Kogo reprezentuje osoba

Pełka Piotr

w KRS

Piotr Pełka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Piotr
Nazwisko:Pełka
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1970 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Kostrzyn Nad Odrą (Lubuskie), Starachowice (Świętokrzyskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:11 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boniuszko Elżbieta Danuta, Brochwicz Donimirski Konstanty Jan, Brzezicki Paweł Stanisław, Bylicki Maxymilian Andrzej, Chlebosz Dorota, Dorosz Andrzej Stanisław, Garapich Michał Paweł, Głowacki Włodzimierz, Hockuba Zbigniew Józef, Janowska Katarzyna Joanna, Kacprzyk Wojdyga Monika Justyna, Kowalak Bronisława Barbara, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Kuźma Tadeusz, Kwiatkowski Stefan, Malewicz Anna, Muck Piotr Józef, Nadolnik Bogusław Edmund, Nawolski Józef, Niebisz Elżbieta Bogumiła, Nowak Edward Edmund, Olszewski Wiesław Jan, Paradowska Elżbieta, Pałaszewski Tomasz, Pyra Eryk Zbigniew, Rudnicki Maciej Franciszek, Starostka Wiesław, Stolarz Adam Witold, Świętczak Halina Joanna, Tarnowski Jacek Władysław, Wierzejska Urszula Julia, Wojtczak Aldona, Wysocka Halina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuk Krzysztof Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bialik Jacek Aleksander, Bochniak Robert Marian, Bubel Mirosław Szczepan, Dziuba Andrzej, Frankiewicz Zygmunt Mieczysław, Gadowski Krzysztof, Golus Marian Stefan, Hapeta Ryszard Antoni, Jaworska Magdalena Małgorzata, Kania Jarosław, Kaźmierczak Jan Piotr, Kolano Rafał Marek, Korycińska Teresa, Kudelska Agata, Lutnicki Michał, Mąsior Bogusław Mikołaj, Mejer Krzysztof Rafał, Michałek Janusz Kazimierz, Muck Piotr, Nowak Jacek Andrzej, Nowak Krzysztof, Partyka Jacek Piotr, Pasek Andrzej Władysław, Piontek Barbara, Rykała Mateusz, Skwira Wojciech, Sroka Edmund Karol, Stachura Pordzik Ewa, Wojaczek Piotr, Zabiegliński Andrzej Ryszard, Łoik Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ruksza Paweł

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Auguściuk Maciej, Dwornicki Jerzy Zdzisław, Grabowski Grzegorz, Marciniak Jerzy Kazimierz, Niezgoda Andrzej Włodzimierz, Olszewski Ryszard, Pecka Piotr Jan, Piłat Jolanta Zofia, Skobel Tadeusz Marian, Skurczakowska Hanna, Szafrański Zbigniew Maciej, Tchórzewski Krzysztof Józef, Tuliński Konrad, Wach Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Andrzej Roman
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bodziacki Ryszard Krzysztof, Dołganow Krzysztof Eugeniusz, Dziduch Roman, Korolewicz Jerzy Stanisław, Koźmiński Stanisław Kazimierz, Mazur Grażyna Elżbieta, Statkiewicz Leszek Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczkowski Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bryzek Tomasz, Cieślik Marek, Fogiel Ewa, Jarosz Szymon, Jędrzejewski Andrzej Ireneusz, Kasprzyk Anna, Krekora Józef Henryk, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Neimitz Andrzej, Tkaczyk Cezary, Łyczkowski Jarosław Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółkowska Serzycka Agata
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Krzysztof Piotr, Aleksandrowicz Ewa Bogusława, Aleksandrowicz Mariusz, Bach Krzysztof Rafał, Bąk Krzysztof, Banasiak Hubert Artur, Bazański Tadeusz, Bednarz Krzysztof Tomasz, Bednarz Lidia, Białek Wyrzykowska Urszula, Białobrzeski Jacek Michał, Bogusławska Magdalena Elżbieta, Bolikowska Danuta, Bolikowski Adam, Borowska Mariola, Borowski Radosław, Breitkopf Agnieszka Dorota, Breitkopf Mikołaj Andrzej, Cąkała Artur Leszek, Chętkowska Izabela Beata, Chętkowski Krzysztof, Chmielarczyk Krzysztof, Chmielewska Barbara, Chmielewski Andrzej, Czajka Dariusz Krzysztof, Czernicka Dmuchowska Dorota Ewa, Czyżewska Iwona, Dargiewicz Sylwia Katarzyna, Daszkiewicz Marzena Maria, Derulski Marek Janusz, Dmuchowski Jacek, Dobrowolski Ireneusz Sebastian, Drozd Ewa, Drozd Wojciech, Dutkiewicz Katarzyna Anna, Dynowska Magdalena, Dłuska Renata, Fandrejewska Agnieszka, Fiedorowicz Gracjan, Fiorek Bogumiła Joanna, Firka-rokicka Anna Ewa, Fornalik Adam, Fronc Sebastian, Gajewska Iwona, Gajewski Zdzisław, Galińska Magdalena Ewa, Garstecki Bohdan Aleksander, Górski Cezary, Gołębiowska Daria Małgorzata, Grabowska Dorota, Graczykowski Arkadiusz Marek, Groblewski Jan, Gryżewski Tomasz Antoni, Grzelak Anna, Grzelak Tomasz Kazimierz, Głowacz Daniel Franciszek, Halicka Ewa Kristina, Halicki Marcin Roman, Horawa Andrzej, Hordejuk Krzysztof Jarosław, Jarska Anna Ewa, Jaruga