Kogo reprezentuje osoba

Olesiński Marian

w KRS

Marian Olesiński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marian
Nazwisko:Olesiński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1936 r., wiek 83 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Melich Andrzej, Stępniak Ariana Anna, Witkowski Sławomir Andrzej, Wójcik Justyna Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Tomasz Jakub

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adaszkiewicz Benedykt Ryszard, Balcerowski Tomasz Jerzy, Czerniak Piotr Roman, Gwiazda Mieczysław Izydor, Jabłoński Łukasz Marek, Olszewski Michał Stanisław, Piela Waldemar Krzysztof, Plewiński Mieczysław, Smoliński Jerzy Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiluś Stefan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aftyka Włodzimierz, Bańkowska Alicja, Borkowski Ryszard, Brzosko Zbigniew, Błachucki Paweł, Błesznowski Grzegorz, Chojna Monika, Chłodzińska Urbaniak Janina Mieczysława, Ciborski Janusz, Dembska Szczudłowska Albertyna Ewa, Dmoch Edward, Fagasiński Andrzej, Gadomski Władysław, Hejj Botond Wojciech, Jędrzejewski Sławomir, Kamińska Halina, Kępka Jan Zbigniew, Kerner Halina, Kostrowicka Hanna Barbara, Kowalewska Elżbieta, Kowalski Jacek Jan, Mączak Anna, Matejak Marcin, Michalski Jacek Maksymilian, Mieliwodzka Maria Barbara, Mieliwodzki Jan Ignacy, Motel Urszula, Olechowski Grzegorz, Ornoch Robert, Orłow Andrzej, Orłowski Stanisław, Rusecka Zofia, Rzepecka Dorota, Sadkowski Andrzej, Sobociński Ryszard Aleksander, Stachurska Agnieszka Klara, Styczek Anacka Urszula, Suchecka Hanna Monika, Świetlikowski Piotr, Symonowicz Barbara Halina, Traczewska Joanna Halina, Trzebiński Andrzej Wojciech, Woźny Emil, Wronowska Weronika Hanna, Zlatkes Urszula

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łęcka Elżbieta Agnieszka

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alerion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000585928
  2. Amer-bud Sp. Z O.O., Konstantynów Łódzki − KRS 0000588745
  3. Budmistrz Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000419013
  4. Classic Cars Collection 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000656543
  5. Dachmistrz Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000273156
  6. Eko-bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000455742
  7. Ekoinbud Instalacje Hvac Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000306853
  8. Ekoinbud Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000455834
  9. Ekoinbud Renowacje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000538049
  10. Ekoinbud Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000253597
  11. Firma Budowlana Ekoinbud Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000457324
  12. Firma Budowlana Ekoinbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000641303
  13. Fixmobile Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000653237
  14. Forcar24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000656698
  15. Fundacja Rozwoju Metod Łączonych W Medycynie, Warszawa − KRS 0000483826
  16. Gdański Klaster Budowlany - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000296002
  17. Gdański Klub Żużlowy Wybrzeże, Gdańsk − KRS 0000252510
  18. Grupa Dekarska Hanbud Hanna Olszewska, Michał Olszewski Sp. J., Raszyn − KRS 0000148666
  19. Grupa Dekarska Sp. Z O.O., Milanówek − KRS 0000277132
  20. Grupa Ruszt-mont Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000410303
  21. Innowacyjna Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gdańsk − KRS 0000421184
  22. Kancelaria Księgowa Hanna Suchecka Sp. Z O.O., Otwock − KRS 0000514811
  23. Kancelaria Księgowo-finansowa Hamp;p Sp. Z O.O., Otwock − KRS 0000690898
  24. Kancelaria Omnia Advisors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000653196
  25. Kancelaria Prawna Omnia Advisors Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000653548
  26. Komo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000078375
  27. Limoni Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000570375
  28. Littlebit Sp. Z O.O. W Organizacji, Warszawa − KRS 0000537044
  29. Media Team Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000295188
  30. Omnia Advisors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000536627
  31. Perfect House Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000326356
  32. Polskie Stowarzyszenie Sportu Kobiet, Warszawa − KRS 0000127314
  33. Residential Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000419504
  34. Ruszt - Mont Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000334969
  35. Ruszt-mont Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228504
  36. Rusztmont Produkcja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000497922
  37. Sąsiedzka Park Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000552676
  38. Solarprojekt Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000477264
  39. Spanish Garden Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000650848
  40. Stowarzyszenie Gdański Klaster Budowlany, Gdańsk − KRS 0000329160
  41. Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Z Drewnianej, Warszawa − KRS 0000230321
  42. Stowarzyszenie Przyjaciół Skarpy Śródmiejskiej W Warszawie, Warszawa − KRS 0000072468
  43. Stowarzyszenie Towarzystwo Z Beskidu Niskiego, Izby − KRS 0000605068
  44. Strefaserwisu.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000533337
  45. Suntex 2001 Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000056887
  46. Syndykat Dziennikarzy Polskich Telewizji Polskiej S.A., Warszawa − KRS 0000542546
  47. Tartak Feliksów Sp. Z O.O., Feliksów − KRS 0000744055
  48. Team Sp. J. Zakład Wydawniczo-poligraficzny Wojciech Łukaszczyk, Dziekanów Leśny − KRS 0000006633
  49. Team-serwis Poligraficzny A.łukaszczyk-dukaczewska Sp. J., Dziekanów Leśny − KRS 0000255016
  50. Towarzystwo Handlu, Produkcji i Usług Sumpt Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000100397

