Kogo reprezentuje osoba

Olesiński Wacław Wiesław

w KRS

Wacław Wiesław Olesiński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wacław
Drugie imię:Wiesław
Nazwisko:Olesiński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1946 r., wiek 72 lata
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie), Koronowo (Kujawsko-pomorskie), Sękocin Stary (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruszkiewicz Jerzy Mateusz, Budziński Andrzej Antoni, Flikweert Stoffel, Gmaj Marcin, Górnicki Bohdan, Jóźwiak Barbara, Judziński Bogdan Mirosław, Karwan Witold, Kik Cornelis Gabriel, Kwiatkowski Marek Andrzej, Lannero Henrik, Młyniec Roman Marian, Nawrocki Rafał Piotr, Polakowski Tomasz Paweł, Raterink Roelof, Sobkowicz Witold Franciszek, Świtała Leszek Andrzej, Żabiń-ski Ryszard Adam, Zięba Stanisław Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Luttikhuis Mar-cellinus Paulus
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoń Zdzisław Stanisław, Drozd Jacek Julian, Głowacki Wiesław, Jakubecki Andrzej Stanisław, Kalinowski Stanisław, Karczewski Wiesław Henryk, Kocik Jarosław Aleksander, Krzewska Anna Stanisława, Kurowski Andrzej Stefan, Mulawa Andrzej Stanisław, Nurzyński Marek, Piela Tadeusz Ryszard, Rosół Wiesław, Ryczek Grzegorz, Stanek Aleksander, Stawski Waldemar Józef, Sugalski Krzysztof, Tefelski Piotr Antoni, Wysocki Włodzimierz Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łączyńska Suchodolska Joanna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszczak Jolanta, Biernacik Zdzisław Jan, Chełstowski Jerzy, Dreger Olszewska Barbara Grażyna, Gawek Mirosław, Jabłoński Piotr Jan, Kapusta Józef, Kondracki Ryszard Jan, Krzyżanowski Maciej Piotr, Margas Grzegorz, Pastwa Kazimierz Jan, Przełomski Kazimierz, Szmigel Alina Beata, Szurek Jan, Szymańczak Andrzej Wiesław, Zarecka Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdybicki Witold
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budziński Andrzej Antoni, Górnicki Bohdan Julian, Kwiatkowski Marek Andrzej, Młyniec Roman Marian, Nawrocki Rafał Piotr, Nowak Wacław Witold, Nowakowski Aleksander Zbigniew, Pękala Sławomir Gabriel
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górnicki Bohdan Julian, Judziński Bogdan Mirosław, Kwiatkowski Marek Andrzej, Młyniec Roman Marian, Nowakowski Aleksander Zbigniew, Pękala Sławomir Gabriel

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakubowska Grażyna Bożena
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Grażyna, Fordoński Hieronim, Klorek Rafał, Kujawa Róża Małgorzata, Nowakowski Marcin Jacek, Święcik Emilia, Świtała Leszek Andrzej, Szysz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Leszek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górnicki Bohdan, Nowakowski Aleksander, Traczyk Maria
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruszkiewicz Jerzy Mateusz, Budziński Andrzej Antoni, Gałecki Tomasz Marian, Górnicki Bohdan Julian, Kwiatkowski Marek Andrzej, Napiórkowski Jerzy, Nawrocki Rafał Piotr, Nowakowski Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sonnemans Franciscus Johannes
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górski Piotr Antoni, Irzabek Gwidon Jerzy, Świtała Leszek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Van Arendonk Gerard Marie
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ravensdale Thomas Neville

