Kogo reprezentuje osoba

Petrykowski Janusz Leon

w KRS

Janusz Leon Petrykowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Janusz
Drugie imię:Leon
Nazwisko:Petrykowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1952 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Elbląg (Warmińsko-mazurskie), Nowa Wieś Lęborska (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie), Włoszczowa (Świętokrzyskie)
Przetargi:19 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bishop Alexandra, Ciszak Michał Paweł, Diakonowicz Marcin Bartłomiej, Dobrut Andrzej, Dziemiańczuk Emilian, Grenda Ewa Barbara, Gutowski Robert Tomasz, Holnicka Szulc Anna Maria, Janicki Wiktor Jerzy, Jeż Andrzej Rafał, Kijonka Rafał Adam, Kondrat Marek, Petit Dominique, Powalacz Przemysław Antoni, Ruggli Monika, Samochowiec Jolanta, Smith Simon, Spichiger Christian, Starkowska Łach Anna Irena, Stępień Michał Czesław, Szymański Marek, Tutak Tomasz Ryszard, Wierzbicki Paweł, Zarzeczny Łukasz Jacek, Zhang Ingrid, Łojszczyk Paweł Adam, Łuczak Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuszczewski Ireneusz Mieczysław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Arkadiusz Wojciech, Bela Tomasz Michał, Czechowski Paweł Roger, Gryszka Mirosław, Karanter Beata Małgorzata, Kocik Mirosław Adam, Korzan Sobieraj Ewa, Krabbe Hans Georg, Lao Jacek Jarosław, Luetolf Remo, Marucha Piotr, Mirosławski Mirosław Marian, Ochsner Markus, Ozimek Ewa, Piechota Andrzej, Pięta Andrzej Janusz, Potesil Jiri, Ruddell Steve, Rutkowska Anna Małgorzata, Schneider Joachim, Schumacher Martin, Smits Peter, Stec Detlef, Szkutnicki Piotr Tomasz, Szumiński Andrzej, Terwiesch Peter, Tyrakowski Jerzy, Wierod Morten, Wronkowski Henryk Zbigniew, Łojszczyk Paweł Adam, Łuczak Sylwester Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stadler Michael
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołąbek Krzysztof, Gryszka Mirosław Andrzej, Jaworska Bogumiła, Kommissari Karl, Korzan Sobieraj Ewa, Mirosławski Mirosław Marian, Podjarkowski Jerzy, Rogalski Marek, Rutkowska Anna Małgorzata, Ślęzak Nowakowska Krystyna Monika, Sosulski Jan, Tyczyńska Kocjan Anna, Żeleźnik Maria Marta, Łukomski Marek Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymczak Feliks
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bollier Artur, Di Bari Michele, Haka Ismo, Korzan Sobieraj Ewa, Mirosławski Mirosław Marian, Pabian Jacek, Rutkowska Anna, Tomys Przemysław, Wronkowski Henryk Zbigniew
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciempiel Jerzy, Fantoni Giorgio, Gryszka Mirosław, Holsten Per-erik, Mclarnon Karen Teresa, Mirosławski Mirosław Marian, Pabian Jacek, Plata Waldemar, Ślęzak Nowakowska Krystyna, Taylor Sandy, Tomys Przemysław, Wróbel Edward Ignacy, Wronkowski Henryk Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lunde Per
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drabiuk Dariusz, Podjarkowski Jerzy Władysław, Rogalski Marek, Schmeing Bernhard, Szkoda Mirosław Jan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Jarosław, Drabiuk Dariusz, Edelmann Josef, Gołąbek Krzysztof Ignacy, Gross Martin, Gryszka Mirosław Andrzej, Komarnicki Michał, Korzan Sobieraj Ewa Maria, Kowal Wojciech, Kowalski Dariusz Włodzimierz, Rajewski Ryszard, Regulski Jacek Zbigniew, Stankiewicz Aneta Barbara, Stec Jacek Marek, Szumny Jarosław Norbert, Tomys Przemysław, Tyczyńska Kocjan Anna Barbara, Tywoniuk Jacek Tomasz, Łojszczyk Paweł Adam, Łukomski Marek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boczek Paweł, Czech Grzegorz Ireneusz, Komarnicki Michał, Korzan Sobieraj Ewa Maria, Mirosławski Mirosław Marian, Pustułka Janusz, Rej Czesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Raszeja Andrzej
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobosz Iwona Magdalena, Gajos Tomasz Piotr, Górski Dariusz, Grzybek Andrzej Wojciech, Jamróz Krzysztof Piotr, Kosiński Wojciech Piotr, Kukurba Piotr, Kusa Katarzyna, Marcinkowski Wojciech Antoni, Myjak Jarosław Stanisław, Pyka Wojciech Paweł, Stępień Michał Paweł, Stępień Tomasz Piotr, Wypychewicz Bogusław Marek, Wypychewicz Katarzyna, Wypychewicz Michał Kacper

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisza Jadwiga Maria
