Kogo reprezentuje osoba

Olesiński Janusz Walenty

w KRS

Janusz Walenty Olesiński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Janusz
Drugie imię:Walenty
Nazwisko:Olesiński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Będzin (Śląskie), Katowice (Śląskie), Mysłowice (Śląskie), Siemianowice Śląskie (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dudzińska Anna, Korus Putyra Katarzyna Agnieszka, Koziełło Poklewska Agnieszka Anna, Mikuła Krzysztof Szymon, Rożek Jerzy, Rychlik Jan Henr, Sobula Bogumił, Solska Kuchciak Elżbieta, Łączkowski Jerzy Wiktor

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żabiński Henryk Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejewski Wojciech, Bartnik Tadeusz Jakub, Ćwikła Marcin Stanisław, Cygan Wojciech Mirosław, Dudzińska Anna Katarzyna, Furtok Jan Zbigniew, Janicki Marcin Robert, Kolka Magdalena, Krusz Stanisław Bernard, Mikuła Krzysztof Józef, Noras Andrzej, Siejna Krystyna Maria, Sokolik Anna, Solska Kuchciak Elżbieta, Sonik Jolanta Barbara, Wójcik Małgorzata Elżbieta, Wróbel Halina Urszula, Łączkowski Jerzy Wiktor

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyszomirski Bogusław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dylewska Ines Ismena, Lewandowska Karolina Anna, Majchrzak Natalia Danuta, Molęda Karol Tomasz, Olejowska Sandra Beata, Peter Katarzyna Grażyna, Stępień Tomasz Arkadiusz, Szewczyk Anna Laura, Wołczew Anna, Ziaja Kardyka Jolanta Bożena, Zielińska Dominika Patrycja

