Kogo reprezentuje osoba

Olbrych Grażyna

w KRS

Grażyna Olbrych

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Grażyna
Nazwisko:Olbrych
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1965 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Obręb (Mazowieckie), Sopot (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Robert, Czubiński Rafał Mirosław, Jakubowicz Dawid Jakub, Janowski Jacek Karol, Kurkowski Andrzej, Lipkowski Sławomir Rafał, Pacześny Włodzimierz Andrzej, Parlicki Artur, Rowiński Jędrzej Lech, Smejlis Andrzej, Smejlis Bartosz, Smejlis Kała Magdalena Maria, Wodecki Krzysztof Bogdan, Zieliński Andrzej Baltazar, Zwiefka Idzi, Zwiefka Karina Wanda
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuszko Katarzyna Anna, Osiadacz Paweł, Radzikowska Dagmara Kinga, Sitarski Piotr, Szawarski Alan Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koszułap Barbara

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Beyond.pl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000237620
  2. Ciech Cargo Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000065799
  3. Ciech Pianki Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000386719
  4. Ciech Ramp;d Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000473551
  5. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  6. Ciech Sarzyna S.A., Nowa Sarzyna − KRS 0000103271
  7. Ciech Soda Polska S.A., Inowrocław − KRS 0000423633
  8. Ciech Trading S.A., Warszawa − KRS 0000023365
  9. Ciech Vitrosilicon S.A., Iłowa − KRS 0000043185
  10. Clifford Chance, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000053301
  11. Epikos Sp. Z O.O., Zalesie Górne − KRS 0000703761
  12. Experior Sp. Z O.O. Side Car Cosmose Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000788220
  13. Experior Sp. Z O.O. Side Car Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000710479
  14. Golf Palace Country Club Wola Błędowa, Wola Błędowa − KRS 0000116582
  15. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., Kędzierzyn - Koźle − KRS 0000008993
  16. Jb - Na Skarpie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000575180
  17. Koń Polski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000123352
  18. Lsi Software S.A., Łódź − KRS 0000059150
  19. Podgórna 7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000645949
  20. Polsin Overseas Shipping Ltd - Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000192788
  21. Polska Izba Przemysłu Chemicznego, Warszawa − KRS 0000015704
  22. Polski Klub Morski, Gdańsk − KRS 0000239739
  23. Polski Związek Pracodawców Prawniczych, Warszawa − KRS 0000322730
  24. Stanusch Technologies S.A., Ruda Śląska − KRS 0000362345
  25. Stowarzyszenie Polska Rada Mody Organizacja Non Profit, Obręb − KRS 0000367532
  26. Structure Analytics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000763077
  27. Structure Capital S.A., Warszawa − KRS 0000643598
  28. Structure Fund Alfa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000698862
  29. Structure Fund Delta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000679469
  30. Structure Fund Omega Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000738920
  31. Yanpex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030804

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Altvater Piła Sp. Z O.O. W Pile, Piła − KRS 0000097680
  2. Centrum Majkowskiego Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000254404
  3. Ciech Transclean Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000136572
  4. Clifford Chance Punder Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000017123
  5. Energobaltic Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000011924
  6. Eneris Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000505473
  7. Eneris Ekologiczne Centrum Utylizacji Sp. Z O.O., Rusko − KRS 0000118830
  8. Eneris Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518604
  9. Eneris Grupa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000479012
  10. Eneris Ochrona Środowiska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518704
  11. Eneris Surowce S.A., Kielce − KRS 0000064208
  12. Eneris Woda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000505512
  13. Famor S.A., Bydgoszcz − KRS 0000006916
  14. Fibar Group S.A., Poznań − KRS 0000553265
  15. Gamma Invest Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000502522
  16. Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol S.A., Grzybów − KRS 0000185170
  17. Gts Energis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019194
  18. Heritage Properties Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000648258
  19. Inter - Stomil Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000018242
  20. Kraków Nowe Miasto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000049860
  21. Mai Insurance Brokers Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000107363
  22. Mapa Motywacji Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000523986
  23. Microjet Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043022
  24. Mondi Kutno Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000288849
  25. Nederman Manufacturing Poland Sp. Z O.O., Marki − KRS 0000050307
  26. Nederman Polska Sp. Z O.O., Marki − KRS 0000109291
  27. Petromor Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000192590
  28. Petrotel Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000079669
  29. Polenergia S.A., Warszawa − KRS 0000026545
  30. Polsin-karbid Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000046598
  31. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-budowlane Inrem Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000194656
  32. Serwis Reasekuracyjny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374977
  33. Unique Work Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000539077
  34. Wagas S.A., Warszawa − KRS 0000409365
  35. Wodkan Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000039816
  36. Woodsystem Sp. Z O.O., Działdowo − KRS 0000421746
  37. Zakład Mechaniczny Azomet Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Włocławek − KRS 0000037467
  38. Zakłady Papiernicze W Krapkowicach S.A., Krapkowice − KRS 0000034513
  39. Zakłady Urządzeń Komputerowych Elzab S.A., Zabrze − KRS 0000095317