Kogo reprezentuje osoba

Olesińska Elżbieta Maria

w KRS

Elżbieta Maria Olesińska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Elżbieta
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Olesińska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1947 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Sosnowiec (Śląskie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Marian Józef, Braksator Barbara Dorota, Jędryczka Zdzisław, Kacperek Grażyna Magdalena, Kopel Urszula Brygida, Kwietniewska Ewa Krystyna, Nogowczyk Janusz, Smoleń Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabuszewski Antoni
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Marian, Bogun Teresa Józefa, Brzezicki Paweł Stanisław, Czyżycka Cweti, Dziedzic Katarzyna Justyna, Guryniuk Marcin, Holeksa Bogusław, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Maryewska Jolanta Ewa, Nogowczyk Janusz, Osiecki Bolesław, Pieniążek Antoni, Podsiadło Paweł Jerzy, Siarkowski Marcin, Smoleń Adam, Szczepaniak Hubert, Trzeciakowski Artur Piotr, Twardoch Teresa Elżbieta, Warońska Beata, Wojarski Tadeusz Stanisław, Żabiński Dariusz, Zieliński Marcin, Ziółkowski Krzysztof, Złotkiewicz Kidyba Dorota Stanisława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaleśny Marek Robert
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczepański Rafałzbigniew Zbigniew
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buba Jan, Chromik Katarzyna Patrycja, Haraf Bożena, Hlavaty Ivan, Lorenc Tadeusz Jan, Olesiński Jerzy, Szczurek Danuta Małgorzata, Szczurek Tadeusz Karol

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Air Business Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000258774
  2. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  3. Aranda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321459
  4. Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. Z O.O., Kaniów − KRS 0000169940
  5. Bihaar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483843
  6. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  7. Centrum Usług Badawczych i Transferu Technologii Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000250280
  8. Cs Poland Centrum-sport Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000181435
  9. Drony Sp. Z O.O., Kaniów − KRS 0000514842
  10. Eko-park S.A., Kraków − KRS 0000034853
  11. Ekogeolab Zamłynny-kowalski Sp. J., Chorzów − KRS 0000358160
  12. Euro-centrum S.A., Katowice − KRS 0000362515
  13. Fundacja Agencja Rozwoju Regionalnego W Koszalinie, Koszalin − KRS 0000113256
  14. Fundacja Experior, Katowice − KRS 0000292279
  15. Fundacja Kongres Morski, Szczecin − KRS 0000503063
  16. Fundacja Kropla Życia Im. Agaty Mróz-olszewskiej, Mysłowice − KRS 0000356025
  17. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Miasta Wisły, Wisła − KRS 0000139350
  18. Gliwickie Zakłady Urządzeń Technicznych Gzut S.A., Gliwice − KRS 0000076626
  19. Grupa Czh S.A., Katowice − KRS 0000075706
  20. Gzut Odlewnia Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000142017
  21. Huta Pokój S.A., Ruda Śląska − KRS 0000106428
  22. Impexmetal S.A., Warszawa − KRS 0000003679
  23. Inkubator B+r Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000702786
  24. Kancelaria Empe Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000435243
  25. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz Sp. J., Lublin − KRS 0000166905
  26. Klub Przyjaciół Uniwersytetu Ekonomicznego W Katowicach, Katowice − KRS 0000253610
  27. Kotarz Agro Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000611105
  28. Krajowa Izba Gospodarki Morskiej, Gdynia − KRS 0000050505
  29. Krezus S.A., Toruń − KRS 0000012206
  30. Ludmar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000703656
  31. Mmg Power Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000388022
  32. Monus Sp. Z O.O., Świerczyniec − KRS 0000516235
  33. Nitrax Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000470229
  34. Obwód Lecznictwa Kolejowego W Gliwicach - Spzoz, Gliwice − KRS 0000011133
  35. Park Centrum Sp. Z O.O., Słomniki − KRS 0000268889
  36. Park Naukowo-technologiczny Euro-centrum Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000297073
  37. Progress Eco Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000430571
  38. Progress Ecoslot Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000488489
  39. Proxilog Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000578481
  40. Przedsiębiorstwo Badań Geofizycznych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000295363
  41. Przedsiębiorstwo Usługowo-produkcyjne Eltur-serwis Sp. Z O.O., Bogatynia − KRS 0000094021
  42. Quality Management Centre Społka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Lublin − KRS 0000155357
  43. Siltor Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000584259
  44. Smart Data Lights Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000642179
  45. Stowarzyszenie Natura i Ekologia, Kaniów − KRS 0000491692
  46. Stowarzyszenie Rozwoju Integracja, Brenna − KRS 0000260534
  47. Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Po Prostu Serce, Katowice − KRS 0000176280
  48. Swp Invest Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000626587
  49. Towarzystwo Finansowe Silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000002710
  50. Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze Victoria S.A., Wałbrzych − KRS 0000056561

