Kogo reprezentuje osoba

Paczkowski Mariusz Piotr

w KRS

Mariusz Piotr Paczkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Mariusz
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Paczkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1987 r., wiek 33 lata
Miejscowości:Jelenia Góra (Dolnośląskie), Katowice (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieńkowski Jacek, Dąbek Sylwia, Gabrowski Roman Tadeusz, Makieła Roland Maciej, Mandelt Przemysław Marceli, Palarczyk Ewa Maria, Sioła Agnieszka Wiktoria, Szmigiel Jakub Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawistowski Piotr Paweł
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chabierski Roman Adam, Misiek Barbara Joanna, Tokarczyk Oliwia Karolina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Starżyk Paweł
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciszak Przemysław, Oskędra Adam Kazimierz, Pietrzyk Krzysztof Janusz, Turska Mulińska Dorota

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogun Andrzej Jan, Bułanowski Tadeusz, Czerwiec Rafał, Kijek Andrzej Wiesław, Klecha Robert Maciej, Koźmiński Krzysztof, Krzywda Katarzyna Monika, Olszewski Marek, Podlewski Jacek, Stańczewska Barbara Aniela, Szczurowski Bartosz Michał, Szostak Robert Stanisław, Trojanowski Adam, Wojtaś Adam Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witek Ryszard
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Artur Jacek, Fedurek Bartosz Michał, Koch Mieczysław Waldemar, Kodym Grzegorz, Kwiatos Lucyna, Muller Krzysztof Jacek, Olszewski Andrzej Antoni, Podlewski Jacek Dionizy, Rusiecki Jacek Tomasz, Sak Jacek Jan, Sekściński Arkadiusz, Suchcicki Lech Włodzimierz, Woszczyk Radosław, Zając Agnieszka Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółkowski Bartosz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnik Michał Jan, Krupa Remigiusz Michał, Wiórkiewicz Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ac Progress Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284484
  2. Alpiq Energy Se Spółka Europejska Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000331059
  3. Aqua Vis Bis Sp. Z O.O. W Organizacji Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000364498
  4. Bagera Bc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000422013
  5. Bagera Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000486689
  6. Bagera Project 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000671871
  7. Bagera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000413410
  8. Balu Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000517138
  9. Bio-energia S.A., Warszawa − KRS 0000382423
  10. Centurio Pro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000598604
  11. Cgfp Sp. Z O.O., Wojnowo − KRS 0000171965
  12. Cpr Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263157
  13. Cw Legal Czarnik Kołodziejczyk i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów, Warszawa − KRS 0000516489
  14. Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000349868
  15. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392105
  16. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393178
  17. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392905
  18. Elektrownia Wiatrowa Gniewino Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000258407
  19. Exito Sp. Z O.O., Świątniki Górne − KRS 0000384261
  20. Fabryka Wody Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000722705
  21. Fundacja Laboratorium Prawa i Gospodarki, Warszawa − KRS 0000455032
  22. Fundacja Novo Millenio, Sulejówek − KRS 0000222842
  23. Fundacja Ośrodek Studiów Gospodarczych, Warszawa − KRS 0000500464
  24. Fundacja Rodziny Józefa Piłsudskiego, Sulejówek − KRS 0000143956
  25. Fundacja Stellavita, Warszawa − KRS 0000415876
  26. Fundusz Rozwoju Spółek S.A., Warszawa − KRS 0000285139
  27. Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Gryfino − KRS 0000113206
  28. Instytut Studiów i Analiz, Warszawa − KRS 0000324927
  29. Jpc Consulting Sp. Z O.O., Klaudyn − KRS 0000678612
  30. Kilowat Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000325892
  31. Magenta Grupa Tauron Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000660388
  32. Marpo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179855
  33. Marselwind Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000524010
  34. Mcsi Films S.A., Warszawa − KRS 0000246692
  35. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000661653
  36. Neo Solar Farms Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000733649
  37. Nowe Jaworzno Grupa Tauron Sp. Z O.O., Jaworzno − KRS 0000671384
  38. Ochotnicza Straż Pożarna Jednostka Ratownictwa Wodnego Gryfiński Klub Płetwonurków Raffer, Gryfino − KRS 0000231068
  39. Pge Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000521210
  40. Pge Energia Ciepła S.A., Warszawa − KRS 0000013479
  41. Pge Energia Odnawialna S.A., Warszawa − KRS 0000044915
  42. Pge Klaster Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000707835
  43. Pge Soleo 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000810506
  44. Pge Soleo 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000810044
  45. Pge Soleo 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000810256
  46. Pge Soleo 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000810037
  47. Pge Soleo 5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000810940
  48. Pge Soleo 6 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000811259
  49. Pge Soleo 7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000810035
  50. Piaskarz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe S.A., Warszawa − KRS 0000140613

