Kogo reprezentuje osoba

Ostrihansky Rudolf Mikołaj

w KRS

Rudolf Mikołaj Ostrihansky

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Rudolf
Drugie imię:Mikołaj
Nazwisko:Ostrihansky
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Krzywińskie (Warmińsko-mazurskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:6 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejak Piotr, Berak Łukasz Wiktor, Biały Bartłomiej Stanisław, Bieroński Jarosław Eugeniusz, Chruściel Łukasz Jan, Cichocki Krzysztof Edward, Duchniak Tomasz Paweł, Fengler Daniel Marian, Gawałkiewicz Robert, Godlewski Michał Maria, Gogulski Szymon Jacek, Grzywczak Kubiak Anna Magdalena, Głuchowski Witold Andrzej, Iwański Wojciech Piotr, Jabczyński Mariusz, Jarmul Jan Aleksander, Kanclerz Karolina, Kański Tomasz Jan, Kanton Krzysztof Tadeusz, Kawarski Paweł Aleksander, Kawecki Andrzej Witold, Kiełbasiński Jerzy Dariusz, Konopka Tomasz Grzegorz, Koska Janusz Justyna Małgorzata, Kozłowska Aleksandra, Kratiuk Anna, Kurek Witold Zdzisław, Matwijów Krzysztof, Małecki Leszek, Michalak Arkadiusz, Michałowska Katarzyna, Molińska Justyna, Moskwa Paweł, Motyka Andrzej Antoni, Muzalewski Mariusz Michał, Myszko Jacek Piotr, Młodawski Tomasz Krzysztof, Młodzianowska Justyna Katarzyna, Olechowski Marcin Maria, Olędzka Katarzyna, Oleksyn Marek, Oszczak Marcin Andrzej, Paczuska Tokarska Katarzyna, Paruch Sławomir Tomasz, Pawlak Krzysztof, Pawlisz Krzysztof Mieczysław, Pałubicki Roch, Piskorska Agnieszka, Raczkowski Bartłomiej, Randzio Sajkowska Katarzyna, Rasiewicz Justyna Urszula, Rheims Eric, Rumiński Arkadiusz Michał, Sawicki Borys Dawid, Siekański Janusz Zbigniew, Siński Jacek Sławomir, Skibniewski Barnaba Sebastian, Skrzydło-tefelska Ewa, Skuza Dariusz Jan, Sowiński Mikołaj Stanisław, Sołtysiński Stanisław, Sroczyński Jarosław, Stadnik Tomasz, Stępień Wojciech Tomasz, Szeliga Agata Karolina, Szlęzak Andrzej, Szmelter Zuzanna Grażyna, Szurmińska Jaworska Ewa, Uss Sławomir Romuald, Waszkiewicz Radosław Paweł, Waszkiewicz Rafał Jan, Wielgolawska Joanna, Wilczyńska Baraniak Justyna Maria, Wizner Zbyszko Wojciech, Woś Krzysztof Rafał, Wyszomirski Łukasz Marcin, Zysk Przemysław Dariusz, Łuczak Sławomir, Łukawski Jarosław Ryszard
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chruściak Małgorzata Renata, Daniłowicz Witold Adam, Daszkowski Peter Martin, Don Siemion Ewa Dorota, Drzewiecki Zbigniew Fryderyk, Gessel Kalinowska Vel Kalisz Beata Małgorzata, Gruszczyński Jur Michał, Grzesiak Jarosław Piotr, Hajdamowicz Krzysztof Zbigniew, Jamka Maciej Mieczysław, Jędrzejczyk Robert Andrzej, Laskorzyński Patryk Albert, Ligner Żeromska Janina Maria, Michałowska Katarzyna Monika, Namiotkiewicz Grzegorz Marian, Nowakowska Zimoch Jolanta Joanna, Pędzich Arkadiusz, Sajewski Krzysztof Kamil, Stefanowicz Krzysztof, Strawa Piotr Julian, Suchecka Tarnacka Agnieszka Maria, Swiecicki Peter, Szymielewicz Katarzyna Olimpia, Tokaj Andrzej Robert, Wardyński Tomasz, Wiercińska Krużewska Agnieszka Małgorzata, Wierzbowski Krzysztof Franciszek, Wiśniewski Cezary Michał, Zdort Paweł Jacek, Ziębiński Bartłomiej Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głuchowski Witold, Kawecki Andrzej Witold, Sołtysińska Halina, Sołtysiński Stanisław, Szlęzak Andrzej Stanisław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kawecki Andrzej Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hohl Matthias
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczyński Jerzy Bogusław, Don Peter John, Dubois Jacek Jakub, Gałęzowski Piotr, Jackiewicz Marek Robert, Janiec Janusz Wiesław, Kamiński Jakub, Kurzeja Grzegorz Józef, Michalski Marek, Mojduszka Katarzyna Beata, Rapaczyńska Wanda, Sikorski Maciej Paweł, Sobik Anna Teresa, Strzelecki Maciej Lucjan, Wanat Ewa Agnieszka, Wojciul Ryszard Jarosław, Łyszkiewicz Piotr Cezary