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  2. Apteka Rodzinna Ii Stansenpol Seniuk i Wspólnicy Sp. J. Likwidacyjnej, Chełm − KRS 0000282846
  3. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  4. At Group S.A., Krupski Młyn − KRS 0000068919
  5. Aurora S.A., Katowice − KRS 0000133937
  6. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  7. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  8. Bmk Fund Sp. Z O.O., Libiąż − KRS 0000407610
  9. Bolesław Recycling Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Bukowno − KRS 0000067671
  10. Boryszew Erg S.A., Sochaczew − KRS 0000288711
  11. Buczek Automotive Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000066265
  12. Cellmedica Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000525356
  13. Celma Tools S.A., Goleszów − KRS 0000071931
  14. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  15. Centrostal Łódź S.A., Łódź − KRS 0000001948
  16. Centrum Handlowo-logistyczne Sławków Sp. Z O.O., Sławków − KRS 0000037963
  17. Centrum Logistyczne Gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000070356
  18. Centrum Rozwoju Systemów Medycznych S.A., Warszawa − KRS 0000044520
  19. City Point 37 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000287293
  20. Creotech Instruments S.A., Piaseczno − KRS 0000407094
  21. Diotech Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000042323
  22. Ecddp Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000406979
  23. Eco Heat Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000448137
  24. Eko-bryza Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000093489
  25. Ekobenz Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000259818
  26. Ekoenergia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000144343
  27. Ekoria Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000345717
  28. Elektronarzędzia Celma S.A., Goleszów − KRS 0000031665
  29. Elektrownia Wodna Żarnowiec S.A., Czymanowo − KRS 0000022628
  30. Energia Euro Park Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000432700
  31. Energy Composites Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000511759
  32. Engas Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000026928
  33. Euroterminal Sławków Sp. Z O.O., Sławków − KRS 0000353127
  34. Fabryka Broni Łucznik - Radom Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000031426
  35. Fabryka Form Metalowych Formet S.A. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000080945
  36. Fabryka Obrabiarek Rafamet S.A., Kuźnia Raciborska − KRS 0000069588
  37. Fabryka Wyrobów Metalowych Kuźnia Osowiec Sp. Z O.O., Osowiec − KRS 0000139300
  38. Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa Fasing s.a., Katowice − KRS 0000120721
  39. Fasing Maszyny i Konstrukcje Przemysłowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000152469
  40. Fpw Lease Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430435
  41. Frisco.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261409
  42. Fts-trade Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000448114
  43. Fundacja Centrum Innowacji Fire, Warszawa − KRS 0000118071
  44. Gala Car Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000149789
  45. Game Code Lab Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000595166
  46. Gliwicka Agencja Turystyczna s.a., Szczyrk − KRS 0000029718
  47. Goleszowski Park Przemysłowy Sp. Z O.O., Goleszów − KRS 0000156748
  48. Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A., Rybnik − KRS 0000106319
  49. Górnośląski Park Przemysłowy Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000138798
  50. Gym For You Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000505211

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Usługa korzystania z telefonii stacjonarnej
    Zamawiający: Województwo Śląskie, Katowice
    Zakup usługi korzystania z telefonii stacjonarnej w pomieszczeniach wynajmowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w budynku będącym własnością Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa S.A w Katowicach przy ul. J. Lompy 14
  2. Usługa korzystania z numerów telefonii stacjonarnej
    Zamawiający: Województwo Śląskie, Katowice
    Przedmiotem zamówienia jest zakup korzystania z 25 numerów telefonii stacjonarnej w pomieszczeniach wynajmowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w budynku będącym własnością Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. w Katowicach przy ul. J. Lompy 14
  3. Usługa korzystania z łącza internetowego oraz 10 numerów telefonii stacjonarnej
    Zamawiający: Województwo Śląskie, Katowice
    Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi korzystania z łącza internetowego oraz 10 numerów telefonii stacjonarnej w pomieszczeniach wynajmowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w budynku, będącym własnością Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. w Katowicach ul. Lompy 14
  4. Dostawa sprzetu komputerowego dla potrzeb Międzynarodowego Centrum Logistycznego EUROTERMINAL w Sławkowie współfinansowanego przez Unie Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport 2004-2006 projekt nr SPOT/1.3/180/07
    Zamawiający: Centrala Zaopatrzenia Hutnictwa S.A., Katowice
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzetu komputerowego: 1. Serwer w ilosci 1 sztuki z zainstalowanym systemem operacyjnym Microsoft Windows Server lub równoważnym, 2. Stacje robocze z monitorami w ilosci 5 sztuk z
    zainstalowanym oprogramowaniem Microsoft Windows i Microsoft Office lub równoważnym, 3. Dodatkowe licencje dostepowe do serwera CAL dla 5 użytkowników w ilosci 1 sztuki 4. Oprogramowanie bazodanowe
    Microsoft SQL Server lub równoważne w ilosci 1 sztuki, 5. Zasilacz UPS w ilosci 1 sztuki 6. Terminale radiowe reczne w ilosci 6 sztuk łacznie z akcesoriami: - Zapasowe baterie w ilosci 6 sztuk, - Stacje dokujace w ilosci 2 sztuk łacznie z zasilaczami, - Ładowarka na 4 akumulatory w ilosci 1 sztuki łacznie z zasilaczem, - Kable komunikacyjne USB w ilosci 2 sztuk, - Futerały i paski na urzadzenia w ilosci 6 sztuk. 7. Elementy sieci bezprzewodowej: - wkładki swiatłowodowe na swiatłowód jednomodowy współpracujace ze switchami Cisco Catalyst 3560G-24TS-S MINI-GBIC - 6szt, - Patch - cord swiatłowodowy LC-SC - 6szt. - Patch - cord swiatłowodowy MTRJ- SC - 1 szt - konwerter swiatłowód jednodomowy z patch-cord SC - kabel ethernet - 2szt (do zastosowania przy wieżach), - Switch 8 port wireless LAN controler z obsługa 9 AP lub wiecej w ilosci 2 sztuk (redundancja), opcja rozszerzenia licencji na wieksza ilosc urzadzen(AP). 8. Urzadzenie wielofunkcyjne (drukarka/kopiarka/skaner/fax) o wydajnosci tonera min 10000 stron w ilosci 1 sztuki