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Edmund Antoni, Cudny Tomasz, Gajos Stanisław, Gąsiorowski Włodzimierz, Maślankiewicz Zygmunt Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skuza Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarczyk Andrzej Eugeniusz, Kaczmarczyk Mirosław Roman, Musioł Stefan Franciszek, Nawrot Irena Maria, Piwowoński Emilian Lucjan, Radzikowski Wojciech Jerzy, Stąpała Tadeusz Jan, Walkowicz Piotr Leszek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Attems Benedikt, Bayley Simon Charles, Boroński Wojciech Marek, Chini Christian, Cowan Todd, Gaulhofer Birgit, Gazecki Jarosław Wojciech, Hodjaeva Denitza, Idl Wolfgang, Klank Maksymilian Tadeusz, Kyne William John, Long Peter Anthony, Morozov Lev Mikhail, Nyul Sandor, Obermair Philipp Amadeus, Pipal Leixner Angelika, Rosenmayr Edgar, Sallay Andras, Sally Andras, Schwarz Lukas, Steer Joanthan Michael, Steer Jonathan Michael, Tauber Marie-theres, Weberberger Richard, Wolfgang Heiden
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartyzel Janusz, Dańda Mieczysław, Fałek Ryszard Wiesław, Federowicz Przemysław, Gryziec Jadwiga, Kochański Adam, Matusz Marian, Matysiewicz Janina, Modelski Józef, Nowosielska Jolanta, Szymutko Teresa, Wiącek Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ładyga Mateusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielowski Jan, Czyż Sławomir Tadeusz, Gałuszka Piotr Janusz, Krupiński Zdzisław Stanisław, Nych Marek, Palka Arkadiusz Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemba Ewa Wanda
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bayley Simon Charles, Lisiecki Tomasz, Wachowicz Jacek Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turowska Agnieszka Marta
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bayley Simon Charles, Gaulhofer Birgit, Necpal Juraj, Noggler Birgit, Obermair Philipp Amadeus, Otte Marc Olaf, Paszkiewicz Rafał, Rosenmayr Edgar, Schlesiona Marius Josef, Schlesiona Marius Josef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turkowski Michał
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bayley Simon Charles, Wachowicz Jacek Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Taljaard Desmond
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bayley Simon Charles, Lisiecki Tomasz, Wachowicz Jacek Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turowska Agnieszka Marta
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gaulhofer Birgit, Necpal Juraj, Noggler Birgit, Obermair Philipp Amadeus, Otte Marc Olaf, Rosenmayer Edgar, Rosenmayr Edgar, Schlesiona Marius Josef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turkowski Michał
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielowski Jan, Gaweł Mariusz Maciej, Gałuszka Andrzej Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skrzeczyna Paweł Grzegorz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Autodirect S.A., Warszawa − KRS 0000357123
  2. Becker-prunte Polska Sp. Z O.O., Jankowice − KRS 0000052526
  3. Bingo Centrum Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000187168
  4. Cbd International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228237
  5. Cedet Development Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000318863
  6. Centrum Rozwoju Usług Publicznych, Katowice − KRS 0000421010
  7. Cp Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000635151
  8. Delta Q Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000144030
  9. Develocity Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000495911
  10. Electron Poland S.A., Katowice − KRS 0000569212
  11. Emc Silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000319419
  12. Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa Fasing s.a., Katowice − KRS 0000120721
  13. Fundacja Na Rzecz Edukacji, Katowice − KRS 0000458508
  14. Fundacja Na Rzecz Kardiologii W Górnośląskim Centrum Medycznym W Katowicach, Katowice − KRS 0000249400
  15. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Przemysłu Wysokorozwiniętych Technologii Oraz Promocji Polskiej Nauki i Techniki Polskie Skrzydła, Katowice − KRS 0000125234
  16. Fundacja Piłkarstwa Polskiego, Warszawa − KRS 0000383389
  17. Fundacja Politechniki Warszawskiej, Warszawa − KRS 0000354395
  18. Fundacja Reprezentacja Śląska Oldboy Ów, Chorzów − KRS 0000510887
  19. Fundacja Sportowe Katowice, Katowice − KRS 0000400821
  20. Fundacja Światło - Życie, Katowice − KRS 0000071891
  21. Fundacja Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych, Warszawa − KRS 0000026831
  22. Garden Point Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388476
  23. Gks Gieksa Katowice S.A., Katowice − KRS 0000336380
  24. Granaria Development Gdańsk Bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000654908
  25. Granaria Development Gdańsk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510669
  26. Graspa Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373866
  27. Gsu S.A., Gliwice − KRS 0000211288
  28. Gtc Nefryt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000162201
  29. Gtc Topaz Office Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000144135
  30. Hotel Granaria Gdańsk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510664
  31. Hutniczy Klub Sportowy Szopienice, Katowice − KRS 0000137364
  32. Immobel Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000372213
  33. Instytut Regionalny W Katowicach, Katowice − KRS 0000026905
  34. Janmar Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000230426
  35. Katolicka Fundacja Dzieciom W Parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła W Katowicach, Katowice − KRS 0000191810
  36. Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Katowice − KRS 0000053738
  37. Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000114803
  38. Katowickie Towarzystwo Tenisowe Pro-ten, Katowice − KRS 0000304330
  39. Katowickie Wodociągi S.A., Katowice − KRS 0000270143
  40. Klub Hokejowy Gks Katowice S.A., Katowice − KRS 0000634077
  41. Konko S.A., Mysłowice − KRS 0000461339
  42. Konstrukcje Stalowe Tetra Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000590172
  43. Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami Delegatura W Katowicach, Katowice − KRS 0000648526
  44. Legio Silesia, Świętochłowice − KRS 0000341705
  45. Liga Obrony Kraju, Warszawa − KRS 0000086818
  46. Mega Bud Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000344607
  47. Metropolitalne Przedsiębiorstwo Eko-energetyczne Ekoen Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000351497
  48. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000107532
  49. Miejskie Przedsiębiorstwo Ulic i Mostów Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000194678
  50. Monitor Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000055298

