Kogo reprezentuje osoba

Ostatek Elżbieta

w KRS

Elżbieta Ostatek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Elżbieta
Nazwisko:Ostatek
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1956 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Szczecin (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:9 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Wiesław Kazimierz, Baranowski Krzysztof, Binerowski Zdzisław Franciszek, Bizon Górecka Jadwiga Urszula, Bobulska Cholewicka Irena Barbara, Bodzak Przemysław Tomasz, Bogacz Piotr, Buczkowski Wiesław Andrzej, Bujnowski Tomasz Paweł, Czarniecki Stefan Maria, Domińczak Mieczysław, Domski Jacek, Drewnowski Zbigniew, Dudzik Alicja, Dziubiński Wiktor Józef, Ganowicz Leszek Jerzy, Gałach Jadwiga Anna, Gałka Marian, Grodzki Mieczysław, Gruszczyński Maciej Jarosław, Imbor Kazimierz Prot, Jabłoński Ariel, Jakubowska Urszula, Janiszewska Kuropatwa Elżbieta Helena, Jóźwiak Ireneusz Grzegorz, Karolak Dariusz Waldemar, Kaszyńska Maria, Kiewel Krzysztof Zbigniew, Konieczny Kazimierz Stanisław, Kotońska Buła Alicja Maria, Kowalski Janusz Stanisław, Kozicki Jan Leon, Kozula Janusz, Krzyżanowski Józef, Książek Sabina Teresa, Kulczyński Tomasz, Kuś Stanisław Józef, Leśniak Rotter Maria, Lysko Magdalena Maria, Mickiewicz Danuta Bogusława, Motylak Krzysztof Waldemar, Mrozik Kazimierz, Myśliwiec Andrzej, Napierała Roman Władysław, Nowaczyk Stefan, Nowak Andrzej Piotr, Okuń Mariusz, Orłowski Waldemar Piotr, Paczkowska Teresa Bożena, Piwkowski Wiktor, Przybyłowicz Edmund, Pyrak Stefan Władysław, Płachecki Marian, Rawicki Zygmunt Marian, Rewerski Edward, Rubin Jan, Rudzki Grzegorz Tadeusz, Ślączka Józef Marian, Stadnik Janusz Mieczysław, Starzyk Michał Arkadiusz, Stasiuk Wiesław Józef, Steidl Tomasz Władysław, Superson Janusz, Surmacz Andrzej Jerzy, Szałkowski Stefan Marian, Szklennik Nina, Szleper Waldemar Mikołaj, Szpak Jan Marian, Szydłowski Andrzej Marek, Szymczak Piotr, Tischner Leszek Jan, Trykosko Ryszard, Tyczyński Zbigniew Marian, Walczak Marian, Walentyński Ryszard Andrzej, Wosiek Bronisław, Zackiewicz Marek Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorek Marcin Bolesław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Araszkiewicz Krystyna, Buczyński Witold, Kaszyńska Maria, Madeja Ewa, Mickiewicz Danuta, Nowaczyk Stefan, Paczkowska Teresa, Rucińska Teresa, Rzeszotarski Andrzej, Sawicka Aleksandra, Skowroński Robert, Stachura Janina, Włodarczyk Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sypek Mirosław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciuruś Wojciech Bernard, Gliński Tomasz Stanisław, Gromadzki Artur Jan, Kaszyńska Maria, Krzywicki Grzegorz Ryszard, Lenart Jacek, Meyer Zygmunt Jan, Osina Edward, Preiss Andrzej

