Kogo reprezentuje osoba

Ostapowicz Marian

w KRS

Marian Ostapowicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marian
Nazwisko:Ostapowicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1942 r., wiek 77 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jarosław, Adamczyk Józef, Adamczyk Piotr, Adamczyk Wacław, Augustyniak Stefan, Banaśkiewicz Jan, Bartold Jerzy, Batóg Stanisław, Borkowski Antoni Olgierd, Budzanowski Bogdan Tadeusz, Błoński Dariusz, Błoński Stanisław, Cichecka Marianna, Cieślak Bronisław, Cieślak Włodzimierz, Drewicz Robert, Drewicz Tadeusz, Dłużniewski Ryszard, Falenczykowski Włodzimierz, Górzyński Maciej Józef, Homa Franciszek, Idźkowski Antoni, Jagiełło Mirosław, Jaroszek Andrzej, Jesionek Henryk, Kaczorowska Bożena, Karwiński Andrzej Konrad, Karwiński Maciej, Klenk Bogusław, Kostyra Czesław, Kostyra Iwonna, Kowalczyk Waldemar, Kozierski Franciszek, Krawiec Józef, Księżyk Jan, Kubański Janusz, Kucharski Andrzej, Kuliński Konrad, Kurek Eugeniusz, Lipska Elżbieta, Milewicz Leszek, Molenda Józef, Nowacka Teresa, Orszulski Edward, Osiecki Stanisław, Owczarek Zygmunt, Ołubek Bogusław, Papis Ryszard, Pawłowski Wiesław Andrzej, Praczukowski Robert, Przeździecka Świder Danuta, Przybyłek Franciszek, Płonowski Henryk, Różycki Stanisław, Sapiński Janusz, Sapiński Tadeusz, Sieczko Ireneusz, Smaga Andrzej, Sokołowski Marian, Stegiński Andrzej, Supieta Józef, Suszyński Zbigniew, Świderski Jerzy, Sybilski Tadeusz, Szczepański Czesław, Topczewska Zofia, Wąsik Eugeniusz, Wilamowski Henryk, Wnorowski Stanisław, Wójcicki Bolesław, Wójcicki Mirosław Krzysztof, Woźniak Władysław, Zalewski Andrzej, Zalewski Zygmunt, Zieliński Michał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ostapowicz Alicja, Ostapowicz Grzegorz, Ostapowicz Maciej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mańkowski Zbigniew, Muszyński Marian, Nowicka Słowik Elżbieta Zuzanna, Paszkowski Jan Wiktor, Poprawa Marcin Kazimierz, Rogoziński Roman, Smętek Tomasz Adam, Stanik Piotr Tadeusz, Szarański Marcin Piotr, Szpilman Bogdan Wojciech, Sztobryn Zenon, Zwoliński Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wasilewski Jan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jarosław, Adamczyk Józef, Adamczyk Piotr, Adamczyk Wacław, Augustyniak Stefan, Banaśkiewicz Jan, Bartold Jerzy, Batóg Stanisław, Borkowski Antoni Olgierd, Budzanowski Bogdan Tadeusz, Błoński Dariusz, Błoński Stanisław, Cichecka Marianna, Cieślak Bronisław, Cieślak Włodzimierz, Drewicz Robert, Drewicz Tadeusz, Dłużniewski Ryszard, Falenczykowski Włodzimierz, Górzyński Maciej Józef, Homa Franciszek, Idźkowski Antoni, Jagiełło Mirosław, Jaroszek Andrzej, Jesionek Henryk, Kaczorowska Bożena, Karwiński Andrzej Konrad, Karwiński Maciej, Klenk Bogusław, Kostyra Czesław, Kostyra Iwonna, Kowalczyk Waldemar, Kozierski Franciszek, Krawiec Józef, Księżyk Jan, Kubański Janusz, Kucharski Andrzej, Kuliński Konrad, Kurek Eugeniusz, Lipska Elżbieta, Milewicz Leszek, Molenda Józef, Nowacka Teresa, Orszulski Edward, Osiecki Stanisław, Owczarek Zygmunt, Ołubek Bogusław, Papis Ryszard, Pawłowski Wiesław Andrzej, Praczukowski Robert, Przeździecka Świder Danuta, Przybyłek Franciszek, Płonowski Henryk, Różycki Stanisław, Sapiński Janusz, Sapiński Tadeusz, Sieczko Ireneusz, Smaga Andrzej, Sokołowski Marian, Stegiński Andrzej, Supieta Józef, Suszyński Zbigniew, Świderski Jerzy, Sybilski Tadeusz, Szczepański Czesław, Topczewska Zofia, Wąsik Eugeniusz, Wilamowski Henryk, Wnorowski Stanisław, Wójcicki Bolesław, Wójcicki Mirosław Krzysztof, Woźniak Władysław, Zalewski Andrzej, Zalewski Zygmunt, Zieliński Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alex-moda Sp. Z O.O., Ołtarzew − KRS 0000072173
  2. Altrad-mostostal Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000051423
  3. Aton-ht S.A. W Restrukturyzacji, Wrocław − KRS 0000240980
  4. Baumann Mostostal Polkat Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000007010
  5. Biomaxima S.A., Lublin − KRS 0000313349
  6. Bis Plettac Sp. Z O.O., Ostrzeszów − KRS 0000162330
  7. Biuro Odzyskiwania Należności Bon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222813
  8. Bpm Sp. Z O.O., Zaścianki − KRS 0000231328
  9. Bs-ms Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000739426
  10. Centrala Techniczno-handlowa Dynamica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000194211
  11. Ecoon S.A., Ostrzeszów − KRS 0000354476
  12. Eko-mal Serwis Sp. Z O.O., Pogórze − KRS 0000404118
  13. Fundacja Dla Osób Z Upośledzeniem Umysłowym Nasz Dom, Warszawa − KRS 0000148391
  14. Fundacja Dum Spiro, Spero, Bydgoszcz − KRS 0000204960
  15. Gephouse Spółka Z Ograniczoną Opowiedzialnością Radzyny Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000599880
  16. Gst Steel Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000585915
  17. Gst-steel Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000027821
  18. Inicjatywa Mieszkańców Ursynowa, Warszawa − KRS 0000663399
  19. Inwea Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000727422
  20. Inwea Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000800421
  21. Inwest-dom Sp. Z O.O., Ostrzeszów − KRS 0000168815
  22. Job-transfer Sp. Z O.O., Ostrzeszów − KRS 0000178081
  23. Kuźnia Sułkowice S.A., Sułkowice − KRS 0000125933
  24. Look-sfera Sp. Z O.O., Łuków − KRS 0000659023
  25. Mifco Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000469268
  26. Niezależne Wydawnictwo Polskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220368
  27. Nord-supp Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000656728
  28. Pionart Konstrukcje Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000698817
  29. Plettac Distribution Sp. Z O.O., Ostrzeszów − KRS 0000207814
  30. Polenergi Llc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166892
  31. Polska Izba Gospodarcza Rusztowań, Warszawa − KRS 0000190584
  32. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Usługowe Ostap Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148134
  33. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Hardi Sp. Z O.O., Duchnice − KRS 0000188266
  34. Rew-ton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000069792
  35. Rew-ton Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000272752
  36. Rubo Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000069911
  37. Rubo-konstrukcje Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000251437
  38. Rubo-serwis Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000073674
  39. Scarch Sp. Z O.O., Zgorzelec − KRS 0000129801
  40. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Podleśna, Warszawa − KRS 0000330634
  41. Spółdzielnia Zjednoczona, Warszawa − KRS 0000004067
  42. Stowarzyszenie Pracodawców Branży Dźwigowej, Warszawa − KRS 0000239720
  43. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Białuń, Miękowo, Niewiadowo Trójka, Białuń − KRS 0000317068
  44. Stowarzyszenie Sportowe Klub Golfowy Komorów, Komorów − KRS 0000366755
  45. Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum Im.a.mickiewicza W Warszawie, Warszawa − KRS 0000169481
  46. Subud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239788
  47. Sudety Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000342705
  48. Timeless Yachts Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000568279
  49. Warsaw - Apartments Magnolie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039576
  50. Zjednoczona Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000092923