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymańska Anna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boudet Jean Michel, Boyd Simon, Brzeczkowski Jakub, Carayol Francois, De Roguefeuil Jaques Aymar, De Villeneuve Arnaud, Desmonts Eric, Fagot Dominique, Godfroid Bibiane, Hansberry Bieguńska Dorothy Ellen, Kozar Christian, Moriarty Mike, Olivennes Denis, Parize Isabelle, Poppe Paweł Czesław, Pradon Eric, Raczkowski Robert Andrzej, Ripert Landler Claudine, Rywin Lew, Rywin Marcin, Sałdan Wiesław, Skuza Dariusz, Sowa Marek, Sołtysiński Stanisław, Sroczyński Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Verley Julien
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Desmonts Eric, Fagot Dominioue, Fagot Dominique, Kozar Christian, Kozłowska Małgorzata, Makarczyk Stefan, Menez Isabelle, Olivennes Denis, Olvennes Denis, Poppe Czesław Paweł, Pradon Eric, Ripert Landler Claudine, Rywin Lew, Tymczenko Janusz Czesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Verley Julien
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejak Piotr, Berak Łukasz Wiktor, Biały Bartłomiej Stanisław, Bieroński Jarosław Eugeniusz, Chruściel Łukasz Jan, Cichocki Krzysztof Edward, Duchniak Tomasz Paweł, Fengler Daniel Marian, Gawałkiewicz Robert, Godlewski Michał Maria, Gogulski Szymon Jacek, Grzywczak Kubiak Anna Magdalena, Głuchowski Witold Andrzej, Iwański Wojciech Piotr, Jabczyński Mariusz, Jarmul Jan Aleksander, Kanclerz Karolina, Kański Tomasz Jan, Kanton Krzysztof Tadeusz, Kawarski Paweł Aleksander, Kawecki Andrzej Witold, Kiełbasiński Jerzy Dariusz, Konopka Tomasz Grzegorz, Koska Janusz Justyna Małgorzata, Kozłowska Aleksandra, Kratiuk Anna, Kurek Witold Zdzisław, Matwijów Krzysztof, Małecki Leszek, Michalak Arkadiusz, Michałowska Katarzyna, Molińska Justyna, Moskwa Paweł, Motyka Andrzej Antoni, Muzalewski Mariusz Michał, Myszko Jacek Piotr, Młodawski Tomasz Krzysztof, Młodzianowska Justyna Katarzyna, Olechowski Marcin Maria, Olędzka Katarzyna, Oleksyn Marek, Oszczak Marcin Andrzej, Paczuska Tokarska Katarzyna, Paruch Sławomir Tomasz, Pawlak Krzysztof, Pawlisz Krzysztof Mieczysław, Pałubicki Roch, Piskorska Agnieszka, Raczkowski Bartłomiej, Randzio Sajkowska Katarzyna, Rasiewicz Justyna Urszula, Rheims Eric, Rumiński Arkadiusz Michał, Sawicki Borys Dawid, Siekański Janusz Zbigniew, Siński Jacek Sławomir, Skibniewski Barnaba Sebastian, Skrzydło-tefelska Ewa, Skuza Dariusz Jan, Sowiński Mikołaj Stanisław, Sołtysiński Stanisław, Sroczyński Jarosław, Stadnik Tomasz, Stępień Wojciech Tomasz, Szeliga Agata Karolina, Szlęzak Andrzej, Szmelter Zuzanna Grażyna, Szurmińska Jaworska Ewa, Uss Sławomir Romuald, Waszkiewicz Radosław Paweł, Waszkiewicz Rafał Jan, Wielgolawska Joanna, Wilczyńska Baraniak Justyna Maria, Wizner Zbyszko Wojciech, Woś Krzysztof Rafał, Wyszomirski Łukasz Marcin, Zysk Przemysław Dariusz, Łuczak Sławomir, Łukawski Jarosław Ryszard
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawałkiewicz Robert, Głuchowski Witold Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Przybylski Marcin Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agora S.A., Warszawa − KRS 0000059944
  2. Aleksander Iv Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000323292
  3. Aliter Instytut Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000320123
  4. Aliter Ventures Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000355056
  5. Allen Amp; Overy, A. Pędzich Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000021303
  6. Ares Investments Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000257553
  7. Aria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000267500
  8. Aria Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000277575
  9. Arma Invest Sp. Z O.O., Jabłonowo − KRS 0000530590
  10. Arthorse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000692327
