Kogo reprezentuje osoba

Olbrycht Krzysztof Zbigniew

w KRS

Krzysztof Zbigniew Olbrycht

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Zbigniew
Nazwisko:Olbrycht
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1960 r., wiek 59 lat
Miejscowości:Biecz (Małopolskie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Sopot (Pomorskie), Szamoty (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kurpiewska Aleksandra, Kurpiewski Dariusz Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drozda Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyczerski Szczepan, Imiela Grzegorz Piotr, Kaliciak Wojciech, Korybut Daszkiewicz Joanna Kamila, Korybut Daszkiewicz Stanisław, Leonowicz Marzena, Nowak Piotr Marceli, Puterko Igor, Puterko Małgorzata Emilia, Puterko Paweł Karol, Rudowicz Sławomir Roman, Rzepka Artur Włodzimierz, Stolarczyk Ewa
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielaszka Artur Leszek, Kurpiewski Dariusz Krzysztof, Lipieta Zbigniew Adam, Sierakowski Tomasz Jan, Szot Kazimierz Stefan, Trochim Krzysztof

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrowolski Tomasz Jan, Madej Marzena Klaudia, Migut Wiesław Tadeusz, Radtke Wojciech Henryk, Sawicka Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzka Magdalena
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bochenek Jacek Robert, Borkowska Teresa, Bylicki Maksymilian Andrzej, Jackowski Tomasz Marian, Migut Wiesław Tadeusz, Nowakowski Jerzy Marek, Skórzyńska Katarzyna, Skórzyński Jan Marcin, Żółtaniecki Ryszard
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olbrycht Beata, Puterko Paweł Karol, Stolarczyk Ewa
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kurpiewski Dariusz Krzysztof, Lipieta Zbigniew Adam, Sierakowski Tomasz Jan, Szot Kazimierz Stefan, Trochim Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójtowicz Stanisław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Apps Niklewicz Anna Elżbieta, Cegłowski Piotr, Cesarz Rybka Ewa Klaudia, Eider Grzegorz, Hoffman Migut Danuta, Kantek Robert, Kasprzycki Paweł, Kaszlewicz Robert Konrad, Krzesińska Alicja, Kurek Mosakowski Waldemar, Migut Jan, Migut Wiesław Tadeusz, Rzepka Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lewandowski Marcin Tadeusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bud Gusaim Maciej Borys, Cesarz Rybka Ewa Klaudia, Figura Dobrowolska Renata, Hoffman Migut Danuta Halina, Kasprzycki Paweł Andrzej, Kwiecień Barbara Aleksandra, Kwiecień Edward, Kwiecień Piotr, Migut Wiesław Tadeusz, Prusaczyk Marcin Tomasz, Szczepański Grzegorz Sławomir, Włoszycki Przemysław Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Matusiak Paweł
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olbrycht Adriana, Olbrycht Beata Elżbieta, Olbrycht Marcin Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Kamil Łukasz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawrylczyk Marian, Grabarczyk Krzysztof Jan, Radziwiłł Krzysztof Konstanty, Strzęciwilk Tadeusz, Voigt Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Voigt Patryk Andrzej
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Domeracki Dariusz, Sujkowski Tadeusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Michalski Marek, Migut Wiesław Tadeusz, Szot Kazimierz Stefan
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielaszka Artur Leszek, Kurpiewski Dariusz Krzysztof, Lipieta Zbigniew Adam, Sierakowski Tomasz Jan, Szot Kazimierz Stefan, Trochim Krzysztof
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowak Janusz Józef, Nowak Wiesław, Nowak Zygmunt Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rybka Artur

