Kogo reprezentuje osoba

Ostapowicz Marian

w KRS

Marian Ostapowicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marian
Nazwisko:Ostapowicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1942 r., wiek 78 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jarosław, Adamczyk Józef, Adamczyk Piotr, Adamczyk Wacław, Augustyniak Stefan, Banaśkiewicz Jan, Bartold Jerzy, Batóg Stanisław, Borkowski Antoni Olgierd, Budzanowski Bogdan Tadeusz, Błoński Dariusz, Błoński Stanisław, Cichecka Marianna, Cieślak Bronisław, Cieślak Włodzimierz, Drewicz Robert, Drewicz Tadeusz, Dłużniewski Ryszard, Falenczykowski Włodzimierz, Górzyński Maciej Józef, Homa Franciszek, Idźkowski Antoni, Jagiełło Mirosław, Jaroszek Andrzej, Jesionek Henryk, Kaczorowska Bożena, Karwiński Andrzej Konrad, Karwiński Maciej, Klenk Bogusław, Kostyra Czesław, Kostyra Iwonna, Kowalczyk Waldemar, Kozierski Franciszek, Krawiec Józef, Księżyk Jan, Kubański Janusz, Kucharski Andrzej, Kuliński Konrad, Kurek Eugeniusz, Lipska Elżbieta, Milewicz Leszek, Molenda Józef, Nowacka Teresa, Orszulski Edward, Osiecki Stanisław, Owczarek Zygmunt, Ołubek Bogusław, Papis Ryszard, Pawłowski Wiesław Andrzej, Praczukowski Robert, Przeździecka Świder Danuta, Przybyłek Franciszek, Płonowski Henryk, Różycki Stanisław, Sapiński Janusz, Sapiński Tadeusz, Sieczko Ireneusz, Smaga Andrzej, Sokołowski Marian, Stegiński Andrzej, Supieta Józef, Suszyński Zbigniew, Świderski Jerzy, Sybilski Tadeusz, Szczepański Czesław, Topczewska Zofia, Wąsik Eugeniusz, Wilamowski Henryk, Wnorowski Stanisław, Wójcicki Bolesław, Wójcicki Mirosław Krzysztof, Woźniak Władysław, Zalewski Andrzej, Zalewski Zygmunt, Zieliński Michał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ostapowicz Alicja, Ostapowicz Grzegorz, Ostapowicz Maciej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mańkowski Zbigniew, Muszyński Marian, Nowicka Słowik Elżbieta Zuzanna, Paszkowski Jan Wiktor, Poprawa Marcin Kazimierz, Rogoziński Roman, Smętek Tomasz Adam, Stanik Piotr Tadeusz, Szarański Marcin Piotr, Szpilman Bogdan Wojciech, Sztobryn Zenon, Zwoliński Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wasilewski Jan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jarosław, Adamczyk Józef, Adamczyk Piotr, Adamczyk Wacław, Augustyniak Stefan, Banaśkiewicz Jan, Bartold Jerzy, Batóg Stanisław, Borkowski Antoni Olgierd, Budzanowski Bogdan Tadeusz, Błoński Dariusz, Błoński Stanisław, Cichecka Marianna, Cieślak Bronisław, Cieślak Włodzimierz, Drewicz Robert, Drewicz Tadeusz, Dłużniewski Ryszard, Falenczykowski Włodzimierz, Górzyński Maciej Józef, Homa Franciszek, Idźkowski Antoni, Jagiełło Mirosław, Jaroszek Andrzej, Jesionek Henryk, Kaczorowska Bożena, Karwiński Andrzej Konrad, Karwiński Maciej, Klenk Bogusław, Kostyra Czesław, Kostyra Iwonna, Kowalczyk Waldemar, Kozierski Franciszek, Krawiec Józef, Księżyk Jan, Kubański Janusz, Kucharski Andrzej, Kuliński Konrad, Kurek Eugeniusz, Lipska Elżbieta, Milewicz Leszek, Molenda Józef, Nowacka Teresa, Orszulski Edward, Osiecki Stanisław, Owczarek Zygmunt, Ołubek Bogusław, Papis Ryszard, Pawłowski Wiesław Andrzej, Praczukowski Robert, Przeździecka Świder Danuta, Przybyłek Franciszek, Płonowski Henryk, Różycki Stanisław, Sapiński Janusz, Sapiński Tadeusz, Sieczko Ireneusz, Smaga Andrzej, Sokołowski Marian, Stegiński Andrzej, Supieta Józef, Suszyński Zbigniew, Świderski Jerzy, Sybilski Tadeusz, Szczepański Czesław, Topczewska Zofia, Wąsik Eugeniusz, Wilamowski Henryk, Wnorowski Stanisław, Wójcicki Bolesław, Wójcicki Mirosław Krzysztof, Woźniak Władysław, Zalewski Andrzej, Zalewski Zygmunt, Zieliński Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alex-moda Sp. Z O.O., Ołtarzew − KRS 0000072173
  2. Altrad-mostostal Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000051423
  3. Aton-ht S.A. W Restrukturyzacji, Wrocław − KRS 0000240980
  4. Biomaxima S.A., Lublin − KRS 0000313349
  5. Bis Plettac Sp. Z O.O., Ostrzeszów − KRS 0000162330
  6. Biuro Odzyskiwania Należności Bon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222813
  7. Bpm Sp. Z O.O., Zaścianki − KRS 0000231328
  8. Bs-ms Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000739426
  9. Centrala Techniczno-handlowa Dynamica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000194211
  10. Ecoon S.A., Ostrzeszów − KRS 0000354476
  11. Eko-mal Serwis Sp. Z O.O., Pogórze − KRS 0000404118
  12. Fundacja Dla Osób Z Upośledzeniem Umysłowym Nasz Dom, Warszawa − KRS 0000148391
  13. Fundacja Dum Spiro, Spero, Bydgoszcz − KRS 0000204960
  14. Gephouse Spółka Z Ograniczoną Opowiedzialnością Radzyny Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000599880
  15. Gst Steel Sp. Z O.O., Bąkowo − KRS 0000585915
  16. Gst-steel Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000027821
  17. Inicjatywa Mieszkańców Ursynowa, Warszawa − KRS 0000663399
  18. Inwea Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000727422
  19. Inwea Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000800421
  20. Inwest-dom Sp. Z O.O., Ostrzeszów − KRS 0000168815
  21. Job-transfer Sp. Z O.O., Ostrzeszów − KRS 0000178081
  22. Kuźnia Sułkowice S.A., Sułkowice − KRS 0000125933
  23. Look-sfera Sp. Z O.O., Łuków − KRS 0000659023
  24. Mifco Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000469268
  25. Niezależne Wydawnictwo Polskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220368
  26. Nord-supp Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000656728
  27. Pionart Konstrukcje Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000698817
  28. Plettac Distribution Sp. Z O.O., Ostrzeszów − KRS 0000207814
  29. Polenergi Llc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166892
  30. Polnord - Apartamenty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285614
  31. Polnord Construction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000520657
  32. Polnord Olsztyn Tęczowy Las Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000464494
  33. Polska Izba Gospodarcza Rusztowań, Warszawa − KRS 0000190584
  34. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Usługowe Ostap Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148134
  35. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Hardi Sp. Z O.O., Duchnice − KRS 0000188266
  36. Rew-ton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000069792
  37. Rew-ton Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000272752
  38. Rubo Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000069911
  39. Rubo-konstrukcje Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000251437
  40. Rubo-serwis Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000073674
  41. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Podleśna, Warszawa − KRS 0000330634
  42. Spółdzielnia Zjednoczona, Warszawa − KRS 0000004067
  43. Stowarzyszenie Pracodawców Branży Dźwigowej, Warszawa − KRS 0000239720
  44. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Białuń, Miękowo, Niewiadowo Trójka, Białuń − KRS 0000317068
  45. Stowarzyszenie Sportowe Klub Golfowy Komorów, Komorów − KRS 0000366755
  46. Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum Im.a.mickiewicza W Warszawie, Warszawa − KRS 0000169481
  47. Subud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239788
  48. Timeless Yachts Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000568279
  49. Warsaw - Apartments Magnolie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039576
  50. Zjednoczona Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000092923