Katarzyna Magdalena, Jaworska Beata Magdalena, Jess Wioletta, Jurczak Elżbieta, Jurczak Waldemar, Jurkiewicz Małgorzata Halina, Jurkiewicz Robert Wojciech, Kabaj Agnieszka Dorota, Kabaj Włodzimierz Piotr, Kamiński Paweł Grzegorz, Karolewska Anna Barbara, Karolewski Adam Piotr, Kasperkiewicz Barbara Maria, Kaszlewicz Anna, Kaszlewicz Artur Jan, Kik Grażyna, Kisyk Alicja Bogumiła, Klimont Monika Małgorzata, Konarski Piotr Marek, Konopka Jacek Witold, Kostro Ilona, Kostro Piotr Jerzy, Kosycarz Ewa Agnieszka, Kosycarz Marek Krzysztof, Kotańska Małgorzata, Kotruchow Joanna Agata, Królewicz Grażyna Anna, Kruk Maciej Andrzej, Krych Aneta, Krzemiński Kamil, Krzysiak Andrzej, Kubiczek Kozłowska Katrin, Kulesza Beata, Kuniewicz Katarzyna Izabela, Kurowska Elżbieta, Kułakowska Renata Maria, Kułakowski Henryk, Kłosińska Ewa Maria, Lachowicz Katarzyna Monika, Lesiak Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łosiak Piotr Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2c Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000258168
  2. 3w Internet Marketing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037049
  3. Accessory Business Services Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000341752
  4. Acuretta Systems Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000402876
  5. Advertax Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000426454
  6. Af Top Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522147
  7. Af Top Consulting Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000761038
  8. Afropharm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281154
  9. Agencja Reklamowa Transmisja Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000032044
  10. Agilea Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000684920
  11. Agilea Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Rzeszów − KRS 0000685226
  12. Agiofunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000297821
  13. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  14. Ameno Star Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000640141
  15. Ans Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046726
  16. Apc Pharmlog S.A., Warszawa − KRS 0000661337
  17. Art Impression Catering Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000217000
  18. Artel Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000109643
  19. Atlantic S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000422971
  20. Atlantic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057713
  21. Aurinko Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000546286
  22. Auxilio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335785
  23. Avikor Sp. Z O.O., Kostrzyn − KRS 0000206573
  24. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  25. Bank Spółdzielczy W Węgierskiej Górce, Węgierska Górka − KRS 0000125102
  26. Biesterfeld Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125678
  27. Bitangels Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605259
  28. Blockbox Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000490875
  29. Blue Media Group Niemyjscy Sp. J., Józefosław − KRS 0000590149
  30. Bmts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380743
  31. Bmts Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000448463
  32. Bombardier Transportation (rail Engineering) Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079443
  33. Bonarte Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000485330
  34. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  35. Boś Eko Profit S.A., Warszawa − KRS 0000336182
  36. Boz-3 Sp. Z O.O., Przemyśl − KRS 0000136361
  37. Braster S.A., Szeligi − KRS 0000405201
  38. Carnis Koło Sp. Z O.O., Koło − KRS 0000358813
  39. Castany Bn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000640718
  40. Central Business Park S.A., Katowice − KRS 0000702790
  41. Central Executive Placement Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000183989
  42. Centrostal Górnośląski- Technika Grzewcza i Sanitarna Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000156957
  43. Centrum Badań i Analiz Strategicznych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000539024
  44. Centrum Informacji Prawno-finansowej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000218839
  45. Centrum Kompetencji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000327349
  46. Centrum Studiów Międzynarodowych i Samorządowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042671
