Kogo reprezentuje osoba

Olesiński Andrzej Bartłomiej

w KRS

Andrzej Bartłomiej Olesiński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Bartłomiej
Nazwisko:Olesiński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1946 r., wiek 72 lata
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), Piotrków Trybunalski (Łódzkie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buczak Andrzej Radosław, Dębicki Stanisław, Dominiak Wawrzyniec, Drozda Tadeusz, Długosz Wojciech, Fijałkowski Ryszard, Gąsiorek Jan Włodzimierz, Giergowicz Andrzej, Głowacki Jerzy, Kęskiewicz Zbigniew, Kirszenstein Szewińska Irena, Krajewski Waldemar, Krzyszkowiak Zdzisław, Majkowski Andrzej, Makomaski Zbigniew, Manowiecki Marek, Milewski Stefan, Mulak Jan, Nowosz Zenon Stanisław, Nurowski Piotr, Pawluk Janusz, Petruczenko Maciej, Rybczyński Witold, Szeląg Andrzej Piotr, Woronin Marian Jerzy, Wysłocki Leszek, Zakrzewski Sławomir, Zubrzycki Michał, Łukasiewicz Ryszard, Łukasik Lucjan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dominiak Wawrzyniec Cezary, Fijałkowski Ryszard Janusz, Jackowski Janusz Romuald, Majkowski Andrzej Marian, Nurowski Piotr, Praśniewski Leonard Marian, Rybczyński Witold Jan, Sykucki Sławomir Krzysztof, Szeląg Andrzej Piotr, Woronin Marian Jerzy, Zakrzewski Sławomir Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piątkowski Gerard Hubert
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszczyk Adam Dariusz, Banaszczyk Michael, Boczek Jan Wojciech, Szaj Anna Iwona

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Serafin Władysław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czajewski Dominik Maciej, Klimaszewski Wiesław, Krzyżowski Jerzy, Lewandowska Hanna, Nieścior Andrzej Wacław, Wnuk Mariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woyciechowski Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fryc Małgorzata Anna, Gułajski Aleksander, Kajzer Maria, Lato Żuchowska Aneta, Sykucki Sławomir Krzysztof, Woronin Marian Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tabakiernik Wysłocka Iwona
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barciński Janusz Bogdan, Łyskawa Aleksandra Grażyna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dominiak Wawrzyniec Cezary, Fijałkowski Ryszard Janusz, Jackowski Janusz Romuald, Majkowski Andrzej Marian, Nurowski Piotr, Praśniewski Leonard Marian, Rybczyński Witold Jan, Sykucki Sławomir Krzysztof, Szeląg Andrzej Piotr, Woronin Marian Jerzy, Zakrzewski Sławomir Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piątkowski Gerard Hubert
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gugała Teresa, Holc Tomasz, Jarosiński Roman, Kaliszuk Danuta, Karwowski Jerzy, Kurowska Monika Beata, Lato Żuchowska Aneta, Nurowski Piotr Jan, Obszarski Stefan, Sykucki Sławomir Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wawrzynowicz Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akademia Młodego Piłkarza - Warszawa Radość, Warszawa − KRS 0000380482
  2. Amatorski Związek Sportowy Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji W Poznaniu, Poznań − KRS 0000302291
  3. Ampar-silesia Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000112124
  4. Aquakon Sp. Z O.O., Police − KRS 0000163607
  5. B.p.investment Sp. Z O.O., Zielonka − KRS 0000318751
  6. Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000008796
  7. Centrum Medyczne Sava S.A., Warszawa − KRS 0000127975
  8. Centrum Sportowe Wkt Mera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000486159
  9. Centrum Zdrowia i Relaksu Verano Sp. Z O.O., Kołobrzeg − KRS 0000072201
  10. City Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000651882
  11. Cube Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000434726
  12. Ecoen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000413175
  13. Eko-surowce Sp. Z O.O., Kleczew − KRS 0000332872
  14. Ekopol Górnośląski Holding S.A., Piekary Śląskie − KRS 0000262988
  15. El Pak Serwis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000505559
  16. Elektrim - Megadex S.A., Warszawa − KRS 0000032649
  17. Elektrownia Pątnów Ii Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000003952
  18. Emerson Park Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000112850
  19. Emerson Polska Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000427913
  20. Emerson Polska Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000034497
  21. Emerson Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000408455
  22. Emerson Sp. Z O.O. Sp. J., Piotrków Trybunalski − KRS 0000514466
  23. Emerson Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Piotrków Trybunalski − KRS 0000248300
  24. Energoinwest Serwis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000148752
  25. Energotechnika-energorozruch S.A., Gliwice − KRS 0000099095
  26. Etison Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000563624
  27. Federacja Przedsiębiorców Polskich, Warszawa − KRS 0000618259
  28. Fifor Polska Sp. Z O.O., Stara Iwiczna − KRS 0000394573
  29. Fundacja Akademia Polskiego Sukcesu, Warszawa − KRS 0000559302
  30. Fundacja Amicus Europae, Warszawa − KRS 0000219311
  31. Fundacja Artgard - Art Guard Foundation, Warszawa − KRS 0000141660
  32. Fundacja Business Pro Europe, Warszawa − KRS 0000017966
  33. Fundacja Centrum Edukacji Olimpijskiej, Warszawa − KRS 0000140197
  34. Fundacja Czerwonej Róży, Warszawa − KRS 0000031457
  35. Fundacja Kształcenia i Dokształcania Trenerów Polskich Związków Sportowych, Warszawa − KRS 0000313543
  36. Fundacja Nauki Języków Obcych Linguae Mundi, Warszawa − KRS 0000097284
  37. Fundacja Ogólnopolskiej Komisji Historycznej Ruchu Studenckiego, Warszawa − KRS 0000202163
  38. Fundacja Olimpiada, Warszawa − KRS 0000161539
  39. Fundacja Open Art Projects, Warszawa − KRS 0000223189
  40. Fundacja Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, Warszawa − KRS 0000383974
  41. Fundacja Polskiej Lekkiej Atletyki, Warszawa − KRS 0000093873
  42. Fundacja Pro Polonia, Pułtusk − KRS 0000298391
  43. Fundacja Ronalda Mcdonalda, Warszawa − KRS 0000105450
  44. Game Technologies S.A., Poznań − KRS 0000448782
  45. Ibero Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000649415
  46. Infinity Management Group Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000541142
  47. Instal - Eco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000346931
  48. Interpadel Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292613
  49. Intertournament Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000109473
  50. Invest Emerson Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Piotrków Trybunalski − KRS 0000280664

