Kogo reprezentuje osoba

Osmala Wiesław Marek

w KRS

Wiesław Marek Osmala

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wiesław
Drugie imię:Marek
Nazwisko:Osmala
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Kielce (Świętokrzyskie), Kraśnik (Lubelskie), Pabianice (Łódzkie), Tarnów (Małopolskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozik Henryk, Mazur Adam Andrzej, Włodarczyk Krystyna, Zajączkowska Maria Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierdak Teresa Helena
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Elżbieta, Kowalik Mirosława Halina, Król Dorota Elżbieta, Laskowska Elżbieta, Latos Jolanta Krystyna, Mazurek Hanna Maria, Pinkowska Bożena Janina, Pośpiech Jacek, Skwira Magdalena, Sroka Alicja Maria, Stachura Edyta Maria, Syska Kunegunda, Szymoniak Zbigniew Stanisław, Wawrzycka Elżbieta, Zgutko Małgorzata Elżbieta, Łukawska Grażyna Klara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krawczyk Janusz Stefan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dźwigoł Henryk, Grabarz Iwona Zofia, Harasym Ryszard, Jarzyński Lucjan, Kociszewska Dorota Elżbieta, Kowalik Anna Irena, Koziara Janusz, Kraska Urszula Maria, Perković Hrvoje, Postek Andrzej, Rajczewski Krzysztof, Sadzińska Małgorzata Barbara, Sarti Dariusz Marek, Stępień Dariusz Marek, Szpak Zbigniew Jan, Wróblewski Jacek Cezary

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zubiel Bożena Teresa
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Ćwirta Lidia Beata, Czarnota Kinga Małgorzata, Dereszowska Bernadetta, Gąsior Stanisław, Kondrat Artur Jerzy, Kordasiewicz Agnieszka Magdalena, Krogulec Wojciech Stanisław, Majcher Krzysztof Piotr, Podgórski Krzysztof Bronisław, Rąpała Irena Władysława, Reder Sadowska Jadwiga Józefa, Sługocka Krupa Elżbieta Antonina, Zieleziński Włodzimierz Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieroński Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accept Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000170950
  2. Adamed Pharma S.A., Pieńków − KRS 0000116926
  3. Adamed Technology Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000343239
  4. Adpharma Sp. Z O.O., Pieńków − KRS 0000259670
  5. Agro Corn Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000307690
  6. Anno Domini 1474 Radomska Lokalna Organizacja Turystyczna, Radom − KRS 0000342595
  7. Apipharm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000208290
  8. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  9. Bambino Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330862
  10. Bartha Consulting Group A.bartha-parol Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000694082
  11. Basari Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000521553
  12. Biodemada Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000523109
  13. Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000162232
  14. Claypot Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000470925
  15. Clearwater Holdings Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000369750
  16. Conlogsys S.A., Warszawa − KRS 0000764071
  17. E-budowa Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000273856
  18. Eubioco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000704653
  19. First Data Polska S.A., Warszawa − KRS 0000061293
  20. Fundacja Agroturystyka, Warszawa − KRS 0000160602
  21. Fundacja Centrum Innowacji i Rozwoju, Poznań − KRS 0000455115
  22. Fundacja Centrum Rozwoju Medycyny, Warszawa − KRS 0000177700
  23. Fundacja Europejski Niezależny Instytut Globalnych Myśli Autokreatywnych, Kraków − KRS 0000455551
  24. Fundacja Grupy Adamed, Warszawa − KRS 0000518407
  25. Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A., Katowice − KRS 0000247533
  26. Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A., Warszawa − KRS 0000016255
  27. Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. Z O.O., Dywity − KRS 0000025303
  28. Mercatus Et Civis, Tarnów − KRS 0000530574
  29. Miejskie Towarzystwo Koszykówki W Pabianicach, Pabianice − KRS 0000140209
  30. Ochotnicza Straż Pożarna Pabianickich Zakładów Farmaceutycznych Polfa S.A., Pabianice − KRS 0000207836
  31. Oddział Pttk Łucznik W Radomiu, Radom − KRS 0000508964
  32. Pabianickie Centrum Medyczne Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000330633
  33. Parafialny Klub Sportowy Mikołaj, Chrzanów − KRS 0000101999
  34. Perfect Office Network Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000068366
  35. Pge Polska Grupa Energetyczna S.A., Warszawa − KRS 0000059307
  36. Prometeusz Dla Seniorów Imienia Książąt Marii i Włodzimierza Czetwertyńskich, Warszawa − KRS 0000377508
  37. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Gracja-kraśnik Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraśnik − KRS 0000036768
  38. R.development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000597502
  39. R.development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000598771
  40. R.k. Legal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000477390
  41. Radomski Okręgowy Związek Żeglarski, Radom − KRS 0000233542
  42. Radomskie Towarzystwo Fotograficzne, Radom − KRS 0000212660
  43. Rajczewski Drążek Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000202367
  44. Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów, Tarnów − KRS 0000326856
  45. Stowarzyszenie Święta Matki, Jelenia Góra − KRS 0000470539
  46. Towarzystwo Miłośników Historii i Zabytków Radomia, Radom − KRS 0000678159
  47. Uti Pharma Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000211490
  48. Warszawska Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000203373
  49. Warszawski Klub Sportowy Gwardia, Warszawa − KRS 0000014209
  50. Wyvern Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340742

