Kogo reprezentuje osoba

Pawelski Witold Tadeusz

w KRS

Witold Tadeusz Pawelski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Witold
Drugie imię:Tadeusz
Nazwisko:Pawelski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1957 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Michałów (Łódzkie), Opiesin (Łódzkie), Pabianice (Łódzkie), Zduńska Wola (Łódzkie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciulli Pietro, Jezierski Grzegorz Władysław, Kaczmarek Maciej Andrzej, Kopytek Jan Marek, Nowicki Bogdan, Płaczek Barbara, Tomczyk Elżbieta Aniela
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frątczak Radosław, Jaskólska Danuta Maria, Kaczmarek Maciej, Kopytek Jan Marek, Nowak Anna, Rosiak Zbigniew Andrzej, Rutowicz Marcin, Waśniewska Nina Janina, Wszelaki Włodzimierz, Zieliński Krzysztof Jarosław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopytek Jan Marek, Skotowski Zbigniew Cezary, Tomczyk Lech Florian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciulli Pietro
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopytek Jan Marek, Siemińska Ewa, Siemiński Adam, Siemiński Lech
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopytek Jan, Siemińska Ewa, Siemiński Lech

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopytek Jan Marek, Tomczyk Elżbieta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kubiak Mirosław, Pietrzak Krzysztof Wojciech
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciulli Pietro, Kopczyński Marek, Kopytek Jan Marek, Piaseczna Kopytek Katarzyna, Siemińska Ewa, Siemiński Lech, Skotowski Zbigniew Cezary
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frątczak Radosław, Jaskólska Danuta Maria, Kaczmarek Maciej, Kopytek Jan Marek, Nowak Anna, Rosiak Zbigniew Andrzej, Rutowicz Marcin, Waśniewska Nina Janina, Wszelaki Włodzimierz, Zieliński Krzysztof Jarosław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarek Maciej Andrzej, Kopytek Jan Marek, Nowicki Bogdan, Stasiak Iwona, Zieliński Krzysztof Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woszczak Irena Danuta
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grzesiński Andrzej Henryk, Kaźmierczak Janusz Andrzej, Pawelski Sławomir Mariusz, Pielucha Jarosław Adam, Rogalski Radosław Michał, Stasiak Aneta Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rogalska Paluch Wioletta
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bilant Marcin, Kubiak Mirosław, Pietrzak Krzysztof Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turczak Jacek Tadeusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopytek Jan Marek, Siemińska Ewa, Siemiński Adam, Siemiński Lech
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciulli Pietro, Kopytek Jan Marek, Stasiak Iwona

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Diadchenko Ilia

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abyard Electrim Systems Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000553266
  2. Abyard Install Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000554136
  3. Abyard Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000291220
  4. Atrio Sp. Z O.O., Opiesin − KRS 0000128904
  5. Avere Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000297535
  6. Belbau Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000590069
  7. Berry Sp. Z O.O., Czechy − KRS 0000357457
  8. Berylion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000065359
  9. Bp Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000287431
  10. Brubeck Global Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000569935
  11. Dofe Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000696379
  12. E Amp; G Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000423557
  13. Energia Ml Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000244537
  14. Energo - Media Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000370824
  15. Energo-wind Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000325970
  16. Energy Ae Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000345973
  17. Enerwind Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000306436
  18. Fabelo Sp. Z O.O., Opiesin − KRS 0000268468
  19. Fares Pietrzak i Sobczyk Sp. J., Opiesin − KRS 0000353722
  20. Ferax Polonia-italia Joint Venture Co. Ltd Sp. Z O.O., Suchoczasy − KRS 0000109967
  21. Ferax Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000146595
  22. Filati Asset Management Sp. Z O.O., Opiesin − KRS 0000569925
  23. Filati Mirosław Kubiak Sp. J., Opiesin − KRS 0000327753
  24. Hades, Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000218332
  25. Iek Management Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000372799
  26. Imperial Park Estate Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000582478
  27. Jmb Collection Sp. Z O.O., Aleksandrów Łódzki − KRS 0000376396
  28. Kamienice Skowronia Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000456942
  29. Kasztelańska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000747724
  30. Kujawska Residence Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000299792
  31. Lbo Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000291608
  32. Lt.energia Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000375196
  33. Luneta Warszawska Fort Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000580601
  34. Mabudo Konstrukcje Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000678245
  35. Mabudo Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000261819
  36. Moritz Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000699207
  37. Nordic Lights Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000379576
  38. Nowa Kamienna Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000581481
  39. Osiedle Skowronia Iii Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000455840
  40. Pbar Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000678216
  41. Pbar Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000677644
  42. Przedsiębiorstwo Petro-mark Sp. Z O.O., Zwierzyniec − KRS 0000147283
  43. Renenergy Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000714102
  44. Sapato Krzysztof Pietrzak Sp. J., Łódź − KRS 0000266108
  45. Stowarzyszenie Łódzki Klaster Tekstylno-odzieżowy Nowa Ziemia Obiecana, Łódź − KRS 0000600641
  46. Stowarzyszenie Właścicieli Patronackich Paliw Polskiego Koncernu Naftowego S.A. - Region Centralny, Płock − KRS 0000171273
  47. Terravento Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000700386
  48. Wola Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000221003
  49. Yarmarc Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000310986
  50. Zenit Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000172657