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Wiesław Kazimierz, Baranowski Krzysztof, Binerowski Zdzisław Franciszek, Bizon Górecka Jadwiga Urszula, Bobulska Cholewicka Irena Barbara, Bodzak Przemysław Tomasz, Bogacz Piotr, Buczkowski Wiesław Andrzej, Bujnowski Tomasz Paweł, Czarniecki Stefan Maria, Domińczak Mieczysław, Domski Jacek, Drewnowski Zbigniew, Dudzik Alicja, Dziubiński Wiktor Józef, Ganowicz Leszek Jerzy, Gałach Jadwiga Anna, Gałka Marian, Grodzki Mieczysław, Gruszczyński Maciej Jarosław, Imbor Kazimierz Prot, Jabłoński Ariel, Jakubowska Urszula, Janiszewska Kuropatwa Elżbieta Helena, Jóźwiak Ireneusz Grzegorz, Karolak Dariusz Waldemar, Kaszyńska Maria, Kiewel Krzysztof Zbigniew, Konieczny Kazimierz Stanisław, Kotońska Buła Alicja Maria, Kowalski Janusz Stanisław, Kozicki Jan Leon, Kozula Janusz, Krzyżanowski Józef, Książek Sabina Teresa, Kulczyński Tomasz, Kuś Stanisław Józef, Leśniak Rotter Maria, Lysko Magdalena Maria, Mickiewicz Danuta Bogusława, Motylak Krzysztof Waldemar, Mrozik Kazimierz, Myśliwiec Andrzej, Napierała Roman Władysław, Nowaczyk Stefan, Nowak Andrzej Piotr, Okuń Mariusz, Orłowski Waldemar Piotr, Paczkowska Teresa Bożena, Piwkowski Wiktor, Przybyłowicz Edmund, Pyrak Stefan Władysław, Płachecki Marian, Rawicki Zygmunt Marian, Rewerski Edward, Rubin Jan, Rudzki Grzegorz Tadeusz, Ślączka Józef Marian, Stadnik Janusz Mieczysław, Starzyk Michał Arkadiusz, Stasiuk Wiesław Józef, Steidl Tomasz Władysław, Superson Janusz, Surmacz Andrzej Jerzy, Szałkowski Stefan Marian, Szklennik Nina, Szleper Waldemar Mikołaj, Szpak Jan Marian, Szydłowski Andrzej Marek, Szymczak Piotr, Tischner Leszek Jan, Trykosko Ryszard, Tyczyński Zbigniew Marian, Walczak Marian, Walentyński Ryszard Andrzej, Wosiek Bronisław, Zackiewicz Marek Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorek Marcin Bolesław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biel Anna Maria, Bieńko Bożena Jolanta, Buwelski Aleksander Antoni, Chochulski Beniamin Paweł, Chwat Leszek Piotr, Czesny Mirosław Kazimierz, Dawid Tadeusz Edmund, Durka Hanna, Geblewicz Olgierd Tomasz, Górski Grzegorz, Husejko Władysław, Jagielski Janusz, Jankowski Stanisław Tadeusz, Kubiaczyk Hrabi Elżbieta, Mazurkiewicz Stefan, Nowak Anna, Pieczyński Lech Mikołaj, Przepiera Michał Tomasz, Pudło Żylińska Dorota Aleksandra, Roszkowski Bohdan January, Rupnik Henryk Władysław, Sikorski Władysław, Śliwiński Dariusz Czesław, Sobczyk Mirosław Stanisław, Słoka Ryszard, Trzciński Kazimierz, Urban Joanna Katarzyna, Wasilewski Karol Jerzy, Wójcik Ryszard, Zalewski Zbigniew Kazimierz, Zieliński Paweł Adam, Żmurkiewicz Janusz, Żywotko Mieczysław Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Soska Krzysztof

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000143609
  2. Arkada-inwest Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000246907
  3. Bank Spółdzielczy W Piasecznie, Piaseczno − KRS 0000057537
  4. Beskidzka Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not, Bielsko-biała − KRS 0000055682
  5. Besta Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000034311
  6. Budowlana Spółdzielnia Piaseczno, Piaseczno − KRS 0000047679
  7. Bydgoska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej, Bydgoszcz − KRS 0000041741
  8. Bydgoski Dom Technika Not Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000187191
  9. Calbud International Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000556594
  10. Calbud Invest Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000666390
  11. Calbud Nieruchomości Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000582761
  12. Calbud Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000634283
  13. Cargo Base Sp. Z O.O., Stary Sącz − KRS 0000519802
  14. Cech Rzemiosł Różnych Piaseczno, Piaseczno − KRS 0000137096
  15. Ciroko Inwest Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000161960
  16. Cisowe Wzgórze Calbud Invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000666984
  17. Clear Sky Systems Sp. Z O.O., Blizne Łaszczyńskiego − KRS 0000386480
  18. Costes Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000604071
  19. Developer Calbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000654638
  20. Etiuda Calbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000651595
  21. Federacja Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Not - Rada W Poznaniu, Poznań − KRS 0000160128
  22. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not Rada W Częstochowie, Częstochowa − KRS 0000111922
  23. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not-rada Regionu Zachodniopomorskiego W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000014450
  24. Fundacja Europejskie Centrum Certyfikacji Bim, Warszawa − KRS 0000641744
  25. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000569053
  26. Fundacja Oliwia, Szczecin − KRS 0000360447
  27. Fundacja Psw Promocji Sztuki Współczesnej, Warszawa − KRS 0000247064
  28. Fundacja Pzitb - Inżynieria i Budownictwo, Warszawa − KRS 0000093423
  29. Fundacja Wszechnicy Budowlanej, Warszawa − KRS 0000187939
  30. Fundacja Wszystko Dla Dzieci, Warszawa − KRS 0000121930
  31. Galeria Renes Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000199063
  32. Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. Z O.O. / Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000186615
  33. Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. Z O.O., Goleniów − KRS 0000291232
  34. Gromar Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000145263
  35. Grupa Projekt S Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000689622
  36. Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000070017
  37. Hospicjum Pomorze Dzieciom, Gdańsk − KRS 0000523966
  38. Innolen Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000569561
  39. Inwestycje Miejskie Stadion Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000705196
  40. Ivy School I. Rzepkowska Sp. J., Szczecin − KRS 0000345375
  41. Kancelaria Radców Prawnych Biel, Judek i Wspólnicy Spółka Partnerska, Szczecin − KRS 0000213012
  42. Konwent Współpracy Samorządowej Polska-ukraina, Szczecin − KRS 0000372491
  43. La Strada - Fundacja Przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu, Warszawa − KRS 0000148272
  44. Mazurkiewicz Cieszyński Mazuro i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska, Szczecin − KRS 0000332487
  45. Mdm InvestSp. Z O.O.., Łódź − KRS 0000250066
  46. Megaron S.A., Szczecin − KRS 0000301201
  47. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000033986
  48. Młodzieżowa Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Patronat-3 W Piasecznie, Piaseczno − KRS 0000189382
  49. Myszkowska Telewizja Kablowa Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000130682
  50. Naczelna Organizacja Techniczna Oddział W Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski − KRS 0000215298