  11. Azulia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000307742
  12. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  13. Canal + Cyfrowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051835
  14. Chajec, Don - Siemion Żyto Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000184058
  15. Clifford Chance, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000053301
  16. Cludo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000421318
  17. Colombe Marta Chrapka Sp. J., Warszawa − KRS 0000452416
  18. Deloitte Legal, Pasternak, Korba, Moskwa, Jarmul i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000293620
  19. Desa S.A., Warszawa − KRS 0000596761
  20. Devisioner Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000479752
  21. Djbw Daniłowicz Jurcewicz Biedecki i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000493319
  22. Djbw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469246
  23. Doradztwo Mediowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000064691
  24. Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000297875
  25. Dtk Investment Z. Drzewiecki, A. Tomaszek, M. Kacperska Spóka Jawna (dawniej Dtk Investment Sp. Z O.O.), Warszawa − KRS 0000380932
  26. Dubois, Kosińska-kozak i Wspólnicy Kancelaria Adwokacko-radcowska Sp. J., Warszawa − KRS 0000086160
  27. Eko- Gwajm Sp. Z O.O., Ogrodzieniec − KRS 0000173367
  28. Emir 25 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000391858
  29. Emir 28 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395756
  30. Emir 72 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000508697
  31. Emp Fin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000453765
  32. Enern Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427099
  33. Europejskie Centrum Medycyny Mobilnej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427461
  34. Eutelsat Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000184278
  35. Farm Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374607
  36. Fieldon Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000559871
  37. Francusko-polska Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000147491
  38. Fundacja Abcxxi - Cała Polska Czyta Dzieciom, Warszawa − KRS 0000097051
  39. Fundacja Akademicka Im. Zygfryda Wiktora Kordusa, Poznań − KRS 0000443819
  40. Fundacja Biosyntec - Energaaz Na Rzecz Rozwoju Polsko-amerykańskiej Wymiany Studenckiej Z Siedzibą W Warszawie, Warszawa − KRS 0000413752
  41. Fundacja Centrum Im. Profesora Bronisława Geremka, Warszawa − KRS 0000319089
  42. Fundacja Dom Tymianka, Kołaki-kwasy − KRS 0000390586
  43. Fundacja Edukacja i Muzyka, Warszawa − KRS 0000436142
  44. Fundacja European Foresight Institute, Gdańsk − KRS 0000548513
  45. Fundacja Fossa, Warszawa − KRS 0000109472
  46. Fundacja Fundusz Na Rzecz Dzieci Jędrzejówki i Okolic, Warszawa − KRS 0000352461
  47. Fundacja Gessel Dla Zachęty - Narodowej Galerii Sztuki, Warszawa − KRS 0000451568
  48. Fundacja Im. Grzegorza Dziedzica, Warszawa − KRS 0000387514
  49. Fundacja Im. Janiny Paradowskiej i Jerzego Zimowskiego, Warszawa − KRS 0000686034
  50. Fundacja Imienia Tomka Byry. Ekologia i Sztuka, Warszawa − KRS 0000245325

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A. Tokaj, D. Person i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000148845
  2. Aero 12 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000324728
  3. Aero 16 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000333663
  4. Aero 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305767
  5. Aero 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308651
  6. Aero 6 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308435
  7. Aero 9 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308485
  8. Agencja Reklamowa Jowisz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045317
