Kogo reprezentuje osoba

Panasiuk Sławomir

w KRS

Sławomir Panasiuk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Sławomir
Nazwisko:Panasiuk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1965 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartnikiewicz Helena Anna, Chacińska Moroz Marta, Cycling Janusz, Gliński Krzysztof Kazimierz, Jakubczyk Cały Ewa Barbara, Janicki Adam, Jastrzębska Edyta Maria, Jechanowska Magdalena Zofia, Karman Joanna, Kasiński Ryszard Mariusz, Koper Arkadiusz, Kopytko Wiesław Jan, Kosińska Małgorzata Jadwiga, Kołodziejek Grzegorz, Kret Paweł Michał, Lewandowski Tomasz, Matlak Monika Maria, Mróz Ewa Angelina, Nowaczyński Filip, Opolski Krzysztof Leopold, Paciorkiewicz Zuzanna, Półtorak Karol, Rączkowska Magdalena Renata, Robak Maciej, Rzodkiewicz Ewa, Siudy Marcin, Skrzypczak Edward, Sobolewski Ludwik Leszek, Szydłowski Robert, Słowik Witold Marek, Słupski Piotr, Urbaniak Gąsecka Marta Maria, Wanat Renata, Wielgosz Aneta, Wolańska Witczak Anna Małgorzata, Zarębski Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rzesoś Robert Zygmunt
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arcimowicz Kołeczek Anna, Diakonow Andrzej Mieczysław, Duda Iwona Beata, Górecki Paweł Lucjan, Ignatowicz Radosław Adam, Iwaniec Jarosław Marian, Jarosz Beata, Jaszczołt Jacek Andrzej, Jaworski Piotr, Kalisz Adrian, Koziński Piotr, Koziński Piotr, Maciejewski Adam Dariusz, Mierzejewski Jacek Krzysztof, Nagel Wojciech Władysław, Ołdak Krzysztof Grzegorz, Pawlak Ewa, Pałaszek Urszula Iwona, Pelc Paweł Władysław, Piłat Piotr, Półtorak Karol Tomasz, Proksa Aleksander Andrzej, Pustoła Elżbieta, Raczkowski Konrad, Rogalska Teresa Mieczysława, Rowińska Agata Maria, Senderowicz Krzysztof, Sibrecht Ośka Ewa Joanna, Sobolewski Ludwik Leszek, Sroka Iwona Katarzyna, Stachurski Tomasz, Stępniewski Michał, Stolorz Sebastian, Sukiennik Kamila Małgorzata, Szpunar Piotr Jacek, Szymanek Dorota Anna, Tamborski Paweł Michał, Tochmański Adam, Trybuchowski Maciej Jan, Tymoczko Dobiesław, Wacławik Wejman Agata Joanna, Walkiewicz Tomasz, Wiliński Witold, Zaleska Małgorzata, Łącki Paweł Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trzecińska Anna Renata
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cieciórski Michał, Dietl Marek, Jarosz Beata, Jaworski Piotr, Jeziolowicz Norbert, Kołkiewicz Paweł Tomasz, Lewińska Iwona, Małecki Witold, Nagel Wojciech, Półtorak Karol Tomasz, Puławski Mieczysław, Rumiński Michał Bartosz, Sobolewski Paweł Waldemar, Sroka Iwona Katarzyna, Stępniewski Michał, Szpunar Piotr Jacek, Szymański Maciej, Truchanowicz Marcin Eugeniusz, Trybuchowski Maciej Jan, Witkowski Dariusz Tomasz, Wojciechowska Renata

