Kogo reprezentuje osoba

Pałys Jerzy Jan

w KRS

Jerzy Jan Pałys

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jerzy
Drugie imię:Jan
Nazwisko:Pałys
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1959 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Borzygniew (Dolnośląskie), Brzeg (Opolskie), Opole (Opolskie), Oława (Dolnośląskie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dec Andrzej, Ejsmont Agnieszka, Grodziński Marek Bonawentura, Hadryś Jacek, Król Janina, Kubica Maciej, Potempa Józef, Różyński Florian, Świerczek Andrzej, Świerczek Bartosz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmijewska Elżbieta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antkowiak Grzegorz, Komorowski Jarosław Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świda Bartosz Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dylewski Andrzej, Gancewska Katarzyna, Zuccarello Salvatore
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Śpiewak Krzysztof, Śpiewak Maria Krystyna
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bialic Grzegorz, Czajkowski Piotr Aleksander, Długołęcki Leszek Wincenty, Garbe Grażyna, Jędruch Józef Bronisław, Kamiński Mieczysław, Kończyło Marcin Ignacy, Kopka Andrzej Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wesołowski Rafał
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Śpiewak Krzysztof, Śpiewak Maria Krystyna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drozdowski Bartosz Paweł, Kościuk Robert Dariusz, Kozina Krystian Rafał, Wróbel Reinhard Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wołczański Ryszard
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grodziński Marek Bonawentura, Mikula Martin, Varacka Peter

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ploch Janusz Krystian
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lubicki Marek Paweł

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bohun Andrzej Piotr, Karski Eryk, Przygoda Zofia Bożena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wawrzyniak Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arczyński Stanisław Wiesław, Biadasiewicz Andrzej Mariusz, Borecki Marek, Chwała Marcin Mścisław, Cuga Henryk Marian, Fajkowski Janusz, Gregoriew Jerzy Kazimierz, Jasińska Małgorzata Zofia, Kędziora Tomasz Antoni, Kielak Gabriel Zygmunt, Kobylecka Lutnik Jolanta, Kociubiński Andrzej, Kowalski Zygmunt, Lisoń Marian Andrzej, Micał Janusz Paweł, Morański Jan Jerzy, Parasiewicz Waldemar Bolesław, Paruzel Sprysak Marta Izabela, Rasiński Marek Zbigniew, Rebajn Grzegorz Jacek, Rokicka Marta Barbara, Rzeszot Teresa Maria, Smaś Ireneusz Sławomir, Stal Stanisław, Stanach Bogdan Adam, Stankiewicz Jarosław Piotr, Stelmaszczyk Rafał Juliusz, Stypa Ryszard Tomasz, Szata Sławomir Marek, Tomanek Gotfryd Jerzy, Woliński Waldemar, Zych Ryszard Władysław, Łuczak Zdzisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barejko Michał, Bednarczyk Marian Władysław, Dobrowolski Andrzej Jan, Felich Małgorzata Krystyna, Kusztan Zdzisław, Romanowski Mariusz, Zawisza Bohdan Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szewczyk Grzegorz Edward
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rutkowski Waldemar, Skiba Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fedeczko Henryk
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejczyk Paweł, Jędrzejczyk Roman Edward, Serkieza Marek Leszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Weremiuk Mirosław Adam
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciechanowski Jerzy, Jasiński Bohdan, Nowicki Dariusz Tadeusz, Sokołowski Janusz, Zimak Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skrzypczak Elżbieta
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarczyk Słowik Grażyna Agata, Kozan Jan, Kurdyś Tadeusz, Kurzak Jerzy, Losa Witold Piotr, Maksym Paweł Mieczysław, Michalczewski Piotr Bogdan, Pleśniak Wiesław, Sarnicki Karol, Sekściński Sławomir, Sobota Zbigniew Adam, Staszak Wojciech Feliks, Widera Stanisław, Witczak Jarosław Robert, Woliński Waldemar Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaski Waldemar
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jankowski Piotr, Malicki Janusz Antoni, Reszka Andrzej, Wilczewska Krystyna, Zalewski Władysław, Łowczykowska Krystyna
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciesielski Paweł Piotr, Czechowicz Tomasz Janusz, Czuczos Tomasz Julio, Dadełło Andrzej, Gomułkiewicz Dariusz Stefan, Gomułkiewicz Tomasz Cyprian, Haniszewski Mieczysław Józef, Krasnopolski Janusz Aleksander, Krawczyk Jerzy Wojciech, Laskowski Marek, Lis Andrzej Janusz, Michalczyk Piotr Paweł, Miendlarzewski Krzysztof Walenty, Parkitny Marek, Podlawski Piotr Andrzej, Ptasiński Ryszard Grzegorz, Puterko Paweł Karol, Radoń Edmund Tadeusz, Siuda Jan Wojciech, Śnieżko Arkadiusz Piotr, Zamoyski Jerzy Jan, Żukowska Maria Henryka
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Delebarre Debay Armel Jacoues, Delebarre Debay Armel Jacques

