Kogo reprezentuje osoba

Olikowski Sławomir Kazimierz

w KRS

Sławomir Kazimierz Olikowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Sławomir
Drugie imię:Kazimierz
Nazwisko:Olikowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Jerzy, Bakanowski Andrzej, Barcicki Andrzej, Bedyński Zbigniew Robert, Bojanek Piotr, Bójko Jerzy, Borowy Waldemar Jerzy, Chendyński Waldemar Stefan, Dębkowski Paweł Antoni, Dopierała Antoni Marek, Dybkowski Andrzej Michał, Dyra Bolesław, Fabisiak Robert Władysław, Frąckiewicz Kazimierz, Frelik Tomasz Bogdan, Gałaj Witold, Gielniewski Zbigniew, Grzelak Waldemar, Janiak Ryszard, Jankiewicz Henryk Mieczysław, Januszewski Jerzy, Jastrzębski Ryszard, Jawny Jan, Kamiński Wojciech, Kania Tadeusz, Kobryniak Krzysztof, Kobus Józef, Kobza Andrzej, Kolos Jan Piotr, Konopka Mirosław, Kos Ryszard, Kosakowski Tadeusz Janusz, Kreczman Józef, Król Kazimierz, Kubaszewski Jan, Kujanek Michejasz Józef, Lewandowski Waldemar Marian, Lubowiecki Tadeusz Leon, Magnuszewski Tadeusz Jan, Mazurek Kazimierz Ryszard, Michalski Władysław Jan, Milewski Bogdan Kazimierz, Misztal Krzysztof Eugeniusz, Mrozik Jerzy, Młynarczyk Tomasz Piotr, Orłowski Jan Waldemar, Pastusiak Waldemar Jan, Pawłowski Jerzy Wojciech, Piotrowski Jerzy, Pliszka Stanisław, Prejs Marek Ignacy, Płatek Jarosław Zbigniew, Recielski Bogdan Mirosław, Roszkiewicz Marek Tomasz, Skrzyński Władysław, Smaga Jerzy Piotr, Sołśnia Ryszard, Stańczak Wiesław Urban, Stefanek Dariusz Adam, Storma Stanisław, Świetlikowski Antoni, Szacherski Zdzisław, Szewczyk Tadeusz Marek, Szubierajski Wojciech, Szymiec Andrzej Marek, Turek Zbigniew Jan, Walkiewicz Artur, Warchoł Andrzej Mieczysław, Wieczorek Cezary Robert, Wilczyński Sylwester Bartłomiej, Wolicki Stanisław, Wytrykus Krzysztof, Zieliński Aleksander, Zielony Grzegorz Sylwester, Ziemiecki Dionizy Andrzej, Łukasik Jerzy Julian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ładniak Paweł Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boczkowski Krzysztof, Ciesielski Marek, Dudek Mariusz Norbert, Dylewska Wioletta Beata, Gereluk Jacek, Grudziński Piotr Rafał, Kapusta Krzysztof Adam, Kowalik Jerzy, Kowalski Jacek, Napiórkowski Marian Edward, Nawrot Michał Jerzy, Nawrot Wiesława, Plackowski Jerzy, Radzikowski Tomasz Mirosław, Sempławski Tadeusz, Świder Andrzej, Zawartko Mirosława Krystyna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Artdenta Medica Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000580293
  2. El-gab Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000594533
  3. El-gab Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000606711
  4. Elewator Sieradz Sp. Z O.O., Sieradz − KRS 0000128488
  5. Janopolska Spółdzielnia Socjalna, Janopole − KRS 0000480800
  6. Local Capital Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000781459
  7. Local Capital Investment Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000817550
  8. Lokalna Grupa Rybacka Zalew Zegrzyński, Legionowo − KRS 0000349416
  9. Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-modlin Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000184990
  10. Młodzieżowe Stowarzyszenie Pracy i Kultury, Wołomin − KRS 0000217612
  11. Muskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090031
  12. Okręg Mazowiecki Polskiego Związku Wędkarskiego W Warszawie, Warszawa − KRS 0000102184
  13. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego W Łodzi, Łódź − KRS 0000061023
  14. Otwocka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Otwock − KRS 0000037902
  15. P.p.h. Mat-bet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310056
  16. Pojezierze Gostynińskie, Łąck − KRS 0000346806
  17. Powszechne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Dobry Dom Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000110622
  18. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Przasnyszu, Przasnysz − KRS 0000123220
  19. Stowarzyszenie Absolwentów Wojskowej Akademii Technicznej -sawat, Warszawa − KRS 0000174356
  20. Stowarzyszenie Bractwa Św. Alberta, Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000174290
  21. Stowarzyszenie Kapituła Wyróżnienia Anioł Stróż Ziemi Wołomińskiej, Wołomin − KRS 0000324254
  22. Stowarzyszenie Nowodworscy.pl, Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000628406
  23. Stowarzyszenie Przyjaciół Piątki, Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000305054
  24. Stowarzyszenie Szermiercze Fenix-sport i Wychowanie, Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000477902
  25. Stowarzyszenie Wiarygodność, Niezależność, Dialog, Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000298135
  26. Stowarzyszenie Young Lobby Association, Warszawa − KRS 0000161624
  27. Support Medica Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000951230
  28. Towarzystwo Miłośników Ziemi Ostrowskiej W Ostrowi Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000311766
  29. Towarzystwo Przyjaciół Twierdzy Modlin Im.gen. Ignacego Prądzyńskiego, Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000151136
  30. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, Łomża − KRS 0000085533
  31. Towarzystwo Skautowe Horn, Wołomin − KRS 0000407268
  32. Twister Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128393
  33. Zakład Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych Zis-1 Sp. J. Dariusz Molendowski i Wspólnicy, Płock − KRS 0000053434
  34. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000117313

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Brandfathers And Son S S.A., Warszawa − KRS 0000290514
  2. Energetyka Nowy Dwór Mazowiecki Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000427471
  3. Hexa Bank Spółdzielczy, Piątnica Poduchowna − KRS 0000116820
  4. Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze, Marki − KRS 0000231763
  5. Piłkarski Wołomiński Klub Sportowy Huragan, Wołomin − KRS 0000226956
  6. Polski Związek Wędkarski, Warszawa − KRS 0000108423
  7. Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000131962
  8. Profil Group Sp. Z O.O., Wołomin − KRS 0000151992
  9. Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Pruszków − KRS 0000174280
  10. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Chata, Warszawa − KRS 0000269602
  11. Spółdzielnia Mieszkaniowa Bródno, Warszawa − KRS 0000078357
  12. Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Nauczyciela W Modlinie Starym, Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000299939
  13. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa Dążność W Nowym Dworze Mazowieckim, Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000087904
  14. Spółdzielnia Mieszkaniowa Mszczonowska, Warszawa − KRS 0000149618
  15. Spółdzielnia Mieszkaniowa Oś Saska, Warszawa − KRS 0000038475
  16. Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa W Ostrowi Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000115524
  17. Stowarzyszenie Miejski Klub Sportowy Świt, Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000181378
  18. Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rynku Pracy, Łomża − KRS 0000071174
  19. Tristar Sp. Z O.O., Janki K. Warszawy − KRS 0000024743
  20. Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A., Łódź − KRS 0000295398
  21. Wyszkowska Fabryka Mebli Fama Sp. Z O.O., Wyszków − KRS 0000065285
  22. Zarząd Budynków Komunalnych Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000069552


Inne osoby dla Olikowski (1 osoba):