Kogo reprezentuje osoba

Paruch Zygmunt Jan

w KRS

Zygmunt Jan Paruch

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zygmunt
Drugie imię:Jan
Nazwisko:Paruch
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1960 r., wiek 59 lat
Miejscowości:Gródek Nad Dunajcem (Małopolskie), Nowy Sącz (Małopolskie), Oświęcim (Małopolskie), Rożnów (Małopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Wiesław Stanisław, Białka Marek, Chrzan Paweł, Ciastoń Helena Stanisława, Dąbek Sylwia, Duniec Jacek Kazimierz, Gabrowski Roman Tadeusz, Grot Czesław, Gwóźdź Roman, Iwaniec Magdalena, Kącik Elżbieta Celina, Krukowska Korombel Joanna, Kwiatkowski Sławomir Jerzy, Maćkała Tadeusz, Mandelt Przemysław Marceli, Mróz Jerzy Czesław, Młodkowski Jacek Zygmunt, Nowak Marek Zbigniew, Przybylski Marcin Adam, Puchała Jan, Róg Antoni, Romanek Andrzej, Sierszuła Artur Paweł, Turek Ryszard Stanisław, Wanżewicz Ewa, Zachariasz Halina Elżbieta, Zator Małgorzata Anna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barański Stanisław, Boni Michał, Cebulski Andrzej, Chojnacki Dariusz, Czernecka Anna, Dziedziak Bernadeta, Grończak Mieczysław, Głowacki Bronisław, Ingielewicz Zdzisław, Jasińska Bożena, Jasińska Bożena, Koźlik Jarosław, Kula Stanisław, Lazarowicz Janusz, Oleksy Jerzy, Podbiał Tadeusz, Siuśta Zbigniew, Szabla Mieczysław, Tusiński Józef, Wieczerzak Grzegorz, Włodarczyk Stefania, Żubrowska Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatacz Marek Paweł
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Wiesław Stanisław, Białka Marek, Chrzan Paweł, Ciastoń Helena Stanisława, Dąbek Sylwia, Duniec Jacek Kazimierz, Gabrowski Roman Tadeusz, Grot Czesław, Gwóźdź Roman, Iwaniec Magdalena, Kącik Elżbieta Celina, Krukowska Korombel Joanna, Kwiatkowski Sławomir Jerzy, Maćkała Tadeusz, Mandelt Przemysław Marceli, Mróz Jerzy Czesław, Młodkowski Jacek Zygmunt, Nowak Marek Zbigniew, Przybylski Marcin Adam, Puchała Jan, Róg Antoni, Romanek Andrzej, Sierszuła Artur Paweł, Turek Ryszard Stanisław, Wanżewicz Ewa, Zachariasz Halina Elżbieta, Zator Małgorzata Anna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzan Paweł Ludwik, Czarnecki Andrzej Stefan, Konicki Paweł, Salamon Andrzej, Sobol Robert, Taraszka Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółkowski Edward

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abaco S.A., Warszawa − KRS 0000217459
  2. Agro Łoźnik Sp. Z O.O., Plękity − KRS 0000218648
  3. Agro-kwitajny Sp. Z O.O., Linki − KRS 0000172116
  4. Agropol Drzazgi Sp. Z O.O., Plękity − KRS 0000369583
  5. Agropol Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000592342
  6. Agropol Kwiecewo Sp. Z O.O., Kwiecewo − KRS 0000058351
  7. Agropol Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591322
  8. Armadaklinik S.A., Kraków − KRS 0000692397
  9. Asmica Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000104129
  10. Auguri S.A., Warszawa − KRS 0000180634
  11. Centrum Sportów Wodnych Jeziora Rożnowskiego, Gródek Nad Dunajcem − KRS 0000554892
  12. Dunajec Sp. Z O.O., Gródek Nad Dunajcem − KRS 0000282163
  13. Eco-gnojnik Sp. Z O.O., Gnojnik − KRS 0000437372
  14. Emerland Sp. Z O.O., Plękity − KRS 0000240987
  15. Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada − KRS 0000053769
  16. Fundacja Bridge24.pl, Warszawa − KRS 0000473788
  17. Fundacja Centrum Edukacji Olimpijskiej, Warszawa − KRS 0000140197
  18. Fundacja Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Zakopane − KRS 0000607021
  19. Fundacja Nauki Otwartej, Warszawa − KRS 0000566437
  20. Fundusz Rozwoju Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026903
  21. Gminny Klub Sportowy Zawisza, Rożnów − KRS 0000164187
  22. Horeka Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000037610
  23. Industry Piping Contractors Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000656103
  24. Jw Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000259525
  25. Kreator Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000333608
  26. Lando 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000615217
  27. Lando 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000615235
  28. Lando 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000615247
  29. Lando5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000615337
  30. Lipniki Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000296812
  31. Marselwind Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000524010
  32. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej W Grybowie Sp. Z O.O., Grybów − KRS 0000365005
  33. Międzyzakładowy Związek Zawodowy Energetyków Tauron Pe S.A., Kraków − KRS 0000244154
  34. Nowosądecki Klub Motorowodny, Nowy Sącz − KRS 0000056954
  35. Odmet S.A., Siedlce − KRS 0000387788
  36. Ogólnopolski Związek Pracodawców Rehabilitacji Dziecięcej, Ameryka − KRS 0000330112
  37. Ośrodek Szkoleniowo-wypoczynkowy Rożnów Sp. Z O.O., Rożnów − KRS 0000167615
  38. Polska Grupa Producentów Zbóż Sp. Z O.O., Plękity − KRS 0000322880
  39. Polski Klub Poduszkowców - Hovercraft Club Of Poland, Warszawa − KRS 0000333341
  40. Pom Linki Sp. Z O.O., Linki − KRS 0000332015
  41. Prestige Development Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000275322
  42. Private Equity Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032315
  43. Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Sp. Z O.O., Polkowice − KRS 0000074347
  44. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Elektroserwis Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Oświęcim − KRS 0000039550
  45. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Korzenna Sp. Z O.O., Mogilno − KRS 0000297589
  46. Przymierze Samorządowe Prawicy, Jasło − KRS 0000175856
  47. Ramika Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000271518
  48. Rolserwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000479809
  49. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Mszanie Dolnej, Mszana Dolna − KRS 0000002423
  50. Selldom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000321021

