Kogo reprezentuje osoba

Ostrowski Jacek

w KRS

Jacek Ostrowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jacek
Nazwisko:Ostrowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1968 r., wiek 50 lat
Miejscowości:Bogusławice (Łódzkie), Danielów (Łódzkie), Napoleonów (Łódzkie), Piotrków Trybunalski (Łódzkie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogusz Jan, Ostrowska Małgorzata Alicja, Ostrowski Leszek Izydor
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogusz Jan, Dura Stanisław Antoni, Krakowiak Adam Stanisław, Ostrowska Aneta Kamila, Tarnowski Sylwester Marcin
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Besser Mastalerczuk Agnieszka, Besser Robert, Raźniewski Tomasz, Szerypo Bogumiła Henryka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Besser Wiktor Józef
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ostrowska Aneta Kamila

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głoskowski Tadeusz Franciszek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartkowiak Tadeusz Kazimierz, Budek Jan, Cieśliński Henryk Stanisław, Kaniuk Krzysztof Robert, Karasińska Hanna Urszula, Ptasznik Bogusław, Robaczewski Romuald, Stokłosa Łukasz, Tarczyński Jacek Jerzy
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szybilski Krzysztof, Wołąs Tomasz Jacek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Dariusz, Banach Artur, Besser Robert, Budek Bogdan, Burzyński Ryszard, Duszyński Witold, Jachimowska Romualda Elżbieta, Karwowski Marek Jacek, Klin Jarosław, Kołodziej Piotr Paweł, Kurciński Tomasz, Lis Zbigniew, Luciński Jacek Zbigniew, Matusik Hubert, Matusik Piotr Stefan, Polanowski Maciej Stanisław, Rakowska Barbara, Stachowski Wojciech, Szpetko Stanisław Józef, Wajs Danuta Maria, Wiczyński Bartłomiej Dobiesław, Zera Jan
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barski Wiesław, Bułaciński Piotr Marek, Gołębiowski Robert, Janik Mirosław, Mrówka Adam, Ostrowska Aneta Kamila, Pokora Leszek, Przepióra Ewa, Szymczak Cezary

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowska Ewelina Weronika
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kolibski Marek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Machalewski Piotr Marek, Ostrowska Aneta Kamila, Szerypo Bogumiła Henryka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świtkowski Witold Bartłomiej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antonowicz Piotr, Kucharski Dominik Jan, Siwecka Agata Paulina, Siwecka Danuta Mariola, Siwecki Andrzej Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrzosek Zygmunt
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogusz Jan, Dura Stanisław Antoni, Krakowiak Adam Stanisław, Ostrowska Aneta Kamila, Tarnowski Sylwester Marcin
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Besser Mastalerczuk Agnieszka, Besser Robert, Raźniewski Tomasz, Szerypo Bogumiła Henryka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Besser Wiktor Józef
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banach Artur, Laskowski Jan, Tarnowski Sylwester Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczypek Krzysztof
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bułaciński Piotr Marek, Lunak Zdenek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Dariusz, Banach Artur, Besser Robert, Budek Bogdan, Burzyński Ryszard, Duszyński Witold, Jachimowska Romualda Elżbieta, Karwowski Marek Jacek, Klin Jarosław, Kołodziej Piotr Paweł, Kurciński Tomasz, Lis Zbigniew, Luciński Jacek Zbigniew, Matusik Hubert, Matusik Piotr Stefan, Polanowski Maciej Stanisław, Rakowska Barbara, Stachowski Wojciech, Szpetko Stanisław Józef, Wajs Danuta Maria, Wiczyński Bartłomiej Dobiesław, Zera Jan
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobosz Sławomir Stanisław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bocian Jan, Ciura Tomasz Wiesław, Dobrzeniecki Przemysław Paweł, Dyktus Jadwiga, Roman Wiesław, Skręta Magdalena, Wróblewski Tomasz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ostrowski Leszek Izydor