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamska Lidia Antonina, Borzym Błażej, Fotek Jacek Andrzej, Grbi Gianluca, Jeziolowicz Norbert, Kozłowski Piotr, Kwiatkowski Robert, Maciejewski Adam Dariusz, Rogalska Teresa Mieczysława, Smagorowicz Małgorzata, Sobolewski Ludwik, Stępniewski Michał, Suszyńska Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zorde Kristof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartnikiewicz Helena Anna, Chacińska Moroz Marta, Cycling Janusz, Gliński Krzysztof Kazimierz, Jakubczyk Cały Ewa Barbara, Janicki Adam, Jastrzębska Edyta Maria, Jechanowska Magdalena Zofia, Karman Joanna, Kasiński Ryszard Mariusz, Koper Arkadiusz, Kopytko Wiesław Jan, Kosińska Małgorzata Jadwiga, Kołodziejek Grzegorz, Kret Paweł Michał, Lewandowski Tomasz, Matlak Monika Maria, Mróz Ewa Angelina, Nowaczyński Filip, Opolski Krzysztof Leopold, Paciorkiewicz Zuzanna, Półtorak Karol, Rączkowska Magdalena Renata, Robak Maciej, Rzodkiewicz Ewa, Siudy Marcin, Skrzypczak Edward, Sobolewski Ludwik Leszek, Szydłowski Robert, Słowik Witold Marek, Słupski Piotr, Urbaniak Gąsecka Marta Maria, Wanat Renata, Wielgosz Aneta, Wolańska Witczak Anna Małgorzata, Zarębski Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rzesoś Robert Zygmunt
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cieciórski Michał, Ignatowicz Radosław, Jarosiński Roman, Jarosz Beata, Kocjan Rafał Dominik, Lewińska Iwona Małgorzata, Onichimowski Grzegorz, Pustoła Elżbieta, Sroka Iwona Katarzyna, Truchanowicz Marcin Eugeniusz, Łazor Ireneusz Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdanowska Agnieszka
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cieciórski Michał, Dietl Marek, Jarosz Beata, Jaworski Piotr, Jeziolowicz Norbert, Kołkiewicz Paweł Tomasz, Lewińska Iwona, Małecki Witold, Nagel Wojciech, Półtorak Karol Tomasz, Puławski Mieczysław, Rumiński Michał Bartosz, Sobolewski Paweł Waldemar, Sroka Iwona Katarzyna, Stępniewski Michał, Szpunar Piotr Jacek, Szymański Maciej, Truchanowicz Marcin Eugeniusz, Trybuchowski Maciej Jan, Witkowski Dariusz Tomasz, Wojciechowska Renata

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  2. Agencja Monitoringu Wywłaszczeń S.A., Poznań − KRS 0000172716
  3. Alior Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000350402
  4. Andrzej Kaszycki - Doradztwo Biznesowe i Strategiczne Spółka Komandytowo - Akcyjna, Warszawa − KRS 0000288672
  5. Aquatech S.A., Warszawa − KRS 0000613366
  6. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  7. Biosyntec Polska Sp. Z O.O., − KRS 0000342214
  8. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  9. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  10. Ccc S.A., Polkowice − KRS 0000211692
  11. Ccc.eu Sp. Z O.O., Polkowice − KRS 0000506139
  12. Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., Warszawa − KRS 0000024477
  13. Centrum Bankowo-finansowe Nowy Świat S.A., Warszawa − KRS 0000044482
  14. Centrum Giełdowe S.A., Warszawa − KRS 0000035062
  15. Chainger S.A., Warszawa − KRS 0000760491
  16. Chinese - Polish Cooperation Forum, Warszawa − KRS 0000521438
  17. Cis Institute S.A., Warszawa − KRS 0000414659
  18. Cmg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000513629
  19. Coders Trust Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000495857
  20. Consult Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000557006
  21. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000048901
  22. Dsbj Group S.A., Warszawa − KRS 0000703226
  23. Dw Dm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000665043
  24. Eec Magenta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000615766
  25. Eec Ventures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471423
  26. Eec Ventures Sp. Z O.O. 2 Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000755300
  27. Eec Ventures Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000755330
  28. Emerging Europe Marketplace Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000754584
  29. Eobuwie.pl S.A., Zielona Góra − KRS 0000541722
  30. Europejski Instytut Nieruchomości, Warszawa − KRS 0000256206
  31. Every European Digital Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000403515
  32. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  33. Explomat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287485
  34. Fabryka Firanek, Tiulu i Koronek Szlenkier, Wydżga i Weyer S.A., Warszawa − KRS 0000373745
  35. Finhouse S.A., Warszawa − KRS 0000349306
  36. Formmed Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialością, Izabelin − KRS 0000359596
  37. Fundacja Abc Rozwoju, Warszawa − KRS 0000525071
  38. Fundacja Best Place - Europejski Instytut Marketingu Miejsc, Warszawa − KRS 0000362863
  39. Fundacja Biosyntec - Energaaz Na Rzecz Rozwoju Polsko-amerykańskiej Wymiany Studenckiej Z Siedzibą W Warszawie, Warszawa − KRS 0000413752
  40. Fundacja Ekofundusz, Warszawa − KRS 0000020997
  41. Fundacja Gpw, Warszawa − KRS 0000563300
  42. Fundacja Im. Fryderyka Skarbka Pracowników i Absolwentów Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawa − KRS 0000616720
  43. Fundacja Im. Lesława A. Pagi, Warszawa − KRS 0000324112
  44. Fundacja Im. Sławomira Skrzypka, Warszawa − KRS 0000634209
  45. Fundacja Instytut Zmian, Warszawa − KRS 0000632620
  46. Fundacja Na Rzecz Kredytu Hipotecznego, Warszawa − KRS 0000054582
  47. Fundacja Narodowego Banku Polskiego, Warszawa − KRS 0000336019
  48. Fundacja Nauki Języków Obcych Linguae Mundi, Warszawa − KRS 0000097284
  49. Fundacja Pgnig S.A. Im. Ignacego Łukasiewicza, Warszawa − KRS 0000210832
  50. Fundacja Polski Kongres Gospodarczy, Warszawa − KRS 0000458630