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agena Development S.A., Warszawa − KRS 0000261543
  2. Agena Inwestycje 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000606208
  3. Agena Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000569977
  4. Agencja Rozwoju Regionalnego Arleg S.A., Legnica − KRS 0000073983
  5. Ardagh Glass S.A., Gostyń − KRS 0000060236
  6. Askk Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000182481
  7. Autozet Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000021333
  8. Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Santander S.A., Warszawa − KRS 0000005940
  9. B Plus Jan Puchała Spólka Jawna, Tymbark − KRS 0000066498
  10. Baza Development Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000042758
  11. Bels Investment Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000217615
  12. Bioeneko Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000310540
  13. Browar Grybów Dystrybucja Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Siołkowa − KRS 0000196301
  14. Buma S.A., Kraków − KRS 0000031049
  15. Buma S.A., Kraków − KRS 0000013653
  16. Chemoservis-dwory S.A., Oświęcim − KRS 0000287238
  17. E.k.a.d. Innotech Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000432509
  18. Elektrobudowa S.A., Katowice − KRS 0000074725
  19. Emer Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000182319
  20. Energa Elektrownie Łyna S.A., Wadąg − KRS 0000033303
  21. Energetyka Dwory Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000024445
  22. Enion S.A., Kraków − KRS 0000012216
  23. Enion Zarządzanie Aktywami Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000320921
  24. Eurogiełda Czchów - Jurków Sp. Z O.O., Jurków − KRS 0000116937
  25. Fabryka Kosmetyków Miraculum S.A., Kraków − KRS 0000038703
  26. Firma Usługowo-handlowa Tech-bud S.A., Oświęcim − KRS 0000113629
  27. Fundacja Edukacyjna Jacka Kuronia, Warszawa − KRS 0000221831
  28. Fundacja Inicjatyw Społeczno-ekonomicznych, Warszawa − KRS 0000026197
  29. Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Warszawa − KRS 0000094358
  30. Fundacja Robinson Crusoe, Warszawa − KRS 0000121187
  31. Fundacja Rozwoju Powiatu Jasielskiego, Jasło − KRS 0000164940
  32. Gedeon Richter Polska Sp. Z O.O., Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000138460
  33. Gliwicka Agencja Turystyczna s.a., Szczyrk − KRS 0000029718
  34. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Chełmcu, Chełmiec − KRS 0000170162
  35. Gorczańskie Wody Termalne Sp. Z O.O., Poręba Wielka − KRS 0000293046
  36. Grupa Polska Stal S.A., Kraków − KRS 0000311051
  37. Gs-hydro Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000122172
  38. Keg-service Sp. Z O.O., Niepołomice − KRS 0000219940
  39. Kghm Zanam S.A., Polkowice − KRS 0000554137
  40. Koksownia Przyjaźń Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000177072
  41. Kopalnia Wapienia Czatkowice Sp. Z O.O., Krzeszowice − KRS 0000073875
  42. Krajowy Fundusz Seniora Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463168
  43. Krakowskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000093386
  44. Kruk S.A., Wrocław − KRS 0000240829
  45. Labora Service Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000167116
  46. Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Legnica − KRS 0000033018
  47. Lotos Oil S.A., Gdańsk − KRS 0000128016
  48. Lotos Paliwa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000006312
  49. Lpbo S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000028272
  50. Lubelski Węgiel Bogdanka S.A., Bogdanka − KRS 0000004549


Inne osoby dla Paruch (52 osoby):