Kogo reprezentuje osoba

Pawłowska Czerwińska Beata

w KRS

Beata Pawłowska Czerwińska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Beata
Nazwisko:Pawłowska Czerwińska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1966 r., wiek 53 lata
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Kutno (Łódzkie), Ruda Śląska (Śląskie), Sokołów Podlaski (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cakmak Karabulut Gokce, Eriksson Kronaas Klas Martin, Frisk Niklas Karl, Kiersnowska Małgorzata Anna, Komorek Dariusz, Larsson Per Johan, Marian Stefania-ancuta, Marlart Didier, Smolińska Joanna, Steciuk Godzieba Dorota Anna, Wernicki Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięba Edward
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andersen Joest Palle, Bredholt Erik, Cylny Zbigniew, Jastrzębski Janusz, Kottonen Hannu, Kylamaki Juha, Laiho Aki, Miszczuk Bogusław, Sinkiewicz Tomasz Zbigniew, Sunke Preben, Valeur Jais, Walkowiak Mieczysław, Wierzbicki Stanisław, Włodawiec Paweł Roch

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zetterberg Leif
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Georgijew Oprawka Kalina Ewa, Jagieło Katarzyna Barbara, Oprawka Adam, Piotrowski Tomasz Piotr, Sumliński Juliusz Roman, Trnka Piotrowska Agnieszka Barbara

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Konkov Alexander Vladimirovitch, Leechman Robert, Machinan-diarena Martin, Miller Martin Lee, Mora Marcial, Pataky Gabriel Joseth, Siarkowska Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woodward Paul
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bakalarz Erwin Zdzisław, Basiak Gała Katarzyna Magdalena, Kaczmarek Piotr Leszek, Matusiak Maciej Włodzimierz, Mazgaj Jerzy, Małek Artur Tadeusz, Petru Ryszard Jerzy, Pilch Grzegorz Karol, Pilch Jan, Sudzińska Amroziewicz Grażyna Elżbieta, Tymczyszyn Paweł Leszek, Weber Alicja