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Akme Sp. Z O.O., Ostrzeszów − KRS 0000136514
  2. Altrad - Końskie Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000123845
  3. Altrad - Pomorze Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000183834
  4. Altrad - Prymat Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000023332
  5. Altrad-mostostal-montaż Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000031858
  6. Bellagro Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000206665
  7. Calbud-developer Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000191339
  8. Doosan Babcock Energy Polska Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000084840
  9. Eko-energoplus Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000161090
  10. Exflo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000404477
  11. Gf-okno Specglas Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000230874
  12. Impea Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000284967
  13. Izba Przemysłowo-handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, Rybnik − KRS 0000041760
  14. Jantar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345186
  15. Kaszubska Fundacja Kulturalna Im. Bp. Konstantyna Dominika, Puck − KRS 0000209016
  16. Katowickie Zakłady Metalowe Domgos, Ruda Śląska − KRS 0000215658
  17. Klub Sportowy Spójnia-warszawa, Warszawa − KRS 0000058316
  18. Klub Sportowy Warszawianka, Warszawa − KRS 0000021538
  19. Maintpartner Ro Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000228247
  20. Maszyny i Konstrukcje Przemysłowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000152469
  21. Multiserwis Sp. Z O.O., Krapkowice − KRS 0000120630
  22. Olan Sp. Z O.O., Żabokliki − KRS 0000268311
  23. Plettac-rem Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000072535
  24. Przedsiębiorstwo Budowlane Pebekaer Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000029340
  25. Przedsiębiorstwo Budowlane Top-inwest Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000038194
  26. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Hydro-eko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097017
  27. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Energorem Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000113040
  28. Przedsiębiorstwo Remontowo-budowlane Erbud Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji, Rybnik − KRS 0000074968
  29. Roro Montaż Technika Rusztowań Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000181372
  30. Rubo-serwis Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000009085
  31. Rubo-styl Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000021923
  32. Ruukki Polska Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000080417
  33. Ruukki Polska Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000168299
  34. Scafom-rux Polska Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000163095
  35. Scanclimber Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000122748
  36. Shd Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000194334
  37. Siedlecka Centrala Materiałów Budowlanych Probud S.A., Siedlce − KRS 0000085995
  38. Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Wspólna Ostoja, Warszawa − KRS 0000171797
  39. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Tęcza, Warszawa − KRS 0000132117
  40. Spółdzielnia Fat, Gliwice − KRS 0000017429
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa Usp - International, Warszawa − KRS 0000137750
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Fosą, Warszawa − KRS 0000082573
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Polna, Warszawa − KRS 0000061327
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Zgorzelcu, Zgorzelec − KRS 0000124070
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowo - Budowlana Jary, Warszawa − KRS 0000079817
  46. Stettak Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000167525


Inne osoby dla Ostapowicz (42 osoby):