Kogo reprezentuje osoba

Pacewicz Jan

w KRS

Jan Pacewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jan
Nazwisko:Pacewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1945 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Białystok (Podlaskie), Katowice (Śląskie), Orzesze (Śląskie), Sterdyń (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:6 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaniewski Marek Andrzej, Michalski Henryk Paweł, Pacewicz Alicja, Pacewicz Ignacy Kazimierz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Comyn Darra, Kobierska Magdalena, Krawczyk Iwona, Słyszyk Grzegorz Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieniek Maria, Dec Edward, Michalski Henryk Paweł, Mierzwiński Bogusław, Świętochowski Zbigniew
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabanowski Łukasz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dzido Henryk
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabanowski Łukasz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabanowski Łukasz, Moździerz Hanna
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Comyn Darra, Hanlon Barbara, Hoppe Jan Mikołaj, Kozak Artur Michał, Shashoua Mark, Shashoua Roger, Słyszyk Grzegorz Jan, Treppides Kikis

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stift Michael
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciepał Jarosław, Kaniewski Marek, Pacewicz Ignacy, Świerzbiński Tadeusz, Wicherek Marian, Zachara Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Comyn Darra Martin, Domagała Krystyna, Godlewski Arkadiusz Mariusz, Hanlon Barbara, Hoppe Jan Mikołaj, Kozak Artur Michał, Likus Aldona, Robinson Bruce David, Shashoua Roger, Słyszyk Grzegorz, Tarczewska Klaudia, Ziółek Ryszard Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tutaj Marcin
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowiecki Ryszard, Dajczer Stanisław, Guzik Bogdan Wojciech, Michalski Henryk, Pirowska Stanisława, Ryba Andrzej Włodzimierz, Stojek Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurek Jarosław Włodzimierz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowski Szymon Jan, Comyn Darra, Kaniewski Marek Andrzej, Michalski Henryk Paweł, Słyszyk Grzegorz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mykulets Oleksandr
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowski Szymon Jan, Jeżewski Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mykulets Oleksandr
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamus Stanisław Ryszard, Bojkowski Zdzisław Kazimierz, Drozd Halina, Gutowski Tomasz Sebastian, Kinowski Jacek Andrzej, Ku-bicki Jacek Wojciech, Pietrowski Waldemar Antoni, Sieniewski Świerzbiński Tadeusz, Zubilewicz Ryszard Władysław
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świderski Krzysztof Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świderska Kamila Agnieszka
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowski Szymon Jan, Kaniewski Marek Andrzej, Kasprzycki Bogusław Zdzisław, Michalski Henryk Paweł, Pacewicz Alicja, Pacewicz Ignacy Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorek Cezary
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kamiński Marian, Struzik Janusz Władysław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowski Szymon Jan, Kaniewski Marek Andrzej, Pacewicz Ignacy Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomski Mariusz Piotr
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowski Szymon Jan, Chmielewska Iwona Adalmina, Durkiewicz Tomasz Jan, Kaniewski Marek Andrzej, Pacewicz Ignacy Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rybski Tomasz Benon
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowski Szymon Jan, Ciepał Jarosław Tomasz, Kaniewski Marek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Syguła Krzysztof Tadeusz
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sekuła Michał Paweł
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowski Szymon Jan, Kaniewski Marek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rybski Tomasz Benon
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowski Szymon Jan, Łabanowski Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chojnacki Przemysław Michał
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowski Szymon Jan, Łabanowski Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ruszczak Andrzej Robert
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaski Adam, Łaski Ryszard Remigiusz
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Purc Mariusz Robert