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 7 Invest Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000170392
  2. Abb Industrial Solutions (łódź) S.A., Łódź − KRS 0000012468
  3. Ajm Restrukturyzacje Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000392964
  4. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Łodzi, Łódź − KRS 0000122675
  5. Aqua Park Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000196146
  6. Armada Capital Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000261593
  7. Automark Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000269816
  8. Avere Agnieszka Zielińska Sp. J., Łódź − KRS 0000090381
  9. Eko-wind Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000316376
  10. Elektro As Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248672
  11. Elektroinstall Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222642
  12. Elester-pkp Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000064040
  13. Energotech Sp. Z O.O., Michałów − KRS 0000090305
  14. Fabelo Krzysztof Pietrzak Sp. J., Opiesin − KRS 0000088844
  15. Factory Business Park Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000384892
  16. Futsal Ekstraklasa Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000356170
  17. Future Energy Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000328768
  18. Im-prove Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000324110
  19. Jan Kopytek, Witold Pawelski Sp. J. Ferax-iril Zakład Pracy Chronionej, Zduńska Wola − KRS 0000039498
  20. Jotes Business Park Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000358114
  21. Kancelaria Radców Prawnych. Cieślak, Rogalska-paluch. Spółka Partnerska, Zduńska Wola − KRS 0000240129
  22. Miejska Arena Kultury i Sportu Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000331683
  23. Scapol Sp. Z O.O., Malewo − KRS 0000328470
  24. Sopaco Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000626002
  25. Syntex Sp. Z O.O., Łowicz − KRS 0000125312
  26. Tifotex Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000413557
  27. Tricomarket Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000112443
  28. Urba Architects Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000556142
  29. Vidali Sp. Z O.O., Stalowa Wola − KRS 0000530022
  30. Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego-radom Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000051185
  31. Zakłady Przemysłu Pończoszniczego Zenit W Łodzi W Prywatyzacji, Łódź − KRS 0000054405
  32. Zduńskowolskie Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Pomocna Dłoń, Zduńska Wola − KRS 0000176973
  33. Związek Pracodawców Przemysłu Skórzanego, Łódź − KRS 0000215931

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - bielizna specjalna letnia dla płetwonurka, bielizna z dzianiny trudnotopliwej z długimi rękawami
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - bielizna specjalna letnia dla płetwonurka, bielizna z dzianiny trudnotopliwej z długimi rękawami. Zamówienie podzielone jest na dwa zadania: zadanie nr 1-bielizna specjalna letnia dla płetwonurka - 950 kpl.; zadanie 2-bielizna z dzianiny trudnotopliwej z długimi rękawami - 685 kpl.
  2. Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w zakresie 5 zadań: Zadanie nr 1 - Bielizna specjalna letnia dla płetwonurka (koszulka i kalesony) - 720 kpl.; Zadanie nr 2 - Bielizna specjalna zimowa dla płetwonurka (koszulka i kalesony) - 720 kpl.; Zadanie nr 3 - Bielizna z tkaniny trudnopalnej (koszulka i kalesony) - 1071 kpl.; Zadanie nr 4 - Skarpety letnie WS - 10010 par; Zadanie nr 5 - Skarpety z tkaniny trudnopalnej - 1103 par

Inne osoby dla Pawelski (58 osób):