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczyński Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Madej Janusz Jacek, Madej Renata, Szklarska Iwona Wiesława, Wernicki Jan, Wróbel Barbara Maria, Wróbel Michał Stefan, Wróbel Wojciech Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wasilewski Jerzy Sebastian
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aleksandrowicz Ewa Bogusława, Aleksandrowicz Mariusz, Bach Krzysztof Rafał, Bąk Krzysztof, Banasiak Hubert Artur, Bazański Tadeusz, Bednarz Krzysztof Tomasz, Bednarz Lidia, Bolikowska Danuta, Bolikowski Adam, Borowska Mariola, Borowski Radosław, Breitkopf Agnieszka Dorota, Breitkopf Mikołaj Andrzej, Brociek Marek Jarosław, Brociek Wanda Maria, Brun Paweł Krzysztof, Cąkała Artur Leszek, Chętkowska Izabela Beata, Chętkowski Krzysztof, Chmielarczyk Krzysztof, Chmielewska Barbara, Chmielewski Andrzej, Czajka Dariusz Krzysztof, Czyżewska Iwona, Danowska Dorota Zofia, Dargiewicz Sylwia Katarzyna, Daszkiewicz Marzena Maria, Derulski Marek Janusz, Drozd Ewa, Drozd Wojciech, Dutkiewicz Katarzyna Anna, Dynowska Magdalena, Dłuska Renata, Fandrejewska Agnieszka, Fiorek Bogumiła Joanna, Firka-rokicka Anna Ewa, Fornalik Adam, Gajewska Iwona, Gajewski Zdzisław, Garstecki Bohdan Aleksander, Gis Wojciech Zdzisław, Górski Cezary, Gołębiowska Daria Małgorzata, Grabowska Dorota, Graczykowski Arkadiusz Marek, Groblewski Jan, Gryżewski Tomasz Antoni, Grzelak Anna, Grzelak Tomasz Kazimierz, Guranowska Marciniak Teresa, Halicka Ewa Kristina, Halicki Marcin Roman, Hordejuk Krzysztof Jarosław, Jarska Anna Ewa, Jaruga Katarzyna Magdalena, Jaworska Beata Magdalena, Jess Wioletta, Jurczak Elżbieta, Jurczak Waldemar, Jurkiewicz Małgorzata Halina, Jurkiewicz Robert Wojciech, Kabaj Agnieszka Dorota, Kabaj Włodzimierz Piotr, Kaczmarek Wojciech Zbigniew, Kamiński Paweł Grzegorz, Karniewska Małgorzata Maria, Karolewska Anna Barbara, Karolewski Adam Piotr, Kasperkiewicz Barbara Maria, Kaszlewicz Anna, Kaszlewicz Artur Jan, Kik Grażyna, Kisyk Alicja Bogumiła, Klimont Monika Małgorzata, Konarski Piotr Marek, Konopka Jacek Witold, Kostro Ilona, Kostro Piotr Jerzy, Kosycarz Ewa Agnieszka, Kosycarz Marek Krzysztof, Kotańska Małgorzata, Kotruchow Joanna Agata, Królak Krzysztof, Królak Marzena Anna, Kruk Maciej Andrzej, Krych Aneta, Krzemiński Kamil, Krzysiak Andrzej, Kulesza Beata, Kuniewicz Katarzyna Izabela, Kurowska Elżbieta, Kurowski Roman Maria, Kułakowska Renata Maria, Kułakowski Henryk, Kłosińska Ewa Maria, Lachowicz Katarzyna Monika, Lesiak Małgorzata, Maciąg Joanna Monika, Maciejewska Ewa Małgorzata, Maciejewski Tomasz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łosiak Monika Ewa
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dokoupil Martin, Eggink Raimondo, Jesionek Andrzej, Jutkiewicz Marek, Krysztofiak Tomasz Marek, Martynowska Beata Lidia, Rocki Marek, Wojdyga Dariusz Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zurik Roman
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czopik Ryszard, Jankowski Grzegorz, Komorek Dariusz, Pura Siegfried Rudolf, Ryttergaard Peter, Savonije Johannes Fredericus, Sorensen Ulrik

