Kogo reprezentuje osoba

Pawluś Artur

w KRS

Artur Pawluś

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Artur
Nazwisko:Pawluś
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1975 r., wiek 43 lata
Miejscowości:Bielsko-biała (Śląskie), Katowice (Śląskie), Polkowice (Dolnośląskie), Rybnik (Śląskie), Wałbrzych (Dolnośląskie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brachman Damian, Chroboczek Ryszard, Delowicz Józef, Jędrzejewski Krzysztof, Kostempski Marian, Kusak Edward, Rogatko Michał, Wolski Józef Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szyngiel Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecki Bogdan, Dudzińska Zofia Lucyna, Jędrzejewski Krzysztof, Kostempski Marian, Piekarz Zdzisław, Rogatko Michał, Sulik Marek, Wolski Józef Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zgarda Remigiusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kondrat Ewa, Misiak Pawluś Jolanta Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarmuła Adam Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bober Mariusz Stanisław, Bogdanowicz Małgorzata Gabriela, Cendrowski Janusz Andrzej, Czerwiec Rafał, Głód Jerzy Wojciech, Hołubowski Łukasz, Iwaniec Magdalena Anna, Krzyszczak Andrzej, Markwant Rafał Artur, Porębski Krzysztof, Stelmach Łukasz, Święcińska Ilona Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tkaczuk Krzysztof

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzenczek Marek Zygmunt, Gruszka Marek Paweł, Jędrzejewski Krzysztof, Karski Robert Krystian, Kusak Edward, Meder Andrzej, Plewa Franciszek, Podhajska Ewa, Stabla Henryk Walenty, Ucher Franciszek, Zielińska Agata Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żelazna Monika Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Marian Marek, Brol Marek Henryk, Gibel Andrzej Janusz, Hylla Ryszard Jerzy, Jędrzejewski Krzysztof, Klabis Ewa Alicja, Klabis Szymon Kamil, Kostempski Marian, Matuszek Bartłomiej, Nycz Paweł Grzegorz, Rogatko Michał, Smutek Andrzej Jan, Sroczyńska Teresa Jadwiga, Szot Piotr Adam, Węgrzyn Joanna Maria, Wolski Józef Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilczek Stanisław Ignacy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brachman Damian, Chroboczek Ryszard, Czechowski Andrzej, Growiec Marek, Głód Jerzy Wojciech, Halbmayr Christian, Jędrzejewski Krzysztof, Jurczyk Henryk, Kostempski Marian, Kozłowski Sławomir, Kucharski Artur, Kurek Marek, Kusak Edward, Meder Andrzej, Neuper Reinhard, Nycz Paweł, Pietruczuk Janusz, Smutek Andrzej, Śnieżko Arkadiusz, Sroczyńska Teresa, Sulik Marek, Swoboda Czesław, Węgrzyn Joanna Maria, Wolski Józef, Wysocki Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczkowski Adam
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bul Arnold, Jędrzejewski Krzysztof, Wolski Józef Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żaczek Piotr
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciesielski Tadeusz, Hylla Ryszard Jerzy, Jurczyk Henryk, Kozłowski Sławomir, Kusak Edward, Matuszek Bartłomiej Adam, Nycz Paweł Grzegorz, Postolski Paweł, Płonka Zbigniew Edmund, Rogatko Michał Eugeniusz, Smutek Andrzej, Solik Janusz Adam, Sroczyńska Teresa Jadwiga, Sulik Marek, Swoboda Czesław, Ucher Franciszek, Węgrzyn Joanna Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wencel Henryk
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecki Bogdan, Krypel Krzysztof, Nycz Paweł, Piotrowski Adam, Sroczyńska Teresa, Sulik Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczkowski Adam
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bożek Andrzej, Bul Arnold, Felis Krzysztof, Froń Julita, Horodecki Jacek Marian, Kurek Marek, Mularczyk Jan, Oślak Robert, Śnieżko Arkadiusz, Stańczak Sławomir, Szcześniak Marian, Sztuka Marian, Wiatr Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Krzysztof