  9. Agro-inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427330
  10. Ahold Real Estate Letting Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000055330
  11. Aleje Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037697
  12. Alfa Property Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000325658
  13. All Ride Moto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000288316
  14. Ams S.A., Warszawa − KRS 0000079299
  15. Areon Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000336830
  16. Artn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276282
  17. Atlantis S.A., Płock − KRS 0000033281
  18. Atmedia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029930
  19. Atomic Tv Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000112658
  20. Aukcje24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156616
  21. Axa Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000110776
  22. Azymut Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278158
  23. Bakalland S.A., Warszawa − KRS 0000253890
  24. Baker Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000136677
  25. Baltic Wood S.A., Jasło − KRS 0000081947
  26. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  27. Barys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000073366
  28. Baza Paliw Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000551005
  29. Beata Gessel i Wspólnicy Sp. J., Warszawa − KRS 0000110932
  30. Bioagra S.A., Warszawa − KRS 0000218705
  31. Bionexx Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000438014
  32. Bioton S.A., Warszawa − KRS 0000214072
  33. Bis-media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006207
  34. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  35. Bsjp Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000059648
  36. C S Recycling Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000195191
  37. Callistofruit Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334290
  38. Canal + Cyfrowy S.A., Warszawa − KRS 0000427395
  39. Capitalia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000415747
  40. Capitalia Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000497852
  41. Carlsberg Piast S.A., Warszawa − KRS 0000020849
  42. Cdz 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000272522
  43. Cdz 11 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287827
  44. Cdz 19 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291025
  45. Cdz 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276287
  46. Cdz 6 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277913
  47. Cdz 7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277907
  48. Cef Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020324
  49. Celsa Huta Ostrowiec Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000123124
  50. Celsa Polska Holding Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000173956

Powiązane przetargi (6 szt.):
  1. Usługi prawnicze.
    Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, Warszawa
    1.1. Strony zawierają niniejszym umowę określającą podstawowe zasady i warunki, na jakich Zamawiający może udzielać Wykonawcy do sukcesywnej realizacji przez okres 24 miesięcy od dnia podpisania niniejszej umowy lub do wyczerpania
    przed upływem tego okresu maksymalnej wartości brutto określonej w pkt 2.3. umowy, pisemnych odrębnych zleceń na świadczenie doradztwa prawnego w zakresie dotyczącym realizacji roszczeń wynikających z Umowy nr 25/2010 z dnia 25.01.2010 r. na wykonanie inwestycji budowlanej pn. Przebudowa i rozbudowa budynku biurowego położonego w Warszawie przy ul. Jasnej 12 dla potrzeb