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Amber Tv Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000067966
  2. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  3. Aqua Vis Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000355563
  4. Atm Systemy Informatyczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302184
  5. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  6. Beesfund S.A., Warszawa − KRS 0000422709
  7. Bio-energia Esp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048653
  8. Bio-energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000559898
  9. Bioeneko Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000310540
  10. Brale Pr Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000511867
  11. Bshh Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000352505
  12. Centrum Edukacji Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000099350
  13. Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie Epłatności S.A., Tajęcina − KRS 0000347131
  14. Ctl Maczki-bór S.A., Sosnowiec − KRS 0000361438
  15. Ctl Maczki-bór Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000107691
  16. Czarnik Porębski i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych, Warszawa − KRS 0000293669
  17. Dom Volvo Car Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000669395
  18. Eaconet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000511859
  19. Elbest Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000022197
  20. Elektrownia Wiatrowa Resko Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000253570
  21. Elkart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042113
  22. Energia Dla Firm S.A., Warszawa − KRS 0000536541
  23. Eolica Wojciechowo Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000223528
  24. Epw Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000064717
  25. Epw Parsówek Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000401389
  26. Euroasia Connect Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000504470
  27. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  28. Falco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000185323
  29. Forstrat Strategia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000595773
  30. Fundacja Edukacji Energetycznej i Środowiskowej, Warszawa − KRS 0000589842
  31. Fundacja Global Compact Poland, Warszawa − KRS 0000448675
  32. Fundacja Nasza Europa, Warszawa − KRS 0000239223
  33. Fundacja Potulicka, Wojnowo − KRS 0000054065
  34. G-energy S.A., Warszawa − KRS 0000380413
  35. Gdn Airport Services Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000047341
  36. Ggh S.A., Warszawa − KRS 0000052352
  37. Gospodarstwo Rolne Krąpiewo Sp. Z O.O., Wojnowo − KRS 0000223979
  38. Gospodarstwo Rolne Osówiec Sp. Z O.O., Wojnowo − KRS 0000228467
  39. Gospodarstwo Rolne Strzelewo Sp. Z O.O., Wojnowo − KRS 0000227550
  40. Gospodarstwo Rolne Wojnowo Sp. Z O.O., Wojnowo − KRS 0000228456
  41. Gtv Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000669406
  42. Gtv Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000488764
  43. Habeco Protection Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000019124
  44. Honestos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000364489
  45. Instytucja Filmowa Max-film S.A., Warszawa − KRS 0000236457
  46. Instytut Zarządzania Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245009
  47. Interpep Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125865
  48. Jensen Energy 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401396
  49. Jensen Energy 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000403421
  50. Jensen Energy 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401442

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Odmulenie zbiorników wyrównawczych pompowni Borsuki II i Białobrzegi Stopnia Wodnego Dębe
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest usunięcie nagromadzonych namułów z dna zbiorników wyrównawczych pompowni Borsuki II (m. Kacice, gm. Pułtusk, pow. pułtuski) i pompowni Białobrzegi (m. Białobrzegi, gm. Nieporęt, pow. legionowski).
    W zakres robót wchodzi:
    - wydobycie z czerpni zbiornika wyrównawczego pompowni Borsuki II 4800,41 m3 osadów, a z czerpni zbiornika wyrównawczego pompowni Białobrzegi – 1061,85 m3 osadów,
    - przemieszczenie wydobytego urobku w miejsce docelowe (w załączeniu mapki) i jego rozplantowanie.
    W zakres prac należy wliczyć również wykonanie pomiaru geodezyjnego powykonawczego wraz z wyliczeniem kubatury wykonanych robót przez uprawnionego geodetę.
    W przypadku korzystania z urządzeń o napędzie elektrycznym przy realizacji robót, wykonawca musi uzyskać od dostawcy prądu dostęp do energii elektrycznej na czas inwestycji. Nie ma możliwości korzystania z energii dostarczanej na potrzeby RZGW w Warszawie.
    Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych:
    Część I: Pompownia Borsuki II (ca 4800,41 m3 namułów).
    Część II: Pompownia Białobrzegi (ca 1061,85 m3 namułów).
  2. Udrożnienie rz. Wisły w km 629+800 - 630+100 w m. Płock, pow. płocki, woj. mazowieckie
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót pogłębiarskich (ok. 100 000 m3) celem udrożnienia koryta rzeki Wisły. W zakres zamówienia oprócz robót pogłębiarskich wchodzą prace towarzyszące. Lokalizacja i dojazd: a) Miejsce poboru urobku z dna rzeki: Rzeka Wisła, w cofce zbiornika Włocławskiego km 629+800 ÷ 630+100 - brzeg lewy. Działka w trwałym zarządzie RZGW w Warszawie nr 1/10 obręb 0011 Miasto Płock. Pole poboru o wymiarach ca 70 m x 280 m b) Miejsce odkładu urobku: Miejsce odkładu to istniejące składowisko na lewym brzegu powyżej mostu Solidarności. Działka w trwałym zarządzie RZGW w Warszawie nr 244/21 obręb 0012 Miasto. c) Dojazd: Zarówno sprzęt pływający do prowadzenia prac pogłębiarskich, jak i sprzęt pracujący w rejonie składowania należy dostarczyć drogą wodną. W przypadku stanów wody uniemożliwiających transport wodny Zamawiający dopuszcza dostarczenie sprzętu drogą lądową