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adriana S.A., Kosowizna − KRS 0000103677
  2. Aqua Hotel Zakopane Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000593804
  3. Awa Doradztwo Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000462242
  4. Bacca Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000386087
  5. Berry Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000652446
  6. Bioeko Osnowo Sp. Z O.O., Osnowo − KRS 0000306960
  7. Biometriq Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000597410
  8. Biuro Doradztwa Europejskiego Consentes Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000238853
  9. Biuro Konsultingu Altex Aleksander Stanek i Wspólnicy, Sp. J., Zamość − KRS 0000007108
  10. Carina Silicones Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000166235
  11. Ceo Expert Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000109918
  12. Chillid Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000486620
  13. Consilio Projekt Sp. Z O.O., Jarosław − KRS 0000429685
  14. Ctl Północ Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000110891
  15. Ds Kancelarie A. Dworzycki, A. Stanek Sp. J., Zamość − KRS 0000321739
  16. East-nav Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000348265
  17. Efektor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198664
  18. Fabryka Kabli Elpar Sp. Z O.O., Parczew − KRS 0000320919
  19. Fitelite, Biranowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000652159
  20. Fundacja Agrarna, Warszawa − KRS 0000157581
  21. Fundacja Budowanie Bez Granic -, Warszawa − KRS 0000207903
  22. Fundacja Europejska Manufaktura Wiedzy, Lublin − KRS 0000467024
  23. Fundacja Prawo Do Pomocy, Warszawa − KRS 0000316097
  24. Fundacja Uniwersytetu Marii Curie-skłodowskiej, Lublin − KRS 0000118427
  25. Fungis Sp. Z O.O., Wola Makowska − KRS 0000058173
  26. Gdańskie Młyny - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000181140
  27. Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych Fosfory Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000033530
  28. Główny Ośrodek Certyfikacji i Nadzoru Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000302169
  29. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Świętem, Święte − KRS 0000198803
  30. Greenyard Mycoculture Poland S.A., Karszew − KRS 0000591343
  31. Grupa Inwestycyjna Karolówka Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000114578
  32. Incedo Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000706312
  33. Intermedia Press S.A., Lublin − KRS 0000416406
  34. Izba Gospodarcza Handlowców, Przetwórców Zbóż i Producentów Pasz, Warszawa − KRS 0000116407
  35. Jobon Sp. Z O.O., Zwierzyniec − KRS 0000055354
  36. Jokpol Sp. Z O.O., Zwierzyniec − KRS 0000081670
  37. Kancelaria Empe Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000435243
  38. Kruszywa Niemce S.A., Niemce − KRS 0000405783
  39. Madarch Fungis Sp. Z O.O., Wola Makowska − KRS 0000572234
  40. Mangata Holding S.A., Bielsko-biała − KRS 0000084847
  41. Masterform Sp. Z O.O., Świebodzice − KRS 0000565149
  42. Mazurski Klub Żeglarski W Mikołajkach, Mikołajki − KRS 0000272830
  43. Mcs Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000328515
  44. Megatem Ec-lublin Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000006956
  45. Młyn Żuławy Sp. Z O.O., Bałdowo − KRS 0000214977
  46. Naturrio Foods S.A., Warszawa − KRS 0000056695
  47. Novapur Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000484615
  48. Ognisko Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej W Chełmnie, Chelmno − KRS 0000057197
  49. Orion Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000083371
  50. Pazim Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000148810

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  2. Agencja Rozwoju Roztocza Sp. Z O.O., Tomaszów Lubelski − KRS 0000299753
  3. Agro-kwitajny Sp. Z O.O., Linki − KRS 0000172116
  4. Agrochem Sp. Z O.O., Człuchów − KRS 0000102737
  5. Agrochem Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000092691
  6. Agrosak S.A., Łódź − KRS 0000058241
  7. Alma Market S.A., Kraków − KRS 0000019474
  8. Auto - Hit S.A., Warszawa − KRS 0000446254
  9. Auto - Unia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000175585
  10. Bacutil Zakłady Przemysłu Paszowego S.A., Gdańsk − KRS 0000135061
  11. Baker Mckenzie Doradztwo Podatkowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000386585
  12. Baker Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000136677
  13. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  14. Bałtycki Terminal Zbożowy Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000024214
  15. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  16. Bank Spółdzielczy W Chełmnie, Chełmno − KRS 0000141804
  17. Bankowy Fundusz Nieruchomościowy Actus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023062
  18. Bialskie Fabryki Mebli S.A., Biała Podlaska − KRS 0000024365
  19. Cargill Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281735
  20. Centromarket - S.A., Gdańsk − KRS 0000138076
  21. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  22. Centrum Handlowe Batory S.A., Gdynia − KRS 0000135664
  23. Ciech - Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086628
  24. Ciech Pianki Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000386719
  25. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  26. Ciech Trading S.A., Warszawa − KRS 0000023365
  27. Cognor Holding S.A., Poraj − KRS 0000071799
  28. Ctl Agencja Celna Sp. Z O.O., Iłowo-osada − KRS 0000013575
  29. Ctl Logistics S.A., Warszawa − KRS 0000010504
  30. Ctl Rail Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000175212
  31. Ctl Trans-port Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000066566
  32. Cukrownia Klemensów S.A., Szczebrzeszyn − KRS 0000017627
  33. Cukrownia Krasnystaw S.A., Siennica Nadolna − KRS 0000027908
  34. Cukrownia Lublin S.A., Lublin − KRS 0000022316
  35. Cukrownia Opole S.A., Opole Lubelskie − KRS 0000054230
  36. Cukrownia Przeworsk S.A., Przeworsk − KRS 0000083090
  37. Cukrownia Wożuczyn S.A., Wożuczyn-cukrownia 1 − KRS 0000020954
  38. Dma- Trade Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000050506
  39. Dobropasz - Grupa Rolimpex Sp. Z O.O., Blok Dobryszyce − KRS 0000051075
  40. Elewator W Koronowie Sp. Z O.O., Koronowo − KRS 0000074114
  41. Eol-service Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000082843
  42. Eureka Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000337763
  43. Euro Property Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427775
  44. Europejska Akademia Samorządowa Sp. Z O.O., Mełgiew − KRS 0000061112
  45. Europejskie Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie Care Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000032960
  46. Fabryka Cukierków Pszczółka Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000370450
  47. Fabryka Farb i Lakierów Proszkowych Proximal Sp. Z O.O. - Grupa Śnieżka, Lubzina − KRS 0000025116
  48. Farbud Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000039148
  49. Federal-mogul Gorzyce S.A., Gorzyce − KRS 0000053029
  50. Ferma Krąplewice Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000074892


Inne osoby dla Olesiński (115 osób):