    siedziby Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego ze wskazaniem w poszczególnych przypadkach rekomendowanego sposobu postępowania oraz na jakich Wykonawca będzie te zlecenia wykonywał. 1.2. Wykonawca w ramach przedmiotu umowy określonego w pkt 1.1. powyżej sporządzi dla Zamawiającego na każde zlecenie opinię prawną podpisaną przez Partnera, w terminie do 21 dni od daty otrzymania przez Wykonawcę kopii dokumentacji niezbędnej do zaopiniowania poszczególnych przypadków. 1.3. Opinię, o której mowa w pkt 1.2., Wykonawca przekaże na poniższy adres: Departament Prawny Urząd Komisji Nadzoru Finansowego Pl. Powstańców Warszawy 1 00-030 Warszawa 1.4. O ile Strony nie uzgodniły
    inaczej, usługi zlecone Wykonawcy przez Zamawiającego przed podpisaniem niniejszej umowy, w tym te, które nie zostały wykonane i rozliczone w całości do tego czasu, Strony uznają za świadczone przez Wykonawcę na zasadach i warunkach określonych w niniejszej umowie. 1.5. Zamawiający może wskazać
    osoby, które, działając w jego imieniu, mogą składać nowe zlecenia oraz ograniczać, rozszerzać lub zmieniać zakres danego zlecenia, a także wydawać Wykonawcy wskazówki co do sposobu wykonania danego zlecenia. Do czasu wskazania takich osób przez Zamawiającego przyjmuje się, że każda osoba w
    ramach organizacji Zamawiającego, która pozostaje w kontakcie z Wykonawcą w związku z wykonywaniem danego zlecenia, jest upoważniona do działania w imieniu Zamawiającego w powyższym zakresie. 1.6. Wykonawca decyduje według swego uznania o sposobie wykonania zlecenia, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i stosownych standardów zawodowych oraz, o ile uzna to za
    możliwe i celowe, wskazówek Zamawiającego. Wykonywaniem usług dla Zamawiającego kieruje Partner SKS odpowiedzialny za zlecenie Zamawiającego, który ustala organizację świadczenia usług prawnych na rzecz Zamawiającego, w tym dobór prawników i asystentów prawnych, którym powierza wykonanie danych usług. Wszystkie usługi na rzecz Zamawiającego będą rejestrowane pod ogólną nazwą sprawy General, chyba że Zamawiający zażyczy sobie wyodrębnienia danych czynności w jedną lub więcej odrębnych spraw. 1.7. Wykonawca zobowiązuje się wykonać usługę i wszelkie czynności związane z realizacją
    przedmiotu umowy osobiście, z zachowaniem należytej staranności, efektywnie oraz zgodnie z postanowieniami niniejszej umowy i obowiązującym prawem. 1.8. Wykonawca oświadcza, że posiada niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie wykonania przedmiotu umowy. 1.9. Wykonawca udostępni niezwłocznie Zamawiającemu na każde jego żądanie wszelkie informacje i dokumenty dotyczące wykonywania niniejszej umowy. 1.10. Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego informowania Zamawiającego o trudnościach w realizacji umowy, w szczególności o zamiarze zaprzestania jej realizacji.
  2. Obsługa ekspercka procesu sprzedaży jednostek AAU w ramach Krajowego systemu zielonych inwestycji
    Zamawiający: Ministerstwo Środowiska , Biuro Dyrektora Generalnego, Warszawa
    Obsługa ekspercka procesu sprzedaży jednostek AAU w ramach Krajowego systemu zielonych inwestycji. Zakres przedsięwzięcia:
    1. Analiza i opiniowanie projektów umów, dla których prawem właściwym ma być prawo angielskie, ze szczególnym uwzględnieniem zapisów, które mogą być niekorzystne dla Polski, lub których wykonanie może być niemożliwe lub znacznie utrudnione. Proponowanie alternatywnych rozwiązań w powyższym zakresie.
    2. Analiza i opiniowanie umów zawartych przez MŚ, dla których prawem właściwym jest prawo angielskie, i w przypadku których występuje ryzyko niewykonania umowy. Proponowanie rozwiązań w powyższym zakresie.
    3. Współpraca z Ministerstwem Środowiska w zakresie interpretacji postanowień angielskojęzycznych projektów umów i innych dokumentów poprzedzających zawarcie umowy (listy intencyjne, wspólne stanowiska, itp.), a także anglojęzycznych umów zawartych przez Ministra Środowiska, w przypadku zapisów mogących budzić wątpliwości, co do zakresu ich stosowania.
