Kogo reprezentuje osoba

Pacuk Stanisław

w KRS

Stanisław Pacuk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Stanisław
Nazwisko:Pacuk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1946 r., wiek 72 lata
Miejscowości:Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:7 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bochniarz Henryka Teodora, Grenda Ewa Barbara, Iwanicki Stanisław, Jonas Andrzej, Komender Janusz Antoni, Kulesza Maria Irena, Lao Mieczysław, Lucas Simon John, Rancewicz Zofia Barbara, Rowiński Wojciech Andrzej, Sura Jyrki Tapani, Wałaszewski Janusz Edmund, Zambrzycka Barbara Marzenna, Łankiewicz Jerzy

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aguirre De Carcer Y Moreno Jaime, Aguirre De Cárcer Y Moreno Jaime, Assanowicz Stefan Bekir, Ayuso Garcia Joaguin, Blocher Dariusz Jacek, Botella Rodriguez Ignacio, Buenaventura Cebrian Pedro Manuel, Chalupec Henryka Anna, Chalupec Igor Adam, Daniewski Jacek, De La Joya Ruiz De Valasco Alejandro, De La Joya Ruiz De Velasco Alejandro, Galindo Hernandez Javier, Garrido-lestache Rodriguez Jose Carlos, Grobelny Ryszard, Jach Ryszard, Jankowski Tomasz, Kemnitz Marek Aleksander, Kiersnowski Stefan, Konarski Konrad, Kuran Bogdan Marian, Macenowicz Andrzej, Makowiecka Joanna Katarzyna, Michałowski Marek, Parol Wojciech, Patyna Marek, Pont Perez Jose Emilio, Rodrigo López Carmelo, Rontome Perez Jaime, Sędzikowski Krzysztof, Segimon De Manzanos Maria, Sielicki Tomasz Paweł, Skowronski Dariusz, Sokolik Krzysztof, Urbański Henryk, Villen Jimenez Nicolas, Vivancos Sanchez Ignacio, Węgłowski Marcin, Wilbik Kaczyńska Marzena, Wojnicz Lucyna Barbara, Woliński Waldemar, Żukowski Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zmyślony Tadeusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Bogdan Stanisław, Adamowski Dariusz, Agintas Gintaras, Agneessens Herman, Anczaruk Konrad Jacek, Andrzejewski Mirosław, Anton Alina, Artwiński Artur Dariusz, Augustyniak Bożena Małgorzata, Baca Anna, Bączar Adam, Baczyńska Irena, Bagiński Janusz, Bąk Barbara, Bakalarz Anna, Balsamski Jarosław Robert, Banaś Grażyna, Banaś Krzysztof, Banaszek Mariola Władysława, Baran Renata Maria, Baranowska Teresa, Bartelik Ryszard, Beczała Gerard Józef, Bednarzak Danuta, Bejgerowska Aleksandra, Berezowski Wacław, Betlej Michalina, Biernat Teresa, Bistroń Tomasz, Blanckaert Tom Maria, Bliżanowska Danuta, Bliźniuk Mirosław, Bochińska Elżbieta Krystyna, Bochnia Anna, Bolesta Ewa, Borczyński Tomasz, Borecki Tadeusz Czesław, Borkowska Danuta, Borowski Piotr, Bosa Małgorzata, Brejecki Tomasz, Broda Czesław Józef, Broniszewska Aneta Maria, Bronowski Bogdan, Bubniak Maria, Bugielska Maria, Bukat Dariusz, Bykowski Mariusz, Błażejewska Hanna, Cainco Carlos Manuel, Chełmecka Lidia, Chodor Ryszard Alfred, Chojecka Ewa, Choromański Henryk, Chrobaczyński Jerzy, Chrzanowska Jarosławska Dorota, Chrzanowski Jarosław Stanisław, Ciastoń Teresa Cecylia, Cichocka Dorota, Cichy Leszek Roman, Ciechanowski Witold Jan, Cisek Marian, Ciszak Janusz, Culicki Wiktor Kazimierz, Cybulska Beata Marianna, Czańka Robert, Czaplicka Małgorzata Halina, Czechowicz Robert Tomasz, Czyż Bernadeta Maria, Dąbrowska Alicja, Dąbrowska Beata Elżbieta, Defrancq Christian, Dobicki Krzysztof, Dobrzyński Tomasz, Domagała Marianna, Domagała Władysław, Dróżdż Katarzyna Maria, Dróżdż Krzysztof Aleksander, Drzewiecka Marzenna Renata, Dudek Mariusz, Dudek Mieczysław, Dudzik Ewa, Dumania Ewa Irena, Dunin Suligostowski Piotr, Dwurzyński Michał, Dybowska Daniela, Dziamski Waldemar Zygmunt, Dziedzic Andrzej, Dziedzic Krzysztof, Dzierzbicka Zimny Anna Maria, Ejsmont Stanisław, Fiertek Leszek, Fiok Grażyna, Flamee Luc, Florquin Francois Louise, Frąckowiak Ciodyk Marzena Beata, Gajda Halina, Gajda Joanna, Gajzler Robert Stanisław, Galvele Vytautas, Garbalska Bator Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszuk Kamilla Renata
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bochińska Elżbieta Krystyna, Broda Czesław, Chodor Ryszard, Chojecka Bożena, Ciechanowski Witold Jan, Dowgiałło Małgorzata, Dwurzyński Michał, Janowski Paweł, Korwin Piotrowski Krzysztof, Kozłowski Paweł, Krasuski Andrzej, Kroker Jachiewicz Małgorzata, Lalek Artur Marek, Ludwiczak Maria Danuta, Malc Andrzej, Malicki Ryszard, Paprocka Barbara, Rutkowski Ireneusz, Rychlak Janusz, Sewerynik Izabela, Stańczuk Leonard, Swadowska Krystyna, Trębaczkiewicz Krzysztof, Wallis Clive Shaun, Wilczewski Dariusz, Winiarski Władysław, Zemełka Jesiołowska Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzozowski Czesław, Dorosz Andrzej Stanisław, Gajdzińska Halina Józefa, Gołębiewski Paweł Adam, Kirejczyk Halina, Klimkowski Lech Artur, Królewski Bogdan, Krzewicki Leszek, Kulikowski Feliks, Kulikowski Piotr, Machnacz Witold, Madejska Dorota Małgorzata, Malinowski Roman, Męciński Krzysztof Stanisław, Połucha Waldemar, Rogowski Robert Sławomir, Sandomierski Tomasz, Sośnicki Maciej, Sutarzewicz Alfred, Waśniewski Ryszard, Woliński Waldemar, Żejmo Mirosława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarębińska Sawa Zuzanna
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Piotr, Habiera Piotr Rafał, Jagodziński Mariusz Piotr, Kroker Jachiewicz Małgorzata, Niewiadomski Marcin, Stopczyński Andrzej, Vauthey Patrick, Woliński Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szramel Rutowicz Dagmara
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dubois Maciej Jerzy, Dwurzyński Michał, Gizbert Studnicki Paweł, Grelowski Maciej Olaf, Kałużyński Józef, Lenard Jerzy Jakub, Lichocki Krzysztof, Nowak Janusz Piotr, Rak Jan Mirosław, Stopczyński Andrzej Rościsław, Szewczyk Irena Janina, Witkowski Andrzej Wiktor, Zięba Franciszek Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechota Piotr
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogutyn Tomasz Marek, Juźków Adam, Juźków Piotr Aleksander, Kosiński Roman, Krajewski Marek, Skirmuntt Aleksander Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zychowicz Krzysztof