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Pracy Tymczasowej-apt Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000478690
  2. Agencja Reklamowa Interdont Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000096349
  3. Agro - Kampinos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000205273
  4. Alwernia S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  5. Auxilion Sp. Z O.O., Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000332580
  6. Barlan Beverages Group Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000150173
  7. Biuro Techniczne Testa-1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000065060
  8. Bud-trans-inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038217
  9. Budimo Sp. Z O.O., Żółwin − KRS 0000340680
  10. Budimo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Żółwin − KRS 0000343670
  11. Bus Service Center Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000251620
  12. Camar Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Skierdy − KRS 0000040133
  13. Crony Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000337124
  14. Crtml Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312347
  15. Dd Production Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000405991
  16. Dom Współpracy Polsko-niemieckiej Z Siedzibą W Gliwicach, Gliwice − KRS 0000001456
  17. Euro-city Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061465
  18. Ever Logistic Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000199392
  19. Fabryka Sprężyn Fas S.A., Warszawa − KRS 0000075418
  20. Fayer Hurt Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000273380
  21. Forta Stone Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000344935
  22. Fronda Pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154323
  23. Fundacja Im. Emila Michałowskiego Na Rzecz Kliniki Urologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków − KRS 0000099725
  24. Fundacja Na Dobro Harcerstwa Górnośląskiego, Katowice − KRS 0000146013
  25. Fundacja Nowoczesnego Zarządzania, Warszawa − KRS 0000138754
  26. Fundacja Park Śląski, Chorzów − KRS 0000439455
  27. Fundacja Pomocy Społecznej Im. J.beaumont, Pruszcz Gdański − KRS 0000073389
  28. Fundusz Pamięci Ofiar Katastrofy W Mtk, Warszawa − KRS 0000272695
  29. Garbary Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000075460
  30. Global Creative Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000178158
  31. Grupa Amax Sp. Z O.O., Mikołajki − KRS 0000177513
  32. Hermes Trade Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000481116
  33. Index Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000111651
  34. Kancelaria Radców Prawnych Zagawa Partnerzy, Opole − KRS 0000015116
  35. Kdw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000266327
  36. Kdw Świderski Sp. J., Warszawa − KRS 0000069266
  37. Kompania Węglowa S.A., Katowice − KRS 0000057506
  38. Konpal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000160940
  39. Koriander Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000414632
  40. Kpr Prodlew-kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000276033
  41. Leonidas Security Sp. Z O.O., Falenty − KRS 0000306994
  42. Mazury Meetings Sp. Z O.O., Mikołajki − KRS 0000436309
  43. Mcc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000216245
  44. Meetings Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000362202
  45. Międzynarodowa Organizacja Soroptimist International Klub Silesia W Katowicach, Katowice − KRS 0000220447
  46. Mikobud Sp. Z O.O., Mikołajki − KRS 0000333925
  47. Modern Business Solution Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356252
  48. My Mazury, Mikołajki − KRS 0000520157
  49. New Project Development S.A., Żółwin − KRS 0000284423
  50. Odlewnicza Izba Gospodarcza, Kraków − KRS 0000149572

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Celna Śląskiego Wolnego Obszaru Celnego Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000102963
  2. Angaz Sp. Z O.O., Brzezie K/opola − KRS 0000118388
  3. Baltika Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000264270
  4. Bfi Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000119150
  5. Bokserska Technical Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061506
  6. Browar Kętrzyn Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000210144
  7. Bud-r-s Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000314292
  8. Budokop-posadzki Sp. Z O.O., Starachowice − KRS 0000138658
  9. Budostal - 5 S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000130378
  10. Cinur Bmp Consulting Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000280073
  11. Cracow Technical Center Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000133623
  12. Do Co Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168421
  13. Duo Center Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000094428
  14. E - Generation S.A., Warszawa − KRS 0000023694
  15. Eblok Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000217538
  16. Edytor S.A., Warszawa − KRS 0000033490
  17. Efh Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000006321
  18. Expomedia Events Warsaw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026186
  19. Fabryka Urządzeń Technicznych Zremb - Zakład Orzesze Sp. Z O.O., Orzesze − KRS 0000015479
  20. Fabryka Urządzeń Technicznych Zremb S.A., Orzesze − KRS 0000047501
  21. Fabryka Urządzeń Technicznych Zremb Zakład Odrowąż Sp. Z O.O., Odrowąż − KRS 0000081215
  22. Familijny Dom Radom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000311307
  23. Familijny Dom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000255373
  24. Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, Warszawa − KRS 0000005496
  25. Fundacja Samorządność i Demokracja, Warszawa − KRS 0000082430
  26. Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego W Krakowie, Kraków − KRS 0000216824
  27. Fundusz Górnośląski S.A., Katowice − KRS 0000042922
  28. Geo Nieruchomości Sp. Z O.O., Chorula − KRS 0000295516
  29. Global Meetings Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000413110
  30. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000089796
  31. Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A., Katowice − KRS 0000023650
  32. Graving Partners S.A., Warszawa − KRS 0000271586
  33. Grupa Gospodarcza Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191108
  34. Grupa Grom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177948
  35. Holland House Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000151601
  36. Huta Andrzej S.A. Likwidacyjnej, Zawadzkie − KRS 0000011807
  37. Ibc Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000044274
  38. Integra Eko Inwestment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000237011
  39. Interdont Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000109834
  40. International Buisiness Protection Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000245296
  41. Inventum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  42. Invest Navigator Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000138895
  43. K M Real Construction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339474
  44. Kinoteka Multiplex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000014652
  45. Korent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234149
  46. Krakowskie Przedsiębiorstwo Górniczo-geologiczne Przemysłu Materiałów Budowlanych, Kraków − KRS 0000009791
  47. Krakowskie Zakłady Odlewnicze Zremb S.A., Kraków − KRS 0000056775
  48. Krt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000104926
  49. Medi - Rehab Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180833
  50. Megres-bud Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000100321