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3k Invest Osiedle Magnolia Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000620784
  2. 3k Invest Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000604961
  3. 3k Invest Sp. Z O.O. 3k Invest Zielone Ogrody Spółka Komandytowa, Legnica − KRS 0000671880
  4. Abak S.A., Olsztyn − KRS 0000354495
  5. Aeroklub Grudziądzki, Grudziądz − KRS 0000213316
  6. Agro Drewnowo Sp. Z O.O., Drewnowo − KRS 0000510322
  7. Allstreet Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000414398
  8. Aquanet S.A., Poznań − KRS 0000234819
  9. Arkley Ii Seed Fund S.A., Wrocław − KRS 0000550161
  10. Art Human Capital Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000534314
  11. Autostrada Wschodnia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297482
  12. Av Inwestor S.A., Szamoty − KRS 0000229750
  13. Beauty Business Partner Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000313061
  14. Beground Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000679253
  15. Bemix Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233999
  16. Biofactory S.A., Biecz − KRS 0000406961
  17. Biomed Innovations Sp. Z O.O., Natolin − KRS 0000710621
  18. Biopal - Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Borek Wielkopolski − KRS 0000091841
  19. Biuro Rachunkowe Warszawa Eic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000266736
  20. Bizbi Media S.A., Lipowo − KRS 0000406545
  21. Black Point S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000290635
  22. Bvt S.A., Tarnów − KRS 0000525241
  23. Centrum Usług Rynku Nieruchomości Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000592372
  24. Cks S.A., Warszawa − KRS 0000087749
  25. Credit Invest S.A., Wrocław − KRS 0000608912
  26. Dekorflok Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000601255
  27. Early Stage Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471884
  28. Early Stage Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000475311
  29. Efinity Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000073606
  30. El-dystrybucja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023687
  31. Espes Office Sp. Z O.O., Opacz-kolonia − KRS 0000304439
  32. Espes Sp. Z O.O., Opacz - Kolonia − KRS 0000060028
  33. Fd Communications Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282733
  34. Fosse Liquitrol Polska Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000150749
  35. Fundacja Dziennikarzy Coram Publico, Warszawa − KRS 0000068500
  36. Fundacja Im. Wojciecha Świętosławskiego Na Rzecz Wspierania Nauki i Rozwoju Potencjału Naukowego W Polsce, Gliwice − KRS 0000043524
  37. Fundacja Im.feliksa Hr.sobańskiego, Guzów − KRS 0000330612
  38. Fundacja Instytut Artes Liberales, Warszawa − KRS 0000145371
  39. Fundacja Kamilla, Warszawa − KRS 0000253509
  40. Fundacja Mosty Na Rzece, Warszawa − KRS 0000223148
  41. Fundacja Muzyki Polskiej, Warszawa − KRS 0000449528
  42. Fundacja Na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży - Fundacja Radka, Gdynia − KRS 0000371522
  43. Fundacja Polonia Union, Warszawa − KRS 0000251150
  44. Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich W Warszawie Pomoc Maltańska, Warszawa − KRS 0000174988
  45. Fundacja Progresiff, Warszawa − KRS 0000182322
  46. Fundacja Rozwoju i Promocji Polskiej Gospodarki, Warszawa − KRS 0000176617
  47. Fundacja Silva Rerum, Warszawa − KRS 0000528701
  48. Fundacja Spółdzielni Świetlik-reaktywacja, Gdańsk − KRS 0000506682
  49. Fundacja Wojskowego i Szpitalnego Zakonu Świętego Łazarza Z Jerozolimy, Warszawa − KRS 0000395722
  50. Fundacja Wspierania Inicjatyw Społecznych, Kultury i Sztuki Virid Or, Warszawa − KRS 0000504036

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abak Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000302811
  2. Abak-joanna Korybut-daszkiewicz Sp. J., Olsztyn − KRS 0000258208
  3. Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239646
  4. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  5. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  6. Aero Partner Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000450276
  7. Aeroklub Nadwiślański, Lisie Kąty − KRS 0000271333
  8. Aeroklub Polski, Warszawa − KRS 0000122672
  9. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  10. Agmar Telecom Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000063722
  11. Andros Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000367147
  12. Anyż Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000471868
  13. Arcom-express Sp. Z O.O., Rabka − KRS 0000204868
  14. Art Capital Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000285700
  15. Asf Seed Fund Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Wrocław − KRS 0000461718
  16. Aton-ht S.A. W Restrukturyzacji, Wrocław − KRS 0000240980
  17. Audimulta Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000409703
  18. Audyting Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000191156
  19. Automarket.pl S.A., Warszawa − KRS 0000068399
  20. Awia-went Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036650
  21. Best Metal Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000136179
  22. Biofactory Sp. Z O.O., Biecz − KRS 0000087091
  23. Bridge Le Pont Investment House S.A., Warszawa − KRS 0000472583
  24. Business Communications Associates S.A., Warszawa − KRS 0000089927
  25. Carmain Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000434563
  26. Centrum Komputerowe Adax Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000140260
  27. Centrum Logistyki Produktów Mrożonych Lo-ka Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000054769
  28. Centrum Studiów Międzynarodowych i Samorządowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042671
  29. Chocoffee S.A., Bodzentyn − KRS 0000310238
  30. Ciech Vitrosilicon S.A., Iłowa − KRS 0000043185
  31. Clariter Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000155522
  32. Cube. Corporate Release S.A., Warszawa − KRS 0000287632
  33. Cube.itg S.A., Wrocław − KRS 0000314721
  34. De Gusta Beer Bejenari Sp. J., Warszawa − KRS 0000396105
  35. Dlkf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000249654
  36. Dr.finance S.A., Wrocław − KRS 0000303423
  37. Edelman Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235359
  38. Efh Hospitality Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000369628
  39. Efh-1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000069980
  40. Efh-p1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000417614
  41. Efh-p2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000417826
  42. Efh-p3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000416535
  43. Egesa Grupa Energetyczna S.A., Warszawa − KRS 0000429649
  44. El2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000123777
  45. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  46. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  47. Energetyczne Centrum S.A., Warszawa − KRS 0000353502
  48. Ericsson Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021012
  49. Europejska Kompania Inwestycyjna Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000109058
  50. Europejski Fundusz Hipoteczny S.A., Warszawa − KRS 0000134613

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa energii cieplnej wraz z usługą dystrybucji i przesyłu dla potrzeb ogrzewania i cwu budynków Powiatu Gorlickiego zlokalizowanych w Bieczu..
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Gorlicach, Gorlice
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przesyłowych oraz dostawa ciepła do budynków Powiatu Gorlickiego zlokalizowanych w Bieczu tj: Liceum Ogólnokształcącego ul. Tysiąclecia 2, Zespołu Szkół Zawodowych ul. K. Wielkiego 11, Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowych ul. Parkowa 1, Hali Sportowej ul. K. Wielkiego 11a. Produkcja ciepła odbywać się będzie w ciepłowni ekologicznej na biomasę (zrąbki drzewne). Szacowane zużycie energii cieplnej wynosi : 4 400 GJ/rocznie, moc umowna ok 720 kW.

Inne osoby dla Olbrycht (39 osób):