Kogo reprezentuje osoba

Panasiuk Roman

w KRS

Roman Panasiuk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Roman
Nazwisko:Panasiuk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1957 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Panasiuk Robert Marek, Staszewski Piotr Emil

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gradowski Henryk, Rakowicz Jan Maciej, Siewicz Dariusz, Łezka Panasiuk Jolanta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grabek Marian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rakowicz Jan Maciej, Sobolewska Iwona, Wasilewski Jan, Łezka Panasiuk Jolanta
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Panasiuk Robert Marek, Staszewski Piotr Emil

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Asset Systems Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000384587
  2. Bernstein Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000647561
  3. Bonkowski - Sp. Z O.O., Nidzica − KRS 0000242548
  4. Eastwood Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040495
  5. Eko-bud-inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000353462
  6. Ev-service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040810
  7. Extreme Team Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000255957
  8. Fleet Auto Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000238601
  9. Galeria Mazurska Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000406648
  10. Galib Cat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262199
  11. Inved-bud Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000143328
  12. Koggatt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000503215
  13. Legiz S.A. W Upałości Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000035815
  14. Moduł 2000 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020266
  15. P.p.h. Sprężyny Paraboliczne S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000224509
  16. Pn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000416032
  17. Regionalne Stowarzyszenie Syndyków i Likwidatorów W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000047729
  18. Serwbud S.A. Likwidacyjnej, Giżycko − KRS 0000051846
  19. Spółdzielnia Mieszkaniowa Domator W Olsztynie Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000154583
  20. Stowarzyszenie Prawników Spartakiada 2008, Olsztyn − KRS 0000295317
  21. Stratton House Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000754310
  22. Wyborne Wina Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038904

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acometis-polska Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000204136
  2. Am Developer Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000287413
  3. Arco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000082667
  4. Bartex Sp. Z O.O., Pasłęk − KRS 0000183611
  5. Best-stal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000192574
  6. Bio-legiz S.A. Likwidacyjnej, Jeziorany − KRS 0000076070
  7. Geronia Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000107292
  8. Holzwerk Roman Panasiuk, Jolanta Łezka-panasiuk Sp. J. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000099184
  9. Hotel-dmr Beton-stal Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000068510
  10. Hydrobudowa-1 Oddział Robót Fundamentowych-warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000118711
  11. Italpol Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000093168
  12. Izolacja S.A., Nidzica − KRS 0000046527
  13. Jest Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000142855
  14. Laudio Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000353183
  15. M.a.kuber i Wspólnicy Zakład Produkcji Odzieży Sp. J., Lidzbark Warmiński − KRS 0000090105
  16. Ma Bi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191502
  17. Mazurscy Producenci Rolni Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Sorkwity − KRS 0000040827
  18. Merin Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000114609
  19. Mgt- Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000078115
  20. Milfor S.A., Olsztyn − KRS 0000109073
  21. Nowe Ogrody 2 Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000264906
  22. Odzieżowa Spółdzielnia Inwalidów Warmia, Orneta − KRS 0000174692
  23. Orion + Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dobre Miasto − KRS 0000120578
  24. Produkcyjno-usługowo-handlowa Spółdzielnia Niewidomych Zorza Likwidacyjnej, Ryn − KRS 0000023765
  25. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud J. Radzaj i Wspólnicy Sp. J., Warszawa − KRS 0000108698
  26. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Polmozbyt Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000045283
  27. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Wars-pol Sp. Z O.O., Emilianowo − KRS 0000115861
  28. Stowarzyszenie Praktyków Prawa Upadłościowego i Likwidatorów, Warszawa − KRS 0000069954
  29. Świat Szkła Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000231345
  30. Tasman Fish Trading Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000044312
  31. Vena Market Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000122156
  32. Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A., Olsztyn − KRS 0000034057
  33. Zakład Stolarki Budowlanej Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Giedajty − KRS 0000020502
  34. Zakład Telekomunikacyjny Święty Olaf Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000006200
  35. Zakłady Budownictwa Mostowego Przedsiębiorstwo Państwowe, Warszawa − KRS 0000030823
  36. Zakłady Pralnicze Alba Spółdzielnia Pracy, Warszawa − KRS 0000057158


Inne osoby dla Panasiuk (195 osób):