezonie 2011/2012 w ramach Plus Ligi oraz w ramach rozgrywek Europejskiej Ligi Mistrzów (CEV Volleyball Champions League) w okresie od daty zawarcia umowy do 31-12-2012.

Inne osoby dla Nowosielska (60 osób):