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.m.g. Finanse Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000242781
  2. Agencja Doradztwa Gospodarczego A. M. Jesiołowscy Sp. J., Kraków − KRS 0000129854
  3. Agg Bioen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000328681
  4. Agiofunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000297821
  5. Agora S.A., Warszawa − KRS 0000059944
  6. Agripol Sp. Z O.O., Wiry − KRS 0000193762
  7. Alvin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245443
  8. Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet, Opole − KRS 0000377482
  9. Analitica Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308317
  10. Animex Foods Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Morliny − KRS 0000511868
  11. Arc Broker S.A., Wrocław − KRS 0000518792
  12. Arcula Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000516635
  13. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  14. Autor Ksi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345330
  15. Autostrada Południe S.A., Warszawa − KRS 0000028480
  16. Avalon Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000527814
  17. Bac Poland Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000247469
  18. Baldo Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000211733
  19. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  20. Bank Spółdzielczy W Koronowie, Koronowo − KRS 0000142826
  21. Bank Spółdzielczy W Toruniu, Toruń − KRS 0000116492
  22. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  23. Bank Spółdzielczy W Zgierzu, Zgierz − KRS 0000115917
  24. Bb Wellness Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000734334
  25. Bcb Bausysteme Development - Strumykowa 2001 - Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097433
  26. Bełchatowskie Forum Społeczne, Bełchatów − KRS 0000132553
  27. Bio-pol Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000431471
  28. Biobone Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000658824
  29. Biogazownia Rolnicza M.paterkowska S.pitucha Sp. J., Machnów Stary − KRS 0000322931
  30. Bioinnova Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000567320
  31. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A., Gdańsk − KRS 0000148000
  32. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Kielcach, Kielce − KRS 0000225530
  33. Bolix S.A., Żywiec − KRS 0000230009
  34. Bpbk - Biuro Inżynierskie Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000060278
  35. Bpi Bank Polskich Inwestycji S.A., Warszawa − KRS 0000237641
  36. Bractwo Kurkowe Miasta Rybnika Z Siedzibą W Rybniku, Rybnik − KRS 0000013219
  37. Brandfathers And Son S S.A., Warszawa − KRS 0000290514
  38. Bs Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000359570
  39. Budimex Auto-park Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048276
  40. Budimex Autostrada A1 S.A., Warszawa − KRS 0000397278
  41. Budimex Autostrada S.A., Warszawa − KRS 0000394072
  42. Budimex Budownictwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000359055
  43. Budimex Inwestycje Grunwald S.A., Poznań − KRS 0000603895
  44. Budimex Kolejnictwo S.A., Warszawa − KRS 0000385656
  45. Budimex Most Wschodni S.A., Warszawa − KRS 0000395041
  46. Budimex Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227270
  47. Budimex Ppp S.A., Warszawa − KRS 0000418447
  48. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  49. Budomex Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000287886
  50. Budremo-bmk Sp. Z O.O., Koszęcin − KRS 0000359669

