Kogo reprezentuje osoba

Paprocki Wojciech

w KRS

Wojciech Paprocki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wojciech
Nazwisko:Paprocki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1956 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), Izabelin (Mazowieckie), Sosnowiec-pieńki (Łódzkie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babicka Ewa Barbara, Dutkowski Artur Marek, Ern Olaf Torsten, Garwolska Anna, Gorczyca Przemysław Tomasz, Heiser Engelbert Wilhelm, Henczel Marek Oskar, Kaczmarek Mirosław Bogdan, Kaczor Grzegorz Marek, Kaiser Ewald, Kondratowicz Anna Irena, Kovalenko Alexei, Kovalenko Alexei Ivanovic, Krajewski Paweł, Kuczewska Anna, Mach Jakub Marian, Mączko Aleksander Jakub, Majewska Anna Elżbieta, Niemotko Wojciech, Seifert Ingo, Szkólski Andrzej, Verzhbytskyy Oleg, Łyżwiński Wojciech Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Paprocka Grażyna Danuta, Paprocka Marta, Paprocki Wiktor
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarek Mirosław Bogdan, Mendel Marta, Paprocka Grażyna Danuta, Paprocki Wiktor
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarek Mirosław Bogdan, Kaczor Grzegorz Marek, Lebioda Iza, Lewandowska Anna, Mierzecki Władysław, Nowak Stanisław, Paprocka Grażyna Danuta, Przysowa Chodań Elżbieta, Siwicki Piotr, Szkólski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczepaniak Grzegorz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamek Adam, Antosiewicz Mariusz Maria, Hesse Thomas, Jędrzejewski Artur Piotr, Juś Piotr, Kwaśny Janusz, Montwiłł Andrzej, Olender Mieczysław, Ozon Daniel, Pawełko Mirosław, Pelzer Alfred, Schulz Andreas, Stefański Dariusz Andrzej, Weber Peter Ivo