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Blikle Andrzej Jacek, Boguta Grzegorz Aleksander, Bryś Janusz Stefan, Dąbrowska Barbara Teresa, Dąbrowski Waldemar, Fajkowski Janusz, Fogler Janusz Wacław, Gauden Grzegorz, Gierałtowski Krzysztof, Grelik Mirosław, Jackowski Aleksander, Jagiełło Michał Marcin, Kulikowski Feliks, Milewski Jerzy Witold, Pawłowski Krzysztof, Purchla Jacek, Rottermund Andrzej, Siciński Andrzej, Starczewski Stefan, Suchocka Roguska Elżbieta, Szwarc Karol Edward, Wójcik Janusz Władysław, Zanussi Krzysztof, Żółtaniecki Ryszard
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Costard Alexandra, Huldt Allan, Hurel Vincent, Landreau Daniel, Renborn Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zilius Malte
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ahnberg Anders, Ahnberg Mats Anders, Cook Peter, Crook Nevile, Karolski Jan Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ahnberg Hats Anders
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boczek Paweł, Czech Grzegorz, Górniak Jerzy Franciszek, Korzan Sobieraj Ewa Maria, Mirosławski Mirosław Marian, Pustułka Janusz, Rej Czesław, Śreniawski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Radomski Mariusz Paweł

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.blikle Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152100
  2. Abb Business Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000346179
  3. Abb Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000004745
  4. Amg Solutions Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000620241
  5. Ami Pro Futuro -, Warszawa − KRS 0000178052
  6. Analytical Management 4 Effective Advertising S.A., Kraków − KRS 0000581651
  7. At Control System Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000213019
  8. Aurus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000182320
  9. Axpo Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020839
  10. Bałtyk Środkowy i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000391641
  11. Będzińskie Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości Osiedla Nowe Warpie, Będzin − KRS 0000495489
  12. Bi-tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000110137
  13. Biuro Ekspertyz i Studiów Europejskich Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203438
  14. Centrum Im. Adama Smitha - Pierwszy Niezależny Instytut W Polsce, Warszawa − KRS 0000254595
  15. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Sosnowiec − KRS 0000143061
  16. Centrum Studiów Międzynarodowych i Samorządowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042671
  17. Credit Suisse (poland) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035143
  18. Credit Suisse Securities (europe) Limited Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000370519
  19. Deloitte Audyt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000708648
  20. Deloitte Audyt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031236
  21. Deloitte Audyt Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000446833
  22. Dolnośląska Fabryka Maszyn Elektrycznych Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000164337
  23. Dom Polski Towarzystwo Handlu Międzynarodowego, Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191234
  24. Ec 1 Films Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000283901
  25. Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000127954
  26. Elfor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000545307
  27. Emina Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100747
  28. Enap S.A., Wilczkowice Górne − KRS 0000345248
  29. Exadel Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000557270
  30. Forum, Kraków − KRS 0000342309
  31. Franke Polska Sp. Z O.O., Sękocin Nowy − KRS 0000132692
  32. Fundacja - Polski Portal Edukacyjny Interkl@sa, Warszawa − KRS 0000347661
  33. Fundacja Artystów Weteranów Scen Polskich, Warszawa − KRS 0000161031
  34. Fundacja Aurea Dicta, Brwinów − KRS 0000105070
  35. Fundacja Bankowa Im. Leopolda Kronenberga, Warszawa − KRS 0000052030
  36. Fundacja Centrum Twórczości Narodowej, Warszawa − KRS 0000102389
  37. Fundacja Crescendum Est-polonia, Mariew Koło Warszawy − KRS 0000081912
  38. Fundacja Dla 8,5, Warszawa − KRS 0000153888
  39. Fundacja Dom Muzyka Seniora, Warszawa − KRS 0000201927
  40. Fundacja Egit, Warszawa − KRS 0000223664
  41. Fundacja Europea, Warszawa − KRS 0000213128
  42. Fundacja Im. Stefana Kuryłowicza, Warszawa − KRS 0000420582
  43. Fundacja Imienia Raczyńskich Przy Muzeum Narodowym W Poznaniu, Poznań − KRS 0000017230