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3a Agencja Artystyczna Akademii Sztuk Pięknych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000108092
  2. Abaco S.A., Warszawa − KRS 0000217459
  3. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  4. Advicom Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000083839
  5. Aesthetic Cosmetic Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000343554
  6. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  7. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  8. Agencja Rozwoju Regionalnego W Częstochowie S.A., Częstochowa − KRS 0000198424
  9. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  10. Agroma Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047925
  11. Air Business Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000258774
  12. Akademia Badmintona Roberta Mateusiaka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340801
  13. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  14. Akashia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000017779
  15. Akf Leasing Polska S.A., Warszawa − KRS 0000288472
  16. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  17. Algolytics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074723
  18. Algolytics Technologies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000717723
  19. Alter Fm Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365496
  20. Alter Fm Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000141043
  21. Altrealia Investments S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000330589
  22. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  23. Alus Sp. Z O.O., Dylewo − KRS 0000227705
  24. Alwernia S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  25. American Trade Agency Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000068169
  26. Amg Centrum Medyczne Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000460523
  27. Amg Consulting Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000094931
  28. Amg Szpitale Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000461283
  29. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  30. Amnon Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000214004
  31. Amr - Agro Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000214869
  32. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  33. Animex Grupa Drobiarska Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000033587
  34. Animex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000107949
  35. Aph Rozpara Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000250846
  36. Apteka Pod Orłem Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000262317
  37. Aram Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089140
  38. Ard Inwest S.A., Warszawa − KRS 0000120217
  39. Armatorski Dom Bankowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091140
  40. Arspo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000009993
  41. Atut Sp. Z O.O., Licheń Stary − KRS 0000034421
  42. Automobilklub Radomski, Radom − KRS 0000053890
  43. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  44. Avalgreen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000563541
  45. Avena Bistroń Sp. J., Olsztyn − KRS 0000250670
  46. Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000002561
  47. Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A., Warszawa − KRS 0000009857
  48. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  49. Awk Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000206428
  50. Axoneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399683

