Kogo reprezentuje osoba

Pawlak Wojciech

w KRS

Wojciech Pawlak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wojciech
Nazwisko:Pawlak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1962 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Poznań (Wielkopolskie), Płock (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciompa Piotr, Zajchowska Burgiel Anna Magdalena
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołębiowski Piotr Wojciech, Kawalec Jacek, Kwiatkowska Renata, Szewczyk Joanna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hodgkiss Roger Hilton, Kiliński Rafał Miłosz, Kowalewski Paweł Mariusz, Krajczyńska Marta Hanna, Meder Janusz Andrzej, Niemierka Sławomir Włodzimierz, Papuga Jakub Bronisław, Stopczyński Paweł, Tymusz Maciej, Zawistowska Aneta Barbara, Zbróg Tomasz Stanisław, Łubkowska Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zygmunt Jakub Wacław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Loose Marek Paweł, Pawłowicz Adam Wojciech

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dunalewicz Adam, Grzywaczewski Dariusz Stanisław, Jeleński Piotr, Korba Krzysztof, Marat Emil, Sobierajski Henryk, Walendziak Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trzeciak Dariusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Jarosław, Ciompa Piotr, Golec Grzegorz, Pawlicki Maciej, Zajchowska Burgiel Anna Magdalena, Zamoyski Zbigniew Tadeusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciompa Piotr, Zajchowska Burgiel Anna Magdalena
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartkowski Bogdan, Bujalski Paweł Edward, Cąkała Artur Leszek, Chełchowski Adam, Cichecki Piotr Robert, Cieśla Ewa Maria, Derbin Dorota, Esz Grzegorz Artur, Fijołek Robert, Gojny Agnieszka Anna, Golec Grzegorz Józef, Grot Aleksander Bartłomiej, Krupa Joanna, Kuraszkiewicz Robert, Słomińska Dominika, Wandzel Maciej, Wieloch Dariusz, Zientara Maciej Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żytniewski Marek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Jarosław, Barna Andrzej, Ciompa Piotr, Derdziuk Zbigniew, Domański Ryszard, Dulnik Dariusz, Dzido Zdzisław, Gasper Waldemar, Gidziński Zbigniew, Kasza Mirosław, Kruszyłowicz Marian Błażej, Okoński Zbigniew Wojciech, Pacholski Piotr, Pawlicki Maciej, Pawłowski Krzysztof, Suhak Jacek, Wandzel Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łochwicki Marek
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambrozik Adam Robert, Bałtowski Maciej Stanisław, Brochwicz Donimirski Konstanty, Chalupec Igor Adam, Czapla Robert, Dąbski Dariusz Edmund, Drac Tatoń Marek, Eggink Raimondo, Filipowicz Cezary Stanisław, Heydel Wojciech Andrzej, Kownacki Piotr Włodzimierz, Maciejewicz Jan, Macioszek Zbigniew Marek, Mataczyński Maciej Damian, Olechowski Andrzej Marian, Pater Krystian, Pawłowicz Adam Maciej, Rajczewski Krzysztof, Rozłucki Wiesław Jan, Smorszczewski Cezary Krzysztof, Sowiński Ryszard, Szwedowski Krzysztof Piotr, Szymański Paweł Henryk, Witkowski Dariusz Tomasz, Zieliński Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ławniczak Ryszard
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ejdys Piotr, Ejdys Stanisław Romuald, Gerwel Modzelewski Christopher, Gerwel Modzelewski Krzysztof, Gietka Marek, Gwiazdowski Robert Andrzej, Kossakowski Sławomir, Kubicki Marcin, Modzelewski Henryk, Pawlicki Maciej, Pery Marcin Grzegorz, Zawadzki Artur Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wysoczański Jakub Ryszard
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ejdys Piotr, Gerwel Modzelewski Krzysztof, Gwiazdowski Robert Andrzej, Kossakowski Sławomir Henryk, Kubicki Marcin, Modzelewski Henryk, Pawlicki Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babik Grażyna Małgorzata
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Derdziuk Zbigniew, Marcinkiewicz Kazimierz, Pawłowicz Adam Maciej, Styczeń Mirosław Andrzej, Szymański Konrad Krzysztof, Walendziak Wiesław Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Miłkowski Paweł
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ejdys Piotr, Zawadzki Artur Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wysoczański Jakub Ryszard
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albrychiewicz Krzysztof Zbigniew, Drozdowski Konrad Wojciech, Faraś Małgorzata Anna, Gola Bartłomiej Włodzimierz, Hoffman Maciej, Kapuściński Marek, Kastory Paweł Wojciech, Kossowski Maciej, Kowalewski Paweł Maciej, Krzyżowski Aleksander Jakub, Mydłowski Krzysztof, Parczewski Rafał, Pokrzywa Piotr, Sowa Marek Wiesław, Tyszkiewicz Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysak Piotr Andrzej
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dyba Adam Jerzy, Szczepanik Agnieszka Monika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piekarski Paweł
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołębiowski Piotr Wojciech, Kawalec Jacek, Kwiatkowska Renata, Szewczyk Joanna
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brański Michał, Bujniewicz Belka Elżbieta, Czapski Grzegorz, Kossowski Maciej Mariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świderski Jacek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 10/04 Kwietniowe Światło, Warszawa − KRS 0000389452
  2. 10x S.A., Warszawa − KRS 0000536364
  3. 3city Development Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000558769
  4. 3city Development Sp. Z O.O. Homes Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000696437
  5. 3city Development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000565384
  6. 3city Invest Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000599244
  7. 3city Invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000607939
  8. 3city Premium Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000618022
  9. 3city Premium Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000622314
  10. Abc Centrum Edukacji S.A., Warszawa − KRS 0000004258
  11. Aces Up Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000483869
  12. Ad Artis Fundacja Sztuki Sar, Warszawa − KRS 0000365304
  13. Adba S.A., Warszawa − KRS 0000496079
  14. Adocean Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000208080
  15. Advanced Cinema Robotic Systems S.A., Józefów − KRS 0000658947
  16. Albemuth Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000536234
  17. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  18. Alptrida Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000456529
  19. Altercars Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000539745
  20. Antonio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000167415
  21. Apc Pharmlog S.A., Warszawa − KRS 0000661337
  22. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  23. Armatura Kraków S.A. Skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  24. Arts Gate/arts Gardens, Błędów − KRS 0000651802
  25. Asseco South Eastern Europe S.A., Rzeszów − KRS 0000284571
  26. Audiofon Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000344248
  27. Aulos 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000594705
  28. Autorskie Towarzystwo Edukacyjne, Warszawa − KRS 0000014610
  29. Auxilia S.A., Wrocław − KRS 0000546429
  30. B52 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374872
  31. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  32. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  33. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  34. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  35. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  36. Beauty And Care Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000428739
  37. Beauty Connect Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000335591
  38. Bella Vista Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000211542
  39. Bezeten S.A., Bytom − KRS 0000216521
  40. Binase Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000394030
  41. Biosyntec Polska Sp. Z O.O., − KRS 0000342214
  42. Bizneslinkco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525979
  43. Black Lion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310496
  44. Black Pearls Vc S.A., Gdańsk − KRS 0000611378
  45. Bna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023233
  46. Booklikes Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000398994
  47. Brix.io Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000545194
  48. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  49. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  50. Cenospheres Trade Engineering S.A., Warszawa − KRS 0000454474

