Kogo reprezentuje osoba

Olesińska Elżbieta Maria

w KRS

Elżbieta Maria Olesińska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Elżbieta
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Olesińska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1947 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Sosnowiec (Śląskie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Marian Józef, Braksator Barbara Dorota, Jędryczka Zdzisław, Kacperek Grażyna Magdalena, Kopel Urszula Brygida, Kwietniewska Ewa Krystyna, Nogowczyk Janusz, Smoleń Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabuszewski Antoni
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Marian, Bogun Teresa Józefa, Brzezicki Paweł Stanisław, Czyżycka Cweti, Dziedzic Katarzyna Justyna, Guryniuk Marcin, Holeksa Bogusław, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Maryewska Jolanta Ewa, Nogowczyk Janusz, Osiecki Bolesław, Pieniążek Antoni, Podsiadło Paweł Jerzy, Siarkowski Marcin, Smoleń Adam, Szczepaniak Hubert, Trzeciakowski Artur Piotr, Twardoch Teresa Elżbieta, Warońska Beata, Wojarski Tadeusz Stanisław, Żabiński Dariusz, Zieliński Marcin, Ziółkowski Krzysztof, Złotkiewicz Kidyba Dorota Stanisława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaleśny Marek Robert
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczepański Rafałzbigniew Zbigniew
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buba Jan, Chromik Katarzyna Patrycja, Haraf Bożena, Hlavaty Ivan, Lorenc Tadeusz Jan, Olesiński Jerzy, Szczurek Danuta Małgorzata, Szczurek Tadeusz Karol

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Air Business Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000258774
  2. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  3. Aranda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321459
  4. Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. Z O.O., Kaniów − KRS 0000169940
  5. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  6. Centrum Usług Badawczych i Transferu Technologii Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000250280
  7. Cs Poland Centrum-sport Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000181435
  8. Dombud Sp. Z O.O., Warszowice − KRS 0000164883
  9. Eko-park S.A., Kraków − KRS 0000034853
  10. Ekogeolab Zamłynny-kowalski Sp. J., Chorzów − KRS 0000358160
  11. Euro-centrum S.A., Katowice − KRS 0000362515
  12. Fundacja Agencja Rozwoju Regionalnego W Koszalinie, Koszalin − KRS 0000113256
  13. Fundacja Experior, Katowice − KRS 0000292279
  14. Fundacja Kongres Morski, Szczecin − KRS 0000503063
  15. Fundacja Kropla Życia Im. Agaty Mróz-olszewskiej, Mysłowice − KRS 0000356025
  16. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Miasta Wisły, Wisła − KRS 0000139350
  17. Gliwickie Zakłady Urządzeń Technicznych Gzut S.A., Gliwice − KRS 0000076626
  18. Greenfield Plan Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000747286
  19. Grupa Czh S.A., Katowice − KRS 0000075706
  20. Gzut Odlewnia Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000142017
  21. Huta Pokój S.A., Ruda Śląska − KRS 0000106428
  22. Impexmetal S.A., Warszawa − KRS 0000003679
  23. Inkubator B+r Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000702786
  24. Kancelaria Empe Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000435243
  25. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz Sp. J., Lublin − KRS 0000166905
  26. Klub Przyjaciół Uniwersytetu Ekonomicznego W Katowicach, Katowice − KRS 0000253610
  27. Kotarz Agro Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000611105
  28. Krajowa Izba Gospodarki Morskiej, Gdynia − KRS 0000050505
  29. Krezus S.A., Toruń − KRS 0000012206
  30. Ludmar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000703656
  31. Mmg Power Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000388022
  32. Monus Sp. Z O.O., Świerczyniec − KRS 0000516235
  33. Nitrax Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000470229
  34. Obwód Lecznictwa Kolejowego W Gliwicach - Spzoz, Gliwice − KRS 0000011133
  35. Park Centrum Sp. Z O.O., Słomniki − KRS 0000268889
  36. Park Naukowo-technologiczny Euro-centrum Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000297073
  37. Pazim Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000148810
  38. Progress Eco Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000430571
  39. Proxilog Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000578481
  40. Przedsiębiorstwo Badań Geofizycznych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000295363
  41. Przedsiębiorstwo Usługowo-produkcyjne Eltur-serwis Sp. Z O.O., Bogatynia − KRS 0000094021
  42. Quality Management Centre Społka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Lublin − KRS 0000155357
  43. Siltor Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000584259
  44. Stowarzyszenie Natura i Ekologia, Kaniów − KRS 0000491692
  45. Stowarzyszenie Rozwoju Integracja, Brenna − KRS 0000260534
  46. Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Po Prostu Serce, Katowice − KRS 0000176280
  47. Swp Invest Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000626587
  48. Towarzystwo Finansowe Silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000002710
  49. Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze Victoria S.A., Wałbrzych − KRS 0000056561
  50. Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A., Zegrze − KRS 0000296096