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane w ramach budowy budynku szkoleniowo-koszarowego OPP KWP w Bydgoszczy-zamówienie dodatkowe
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Bydgoszcz
    Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane w ramach budowy budynku szkoleniowo-koszarowego OPP KWP w Bydgoszczy - zamówienie dodatkowe -Budowa nowego ogrodzenia wokół kojców dla psów służbowych na terenie KWP w Bydgoszczy przy ul. Chodkiewicza i Poniatowskiego, w zakresie określonym w: dokumentacji technicznej (i opisie przedmiotu zamówienia), przedmiarach robót.
  2. Budowa Drogowej Trasy Średnicowej Zachód - odcinek Z1 od km 11+100 do km 13+000 i odcinek Z2 od km 13+000 do km 15+800 w Zabrzu - budowa kanalizacji światłowodowej wzdłuż DTŚ w Zabrzu - zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Drogowa Trasa Średnicowa Spółka Akcyjna, Katowice
    Budowa Drogowej Trasy Średnicowej Zachód - odcinek Z1 od km 11+100 do km 13+000 i odcinek Z2 od km 13+000 do km 15+800 w Zabrzu - budowa kanalizacji światłowodowej wzdłuż DTŚ w Zabrzu - zamówienie uzupełniające
  3. Dostawy drobiu i przetworów drobiowych z indyka i kurczaka, konserw mięsnych i pasztetów w puszkach do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej
    Zamawiający: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie, Kętrzyn
    1. Przedmiotem zamówienia są dostawy drobiu i przetworów drobiowych z indyka i kurczaka, konserw mięsnych i pasztetów w puszkach do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.
    2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na jeden lub więcej zestawów:
    Zestaw nr 1 - Drób i przetwory drobiowe z indyka i kurczaka.
    Zestaw nr 2 - Konserwy mięsne i pasztety w puszkach.
    3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a, 1b do SIWZ.
  4. Budowa Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu realizowane jako roboty dodatkowe w ramach zadania Utworzenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki poprzez przebudowę Amfiteatru Tysiąclecia w Opolu
    Zamawiający: Gmina Opole Urząd Miasta Opola, Opole
    Budowa Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu realizowane jako roboty dodatkowe w ramach zadania Utworzenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki poprzez przebudowę Amfiteatru Tysiąclecia w Opolu w zakresie wykorzystania pomieszczeń nieużytkowych w Budynku Obsługi Widzów
  5. Wykonanie robót budowlano-montażowych w ramach projektu pn. Odtworzenie zabytkowego historycznego kompleksu dworca Wrocław Główny z przebudową kolejowej infrastruktury technicznej.
    Zamawiający: Polskie Koleje Państwowe Spółka Akcyjna, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych w ramach projektu pn. Odtworzenie zabytkowego historycznego kompleksu dworca Wrocław Główny z przebudową kolejowej infrastruktury
    technicznej, zgodnie z przepisami prawa i wymaganiami określonymi w pozwoleniach na budowę, zasadami określonymi w warunkach kontraktowych FIDIC dla budowy dla robót inżynieryjno - budowlanych projektowanych przez Zamawiającego, a także polskim Prawem budowlanym przy udziale PKP S.A. działającej w charakterze
    Zamawiającego. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera część III SIWZ.
  6. Wykonanie robót dodatkowych do Kontraktu Budowa drogi ekspresowej S8 - Trasa Armii Krajowej od węzła Konotopa do węzła Prymasa Tysiąclecia od km 1+099do km 11+477,07 związanych z wykonaniem objazdu na czas zamknięcia ulicy Wspólna Droga wraz z utwardzeniem ulicy Biedronki.
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie, Warszawa
    Wykonanie robót dodatkowych do Kontraktu Budowa drogi ekspresowej S8 - Trasa Armii Krajowej od węzła Konotopa do węzła Prymasa Tysiąclecia od km 1+099do km 11+477,07 związanych z wykonaniem objazdu na czas zamknięcia ulicy Wspólna Droga wraz z utwardzeniem ulicy Biedronki.
  7. Budowa budynku Policyjnego Centrum Analityczno-Badawczego w ramach projektu pt.: Budowa i wyposażenie Policyjnego Centrum Dydaktyczno - Badawczego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie dla wzmocnienia bezpieczeństwa kraju
    Zamawiający: Wyższa Szkoła Policji, Szczytno
    Budowa budynku Policyjnego Centrum Analityczno-Badawczego
    w ramach projektu pt.: Budowa i wyposażenie Policyjnego Centrum Dydaktyczno - Badawczego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie dla wzmocnienia bezpieczeństwa kraju