  44. Fundacja Instytut Artes Liberales, Warszawa − KRS 0000145371
  45. Fundacja Instytut Wolności, Warszawa − KRS 0000417714
  46. Fundacja Jesteśmy Blisko, Włoszczowa − KRS 0000350393
  47. Fundacja Kraków Kreatywny, Kraków − KRS 0000440056
  48. Fundacja Kultura i Sztuka Ponad Granicami, Warszawa − KRS 0000030132
  49. Fundacja Międzynarodowe Centrum Kultury, Kraków − KRS 0000208940
  50. Fundacja Monumentis Patriae, Kraków − KRS 0000109902

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4vision Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228120
  2. Abb Centrum It Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000033920
  3. Abb Elpar Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000056897
  4. Abb Group Services Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026031
  5. Abb Industrial Components Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033263
  6. Abb Infosupport Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000033583
  7. Abb Instal Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000017021
  8. Abb Zamech Gazpetro Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000027025
  9. Abb Zamech Marine Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000024502
  10. Acp Global Forwarding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043842
  11. Agencja Reklamowa Epoka Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000190850
  12. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  13. Agencja Wizual Sp. Z O.O., Miedźna − KRS 0000036970
  14. Agnecja Reklamowa Epoka, Łataś, Waszkiewicz Sp. J., Kraków − KRS 0000030757
  15. Ahold Real Estate Alfa Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000119422
  16. Ahold Real Estate Beta Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000132748
  17. Ahold Real Estate Gdańsk Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000049035
  18. Ahold Real Estate Letting Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000055330
  19. Amagro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000150156
  20. Anglian Water International Poland Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000133634
  21. Aps Energia S.A., Stanisławów Pierwszy − KRS 0000346520
  22. Arjohuntleigh Polska Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000253572
  23. Arriva Bus Transport Polska Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000021693
  24. Ars Auro Prior, Warszawa − KRS 0000179055
  25. Aviva Investors Poland S.A., Warszawa − KRS 0000021359
  26. Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000011017
  27. Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Bz Wbk S.A., Warszawa − KRS 0000005940
  28. Aviva Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043360
  29. Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000002561
  30. Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A., Warszawa − KRS 0000009857
  31. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  32. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  33. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  34. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  35. Bdo Polska, Tax Financial Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000083302
  36. Bgk Nieruchomości S.A., Warszawa − KRS 0000018188
  37. Bioton S.A., Warszawa − KRS 0000214072
  38. Biuro Podróży Łysogóry Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000181285
  39. Bu Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000579302
  40. Bud-inż Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000059940
  41. Carrefour Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020710
  42. Carson Holding S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000290453
  43. Carson Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023190
  44. Cd Projekt S.A., Warszawa − KRS 0000006865
  45. Centrala Handlu Zagranicznego Ars Polona S.A., Warszawa − KRS 0000043860
  46. Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000096004
  47. Centrum Informacji O Książce Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000102299
  48. Centrum Naukowo-produkcyjne Automatyki Energetycznej S.A., Wrocław − KRS 0000086281
  49. Centrum Prim Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000004828
  50. Centrum Rozwiązań Menedżerskich S.A., Warszawa − KRS 0000142150

Powiązane przetargi (19 szt.):