  47. Chaps Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642068
  48. Chp - 2 Sp. Z O.O., Świerklany − KRS 0000491228
  49. Chrześcijański Ruch Samorządowy, Łódź − KRS 0000173453
  50. Cisv Polska Oddział W Warszawie, Warszawa − KRS 0000416170

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 01cyberaton S.A., Warszawa − KRS 0000293918
  2. 2bcons Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000428056
  3. 2c Partners S.A., Warszawa − KRS 0000429963
  4. 2cp Z7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000561210
  5. 2m Fund Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262051
  6. A.schulman Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129182
  7. Abakus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229517
  8. Accola Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000446681
  9. Acp Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000290182
  10. Actifun Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000379669
  11. Ad Astra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179530
  12. Ad Publishing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392635
  13. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  14. Advisio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166110
  15. Aeroklub Częstochowski, Częstochowa − KRS 0000092007
  16. Aga Light Plus Sp. Z O.O., Starachowice − KRS 0000097711
  17. Agencja Inwestycyjna Corp-sa S.A., Warszawa − KRS 0000034662
  18. Agencja Lex-alpha Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177512
  19. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  20. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  21. Agencja Rozwoju Regionalnego W Starachowicach, Starachowice − KRS 0000057993
  22. Agrafka Outsourcing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101211
  23. Agri Plus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000113478
  24. Agromis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041816
  25. Akf Leasing Polska S.A., Warszawa − KRS 0000288472
  26. Akson Studio Film Miasto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340162
  27. Aldabra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000519366
  28. Almamer Spółka Z Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000330160
  29. Altana Pharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000137942
  30. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  31. Am Fund Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000556617
  32. Amber Tv Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000067966
  33. Ameno Finance Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000660783
  34. Aml - Construction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177284
  35. Anwilex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233955
  36. Arcom-express Sp. Z O.O., Rabka − KRS 0000204868
  37. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  38. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  39. Arr-nieruchomości Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000149804
  40. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  41. Atb Truck S.A., Śrem − KRS 0000022997
  42. Atlantic Ventures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331338
  43. Audytorium 17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045603
  44. Autoblacharnia Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000021557
  45. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  46. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  47. Avail Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000473239
  48. Avi Centrum Medyczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227670
  49. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  50. Axen Biotech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388169

Powiązane przetargi (11 szt.):
  1. Zorganizowanie i przeprowadzenie w imieniu Zamawiającego przetargów na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości na terenie Ogrodzieńca objętych Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną
    Zamawiający: Gmina Ogrodzieniec, Ogrodzieniec
    Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie w imieniu Zamawiającego przetargów na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości na terenie Ogrodzieńca objętych Katowicką Specjalna Strefą Ekonomiczną. Przedmiotowe nieruchomości to działki oznaczone numerami ewidencyjnymi: 7666/1, 7666/3, 7666/4, 625/62, 625/67 o łącznej powierzchni 10,6579 ha.