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4 S Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000436974
  2. Alanco Sp. Z O.O., Stargard Szczeciński − KRS 0000427584
  3. Arena Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000291830
  4. Automatika Usługi Kontrolno-pomiarowe Sp. Z O.O., Police − KRS 0000095833
  5. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  6. Bank Przemysłowy S.A., Łódź − KRS 0000004106
  7. Bio-energia Karlino Sp. Z O.O., Karlino − KRS 0000385526
  8. Biuro Projektowania, Konsultingu, Handlu i Usług Budrol-projekt Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000162659
  9. Biuro Projektowo - Badawcze Budownictwa Ogólnego Miastoprojekt - Białystok, Białystok − KRS 0000143419
  10. Budrol-projekt Biuro Consultingu i Projektowania Budownictwa Ogólnego, Wiejskiego Oraz Ochrony Środowiska, Katowice − KRS 0000191199
  11. Budrol-projekt Katowice Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000300078
  12. Bulk Cargo - Port Szczecin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000070504
  13. Bwg Ebit Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000087202
  14. Bydgoskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ogbud Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000137012
  15. Centralne Warsztaty Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000048535
  16. Centralny Ośrodek Żeglarstwa Im. Andrzeja Benesza Sp. Z O.O., Trzebież − KRS 0000140466
  17. Centrum Telewizji Kablowej Jim-sat Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000040378
  18. Checz Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000246382
  19. Ctl Kargo Sp. Z O.O., Police − KRS 0000035340
  20. Datalex Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000038309
  21. Diecezjalna Fundacja Pomocy W Kształceniu Młodzieży Wiejskiej Ks.arcybiskupa Mariana Gołębiewskiego, Pleśna − KRS 0000008467
  22. Emdeem Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000049917
  23. Emka S.A., Warszawa − KRS 0000139052
  24. Energetyka Cieplna Sp. Z O.O., Karlino − KRS 0000183985
  25. Epa Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000033728
  26. Erbud S.A., Warszawa − KRS 0000268667
  27. Evatrans Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000004468
  28. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Naczelna Organizacja Techniczna, Warszawa − KRS 0000052494
  29. Fosfan S.A., Szczecin − KRS 0000038112
  30. Ganeśa Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000255873
  31. Gdańskie Centrum Usług Techniczno-organizacyjnych Budownictwa Gcutob Sp. Z O.O. W Likiwdacji, Gdańsk − KRS 0000204936
  32. Gdańskie Usługi Komunalne Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000315357
  33. Gliwickie Przedsiębiorstwo Usług Górniczych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000128853
  34. Griffin Group S.A., Warszawa − KRS 0000673712
  35. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A., Police − KRS 0000015501
  36. Impuls Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000018628
  37. Infrapark Police S.A., Police − KRS 0000210413
  38. Jim-sat-media Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000000235
  39. Kancelaria Radców Prawnych Poczobut-odlanicki Spółka Partnerska, Szczecin − KRS 0000145292
  40. Kemipol Sp. Z O.O., Police − KRS 0000119127
  41. Kmw-centrum Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000300660
  42. Krakbau S.A., Kraków − KRS 0000320349
  43. Lokalna Organizacja Turystyczna Regionu Kołobrzeg, Kołobrzeg − KRS 0000448514
  44. Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Lublin − KRS 0000199984
  45. Lubuski Związek Okręgowy Tańca Sportowego, Zielona Góra − KRS 0000107152
  46. Ludowy Klub Sportowy Victoria 95 Przecław, Przecław − KRS 0000159312
  47. Mag - Silesia Spółka Konsultingowo - Handlowa, Piotr Konieczny, Sp. J., Katowice − KRS 0000180591
  48. Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości W Warszawie, Warszawa − KRS 0000122864
  49. Mazowiecka Spółka Leasingowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060680
  50. Medika Usługi Medyczne Sp. Z O.O., Police − KRS 0000138426