  1. Wykonanie systemu zasilania rezerwowego na Stadionie Piłkarskim przy ul. Ściegiennego 8 w Kielcach.
    Zamawiający: Gmina Kielce - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Kielce
    a) wykonanie miejsca posadowienia agregatu zgodnego z wymaganiami technicznymi
    b) dostawę i rozładunek agregatu zasilania rezerwowego
    c) budowę linii kablowej niskiego napięcia
    d) budowę linii kablowej sterowniczej napięcia
    e) budowę instalacji wyłączenie ppoż. agregatu
    f) przebudowę rozdzielnic niskiego napięcia
    g) zabudowę przełącznika zasilania rezerwowego
    h) dokonanie pomiarów odbiorczych w miejscu pracy agregatu,
    i) wykonanie pomiarów inwentaryzacyjnych wykonanego przyłącza
    j) wykonanie dokumentacji powykonawczej w 2 egzemplarzach ( w wersji papierowej i elektronicznej )
    k) przeszkolenie personelu Zamawiającego z obsługi urządzenia potwierdzone stosownym dokumentem ukończenia szkolenia.
  2. Dostawa: a) Synchronizator typu Synchrotact 5 5201-2277 - szt. 8 b) Oprogramowanie Synview - szt. 1.
    Zamawiający: Instytut Energetyki Instytut Badawczy Oddział Gdańsk, Gdańsk
    Dostawa: a) Synchronizator typu Synchrotact 5 5201-2277 - szt. 8 b) Oprogramowanie Synview - szt. 1.
  3. Dostawa energii elektrycznej do budynku Urzędu Dzielnicy Wawer przy ul. Żegańskiej 1 w Warszawie
    Zamawiający: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy - Urząd Dzielnicy Wawer, Warszawa
    Dostawa energii elektrycznej do budynku Urzędu Dzielnicy Wawer przy ul. Żegańskiej 1 w Warszawie
  4. BZP/PN/10/2014 Dostawa fabrycznie nowego mikrokomputerowego synchronizatora generatora synchronicznego z siecią w ramach projektu CLW PL
    Zamawiający: Politechnika Lubelska, Lublin
    BZP/PN/10/2014 Dostawa fabrycznie nowego mikrokomputerowego synchronizatora generatora synchronicznego z siecią w ramach projektu CLW PL
  5. Dostawa transformatorów rozdzielczych SN/nN dla PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość w 2013 r..
    Zamawiający: PGE Dystrybucja Spółka Akcyjna ul. Garbarska 21A, 20-340 Lublin, Oddział Zamość, Zamość
    Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: 100 kVA, 15,75/0,42, 7 szt. 100 kVA, 31,50/0,42, 2 szt. 160 kVA, 15,75/0,42, 7 szt. 160 kVA, 31,50/0,42, 2 szt. 250 kVA, 15,75/0,42, 7 szt.
  6. Dostawa transformatorów rozdzielczych SN/nN dla PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość w 2013 r.
    Zamawiający: PGE Dystrybucja Spółka Akcyjna ul. Garbarska 21A, 20-340 Lublin, Oddział Zamość, Zamość
    Pozycja zamówienia Parametry transformatora/opcja wyposażenia (OW) Moc, Przekładnia, OW, Ilość; [kVA] [kV/kV] [-] [szt.] 1. 100 kVA, 15,75/0,42 kV/kV, A, 11 szt.; 2. 100 kVA, 31,50/0,42 kV/kV, A, 3 szt.; 3. 160 kVA, 15,75/0,42 kV/kV, A, 5 szt.; 4. 160 kVA, 31,50/0,42 kV/kV, A, 3 szt.; 5. 250 kVA, 15,75/0,42 kV/kV, A, 4 szt.; 6. 800 kVA, 15,75/0,42 kV/kV B, 2 szt.; Ogółem ilość 28 szt Opcja wyposażenia: A - transformator wyposażony w: komplet ograniczników przepięć nN, komplet zacisków przyłączeniowych nN i SN umożliwiających bezkońcówkowe podłączenie przewodów oraz spełniających wymagania określone w Tabeli wymagań technicznych (zał. nr B do części II SIWZ) pkt e, g, komplet osłon izolacyjnych na zaciski po obu stronach uzwojeń (montowane na zaciskach i przepustach), kondensator do kompensacji m.b.b.j. B - transformator wyposażony w: komplet ograniczników przepięć nN, komplet zacisków przyłączeniowych nN i SN umożliwiających bezkońcówkowe podłączenie przewodów oraz spełniających wymagania określone w Tabeli wymagań technicznych (zał. nr B do części II SIWZ) pkt f, g, komplet osłon izolacyjnych na zaciski po stronie GN (montowane na zaciskach i przepustach), kondensator do kompensacji m.b.b.j..