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A Vista Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000413462
  2. Abc Data S.A., Warszawa − KRS 0000287132
  3. Abc Data Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039090
  4. Acg S.A., Warszawa − KRS 0000417372
  5. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  6. Agencja Kapitałowo Rozliczeniowa S.A., Warszawa − KRS 0000055912
  7. Agencja Nieruchomości M. Jechanowska i Spółka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000066166
  8. Agencja Ratingu Społecznego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000383626
  9. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  10. Alfa Intelligence Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000616738
  11. Alior Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411576
  12. Apena S.A., Warszawa − KRS 0000075011
  13. Arctic Paper S.A., Poznań − KRS 0000306944
  14. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  15. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  16. Arts Alliance Gk S.A., Warszawa − KRS 0000381287
  17. Asseco Systems Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000030274
  18. Atende S.A., Warszawa − KRS 0000320991
  19. Autosan Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000199916
  20. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  21. Axa Polska S.A., Warszawa − KRS 0000294038
  22. Axa Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., Warszawa − KRS 0000038616
  23. Axa Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Warszawa − KRS 0000041216
  24. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  25. Bank Częstochowa S.A., Częstochowa − KRS 0000039978
  26. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  27. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  28. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  29. Becomo S.A., Kraków − KRS 0000039518
  30. Berea Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000429782
  31. Betacom S.A., Warszawa − KRS 0000142065
  32. Bfi Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028435
  33. Binż S.A., Bełchatów − KRS 0000320932
  34. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  35. Bridge Le Pont Investment House S.A., Warszawa − KRS 0000472583
  36. Bsc Drukarnia Opakowań S.A., Poznań − KRS 0000032771
  37. Budsar Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000255746
  38. Business Angel Seedfund Spółka Z Ograniczoną Oodpowiedzialnością Spółka Komandytowo-akcyjna, Gdańsk − KRS 0000272422
  39. Business Management Group Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000131559
  40. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A., Białe Błota − KRS 0000035694
  41. Ca Ib Agent Transferowy S.A., Warszawa − KRS 0000005630
  42. Capital Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166016
  43. Carcom Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055401
  44. Caryn Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000214746
  45. Catalina Avalon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000238210
  46. Catalina Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000165679
  47. Catalina Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011291
  48. Cavinnova S.A., Gdańsk − KRS 0000607052
  49. Cd Projekt S.A., Warszawa − KRS 0000006865
  50. Cenega Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045766


Inne osoby dla Panasiuk (195 osób):