Powiązane przetargi (6 szt.):
  1. Świadczenie usług hotelarskich, gastronomicznych oraz transportowych dla Sądu Okręgowego w Warszawie w związku z organizacją szkolenia dla grupy 100 osób - ZP/K/4/12
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Warszawie, Warszawa
    1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług hotelarskich, gastronomicznych oraz transportowych dla Sądu Okręgowego w Warszawie związku z organizacją szkolenia dla grupy 100 osób, a także zapewnienie dostępności sal wykładowych z wyposażeniem.
    2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
    3) Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z postanowieniami projektu umowy, stanowiącego Załącznik Nr 4 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
    4) Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia wykonawcy zamówień uzupełniających.
    5) Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
    6) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert alternatywnych ani wariantowych.
    7) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
    8) Zamawiający dopuszcza możliwość udziału podwykonawców przy realizacji niniejszego zamówienia. W takim przypadku wykonawca ma obowiązek wskazać w ofercie, czy powierzy wykonanie zamówienia podwykonawcom i w jakim zakresie.
  2. Zakup usług hotelowo-restauracyjnych dla pracowników Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR w celu przeprowadzenia 3-dniowego szkolenia
    Zamawiający: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Mazowiecki Oddział Regionalny, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia są usługi hotelowo-restauracyjne dla 53 osób w terminie 05-07.12.2011 r. podczas trzydniowego szkolenia pracowników Mazowieckiego Oddziału Regionalnego.
    Usługa obejmuje:
    a) zakwaterowanie dla 7 osób w pokojach jednoosobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
    b) zakwaterowanie dla 46 osób w pokojach dwuosobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
    c) udostępnienie jednej sali konferencyjnej wraz z wyposażeniem techniczno-dydaktycznym, umożliwiającym przeprowadzenie szkolenia dla 53 uczestników szkolenia (od godziny 14:00 w dniu przyjazdu do godz. 13:00 w dniu wyjazdu),
    d) zagwarantowanie całodziennego wyżywienia dla 53 osób, w tym:
    - dwóch śniadań,
    - trzech obiadów,
    - dwóch kolacji, w tym jednej uroczystej,
    - czterech serwisów kawowych (obejmujących: kawę, herbatę, mleczko, cytrynę, cukier, ciastka, paluszki, wodę gazowaną i niegazowaną) w trakcie przerw
  3. Zlecenie usługi hotelarskiej, restauracyjnej oraz rekreacyjnej w ramach organizacji Konferencji COST ECCL 2010
    Zamawiający: Akademia Podlaska w Siedlcach, Siedlce
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług hotelarskich w zakresie spotkań i konferencji, uslug restauracyjnych i dotyczacych podawania posiłów oraz usług świadczonych przez ośrodki rekreacyjne w ramach organizacji konferencji COST ECCL 2010
  4. Usługa hotelowo-restauracyjna na potrzeby organizacji konferencji dla Sędziów V Wydziału WSA w Warszawie w dniach 23-25 czerwca 2009 roku
    Zamawiający: Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, Warszawa
    Usługa hotelowo-restauracyjna na potrzeby organizacji konferencji dla Sędziów V Wydziału WSA w Warszawie w dniach 23-25 czerwca 2009 roku
  5. usługi hotelarskie i restauracyjne dla uczestników konferencji organizowanej w ramach Programu Wieloletniego
    Zamawiający: Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
    przedmiotem zamówienia są:noclegi, wyżywienie, wynajęcie sali konferencyjnej
  6. Wykonanie usługi polegającej na zapewnieniu zaplecza technicznego na szkolenie wyjazdowe dla sędziów z okręgu Sądu Okręgowego w Warszawie
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Warszawie, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie od strony technicznej szkolenia dla sędziów z okręgu Sądu Okręgowego w Warszawie

Inne osoby dla Pacewicz (41 osób):