  7. Dostawa superkondensatorowego zasobnika energii elektrycznej wraz z inwertorami łączącymi zasobnik z siecią zasilającą w podziale na dwa zadania
    Zamawiający: Politechnika Łódzka, Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest
    Zadanie 1: Dostawa superkondensatorowego zasobnika energii.
    Zadanie 2: Dostawa i montaż inwertora integrującego superkondensatorowy zasobnik energii elektrycznej z siecią zasilającą .
  8. Rozbudowa stanowiska zrobotyzowanego w opcję pracy z kontrolą siły.
    Zamawiający: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, Rzeszów
    Przedmiotem zamówienia jest modyfikacja stanowiska zrobotyzowanego z robotem IRB 140 kontroler IRC5 o dodatkowe urządzenia: pozycjoner, system kontroli siły, dedykowane elektrowrzeciono oraz dostosowanie kontrolera robota do obsługi w/w osprzętu . Zakres dostawy: 1. Pozycjoner 1 szt. 2. Pakiet kontroli siły 1 kpl. 3. Pakiet z elektrowrzecionem 1 kpl. 4. Dostosowanie kontrolera do pozycjonera 1 kpl. 5. Dostosowanie kontrolera do zestawu kontroli siły 1 szt. 6. Dostosowanie kontrolera do zestawu elektrowrzeciona 1 kpl. 7. Zainstalowanie opcji bezwzględny system pomiarowy 1 kpl 8. Montaż i uruchomienie sprzętu 1 kpl 9. Dokumentacja 1 kpl 10. Szkolenie Opis i funkcjonalność sprzętu i usług: 1. Pozycjoner Jest to dwuosiowy pozycjoner o specyfikacji: a. Dwie w pełni sterowane osie, b. Możliwość jednoczesnego obrotu obu osi pozycjonera, c. Całkowicie zintegrowany z układem sterowania, d. Minimalna szerokość stołu D=1000mm, e. Maksymalna prędkość obrotu osi: 150 °/s , 180 °/s [Oś 1, Oś 2], f. Obciążenie minimalne 250kg, g. Powtarzalność ± 0,05 mm (na promieniu 500 mm), h. W zestawie okablowanie do połączenia z kontrolerem min. dł. 7m. 2. Pakiet kontroli siły System kontroli siły do sterowania aplikacjami zrobotyzowanymi. Dedykowany do robotów w obróbce materiałów, tj. frezowanie, szlifowanie, polerowanie, gratowanie. Istotą systemu jest odpowiednie dostosowywanie się robota do zmiennych sił i momentów występujących podczas obróbki. W skład pakietu wchodzi: a. Sensor siły b. Okablowanie c. Peszle do prowadzenia przewodów wraz z niezbędnymi uchwytami i bazami dla robota IRB 140 d. Karta pomiarowa Dane dotyczące sensora siły a. Waga: 1.8 kg b. Stopień ochrony: IP60 c. Max. siła (Fx, Fy): ±330 N d. Max. siła (Fz): ±990 N e. Max. moment (Tx, Ty, Tz): ±30 Nm f. Przeciążenie pojedynczej osi (Fx, Fy): ±2600 N g. Przeciążenie pojedynczej osi (Fz): ±8600 N h. Przeciążenie pojedynczej osi (Tx, Ty): ±290 Nm i. Przeciążenie pojedynczej osi (Tz): ±400 Nm j. Rozdzielczość (Fx, Fy): 1/16 N k. Rozdzielczość (Fz): 1/8 N l. Rozdzielczość (Tx, Ty, Tz): 5/1333 Nm 3. Pakiet z elektrowrzecionem Dedykowane elektrowrzeciono z interfejsem obsługi o parametrach: a. Zasilanie: 400 V b. Moc nominalna: 0,4 kW c. Prędkość obrotowa: 48 000 obr/min d. Chłodzone powietrzem e. Waga: 2,5 kg f. Przewody do podłączenia elektrowrzeciona z kontrolerem, o dł. min. 7m w komplecie Ponadto dostosowanie kontrolera do obsługi dodatkowego osprzętu Kontroler wyposażony w niezbędny osprzęt, okablowanie, oraz software do obsługi stanowiska po modyfikacji, dostosowanie do obsługi pozycjonera, dostosowanie do obsługi pakietu kontroli siły dostosowanie do obsługi elektrowrzeciona. 