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ag Hodowla Spółdzielnia, Wroniawy − KRS 0000557843
  2. Agro-rydzyna Sp. Z O.O., Kłoda − KRS 0000166727
  3. Agro-serwis - Sp. Z O.O., Słupca − KRS 0000103645
  4. Agrodębno Sp. Z O.O., Dębionek − KRS 0000391013
  5. Agrofirma Spółdzielcza, Wroniawy − KRS 0000210560
  6. Apc Polska Sp. Z O.O., Kijewo − KRS 0000108072
  7. Auto Zabudowy Sp. Z O.O., Wałcz − KRS 0000634129
  8. Bartek - Bis Sp. Z O.O., Sieraków − KRS 0000258493
  9. Bean Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000254634
  10. Besser i Wspólnicy Sp. J., Radzanów − KRS 0000271751
  11. Biocarbonea Sp. Z O.O., Bogdanka − KRS 0000685784
  12. Bioenergia Trade Sp. Z O.O., Słupca − KRS 0000404903
  13. Biosecure Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000248350
  14. Blue Line Engineering S.A., Krzywopłoty − KRS 0000413254
  15. Bps Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000303993
  16. Centrum Wynajmu Nieruchomości 1 S.A., Krotoszyn − KRS 0000592888
  17. Centrum Wynajmu Nieruchomości 2 S.A., Krotoszyn − KRS 0000592068
  18. Centrum Wynajmu Nieruchomości 3 S.A., Krotoszyn − KRS 0000592093
  19. Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A., Krotoszyn − KRS 0000592060
  20. Centrum Wynajmu Nieruchomości 5 S.A., Krotoszyn − KRS 0000592073
  21. Centrum Wynajmu Nieruchomości 6 S.A., Krotoszyn − KRS 0000593048
  22. Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000292697
  23. Chłodnie Warszawskie Morspol S.A., Warszawa − KRS 0000036906
  24. Con-finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000476140
  25. Cube.itg S.A. W Restrukturyzacji, Wrocław − KRS 0000314721
  26. Czysta Energia Skb Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Włodzimierz − KRS 0000360130
  27. Dantus Kurciński i Wspólnicy Sp. J., Białystok − KRS 0000735270
  28. Dantus Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000573309
  29. Dęb-rol Sp. Z O.O., Dębionek − KRS 0000417511
  30. Dino Krotoszyn Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000369913
  31. Dino Oil Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000490859
  32. Dino Polska S.A., Krotoszyn − KRS 0000408273
  33. Dino Północ Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000547329
  34. Dn Energia Sp. Z O.O., Polanowo − KRS 0000757833
  35. Dn Green Sp. Z O.O., Dębionek − KRS 0000424511
  36. Dnp S.A., Polanowo − KRS 0000672259
  37. Eko-stok Inwest Sp. Z O.O., Górskie Ponikły-stok − KRS 0000693925
  38. Energetyka Skb Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowo - Akcyjna, Radomsko − KRS 0000474300
  39. Energoutil Sp. Z O.O., Nowa Wieś Ełcka − KRS 0000543572
  40. Eveller Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000543114
  41. Fabryka Osi Napędowych - Skb Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Radomsko − KRS 0000385416
  42. Fundacja Dino - Najbliżej Ciebie, Krotoszyn − KRS 0000406132
  43. Fundacja Sztuka i Tożsamość W Łodzi, Łódź − KRS 0000637253
  44. Fw Południe Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000345792
  45. Gamel Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000560358
  46. Games Sp. Z O.O., Ostrowite − KRS 0000212289
  47. Garum Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000718643
  48. Garum Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000727196
  49. Gastropol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000123081
  50. Grupa Producentów Owoców i Warzyw Agro-algor Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000347395

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abc Finanse S.A., Warszawa − KRS 0000369232
  2. Actibio Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000615998
  3. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  4. Ag Recykling Sp. Z O.O., Wroniawy − KRS 0000484080
  5. Agroproducts - Wielkopolskie Składy Zbożowe Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000195877
  6. Animal By Products - Polski Związek Przetwórców, Warszawa − KRS 0000340841
  7. Auto Centrum Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000243746
  8. Bbż Sp. Z O.O., Długi Borek − KRS 0000016832
  9. Blue Gaz Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000362767
  10. Błonnik To Zdrowie, Warszawa − KRS 0000293661
  11. Buchen Industrial Services Polska Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000253769
  12. Capital Towers Mgroup Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000576513
  13. Carbo Eco Sp. Z O.O., Stary Przybysław − KRS 0000053048
  14. Carbo Holding Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000048765
  15. Dantus Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000256442
  16. Dantus Sp. Z O.O. i Wspólnicy Sp. J., Białystok − KRS 0000348127
  17. Dino Polska Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000293706
  18. Domstal-miastko S.A., Łódź − KRS 0000150297
  19. Eco Menu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000206495
  20. Eko-som Przedsiębiorstwo Jasta Sp. Z O.O. i Wspólnicy Sp. J., Bogumiłów − KRS 0000016571
  21. Eko-stok Sp. Z O.O., Górskie Ponikły-stok − KRS 0000245639
  22. Enevis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284906
  23. Evergreen House S.A., Gliwice − KRS 0000363734
  24. Fortes Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000369889
  25. Gcb Centrostal - Bydgoszcz S.A. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000011227
  26. Górnośląskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000321344
  27. Gpw Dystrybucja Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000329593
  28. Hotel Alhambra Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000220083
  29. Huta Bankowa Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000112416
  30. Inccept Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000318278
  31. Insefarm Sp. Z O.O., Śmiłowo − KRS 0000011823
  32. Inwestorzy Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000021049
  33. Ip Polska Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000262609
  34. Isc Polska Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000535228
  35. Jaktor Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000235485
  36. Jasta-sweets Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000261962
  37. Kdm Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000310201
  38. Kdm Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Radomsko − KRS 0000311800
  39. Kemos Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000292342
  40. Kobud Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000164681
  41. Laboratorium Usługowo - Badawcze Biochemik Sp. Z O.O., Śmiłowo − KRS 0000238876
  42. Legionowa Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000545140
  43. Legionowa Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000276370
  44. Maxfeed Sp. Z O.O., Kaski − KRS 0000232943
  45. Nieruchomości Prim Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000497200
  46. Nieruchomości Prim Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Radomsko − KRS 0000385703
  47. Orens Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000345584
  48. Orzeł Biały S.A., Piekary Śląskie − KRS 0000099792
  49. Outdoor Mobile Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000229650
  50. Pcm Pomorska Centrala Mięsa Sp. Z O.O., Kozia Góra − KRS 0000186079