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aerserwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191938
  2. Agencja Artystyczna Droart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000169141
  3. Anker 3 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000121812
  4. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  5. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  6. Apena S.A., Warszawa − KRS 0000075011
  7. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  8. B.p. Print Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000130087
  9. B.p.printing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289157
  10. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  11. Biuro Miss Polonia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000064578
  12. Blue Jet Charters Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171414
  13. Błękitna Laguna Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000140452
  14. Bp Foxel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022502
  15. Brw Comfort Sp. Z O.O., Słupy − KRS 0000143728
  16. Carcom Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055401
  17. Centrum Biomasy Spółka Z Ograniczną Odpowiedzialnością, Łomianki − KRS 0000307807
  18. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  19. Dal Towarzystwo Handlu Międzynarodowego S.A., Warszawa − KRS 0000175589
  20. Edc Expert Direct Communication Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000545379
  21. Edusport Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000560502
  22. Egb Investments S.A., Bydgoszcz − KRS 0000065491
  23. Ekopol Górnośląski - Holding Sp. Z O.O., Radzionków − KRS 0000099949
  24. Ekopol Górnośląski Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000132935
  25. Ekopol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029231
  26. Ekotrade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020453
  27. Elektrim S.A., Warszawa − KRS 0000039329
  28. Embud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000165473
  29. Emerson Direct Communication Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000495746
  30. Enercom Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000256522
  31. Energia-nova S.A., Łódź − KRS 0000166194
  32. Energop Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000162581
  33. Eq Zielonka S.A. W Likwicacji, Warszawa − KRS 0000282708
  34. Estia S.A., Warszawa − KRS 0000280210
  35. Eur-ecco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180480
  36. Euro Gaz Serwis Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000465104
  37. Fabryka Transformatorów W Żychlinie Sp. Z O.O., Żychlin − KRS 0000062242
  38. Fpm S.A., Mikołów − KRS 0000015844
  39. Fundacja Na Rzecz Polski, Warszawa − KRS 0000117954
  40. Fundacja Polsat, Warszawa − KRS 0000135921
  41. Fundacja Zdrowe Społeczeństwo, Warszawa − KRS 0000412814
  42. Golden Play Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000172496
  43. Hiroad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000162216
  44. Hotele Mierzęcice Sp. Z O.O., Pyrzowice − KRS 0000256883
  45. I.d. Marketing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000111923
  46. Idm Warsaw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027431
  47. Instal Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000061361
  48. Instal-dobre Miasto Sp. Z O.O., Nowa Wieś Mała − KRS 0000085892
  49. Instytut Studiów Międzynarodowych i Edukacji Humanum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389478
  50. Interior Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042062

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Organizacja Lekkoatletycznego Pucharu Polski dla dzieci i młodzieży (11,12,13 lat) - XV Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa, Warszawa
    Organizacja Lekkoatletycznego Pucharu Polski dla dzieci i młodzieży (11,12,13 lat) - XV Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych

Inne osoby dla Olesiński (115 osób):