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Akme Sp. Z O.O., Ostrzeszów − KRS 0000136514
  2. Altrad - Końskie Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000123845
  3. Altrad - Pomorze Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000183834
  4. Altrad - Prymat Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000023332
  5. Altrad-mostostal-montaż Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000031858
  6. Bellagro Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000206665
  7. Calbud-developer Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000191339
  8. Doosan Babcock Energy Polska Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000084840
  9. Eko-energoplus Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000161090
  10. Exflo Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000404477
  11. Gf-okno Specglas Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000230874
  12. Haffnera Apart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000662523
  13. Haffnera Park Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000662530
  14. Impea Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000284967
  15. Izba Przemysłowo-handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, Rybnik − KRS 0000041760
  16. Jantar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345186
  17. Kaszubska Fundacja Kulturalna Im. Bp. Konstantyna Dominika, Puck − KRS 0000209016
  18. Katowickie Zakłady Metalowe Domgos, Ruda Śląska − KRS 0000215658
  19. Klub Sportowy Spójnia-warszawa, Warszawa − KRS 0000058316
  20. Klub Sportowy Warszawianka, Warszawa − KRS 0000021538
  21. Maintpartner Ro Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000228247
  22. Maszyny i Konstrukcje Przemysłowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000152469
  23. Multiserwis Sp. Z O.O., Krapkowice − KRS 0000120630
  24. Olan Sp. Z O.O., Żabokliki − KRS 0000268311
  25. Plettac-rem Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000072535
  26. Polnord Brama Wilanowska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480266
  27. Polnord Gdańsk Dwa Tarasy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463320
  28. Polnord Haffnera 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000648312
  29. Polnord Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000240977
  30. Polnord Rezydencje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302263
  31. Polnord Szczecin Ku Słońcu Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000299574
  32. Polnord Warszawa - Ząbki Neptun Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000400056
  33. Przedsiębiorstwo Budowlane Pebekaer Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000029340
  34. Przedsiębiorstwo Budowlane Top-inwest Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000038194
  35. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Hydro-eko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097017
  36. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Energorem Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000113040
  37. Przedsiębiorstwo Remontowo-budowlane Erbud Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji, Rybnik − KRS 0000074968
  38. Roro Montaż Technika Rusztowań Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000181372
  39. Rubo-serwis Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000009085
  40. Rubo-styl Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000021923
  41. Ruukki Polska Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000080417
  42. Scafom-rux Polska Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000163095
  43. Scanclimber Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000122748
  44. Shd Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000194334
  45. Siedlecka Centrala Materiałów Budowlanych Probud S.A., Siedlce − KRS 0000085995
  46. Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Wspólna Ostoja, Warszawa − KRS 0000171797
  47. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Tęcza, Warszawa − KRS 0000132117
  48. Spółdzielnia Fat, Gliwice − KRS 0000017429
  49. Spółdzielnia Mieszkaniowa Polna, Warszawa − KRS 0000061327
  50. Stettak Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000167525


Inne osoby dla Ostapowicz (44 osoby):