  2. Przebudowa i rozbudowa istniejącego budynku z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe z instalacjami wewnętrznymi,, elektryczną, teletechniczną, gazową, C.O., wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, wodno-kanalizacyjną i deszczową, przebudowa przyłączy, telekomunikacyjnego, gazowego, wodociągowego, kanalizacji deszczowej, budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej, wraz z przebudową istniejącego zjazdu, budową miejsc postojowych, wiaty gospodarczej, pylonu, ogrodzenia, z zagospodarowaniem terenu. Lokalizacja inwestycji Gliwice, ul. Rybnicka 29 - roboty dodatkowe
    Zamawiający: Katowicka SSE S.A., Katowice
    Roboty budowlane polegające na:
    -wykonaniu drenażu opaskowego wzdłuż murów oporowych
    -wykonaniu zwiększenia ilości zbrojenia w murach oporowych
    -wykonaniu dodatkowego muru oporowego przy jednym z biegów schodów na patio głównym
    -wykonaniu klimatyzacji w pomieszczeniu technicznym na kondygnacji +1
    -wykonaniu automatyzacji systemu grzewczego pod kątem wykorzystania pompy ciepła
    -wykonaniu rur osłonowych na rurociąg chłodu
    -wykonaniu dodatkowych pionów ciepła do central wentylacyjnych oraz zmian w kotłowni,
    jako roboty uzupełniające do umowy podstawowej z dnia 04 stycznia 2016 r.
  3. Zlecenie zarządzania nieruchomościami Gminy Miasta Rybnika zlokalizowanymi przy ul. Podmiejskiej, objętymi obszarem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
    Zamawiający: Miasto Rybnik, Rybnik
    Przedmiotem zamówienia jest zarządzanie nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Miasta Rybnika oznaczonymi jako:
    - działki nr 248/10, 85/7, 997/8, 999/8 o łącznej powierzchni 0,8918 ha, zapisane w księdze wieczystej KW GL1Y/00104186/8,
    - działki nr 237/8, 250/8 o łącznej powierzchni 0,0941 ha, zapisane w księdze wieczystej KW GL1Y/00135334/7,
    - część działki nr 1456/8 o powierzchni 0,1497 ha, zapisana w KW GL1Y/00132298/1,
    - działki nr 1460/8, 1462/8, 1463/8, 1464/8, 1465/8, 1467/8 o łącznej powierzchni 8,5325 ha, zapisane w KW GL1Y/00132298/1,
    w szczególności poprzez wykonywanie czynności przygotowawczych do przetargów oraz przeprowadzanie przetargów mających na celu wyłonienie nabywcy lub nabywców nieruchomości opisanych powyżej, położonych przy ul. Podmiejskiej, objętych obszarem katowickiej specjalnej strefy ekonomicznej.
  4. Zlecenie zarządzania nieruchomościami Powiatu Myszkowskiego zlokalizowanymi w Myszkowie przy ul. Pułaskiego, objętymi obszarem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej...
    Zamawiający: Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie, Myszków
    Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie w imieniu i na rzecz Powiatu Myszkowskiego przetargów na zbycie nieruchomości stanowiących własność Powiatu Myszkowskiego włączonych do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej położonych w Myszkowie przy ul. Pułaskiego oznaczonych jako działki nr 2062/47, 2062/48, 2062/49, 2062/50 o łącznej powierzchni 7,7374 ha, dla których prowadzona jest księga wieczysta KW CZ1M/00069669/0 wraz z udziałem w 1/3 cz. w nieruchomości ozn. nr 2062/44 o pow. 0,1309 ha, dla której prowadzona księga wieczysta KW CZ1M 00095942/9..
  5. Zlecenie zarządzania nieruchomościami Gminy Miasta Rybnika zlokalizowanymi przy ul. Podmiejskiej, objętymi obszarem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
    Zamawiający: Miasto Rybnik, Rybnik
    Przedmiotem zamówienia jest zarządzanie nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Miasta Rybnika oznaczonymi jako:
    - działki nr 248/10, 85/7, 997/8, 999/8 o łącznej powierzchni 0,8918 ha, zapisane w księdze wieczystej KW GL1Y/00104186/8,
    - działki nr 237/8, 250/8 o łącznej powierzchni 0,0941 ha, zapisane w księdze wieczystej KW GL1Y/00135334/7,
    - część działki nr 1456/8 o powierzchni 0,1497 ha, zapisana w KW GL1Y/00132298/1,
    - działki nr 1460/8, 1462/8, 1463/8, 1464/8, 1465/8, 1467/8 o łącznej powierzchni 8,5325 ha, zapisane w KW GL1Y/00132298/1,
    w szczególności poprzez wykonywanie czynności przygotowawczych do przetargów oraz przeprowadzanie przetargów mających na celu wyłonienie nabywcy lub nabywców nieruchomości opisanych powyżej, położonych przy ul. Podmiejskiej, objętych obszarem katowickiej specjalnej strefy ekonomicznej.