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adm Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000175800
  2. Apartamenty Impresja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215336
  3. Artico Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454723
  4. Atrium Copernicus 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000196459
  5. Atrium Felicity Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228432
  6. Atrium Promenada 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287010
  7. Berry Blue Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000461750
  8. Bipro-ecosystem Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000116117
  9. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  10. Biuro Informacyjno-prawne Akcept S.A., Mysłowice − KRS 0000120081
  11. Biuro Interesów Kupieckich Roe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000131653
  12. Bonarka City Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510842
  13. Bonarka Offices Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000291146
  14. Bonarka Residential Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Kraków − KRS 0000329336
  15. Brunata Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000139614
  16. Bud - Instal Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000130937
  17. Budimex Dromex S.A., Warszawa − KRS 0000131057
  18. Budostal-3 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000144835
  19. Business Financial Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000325582
  20. Carbo-trans Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000079577
  21. Ccs-system, Katowice − KRS 0000461531
  22. Cdp Netia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023814
  23. Cenfin Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000109384
  24. Centrum Handlowe Neptuncity Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233168
  25. Centrum Handlowe Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356626
  26. Centrum Światowida Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376009
  27. Cezamat Pw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000424841
  28. Chelverton International Lotnisko 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000142278
  29. Chelverton International Lotnisko 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000142214
  30. Chelverton International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000111583
  31. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  32. Czeladzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Zbk Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000320796
  33. Delta Development Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285966
  34. Delta Water Systems Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000042349
  35. Develocity i Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000534464
  36. Dębowe Tarasy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000264334
  37. Diego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000266301
  38. Domy Silesia Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000158352
  39. Dragon Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000468716
  40. Eko - Szop Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000149593
  41. Eko Trade Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000139815
  42. Elektrociepłownia Tychy S.A., Tychy − KRS 0000071274
  43. Elementy Budowlane Radymno Sp. Z O.O., Radymno − KRS 0000129483
  44. Elpe Elektroprodukt Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000163403
  45. Energit Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000295590
  46. Esher Properties Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000018149
  47. Eurokran Sp. Z O.O., Pyskowice − KRS 0000136739
  48. Europont Inżynierowie Konsultanci Bp Bkcp2 Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Katowice − KRS 0000054180
  49. Fabryka Wyrobów Metalowych Kuźnia Osowiec Sp. Z O.O., Osowiec − KRS 0000139300
  50. Fasing Maszyny i Konstrukcje Przemysłowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000152469

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. budowa II etapu osiedla mieszkaniowego przy ul. Sławka w Katowicach zadanie nr 2 obejmująca budynek nr 4 i parking dwupoziomowy
    Zamawiający: Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., Katowice
    część I zamówienia - budowa wielorodzinnego budynku mieszkalnego nr 4, niepodpiwniczonego o wysokości VII kondygnacji nadziemnych, chłonności 55 mieszkań i łącznej powierzchni użytkowej mieszkań wynoszącej 2 660,28 m2, a powierzchni całkowitej budynku 3 031,19m2 (w tym: komunikacja, pomieszczenia techniczne i gospodarcze), w stanie technicznym i eksploatacyjnym pod klucz oraz wykonanie zagospodarowania terenu (chodniki, ogrodzenia, oświetlenie terenu, zieleń niska i wysoka, elementy małej architektury) i przekładek kolidujących z budową budynku sieci infrastruktury technicznej, a także wykonanie przyłączy technicznych.
    część II zamówienia - budowa dwupoziomowego parkingu wielostanowiskowego (ażurowego), w technologii żelbetowej wylewanej, wypełnienia brak. Program użytkowy W obiekcie przewidziano 218 miejsc postojowych dla samochodów osobowych w tym: - poziom +/- 0,00 - 102 miejsca postojowe, - poziom + 3,50 - 116 miejsc postojowych. Zestawienie powierzchni: - poziom +/- 0,00 - 2 173,0 m2, - poziom + 3,50 - 2 178,0 m2, razem - 4 351m2. Wysokość, długość, szerokość budynku H = 3,62m (do attyki) + 1,1 m - balustrada, L = 72,50 m, S = 30,75 m W ramach zamówienia budowa parkingu wraz z jego oświetleniem (obie kondygnacje) przyłącza techniczne (wod. kan. elektryczne, teletechniczne) , zagospodarowanie terenu: chodniki, oświetlenie terenu, elementy małej architektury, zieleń niska i wysoka.

Inne osoby dla Olesiński (115 osób):