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarek Mirosław Bogdan, Kaczmarek Paweł Mirosław, Krajewski Paweł, Mendel Marta, Michael Albert, Paprocka Grażyna Danuta, Paprocki Wiktor, Seifert Ingo, Sherkati Elnas, Sokołowska Katarzyna Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Panas Anna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antonowicz Mirosław Andrzej, Barylski Jacek Marcin, Białowolski Krzysztof, Bukowski Jacek, Drygalski Jerzy, Gontarczyk Kazimierz, Kalisz Teresa Halina, Kędzierski Jerzy, Kogut Stanisław, Kozendra Zenon Stefan, Krawczyk Marek, Lach Janusz Maciej, Lalik Jan, Męclewski Maciej, Niemiec Krzysztof Józef, Pawłowski Mirosław, Stolorz Stanisław Marek, Świrski Zygmunt, Szafrański Zbigniew, Wach Andrzej, Waligórski Bogdan Kazimierz, Wasiak Maria, Wiśniewska Halina Wiesława, Żołnierzak Radosław Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurkowski Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antonowicz Mirosław Andrzej, Barylski Jacek, Bukowski Jacek, Cichoń Stanisław, Ćwiąkalski Zbigniew, Czarnota Krzysztof Antoni, Górnicki Łukasz Andrzej, Herman Henryk, Jeżewicz Józef, Knaflewski Stanisław Mikołaj, Kocoń Stanisław, Kowalczyk Artur Ireneusz, Kowalczyk Józef Marek, Kozendra Zenon Stefan, Krasuski Władysław Gustaw, Lach Janusz Maciej, Niemiec Krzysztof Henryk, Pawłowski Jarosław Bronisław, Pawłowski Mirosław, Raczkowski Damian, Raczyńska Joanna, Rodak Aleksander, Ruka Paweł Henryk, Sadłowska Elżbieta, Siarkiewicz Zygmunt, Szafrański Zbigniew, Tyszkiewicz Danuta Alicja, Wach Andrzej, Walasek Michniowska Agata, Żmuda Bednarczyk Anna, Żołnierzak Radosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaleśny Marek Robert
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustowski Tadeusz, Gebel Piotr Zenon, Groblewski Krzysztof Władysław, Grzegorzewski Bogdan, Jeżewicz Józef, Krawczyk Andrzej Janusz, Krzyślak Jacek Julian, Lach Janusz Maciej, Męclewski Maciej, Pawłowski Mirosław, Siwek Krzysztof Roman, Stolorz Stanisław Marek, Szafrański Zbigniew Maciej, Szczepańska Ewa Izabela, Wach Andrzej, Zawodny Adam, Żebrowski Andrzej Stanisław, Żmuda Bednarczyk Anna Maria, Zwiernik Teresa Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmuda Włodzimierz Ignacy
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyniak Sławomir, Błażejewska Smolak Anna Krystyna, Grochal Andrzej, Kaczmarek Mirosław Bogdan, Kaczor Grzegorz Marek, Kondratowicz Anna Irena, Kołtuniak Piotr, Krajewski Paweł, Lipiński Wojciech Ryszard, Mach Jakub Marian, Mączko Aleksander Jakub, Siwicki Piotr Stanisław, Stanek Wojciech, Sumorek Bogusław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobola Martin
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarek Mirosław Bogdan, Kaczor Grzegorz Marek, Krajewski Paweł, Lepczyńska Monika, Mach Jakub Marian, Mączko Aleksander Jakub, Niemotko Wojciech, Pietrzak Marek, Schneider Jarosław, Siwicki Piotr Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Scheinost Lubos
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baumgartner Gunter, Benndorf Stefen, Benndorf Steffen, Dimmich Jan Joachim, Frankenstein Herbert, Jaworek Gabriela, Jungmann Jens, Kirchhoff Arndt Gunter, Kulczyk Jan, Marciniuk Janusz, Małachowski Witold, Michel Rolf, Romanowski Karol, Voigt Olmer, Von Hammerstein Loxten Christoph Freiherr, Wiltfang Uwe, Zieliński Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimny Steffen
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antolak Beata Ewa, Dutkowski Artur, Grudziński Marcin, Głowacka Maria Grażyna, Heiser Engelbert Wilhelm, Iwaniuk Paweł, Kaczmarek Mirosław Bogdan, Kaczor Grzegorz Marek, Krajewski Paweł, Mączko Aleksander, Mazarin Harald, Niemotko Wojciech, Przysowa Chodań Elżbieta, Seifert Ingo, Ziemniewicz Marek Marcin, Łyżwiński Wojciech Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Meincke Thorsten
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzan Mariusz Szczepan, Haber Andrzej Aleksander, Kalińska Pawęska Bogusława Aldona, Paprocka Grażyna Danuta, Pawęska Janusz Adam, Stelmach Mieczysław Jan, Szkólski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyż Jolanta Zofia
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Alarcon Rovira Gabriel, Anzola Finaga Jose Luis, Ferrandiz Domenech Ernesto, Martin Hobdey Ricardo Luis, Najar Sergiusz, Seco Gonzales Lope, Seco Gonzalez Lope

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Węglarczyk Mirosław Stanisław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczor Grzegorz Marek, Lepczyńska Monika, Mendel Marta, Papis Jakub, Paprocki Wiktor