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 25 Percent Finance Progress Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228905
  2. 25 Percent Sp. Z O.O., − KRS 0000214241
  3. 88 Consulting Sp. Z O.O., Brwinów − KRS 0000308862
  4. A.t.kearney Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036914
  5. Aaw Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605990
  6. Abc Data S.A., Warszawa − KRS 0000287132
  7. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  8. Absolvent.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447104
  9. Accorp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322777
  10. Acp Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000290182
  11. Actiona Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322136
  12. Adaccount Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000348631
  13. Adaction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009312
  14. Adexon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000456860
  15. Afilo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179408
  16. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  17. Ag Akcesoria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000150025
  18. Ag-1 Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000278840
  19. Ag-2 Sp. Z O.O., Góra Kalwaria − KRS 0000278519
  20. Agencja Inwestycyjna Corp-sa S.A., Warszawa − KRS 0000034662
  21. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  22. Agito S.A., Warszawa − KRS 0000285777
  23. Agora S.A., Warszawa − KRS 0000059944
  24. Algolytics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074723
  25. Algolytics Technologies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000717723
  26. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  27. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  28. Ama Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215049
  29. Amatorski Tenis Polski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286817
  30. Amber Tv Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000067966
  31. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  32. Aml Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338109
  33. Ams S.A., Warszawa − KRS 0000079299
  34. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  35. Aral Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000032216
  36. Aram Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089140
  37. Arctic Paper S.A., Poznań − KRS 0000306944
  38. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  39. Art Works Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000047711
  40. As Plus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106838
  41. Asari Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000252082
  42. Aspekt Pro Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000089804
  43. Asseco Business Solutions S.A., Lublin − KRS 0000028257
  44. Asseco Dach S.A., Rzeszów − KRS 0000287940
  45. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  46. Asseco Systems S.A., Warszawa − KRS 0000288727
  47. Asseco Systems Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000030274
  48. Atakama Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000412056
  49. Athletic International S.A., Warszawa − KRS 0000304905
  50. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa enkodera przeznaczonego do pracy w trybie transmisji na żywo na potrzeby systemu emisji i rejestracji audio - video w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie
    Zamawiający: Teatr Wielki - Opera Narodowa, Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa enkodera do systemu emisji i rejestracji audio - video przeznaczonego do pracy w trybie transmisji na żywo (enkodowanie w czasie rzeczywistym) na potrzeby Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1 do SIWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia - Tabela parametrów (OPZ). Zakres i sposób realizacji zamówienia określa wzór umowy przedstawiony w załączniku nr 6 do SIWZ

Inne osoby dla Pawlak Wojciech (35 osób):