  6. Zlecenie zarządzania nieruchomościami Gminy Miasta Rybnika zlokalizowanymi przy ul. Podmiejskiej, objętymi obszarem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
    Zamawiający: Miasto Rybnik, Rybnik
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zarządzanie nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Miasta Rybnika oznaczonymi jako:
    - działki nr 248/10, 249/10, 85/7, 997/8, 999/8 o łącznej powierzchni 1,6248 ha, zapisane w księdze wieczystej KW 104.186,
    - działki nr 237/8, 250/8, 251/8 o łącznej powierzchni 0,1847 ha, zapisane w księdze wieczystej KW 135.334,
    - część działki nr 1456/8 o powierzchni 0,1497 ha, zapisana w KW 132.298,
    - działki nr 1460/8, 1462/8, 1463/8, 1464/8, 1465/8, 1466/8, 1467/8 o łącznej powierzchni 9.9119 ha, zapisane w KW 132.298,
    w szczególności poprzez wykonywanie czynności przygotowawczych do przetargów oraz przeprowadzanie przetargów mających na celu wyłonienie nabywcy lub nabywców nieruchomości opisanych powyżej, położonych przy ul. Podmiejskiej, objętych obszarem katowickiej specjalnej strefy ekonomicznej
  7. Wykonanie w imieniu i na rzecz Gminy Dąbrowa Górnicza czynności przygotowawczych do przetargów oraz przeprowadzenie przetargów mających na celu wyłonienie nabywcy lub nabywców nieruchomości stanowiących własność Gminy Dąbrowa Górnicza położonych w Dąbrowie Górniczej, obręb Strzemieszyce Małe przy drodze nr 9 - obszar Kazdębie, ozn. nr geod.: - 71/5 o powierzchni 0,4798 ha (k.m.2) - 2274/1 o powierzchni 3,9698 ha (k.m.6) - 2274/2 o powierzchni 2,8654 ha (k.m.6) - 2274/3 o powierzchni 3,0373 ha (k.m.6) a objętych Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną
    Zamawiający: Urząd Miejski, Dąbrowa Górnicza
    1.Do obowiązków Katowickiej
    Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Zarządzającego) należeć będzie:
    a. przygotowanie, ogłoszenie i przeprowadzenie przetargu oraz jego rozstrzygnięcie ze skutkiem pozytywnym nie później niż do dnia 25.11.2011r.
    b. uzyskanie akceptacji Zlecającego co do treści ogłoszenia o przetargu i przekazanie 1 egzemplarza - celem wywieszenia w siedzibie Zlecającego,
    c. zapewnienie udziału przedstawiciela/i Gminy Dąbrowa Górnicza w składzie komisji przetargowej,
    d. sporządzenie protokołu z przetargu i przekazanie 2 egzemplarzy protokołu Zlecającemu i 1 egzemplarza protokołu Nabywcy.
    e. przekazanie Zlecającemu poświadczonych kopii złożonych ofert, oświadczeń członków komisji przetargowej oraz oświadczeń oferentów o zapoznaniu się ze stanem faktycznym i prawnym zbywanej nieruchomości.
    2.Wykonana przez Zarządzającego specyfikacja istotnych warunków przetargu będzie wymagała akceptacji Zlecającego co do jej treści oraz przekazania 1 egzemplarza Zlecającemu
  8. Zakup usług przeprowadzenia, w tym przygotowania merytorycznego szkoleń na potrzeby projektu Inwestycja w doskonałość
    Zamawiający: Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Katowice
    Przedmiotem zamówienia było przeprowadzenie, w tym przygotowanie merytoryczne szkoleń na potrzeby Projektu realizowanego przez GARR S.A.: Inwestycja w doskonałość Priorytet VIII Rozwój kadry gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie. Zamówienie składało się z dwóch części:Cześć I obejmowała 7 zakresów tematycznych i dotyczyła szkoleń związanych z rozwojemumiejętności kierowniczych, liderskich oraz zarządzania zespołem. Część druga obejmowała zakres tematyczny dotyczący rozwoju umiejętności językowych.