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131628
  2. Acs Bociana Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000541508
  3. Ae Development S.A., Rzeszów − KRS 0000555330
  4. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  5. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  6. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  7. Asseco South Eastern Europe S.A., Rzeszów − KRS 0000284571
  8. Carbo Projekt Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000036420
  9. Centrum Badawczo-wdrożeniowe Polgrafen Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000646721
  10. Centrum Ogrodnicze Iglak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000738501
  11. Corpofin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226362
  12. Cubeteam.com S.A., Wrocław − KRS 0000037193
  13. Cuprum Nieruchomości Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000525497
  14. Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych Damel S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000073626
  15. Descendent Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000237718
  16. Elgór+hansen S.A., Chorzów − KRS 0000061042
  17. Envorden Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000533082
  18. Fabryka Obrabiarek Rafamet S.A., Kuźnia Raciborska − KRS 0000069588
  19. Famago Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000042786
  20. Famur S.A., Katowice − KRS 0000048716
  21. Floraland Sp. Z O.O., Stanisławów Pierwszy − KRS 0000130135
  22. Floraland Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Stanisławów Pierwszy − KRS 0000392886
  23. Fotoglob Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000059867
  24. Fundacja Dla Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej, Gliwice − KRS 0000668313
  25. Fundacja Głos Ewangelii, Warszawa − KRS 0000161848
  26. Fundacja Instytutu Tolle Lege, Warszawa − KRS 0000602145
  27. Fundacja Polska Aktywna, Wrocław − KRS 0000409290
  28. Gasket Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000025232
  29. Górnicza Fundacja Ochrony Zdrowia W Wałbrzychu, Wałbrzych − KRS 0000034097
  30. Grupa Zarządzająca Śląska Agencja Handlowa Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000135511
  31. Hansen Trade Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000528400
  32. Harcerska Fundacja Turystyczna Pomarańczarni, Warszawa − KRS 0000211613
  33. Hydrapres S.A., Solec Kujawski − KRS 0000172742
  34. Innowacje-projektowanie-odgazowanie -wiercenie Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000641595
  35. Inova Centrum Innowacji Technicznych Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000057475
  36. Instytut Techniki Górniczej Komag, Gliwice − KRS 0000062371
  37. Iskra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000613169
  38. Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-kanalizacyjna Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000281711
  39. Katowickie Towarzystwo Tenisowe Pro-ten, Katowice − KRS 0000304330
  40. Kghm Metraco S.A., Legnica − KRS 0000268433
  41. Kghm Zanam S.A., Polkowice − KRS 0000554137
  42. Kopex S.A., Katowice − KRS 0000026782
  43. Kopex Technology Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000211159
  44. Korporacja Budowlana Poznań - Północ S.A., Poznań − KRS 0000140796
  45. Krajowa Organizacja Innowatorów Przemysłu, Katowice − KRS 0000565164
  46. Krajowa Rada Maszyn Górniczych Z Siedzibą W Gliwicach, Gliwice − KRS 0000109458
  47. Kw Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000342938
  48. Małopolska Giełda Towarowa S.A., Kraków − KRS 0000010197
  49. Mifama Opa Carbo Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000444807
  50. Mifama S.A., Mikołów − KRS 0000132666