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  2. Apteka Rodzinna Ii Stansenpol Seniuk i Wspólnicy Sp. J. Likwidacyjnej, Chełm − KRS 0000282846
  3. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  4. At Group S.A., Krupski Młyn − KRS 0000068919
  5. Aurora S.A., Katowice − KRS 0000133937
  6. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  7. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  8. Bihaar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483843
  9. Bmk Fund Sp. Z O.O., Libiąż − KRS 0000407610
  10. Bolesław Recycling Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Bukowno − KRS 0000067671
  11. Boryszew Erg S.A., Sochaczew − KRS 0000288711
  12. Buczek Automotive Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000066265
  13. Cellmedica Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000525356
  14. Celma Tools S.A., Goleszów − KRS 0000071931
  15. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  16. Centrostal Łódź S.A., Łódź − KRS 0000001948
  17. Centrum Handlowo-logistyczne Sławków Sp. Z O.O., Sławków − KRS 0000037963
  18. Centrum Logistyczne Gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000070356
  19. Centrum Rozwoju Systemów Medycznych S.A., Warszawa − KRS 0000044520
  20. City Point 37 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000287293
  21. Creotech Instruments S.A., Piaseczno − KRS 0000407094
  22. Diotech Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000042323
  23. Drony Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Kaniów − KRS 0000514842
  24. Ecddp Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000406979
  25. Eco Heat Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000448137
  26. Eko-bryza Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000093489
  27. Ekobenz Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000259818
  28. Ekoenergia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000144343
  29. Ekoria Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000345717
  30. Elektronarzędzia Celma S.A., Goleszów − KRS 0000031665
  31. Elektrownia Wodna Żarnowiec S.A., Czymanowo − KRS 0000022628
  32. Energia Euro Park Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000432700
  33. Energy Composites Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000511759
  34. Engas Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000026928
  35. Euroterminal Sławków Sp. Z O.O., Sławków − KRS 0000353127
  36. Fabryka Broni Łucznik - Radom Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000031426
  37. Fabryka Form Metalowych Formet S.A. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000080945
  38. Fabryka Obrabiarek Rafamet S.A., Kuźnia Raciborska − KRS 0000069588
  39. Fabryka Wyrobów Metalowych Kuźnia Osowiec Sp. Z O.O., Osowiec − KRS 0000139300
  40. Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa Fasing s.a., Katowice − KRS 0000120721
  41. Fasing Maszyny i Konstrukcje Przemysłowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000152469
  42. Fpw Lease Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430435
  43. Frisco.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261409
  44. Fts-trade Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000448114
  45. Fundacja Centrum Innowacji Fire, Warszawa − KRS 0000118071
  46. Gala Car Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000149789
  47. Game Code Lab Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000595166
  48. Gliwicka Agencja Turystyczna s.a., Szczyrk − KRS 0000029718
  49. Goleszowski Park Przemysłowy Sp. Z O.O., Goleszów − KRS 0000156748
  50. Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A., Rybnik − KRS 0000106319

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Usługa korzystania z telefonii stacjonarnej
    Zamawiający: Województwo Śląskie, Katowice
    Zakup usługi korzystania z telefonii stacjonarnej w pomieszczeniach wynajmowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w budynku będącym własnością Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa S.A w Katowicach przy ul. J. Lompy 14
  2. Usługa korzystania z numerów telefonii stacjonarnej
    Zamawiający: Województwo Śląskie, Katowice
    Przedmiotem zamówienia jest zakup korzystania z 25 numerów telefonii stacjonarnej w pomieszczeniach wynajmowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w budynku będącym własnością Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. w Katowicach przy ul. J. Lompy 14
  3. Usługa korzystania z łącza internetowego oraz 10 numerów telefonii stacjonarnej
    Zamawiający: Województwo Śląskie, Katowice
    Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi korzystania z łącza internetowego oraz 10 numerów telefonii stacjonarnej w pomieszczeniach wynajmowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w budynku, będącym własnością Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. w Katowicach ul. Lompy 14
  4. Dostawa sprzetu komputerowego dla potrzeb Międzynarodowego Centrum Logistycznego EUROTERMINAL w Sławkowie współfinansowanego przez Unie Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport 2004-2006 projekt nr SPOT/1.3/180/07
    Zamawiający: Centrala Zaopatrzenia Hutnictwa S.A., Katowice
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzetu komputerowego: 1. Serwer w ilosci 1 sztuki z zainstalowanym systemem operacyjnym Microsoft Windows Server lub równoważnym, 2. Stacje robocze z monitorami w ilosci 5 sztuk z
    zainstalowanym oprogramowaniem Microsoft Windows i Microsoft Office lub równoważnym, 3. Dodatkowe licencje dostepowe do serwera CAL dla 5 użytkowników w ilosci 1 sztuki 4. Oprogramowanie bazodanowe
    Microsoft SQL Server lub równoważne w ilosci 1 sztuki, 5. Zasilacz UPS w ilosci 1 sztuki 6. Terminale radiowe reczne w ilosci 6 sztuk łacznie z akcesoriami: - Zapasowe baterie w ilosci 6 sztuk, - Stacje dokujace w ilosci 2 sztuk łacznie z zasilaczami, - Ładowarka na 4 akumulatory w ilosci 1 sztuki łacznie z zasilaczem, - Kable komunikacyjne USB w ilosci 2 sztuk, - Futerały i paski na urzadzenia w ilosci 6 sztuk. 7. Elementy sieci bezprzewodowej: - wkładki swiatłowodowe na swiatłowód jednomodowy współpracujace ze switchami Cisco Catalyst 3560G-24TS-S MINI-GBIC - 6szt, - Patch - cord swiatłowodowy LC-SC - 6szt. - Patch - cord swiatłowodowy MTRJ- SC - 1 szt - konwerter swiatłowód jednodomowy z patch-cord SC - kabel ethernet - 2szt (do zastosowania przy wieżach), - Switch 8 port wireless LAN controler z obsługa 9 AP lub wiecej w ilosci 2 sztuk (redundancja), opcja rozszerzenia licencji na wieksza ilosc urzadzen(AP). 8. Urzadzenie wielofunkcyjne (drukarka/kopiarka/skaner/fax) o wydajnosci tonera min 10000 stron w ilosci 1 sztuki