  9. Wykonanie w imieniu i na rzecz Gminy Dąbrowa Górnicza czynności przygotowawczych do przetargów oraz przeprowadzenie przetargów mających na celu wyłonienie nabywcy lub nabywców nieruchomości stanowiących własność Gminy Dąbrowa Górnicza położonych w Dąbrowie Górniczej, obręb Strzemieszyce Małe przy drodze nr 9-obszar Kazdębie, ozn. nr geod.: - 71/5 o powierzchni 0,4798 ha (k.m.2) - 2274/1 o powierzchni 3,9698 ha (k.m. 6) - 2274/2 o powierzchni 2,8654 ha (k.m. 6) - 2274/3 o powierzchni 3,0373 ha (k.m. 6) a objętych Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną
    Zamawiający: Urząd Miejski, Dąbrowa Górnicza
    1. Do obowiązków Katowickiej Strefy Ekonomicznej (Zarządzającego) należeć będzie: a. przygotowanie, ogłoszenie i przeprowadzenie przetargu oraz jego rozstrzygnięcie ze skutkiem pozytywnym nie później niż do dnia 27.11.2010r. b. uzyskanie akceptacji Zlecającego co do treści ogłoszenia o przetargu i przekazanie 1 egz. - celem wywieszenia w siedzibie Zlecającego c. zapewnienie udziału przedstawiciela/i Gminy Dąbrowa Górnicza w składzie komisji przetargowej d. sporządzenie protokołu z przetargu i przekazanie 2 egz. protokołu Zlecającemu i 1 egz. protokołu Nabywcy e. przekazanie Zlecającemu poświadczonych kopii złożonych ofert, oświadczeń członków komisji przetargowej oraz oświadczeń oferentów o zapoznaniu się ze stanem faktycznym i prawnym zbywanej nieruchomości 2. Wykonana przez Zarządzającego siwz przetargu będzie wymagała akceptacji Zlecającego, co do jej treści oraz przekazania 1 egz. Zlecającemu
  10. Zlecenie zarządzania nieruchomościami Gminy Miasta Rybnika zlokalizowanymi przy ul. Podmiejskiej, objętymi obszarem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
    Zamawiający: Miasto Rybnik, Rybnik
    Przedmiotem zamówienia jest zlecenie zarządzania nieruchomościami Gminy Miasta Rybnika zlokalizowanymi przy ul. Podmiejskiej, objętymi obszarem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
  11. Wykonanie w imieniu i na rzecz Gminy Dąbrowa Górnicza czynności przygotowawczych do przetargów oraz przeprowadzenie przetargów mających na celu wyłonienie nabywcy lub nabywców nieruchomości stanowiących własność Gminy Dąbrowa Górnicza położonych w Dąbrowie Górniczej, obręb Strzemieszyce Małe przy drodze nr 9 - obszar Kazdębie ozn. nr geod.: -71/5 o powierzchni 0,4798 ha (k.m.2) -2274/1 o powierzchni 3,9698 ha (k.m.6) -2274/2 o powierzchni 2,8654 ha (k.m.6) -2274/3 o powierzchni 3,0373 ha (k.m.6) a objętych Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną
    Zamawiający: Urząd Miejski, Dąbrowa Górnicza
    Wykonanie w imieniu i na rzecz Gminy Dąbrowa Górnicza czynności przygotowawczych do przetargów oraz przeprowadzenie przetargów mających na celu wyłonienie nabywcy lub nabywców nieruchomości stanowiących własność Gminy Dąbrowa Górnicza położonych w Dąbrowie Górniczej, obręb Strzemieszyce Małe przy drodze nr 9 - obszar Kazdębie ozn. nr geod.:
    -71/5 o powierzchni 0,4798 ha (k.m.2)
    -2274/1 o powierzchni 3,9698 ha (k.m.6)
    -2274/2 o powierzchni 2,8654 ha (k.m.6)
    -2274/3 o powierzchni 3,0373 ha (k.m.6)
    a objętych Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną
    Z uwagi na fakt, iż przedmiotem zamówienia są nieruchomości objęte granicami Specjalnej Strefy Ekonomicznej, jedynym podmiotem (zarządzającym) jest Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.