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. wykonanie usługi zbierania odpadów kuchennych ulegających biodegradacji – kod 20 01 08
    Zamawiający: Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie, Dęblin
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi zbierania odpadów kuchennych ulegających biodegradacji – kod 20 01 08 z obiektów WSOSP.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SIWZ (Formularzu ofertowym).
    Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
    Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 / 7.
    Oferent poniesie wszystkie koszty związane z przygotowaniem i przedłożeniem oferty.
    Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SIWZ.
    Wspólny Słownik Zamówień CPV:
    90513000-6 usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne
  2. Odbiór , transport i utylizację odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne oraz usługi czyszczenia separatorów na terenach administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy.
    Zamawiający: 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy, Gliwice
    Odbiór , transport i utylizacja odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne oraz usługi czyszczenia separatorów na terenach administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w podziale na cztery zadania. ZADANIE NR 1 Odbiór odpadów pokonsumpcyjnych ( kod 20 01 08) z kompleksów wojskowych. ZADANIE NR 2 Odbiór odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne z kompleksów wojskowych ZADANIE NR 3 Odbiór odpadów pochodzących ze zbiorników urządzeń sozotechnicznych na terenie kompleksów wojskowych (tereny zamknięte) wraz z dokładnym oczyszczeniem urządzeń z zanieczyszczeń, oraz zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. ZADANIE NR 4 Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych powstałych z diagnozowania, leczenia i profilaktyki medycznej w ambulatoriach wojskowych..
  3. Przetarg nieograniczony na usługę usuwania, przetrzymywania, transportu i unieszkodliwiania zwłok bezdomnych i dzikich zwierząt lub ich części z terenu Gminy Miasta Radomia
    Zamawiający: Gmina Miasta Radomia, Radom
    Przedmiotem zamówienia jest usługa usuwania, przetrzymywania, transportu i unieszkodliwiania zwłok bezdomnych i dzikich zwierząt lub ich części z terenu Gminy Miasta Radomia.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w specyfikacji istotnych warunków zamówienia
  4. Odbiór i utylizacja odpadów pokonsumpcyjnych z grupy 20 01 08 (odpady kuchenne ulegające biodegradacji)
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4217, Gliwice
    Odbiór i utylizacja odpadów pokonsumpcyjnych z grupy 20 01 08 (odpady kuchenne ulegające biodegradacji) - z kompleksów wojskowych : Gliwice, Bytom, Tarnowskie Góry. W ramach zamówienia wykonawca dokonywać będzie odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów własnym środkiem transportu oraz dodatkowo zapewni (użyczając zamawiającemu) odpowiednie pojemniki na ich przechowywanie. Odbiór odpadów będzie następował dwa razy w tygodniu (wtorek, piątek) w godzinach 7.00 do 15.00 - szacunkowa ilość odpadów dla kompleksów (miesięcznie): Zakres zamówienia: Gliwice ul. Gen. Andersa 47 - 3000 kg; Bytom ul. Oświęcimska 33 - 1000 kg; Tarnowskie Góry ul. Opolska 36 - 2000 kg; Oświęcim ul. Rotm. Pileckiego 30 - 500 kg;