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tabone Eric
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejczyk Roman Edward, Serkieza Marek Leszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żarowski Grzegorz Daniel
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kieliszewski Tadeusz Jan, Mądry Jarosław Stanisław, Miszczyszyn Mariusz Edward, Trybusz Adam Karol
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kirchberg Thomas, Leszczyński Jan, Saintherant Patrice, Samarowski Marko, Sebzda Adam Krzysztof, Solka Strumińska Antonina, Stankiewicz Piotr, Steć Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Smolana Kazimiera
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rychlicki Andrzej Artur

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stankiewicz Marta Ewa
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ołbiński Krzysztof Romuald, Szymański Maciej Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kadróg Sławomir
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Assmann Florian, Assmann Stephan, Grabska Janina, Kusztan Zdzisław, Słowikowski Grzegorz Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Słowikowski Marek
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szram Krzysztof, Turała Adam
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuźma Grzegorz
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grodziński Marek Bonawentura, Mikula Martin, Varacka Peter

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ploch Janusz Krystian
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pałys Dudek Michał Andrzej
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Altmeyer Bernhard Lothar, Ciesiul Jerzy, Woyke Grzegorz Ireneusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2direct Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000277652
  2. 2m Apartments Sp. Z O.O., Smolec − KRS 0000837618
  3. 4ohmy Sp. Z O.O., Krępice − KRS 0000944959
  4. Abak S.A., Olsztyn − KRS 0000354495
  5. Afs Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000513532
  6. Agencja Konwoju i Ochrony Mienia Scorpio Jowita Papała Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000183367
  7. Agencja Rozwoju Nysy Sp. Z O.O., Nysa − KRS 0000114959
  8. Agrologic Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000228858
  9. Aka Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000688451
  10. Akademia Wina, Kobiór/promnice − KRS 0000298371
  11. Aluss Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000410781
  12. Ambientte,brygida Morańska, Jan Morański, Krzysztof Przybylski Sp. J., Warszawa − KRS 0000276490
  13. Aml Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000271528
  14. Andersia Property Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000058643
  15. Andersia Retail Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000238196
  16. Andersia Tower Hotel Management Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000242969
  17. Answear.com S.A., Kraków − KRS 0000816066
  18. Apar Sp. Z O.O., Smolec − KRS 0000505162
  19. Aprivia S.A. Likwidacyjnej, Wysogotowo − KRS 0000302891
  20. Arbud-bis Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000097461
  21. Atrybut Development Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000250791
  22. Aurus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000182320
  23. Autoland Jacek Kisielewski Jan Morański Sp. J., Warszawa − KRS 0000079455
  24. Autoland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000368938
  25. Becared.pl S.A., Wrocław − KRS 0000468212
  26. Belwederska Sp. Z O.O., Rybie − KRS 0000281240
  27. Better Software Group S.A., Wrocław − KRS 0000602767
  28. Biogredal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000428452
  29. Biuro Studiów i Projektów Górniczych W Katowicach Sp. Z O.O. ., Katowice − KRS 0000397182
  30. Biznesnet S.A., Warszawa − KRS 0000210818
  31. Bls Engineering Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000475927
  32. Bmf Agencja Reklamowa Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000141175
  33. Bogatyńska Apartamenty Serkieza Spółka Komandytowa, Smolec − KRS 0000964386
  34. Booster Team Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000852093
  35. Business Management Consulting Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000222488
  36. C6 Kkb Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000639683
  37. Capital Trade Opole Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000429858
  38. Cdrl S.A., Pianowo − KRS 0000392920
  39. Centrum Naukowo-badawcze Chemii, Agrochemii i Ochrony Środowiska Agrophos Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000212523
  40. Centrum Obsługi Biurowej Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000828075
  41. Centrum Rekreacyjno-sportowe Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000334046
  42. Centrum Rozwoju Firm Spożywczych Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000764617
  43. Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000250828
  44. Ciekłe Paliwa Węglowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000641186
  45. Citrine Investments Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000253403
  46. Clear Site Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000867853
  47. Cmm - Consulting Marketing Management Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000130822
  48. Cmm Kancelaria Prawna-koziarzewski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000657355
  49. Corpofin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226362
  50. Cosmetic Service Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Oława − KRS 0000296837