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adamed Consumer Healthcare S.A., Pieńków − KRS 0000020720
  2. Agri Plus Wielkopolska S.A., Konarzewo − KRS 0000103850
  3. Agri Sp. Z O.O., Gołdap − KRS 0000104262
  4. Animex Grupa Paszowa S.A., Morliny − KRS 0000026853
  5. Animex Grupa Surowcowa Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000014165
  6. Animex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000107949
  7. Animex-agro Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000025758
  8. Animex-trans Sp. Z O.O., Łajski − KRS 0000027841
  9. Ansa Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000177568
  10. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  11. Bs Konsulting Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000167626
  12. Bumech S.A., Katowice − KRS 0000291379
  13. Casti Pet Care Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148464
  14. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  15. Detal Unia-meat Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000016451
  16. Dziewiarska Spółdzielnia Pracy Twórczość, Kielce − KRS 0000062751
  17. Eco Jelenia Góra Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000034550
  18. Eurogór Sp. Z O.O., Suszec − KRS 0000226798
  19. Fundacja Im. Wojskowej Akademii Medycznej, Łódź − KRS 0000024460
  20. Fundacja Praca Dla Niewidomych, Warszawa − KRS 0000158692
  21. Grupa Animex S.A., Morliny − KRS 0000177835
  22. Grupa Animex S.A., Morliny − KRS 0000016032
  23. Grupa Animex Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000250975
  24. Ima Solution Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000486931
  25. Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000183634
  26. Kadreks Sp. Z O.O., Suszec − KRS 0000530183
  27. Kombinat Koksochemiczny Zabrze S.A., Zabrze − KRS 0000069110
  28. Logis S.A., Rawa Mazowiecka − KRS 0000027861
  29. Lotos Infrastruktura S.A., Jasło − KRS 0000068125
  30. Oinpharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000137264
  31. Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa, Pabianice − KRS 0000079136
  32. Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., Pabianice − KRS 0000153751
  33. Pass Strefa Przemysłowa Sp. Z O.O., Pass − KRS 0000182101
  34. Pge Elektrownia Turów S.A., Bogatynia − KRS 0000026392
  35. Pge Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000049364
  36. Pharmag S.A., Gdańsk − KRS 0000047877
  37. Polski Holding Farmaceutyczny S.A., Warszawa − KRS 0000211909
  38. Polski Koncern Naftowy Orlen S.A., Płock − KRS 0000028860
  39. Polskie Linie Lotnicze Lot S.A., Warszawa − KRS 0000056844
  40. Polskie Zakłady Optyczne S.A., Warszawa − KRS 0000025792
  41. Przedsiębiorstwo Handlowe Tengger West - Awa Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000096088
  42. Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjno - Usługowe Lis Sp. Z O.O., Zgórsko − KRS 0000136666
  43. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ecebud Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000140935
  44. Przedsiębiorstwo Spedycji Międzynarodowej C. Hartwig Warszawa - S.A., Warszawa − KRS 0000062574
  45. Przedsiębiorstwo Transportowe Mazury W Ełku Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000082059
  46. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Transport - Morliny Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000016473
  47. Przędzalnia Czesankowa Polanil S.A., Łódź − KRS 0000160477
  48. Romb S.A., Złotów − KRS 0000120632
  49. Rudzka Spółka Węglowa S.A., Ruda Śląska − KRS 0000098528
  50. Sanfarm Sp. Z O.O., Nowa Dęba − KRS 0000065167