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4energy S.A., Katowice − KRS 0000298166
  2. Agencja Ochrony Mienia i Osób Skarbnik-bis Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000022432
  3. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  4. Auto Śląsk Sp. Z O.O., Nysa − KRS 0000009374
  5. Autokopex Cars Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000302866
  6. Autokopex Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000517160
  7. Autokopex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000068523
  8. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  9. Berenika Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335130
  10. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  11. Biuro Handlowe Janina Sp. Z O.O., Libiąż − KRS 0000073234
  12. Biztech Konsulting S.A., Warszawa − KRS 0000205063
  13. Blachmix Machine Tool Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000558438
  14. Bske Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000297999
  15. Bts Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000049437
  16. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  17. Bytomski Holding Produkcyjno-usługowy S.A., Bytom − KRS 0000048753
  18. Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000118779
  19. Bytomskie Przedsiebiorstwo Remontu Obudów Zmechanizowanych Bremasz Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000057819
  20. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  21. Carbo-bartec Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000119824
  22. Carbo-hurt Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000113707
  23. Carboautomatyka Holding Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000122514
  24. Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A., Bytom − KRS 0000223325
  25. Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych Eservice S.A., Warszawa − KRS 0000064879
  26. Centrum Finansowe Puławska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022499
  27. Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Fundacja Uniwersytetu Śląskiego, Katowice − KRS 0000293651
  28. Centrum Kapitałowe-modus Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000112995
  29. Centrum Rachunkowe Standard Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000187021
  30. Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-rat Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000165379
  31. Cieplik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126227
  32. Cms S.A., Katowice − KRS 0000023637
  33. Czeladzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Zbk Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000320796
  34. Datageo S.A., Wrocław − KRS 0000033563
  35. Dąbrowskie Wodociągi Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000091936
  36. Dps Machinery Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000632717
  37. Ekoakta Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000028612
  38. Ekomodern Sp. Z O.O., Ozimek − KRS 0000010237
  39. Ekstraklasa S.A., Warszawa − KRS 0000239140
  40. El-gór Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000209425
  41. Elgór + Hansen Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000119759
  42. Elgór+zamet Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000205901
  43. Energa Bio Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000110950
  44. Energetyka Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000012900
  45. Energomedia Łabędy Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000079352
  46. Energy-lębork Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000316073
  47. Energy-żarów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000317307
  48. Euroblacha S.A., Ruda Śląska − KRS 0000042571
  49. Fabryka Maszyn i Urządzeń Tagor S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000019280
  50. Fabryka Nakryć Stołowych Lefana Sp. Z O.O. W Legnicy, Legnica − KRS 0000071521

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. wykonanie robót dodatkowych w ramach realizacji zamówienia na wykonanie robót górniczych w polu IV, pokład 385 - rejon Bogdanka, w kopalni Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. (umowa nr 1171/G/2010 z dnia 29.09.2010 r.)
    Zamawiający: Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A. w Bogdance, Puchaczów
    wykonanie robót dodatkowych w ramach realizacji zamówienia na wykonanie robót górniczych w polu IV, pokład 385 - rejon Bogdanka, w kopalni Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. (umowa nr 1171/G/2010 z dnia 29.09.2010 r.)
  2. Dostawa materiałów do remontu zbrojenia szybowego i urządzeń wyciągowych dla Zakładu CZOK
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Dostawa materiałów do remontu zbrojenia szybowego i urządzeń wyciągowych dla Zakładu CZOK: Część I: Dostawa zawieszeń lin nośnych i wyrównawczych - Pompownia - Siemianowice, Część II: Dostawa prowadnic tocznych wraz z koziołkami mocującymi do naczyń wyciągowych szybu Ewa - Pompownia Szombierki, Część III: Dostawa liny nośnej do szybu Wentylacyjno-Podsadzkowego - Pompownia Powstańców Śl. - Bytom I
  3. Dzierżawa kombajnu ścianowego do ściany nr 20a w pokładzie 510 wraz z zabezpieczeniem gwarancyjnej obsługi serwisowej przez cały okres dzierżawy dla KW S.A. Oddział KWK Bobrek-Centrum
    Zamawiający: Kompania Węglowa S.A. Terenowa Delegatura Centrali Centrum Wydobywcze Północ, Bytom
    Dzierżawa kombajnu ścianowego do ściany nr 20a w pokładzie 510 wraz z zabezpieczeniem gwarancyjnej obsługi serwisowej przez cały okres dzierżawy dla KW S.A. Oddział KWK Bobrek-Centrum

Inne osoby dla Pawluś (30 osób):