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1-szy Europejski Bank Technologii S.A., Warszawa − KRS 0000196609
  2. 2m Apartments Spólka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, Smolec − KRS 0000838248
  3. A-z Finanse S.A., Wrocław − KRS 0000290015
  4. A.surmiński i K.surmiński Sp. J., Wrocław − KRS 0000121740
  5. A2 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000230119
  6. Abak Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000302811
  7. Accounting Amp; Tax Managers Sp. Z O.O. Społka Komandytowa, Wysoka − KRS 0000271587
  8. Adp Popiołek, Adwokaci i Doradcy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000138418
  9. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  10. Aero.pl Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000349697
  11. Aerovis Mariusz Boba Sp. J., Opole − KRS 0000392473
  12. Agencja Ochrony Pho Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130932
  13. Agencja Rozwoju Regionalnego Arleg S.A., Legnica − KRS 0000073983
  14. Agram Logistyka Sp. Z O.O., Motycz − KRS 0000116871
  15. Agricola Sp. Z O.O., Karów − KRS 0000271414
  16. Agro-pol Sp. Z O.O., Polwica − KRS 0000064037
  17. Akrent Sp. Z O.O., Baranowo − KRS 0000477934
  18. Albatros Myjnie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000593600
  19. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  20. Alga Dom Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000390995
  21. Alpetrol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447884
  22. Alucon Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000493785
  23. Aluzaro Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000145267
  24. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  25. Amco Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000405440
  26. Amk Silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000363146
  27. Andersia Tower Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000234674
  28. Anwo Group Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000447827
  29. Apator S.A., Toruń − KRS 0000056456
  30. Arganda Sp. Z O.O. -, Warszawa − KRS 0000455771
  31. Arm Active Business Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000023560
  32. Armada Development S.A., Bytom − KRS 0000144185
  33. Arrada Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463404
  34. Asko-meble Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000035649
  35. Asseco Corporate Ventures Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000333782
  36. Asseco Data Systems S.A., Gdańsk − KRS 0000421310
  37. Assmann Electronic Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000203233
  38. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  39. Aton-ht S.A., Wrocław − KRS 0000240980
  40. Atris Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa Sp. Z O.O., Bierutów − KRS 0000258569
  41. Atrium Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000192444
  42. Ats Polska Sp. Z O.O., Wierzbice − KRS 0000236271
  43. Auto Trade Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000042356
  44. Autoland Cieszyn Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000197022
  45. Avans Investments Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000243550
  46. Avanu S.A., Katowice − KRS 0000303318
  47. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  48. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  49. Bankowy Dom Brokerski S.A., M. St. Warszawa − KRS 0000075197
  50. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa urządzeń i materiałów dla kontynuacji Kontraktu III Budowa kanalizacji sanitarnej we wsi Rogoźnica
    Zamawiający: Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o., Strzegom
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa niżej wymienionych urządzeń i materiałów dla kontynuacji Kontraktu III Budowa kanalizacji sanitarnej we wsi Rogoźnica:
    - tłocznia P1 - 1 szt,
    - tłocznia P2 - 1 szt.,
    - przepompownia P3 - 1 szt.,
    - przepompownia P4 - 1 szt.
    - rury PCV DN 200 - 937,85 m,
    - rury PEHD DN 110 - 211,00 m,
    - rury PCV DN 160 - 65,05 m,
    - studnie DN 1200 - 21 szt.
    - studnie kaskadowe DN 1200 - 6 szt.
    - studnie inspekcyjne DN 425 - 8 szt.

Inne osoby dla Pałys (104 osoby):