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3k Holding Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Żywiec − KRS 0000310612
  2. Aktyn Przedsiębiorstwo Generalnej Realizacji Inwestycji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022503
  3. Arteus Capital Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000385189
  4. Bank Spółdzielczy Towarzystwo Oszczędnościowo - Pożyczkowe Pa-co-bank W Pabianicach, Pabianice − KRS 0000034927
  5. Bispol Standard S.A., Bielsko-biała − KRS 0000124881
  6. Biuro Projektów Pronafta 2000 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000185536
  7. Centralny Wojskowy Klub Sportowy Legia Warszawa Sekcja Strzelecka, Warszawa − KRS 0000110957
  8. Centrum Badań i Certyfikacji Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000368980
  9. Centrum Biurowe Lubicz Sp. Z O.O. ., Kraków − KRS 0000071057
  10. Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa, Jastrzębie Zdrój − KRS 0000106453
  11. Health Solutions Trading Sp. Z O.O., Chrzanów − KRS 0000314900
  12. Iph Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000620222
  13. Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Jelenia Góra − KRS 0000073772
  14. Kombi Invest Sp. Z O.O., Łodygowice − KRS 0000282971
  15. Komputeo Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000379756
  16. Kontrakt - Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000167419
  17. Kontrakt - Warszawa Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000299390
  18. Lasertec Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000135960
  19. Miłkowo Sp. Z O.O., Łozice − KRS 0000207518
  20. Mostostal - Export Development S.A., Warszawa − KRS 0000095203
  21. Noma Advisors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000490789
  22. Pod Fortem-development Spółka Z O.o., Kraków − KRS 0000006719
  23. Polskie Dachy Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Stawiska − KRS 0000314419
  24. Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, Warszawa − KRS 0000154618
  25. Przedsiębiorstwo Budowlane Winbud Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000397767
  26. Przedsiębiorstwo Handlowe Chełmek Sp. Z O.O., Chełmek − KRS 0000035327
  27. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Szymańscy Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000492164
  28. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Złom-met Sp. Z O.O., Chełmek − KRS 0000163322
  29. Remontobudowa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000418661
  30. Respect Polska Mi Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000505966
  31. Spółdzielnia Mieszkaniowa Anin, Warszawa − KRS 0000011330
  32. Spółdzielnia Mieszkaniowa Arbuzowa, Warszawa − KRS 0000024328
  33. Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedność, Piaseczno − KRS 0000026216
  34. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa Nasz Dom, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000063489
  35. Spółdzielnia Mieszkaniowa Radna, Warszawa − KRS 0000193500
  36. Spółdzielnia Mieszkaniowa Szaserów, Warszawa − KRS 0000210965
  37. Stowarzyszenie Budownictwa Rzeczypospolitej Polskiej, Lublin − KRS 0000199408
  38. Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek, Warszawa − KRS 0000332718
  39. Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000086573
  40. Szksypcze Rock Inn Pub Beata Dobek, Wojciech Kaczmarek Sp. J., Bydgoszcz − KRS 0000072313
  41. T - Medical Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000410472
  42. Tawabud Inż.wacław Babicz i Inż.tadeusz Buchta Sp. J., Bielsko-biała − KRS 0000012876
  43. Techma Sp. Z O.O., Chełmek − KRS 0000138909
  44. Teknorubber Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bielsko-biała − KRS 0000265266
  45. Tim S.A., Bielsko-biała − KRS 0000048579
  46. Trans-partner Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000341195
  47. Wamar Sp. Z O.O., Marki − KRS 0000232624
  48. Zakład Urządzeń Technicznych Sp. Z O.O., Chełmek − KRS 0000076340
  49. Zastow 10 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000550265
  50. Żywiecka Fabryka Sprzętu Szpitalnego Famed S.A. Likwidacyjnej, Żywiec − KRS 0000058439


Inne osoby dla Olesiński (115 osób):