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wasilewski Dariusz Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Altamira Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000645872
  2. Altamira Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000648421
  3. Apeiron Synthesis S.A., Wrocław − KRS 0000455480
  4. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  5. Bosky.pl Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000656811
  6. Bosky.pl Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kielce − KRS 0000684432
  7. Bumco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000406520
  8. C.l. Consulting i Logistyka Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000063738
  9. Carbon Hightech Design Group S.A., Warszawa − KRS 0000378129
  10. Centralny Terminal Multimodalny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000548056
  11. Cmgi Simulations And Training Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000735091
  12. Con Door Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000755372
  13. Concept Liberty Group S.A., Warszawa − KRS 0000291246
  14. Consors Grupa Inwestycyjna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020980
  15. Daewoo Motor Polska Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Lublinie, Lublin − KRS 0000037343
  16. Damco Poland Sp. Z O.O., Mszczonów − KRS 0000046960
  17. Dolnośląskie Stowarzyszenie Syndyków, Wrocław − KRS 0000204848
  18. Dom-bau-trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000187538
  19. Eco Beverages Sp. Z O.O., Wojnarowice − KRS 0000679692
  20. Eco Kadra Ii Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000752616
  21. Eco Kadra Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000724568
  22. Eco Spedycja Sp. Z O.O., Wojnarowice − KRS 0000388065
  23. Edukacja i Logistyka Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000003276
  24. Edulog Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000638270
  25. Estne Sp. Z O.O., Rusiec − KRS 0000590584
  26. Et Euroterminal S.A., Warszawa − KRS 0000002592
  27. Et Multimodal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054298
  28. Finker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000546740
  29. Finker Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000579711
  30. Flat Consulting Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000809070
  31. Foga Polen Sp. Z O.O., Chynów − KRS 0000172838
  32. Forum Kolejowe Railway Business Forum, Warszawa − KRS 0000208891
  33. Fundacja Edukacyjna Perspektywy, Warszawa − KRS 0000176397
  34. Fundacja Era Parowozów, Warszawa − KRS 0000241695
  35. Fundacja Grupy Pkp, Warszawa − KRS 0000499069
  36. Fundacja Im.denisa De Rougemonta, Stare Faszczyce − KRS 0000338022
  37. Fundacja Instytut Społeczeństwa i Ekologii Sophia, Warszawa − KRS 0000149978
  38. Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej Porozumienie Bez Barier, Warszawa − KRS 0000167578
  39. Fundacja Kobieta Jutra, Warszawa − KRS 0000219366
  40. Fundacja Między Niebem A Ziemią, Wrocław − KRS 0000385861
  41. Fundacja Ochrony Zdrowia Pcp, Białystok − KRS 0000538899
  42. Fundacja Pomoc Transportowcom, Warszawa − KRS 0000022612
  43. Fundacja Pro Arte Sacra, Gdańsk − KRS 0000217178
  44. Fundacja Przestrzeń Krytycznego Myślenia, Warszawa − KRS 0000470958
  45. Fundacja Rozwoju Logistyki i Zarządzania, Wrocław − KRS 0000140807
  46. Fundacja Synapsis, Warszawa − KRS 0000045919
  47. Fundacja Valores, Warszawa − KRS 0000519888
  48. Gaudi Management S.A., Warszawa − KRS 0000296454
  49. Ggko - Zarządzanie Nieruchomościami Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000124188
  50. Global Developer Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000366881

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3s Data Center S.A., Katowice − KRS 0000364798
  2. 3s S.A., Katowice − KRS 0000095232
  3. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  4. Agel Polska S.A., Cieszyn − KRS 0000394112
  5. Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000221599
  6. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  7. Agencja Rozwoju Regionalnego Ares S.A. W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000051749
  8. Agencja Rozwoju Regionalnego W Częstochowie S.A., Częstochowa − KRS 0000198424
  9. Agencja Turystyczna Federacji Związków Zawodowych Pracowników Pkp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087426
  10. Agrohop - Bis Sp. Z O.O., Okopy − KRS 0000394561
  11. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa, Szczecin − KRS 0000157195
  12. Altranet Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000164139
  13. American Heart Of Poland S.A., Ustroń − KRS 0000398373
  14. Ammono S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000388410
  15. Arriva Rp Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000290693
  16. Art Stations Foundation, Poznań − KRS 0000151480
  17. Artlogis Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221428
  18. Autostrada Wielkopolska Ii S.A., Poznań − KRS 0000328015
  19. Azkp - Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190742
  20. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  21. Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000018443
  22. Bombardier Transportation (rail Engineering) Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079443
  23. Brama Pomorza Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000282659
  24. Bsh Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023973
  25. Bumech S.A., Katowice − KRS 0000291379
  26. Cargosped Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034257
  27. Cargotor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484401
  28. Carlson Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025669
  29. Carlson Investments S.A., Warszawa − KRS 0000148769
  30. Cenos Sp. Z O.O., Września − KRS 0000033291
  31. Centrum Podróży Travel Hit Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000018101
  32. Centrum Zamek Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090103
  33. Challange Four Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000139642
  34. Chem Trans Logistic Wschód Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026191
  35. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  36. Credit Agricole Polska S.A., Wrocław − KRS 0000010746
  37. Cs Natura Tour Sp. Z O.O. / Cs Natura Tour Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000155205
  38. Cs Szkolenie i Doradztwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000123315
  39. Ctl Logistics S.A., Warszawa − KRS 0000010504
  40. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000289679
  41. Ctl Maczki-bór Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000107691
  42. Ctl Polski Koks Spedycja S.A., Toruń − KRS 0000071193
  43. Ctl Południe Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000108568
  44. Ctl Północ Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000110891
  45. Ctl Rail Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000175212
  46. Db Cargo Polska S.A., Zabrze − KRS 0000057814
  47. Db Cargo Spedkol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000001502
  48. Db Port Szczecin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000029909
  49. Db Schenker Rail Coaltran Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000135484
  50. Db Schenker Rail Kolchem Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000068674


Inne osoby dla Paprocki (162 osoby):