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyła Wojciech Marek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Domarecki Krzysztof, Kluza Krzysztof Kamil, Kostrzyński Grzegorz, Kramer Andrzej, Lipowicz Andrzej Aleksander, Macewicz Marcin, Michniuk Jarosław, Olszański Jacek, Przełomski Kazimierz, Wyrzykowski Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łubieszko Siewruk Marlena
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Binkowski Leszek, Didina Iwona Joanna, Kaczmarek Kinga Elżbieta, Kuczkowski Paweł, Smektalski Albert Marian, Stobiński Grzegorz Adam, Szczepaniak Bernard Czesław, Szczepaniak Wojciech, Wrzesińska Wejchert Lilianna Magdalena
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bilińska Agnieszka, Dąbrowska Dorota, Góra Ewa, Mizerska Anna, Murawska Beata, Nowak Niedźwiedzka Małgorzata Elżbieta, Warakomska Dorota, Załęska Aldona Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żołędziowska Kulig Agnieszka Joanna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4e Capital Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000323004
  2. Abriz Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000730612
  3. Acuretta Systems Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000402876
  4. Ad Niva Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000449680
  5. Advertax Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000426454
  6. Af Top Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522147
  7. Af Top Consulting Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000761038
  8. Afropharm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281154
  9. Agencja Reklamowa Transmisja Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000032044
  10. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  11. Agro-sokołów F 1 Sp. Z O.O., Piecki − KRS 0000414474
  12. Agro-sokołów Sp. Z O.O., Piecki − KRS 0000087437
  13. Akademicki Związek Sportowy, Warszawa − KRS 0000138860
  14. Amber Baltic Golf Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227375
  15. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  16. Apc Pharmlog S.A., Warszawa − KRS 0000661337
  17. Art Impression Catering Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000217000
  18. Artco Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000783893
  19. Artel Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000109643
  20. Artemis Investment Sp. Z O.O. -, Warszawa − KRS 0000254301
  21. Atbud Teresa Guranowska-marciniak Artur Sasinowski Sp. J., Warszawa − KRS 0000661052
  22. Atende S.A., Warszawa − KRS 0000320991
  23. Atl.b Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000625511
  24. Atlantic S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000422971
  25. Atlantic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057713
  26. Aurinko Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000546286
  27. Auro-energa International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000453400
  28. Bagpak Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000288117
  29. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  30. Bastera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000527119
  31. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  32. Belfood Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000468066
  33. Benefit Intellectual Property Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374422
  34. Betako Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011296
  35. Biesterfeld Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125678
  36. Bioarcus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000071366
  37. Biskwit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000604870
  38. Bitangels Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605259
  39. Biuro Inwestycji Grunwald S.A., Warszawa − KRS 0000603895
  40. Biznes Polski Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000750764
  41. Blackbird 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000450632
  42. Blockbox Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000490875
  43. Blue Media Group Niemyjscy Sp. J., Józefosław − KRS 0000590149
  44. Bombardier Transportation (rail Engineering) Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079443
  45. Bonarte Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000485330
  46. Braster S.A., Szeligi − KRS 0000405201
  47. Brave Venture Capital Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000744042
  48. Bródnowskie Centrum Onkologiczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000500355
  49. Carina Silicones Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000166235
  50. Carnis Koło Sp. Z O.O., Koło − KRS 0000358813

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2bcons Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000428056
  2. 3force Sp. Z O.O., Kiekrz − KRS 0000426551
  3. 3w Internet Marketing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037049
  4. A.schulman Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129182
  5. Abc European Air Amp; Sea Cargo Sp. Z O.O., Moszna-parcela − KRS 0000115836
  6. Abriz 4e Capital Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Kraków − KRS 0000324320
  7. Ac S.A., Białystok − KRS 0000294978
  8. Accola Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000446681
  9. Acp Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000290182
  10. Actifun Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000379669
  11. Ad Astra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179530
  12. Ad Publishing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392635
  13. Adhoc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263644
  14. Adi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164367
  15. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  16. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  17. Advisio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166110
  18. Agamma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000534324
  19. Agencja Lex-alpha Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177512
  20. Agencja Rozwoju Miasta S.A., Kraków − KRS 0000146404
  21. Agencja Wydawniczo - Reklamowa Wprost Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008283
  22. Agilea Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Rzeszów − KRS 0000685226
  23. Agri - Wind Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000435587
  24. Agri Plus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000113478
  25. Agro-sokołów 1- Sp. Z O.O., Piecki − KRS 0000059792
  26. Agro-sokołów 3 Sp. Z O.O., Wielbark − KRS 0000094385
  27. Agromis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041816
  28. Alab Laboratoria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040890
  29. Alab Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179493
  30. Aldabra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000519366
  31. Allenort Kardiologia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228794
  32. Allenort Medica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000260712
  33. Allenort Onkologia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356392
  34. Allglass Solutions Tammi, Glapiak, Smektalski Sp. J., Kicin − KRS 0000308680
  35. Alma Development Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000246915
  36. Alma Market S.A., Kraków − KRS 0000019474
  37. Altair Ltd. Sp. Z O.O., Skierbieszów − KRS 0000106202
  38. Altana Pharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000137942
  39. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  40. Am1 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000326005
  41. Am2 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000324980
  42. Aml - Construction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177284
  43. Anwilex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233955
  44. Apv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000073886
  45. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  46. Artman S.A., Kraków − KRS 0000180735
  47. Artman Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000073940
  48. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  49. Atb Truck S.A., Śrem − KRS 0000022997
  50. Atenpay S.A., Warszawa − KRS 0000557552