Powiązane przetargi (9 szt.):
  1. Dostawa wody i usługa odprowadzania ścieków dla Komendy Oddziału oraz Placówek NoOSG
    Zamawiający: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej, Krosno Odrzańskie
    Przedmiotem zamówienia była dostawa wody za pomocą sieci wodociągowej i usługa odprowadzania ścieków do sieci kanalizacyjnej dla Komendy Oddziału oraz następujących jednostek organizacyjnych NoOSG: Placówki Straży Granicznej w Świecku, Placówki Straży Granicznej w Szczecinie, Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu, Placówki Straży Granicznej w Olszynie - obiekt
    w Tuplicach, Placówki Straży Granicznej Olszyna - byłe Drogowe Przejście Graniczne w Olszynie, Placówki Straży Granicznej w Kaliszu
  2. Dostawa wody oraz odprowadzanie ścieków ze Szkoły Podstawowej Nr 51 w Szczecinie 71-114 Szczecin ul. Jodłowa 21
    Zamawiający: Szkoła Podstawowa Nr 51 im. prof. Stanisława Helsztyńskiego, Szczecin
    Dostawa wody i odprowadzanie ścieków
  3. Umowa o dostarczenie wody i ścieków
    Zamawiający: Centrum Kształcenia Sportowego, Szczecin
    dostarczenie wody i odprowadzenie ścieków
  4. Dostawa wody i usługa odprowadzania ścieków dla Placówek Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej
    Zamawiający: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej, Krosno Odrzańskie
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody za pomocą sieci wodociągowej i usługa odprowadzania ścieków do sieci kanalizacyjnej dla następujących jednostek organizacyjnych Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej: Placówki Straży Granicznej w Szczecinie, Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu, Placówki Straży Granicznej w Olszynie (obiekt w Tuplicach), Placówki Straży Granicznej w Kaliszu
  5. Umowa o dostarczenie wody i odprowadzenie ścieków
    Zamawiający: Centrum Kształcenia Sportowego, Szczecin
    dostarczenie wody i odprowadzanie ścieków
  6. Dostawa wody za pomocą sieci wodociągowej oraz odprowadzanie ścieków do sieci kanalizacyjnej
    Zamawiający: Tramwaje Szczecińskie Sp. z o.o., Szczecin
    Dostawa wody za pomocą sieci wodociągowej oraz odprowadzanie ścieków do sieci kanalizacyjnej
  7. Kompleksowe utrzymanie sieci deszczowej i studni publicznych w mieście Szczecinie
    Zamawiający: Urząd Miasta Szczecin, Szczecin
    Kompleksowe utrzymanie sieci deszczowej i studni publicznych w mieście Szczecinie
  8. Usługa polegająca na dostwie wody z instalacji wodociągowej i odbiorze ścieków z obiektów SG
    Zamawiający: Pomorski Oddział Straży Granicznej, Szczecin
    Usługa polegająca na dostwie wody z instalacji wodociągowej i odbiorze ścieków z obiektów SG w miejscowościach: Szczecin, ul. Żołnierska 4 i 45, Szczecin, ul. Szeroka 16, Gryfino, ul. Szczecińska 33
  9. Eksploatacja obiektu pompowni i rurociągu przesyłowego wody z rzeki Gunicy do jeziora Głębokie w latach 2009 - 2012.
    Zamawiający: Urząd Miasta Szczecin, Szczecin
    Eksploatacja obiektu pompowni i rurociągu przesyłowego wody z rzeki Gunicy do jeziora Głębokie w latach 2009 - 2012.