    4. Przygotowanie opinii prawnych o zgodności wynegocjowanego projektu umowy z prawem angielskim.
  3. Usługi prawnicze.
    Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, Warszawa
    1.1. Strony zawierają niniejszym umowę określającą podstawowe zasady i warunki, na jakich Zamawiający może udzielać Wykonawcy do sukcesywnej realizacji przez okres od dnia podpisania niniejszej umowy do dnia 31.12.2012 r. lub do wyczerpania kwoty, o której mowa w pkt 2.3., pisemnych odrębnych zleceń na świadczenie doradztwa prawnego w zakresie odpowiedzialności inwestora wobec podwykonawców inwestycji budowlanej na podstawie art. 647(1) kc ze wskazaniem w poszczególnych przypadkach rekomendowanego sposobu postępowania inwestora wobec roszczeń zgłoszonych przez podwykonawców, w stosunku do których inwestor ponosi taką odpowiedzialność oraz na jakich Wykonawca będzie te zlecenia wykonywał. 1.2. Wykonawca w ramach przedmiotu umowy określonego w pkt 1.1. sporządzi dla Zamawiającego na każde zlecenie opinię prawną podpisaną przez Partnera w zakresie odpowiedzialności inwestora wobec podwykonawców inwestycji budowlanej na podstawie art. 647(1) kc ze wskazaniem rekomendowanego sposobu postępowania inwestora wobec roszczeń zgłoszonych przez podwykonawców, w stosunku do których inwestor ponosi taką odpowiedzialność, w terminie do 14 dni od daty otrzymania przez Wykonawcę kopii dokumentacji niezbędnej do zaopiniowania poszczególnych przypadków. 1.3. Opinię, o której mowa w pkt 1.2., Wykonawca przekaże na poniższy adres: Departament Prawny Urząd Komisji nadzoru Finansowego Pl. Powstańców Warszawy 1 00-950 Warszawa 1.4. O ile Strony nie uzgodniły inaczej, usługi zlecone Wykonawcy przez Zamawiającego przed podpisaniem niniejszej umowy, w tym te, które nie zostały wykonane i rozliczone w całości do tego czasu, Strony uznają za świadczone przez Wykonawcę na zasadach i warunkach określonych w niniejszej umowie. 1.5. Zamawiający może wskazać osoby, które, działając w jego imieniu, mogą składać nowe zlecenia oraz ograniczać, rozszerzać lub zmieniać zakres danego zlecenia, a także wydawać Wykonawcy wskazówki co do sposobu wykonania danego zlecenia. Do czasu wskazania takich osób przez Zamawiającego przyjmuje się, że każda osoba w ramach organizacji Zamawiającego, która pozostaje w kontakcie z Wykonawcą w związku z wykonywaniem danego zlecenia, jest upoważniona do działania w imieniu Zamawiającego w powyższym zakresie. 1.6. Wykonawca decyduje według swego uznania o sposobie wykonania zlecenia, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i stosownych standardów zawodowych oraz, o ile uzna to za możliwe i celowe, wskazówek Zamawiającego. Wykonywaniem usług dla Zamawiającego kieruje Partner SK&S odpowiedzialny za zlecenie Zamawiającego, który ustala organizację świadczenia usług prawnych na rzecz Zamawiającego, w tym dobór prawników i asystentów prawnych, którym powierza wykonanie danych usług. Wszystkie usługi na rzecz Zamawiającego będą rejestrowane pod ogólną nazwą sprawy General, chyba że Zamawiający zażyczy sobie wyodrębnienia danych czynności w jedną lub więcej odrębnych spraw. 1.7. Wykonawca zobowiązuje się wykonać usługę i wszelkie czynności związane z realizacją przedmiotu umowy osobiście, z zachowaniem należytej staranności, efektywnie oraz zgodnie z postanowieniami niniejszej umowy i obowiązującym prawem. 1.8. Wykonawca oświadcza, że posiada niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie wykonania przedmiotu umowy. 1.9. Wykonawca udostępni niezwłocznie Zamawiającemu na każde jego żądanie wszelkie informacje i dokumenty dotyczące wykonywania niniejszej umowy. 1.10. Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego informowania Zamawiającego o trudnościach w realizacji umowy, w szczególności o zamiarze zaprzestania jej realizacji.
  4. Obsługa ekspercka procesu sprzedaży jednostek AAU w ramach krajowego sytemu zielonych inwestycji
    Zamawiający: Ministerstwo Środowiska , Biuro Dyrektora Generalnego, Warszawa
    Celem przedsięwzięcia jest obsługa ekspercka procesu negocjacyjnego i zawierania umów na sprzedaż jednostek AAU w ramach Międzynarodowego Handlu Emisjami, o którym mowa w Protokole z Kioto do Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu.
  5. Obsługa ekspercka procesu sprzedaży jednostek AAU w ramach Krajowego systemu zielonych inwestycji
    Zamawiający: Ministerstwo Środowiska , Biuro Dyrektora Generalnego, Warszawa
    Obsługa ekspercka procesu sprzedaży jednostek AAU w ramach Krajowego systemu zielonych inwestycji
  6. Pomoc prawna w negocjacjach z Cargill Inc. zmierzających do zawarcia ugody w związku z prowadzonym sporem inwestycyjnym pomiędzy Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Cargill Inc.
    Zamawiający: Ministerstwo Gospodarki, Warszawa
    Świadczenie pomocy prawnej, polegającej na udziale i doradztwie prawnym w trakcie negocjacji z Cargill Inc. zmierzających do zawarcia ugody w związku z prowadzonym sporem inwestycyjnym pomiędzy Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Cargill Inc

Inne osoby dla Ostrihansky (2 osoby):