4. Opcja bezwzględny system pomiarowy Dokładność bezwzględna TCP ± 0,35 mm w całym zakresie roboczym robota. Dokładność bezwzględna powinna kompensować: a. Mechaniczne tolerancje w strukturze robota, b. Odchylenie spowodowane ciężarem narzędzia i ładunku, c. Kalibracja absolutna powinna poprawić dokładności pozycjonowania w kartezjańskim układzie współrzędnych robota. 5. Montaż i uruchomienie sprzętu Wyżej wymieniony sprzęt zostanie zamontowany i uruchomiony. Uruchomienie zakończy się testem funkcjonalnym, stwierdzającym prawidłowe działanie wyżej wyspecyfikowanych elementów. 6. Dokumentacja Dokumentacja obejmuje: a. Instrukcja obsługi pozycjonera b. Aktualizację dokumentacji kontrolera o dodatkowe drivey c. Instrukcje obsługi pakietu kontroli siły i elektrowrzeciona 7. Szkolenie Dodatkowo szkolenie dla min. czterech osób personelu Zamawiającego w siedzibie Zamawiającego. 8.Odbiór końcowy Odbiór zakresu dostawy Sprzedającego nastąpi na podstawie Protokołu Odbioru. Warunkiem odbioru jest przeprowadzenie testu funkcjonalnego polegającego na prawidłowej pracy urządzeń będących przedmiotem dostawy. 9. Terminarz realizacji. Dostawa sprzętu - max. 18 tygodni od daty podpisania umowy. Montaż, uruchomienie - max. 14 dni. Termin ten nie może ulec wydłużeniu. 10. Gwarancja Okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosi 12 miesięcy Sprzedawca zobowiązuje się bezpłatnie naprawić lub wymienić wadliwy element urządzeń.
  9. Dostawa części zapasowych do układów ARST-6A.
    Zamawiający: Instytut Energetyki Instytut Badawczy Oddział Gdańsk, Gdańsk
    Dostawa części zapasowych do układów ARST-6A.
  10. Dostawa podzespołów RTU560 do rozbudowy sterowników do układów ARST-6A
    Zamawiający: Instytut Energetyki Instytut Badawczy Oddział Gdańsk, Gdańsk
    Dostawa podzespołów RTU560 do rozbudowy sterowników do układów ARST-6A
  11. Dostawa stanowiska dydaktycznego do programowania robota przemysłowego - w ramach projektu pt. UR - nowoczesność i przyszłość regionu
    Zamawiający: Uniwersytet Rzeszowski, Rzeszów
    Dostawa stanowiska dydaktycznego do programowania robota przemysłowego - w ramach projektu pt. UR - nowoczesność i przyszłość regionu
  12. Stanowisko obróbki za pomocą robota - robot 6 stopni swobody o napędach elektrycznych wraz z instalacją i oprzyrządowaniem - 1 szt. Komputer przenośny do stanowiska obróbki za pomocą robota - 1 szt. Czujnik sił do stanowiska obróbki za pomocą robota - 1 szt. Szkolenie z zakresu obsługi robota o 6 stopniach swobody o napędach elektrycznych do stanowiska obróbki
    Zamawiający: Politechnika Łódzka, Wydział Mechaniczny, Łódź
    Stanowisko obróbki za pomocą robota - robot 6 stopni swobody o napędach elektrycznych wraz z instalacją
    i oprzyrządowaniem - 1 szt.
    Komputer przenośny do stanowiska obróbki za pomocą
    robota - 1 szt.
    Czujnik sił do stanowiska obróbki za pomocą robota - 1 szt.
    Szkolenie z zakresu obsługi robota o 6 stopniach swobody o napędach elektrycznych do stanowiska obróbki
  13. Przygotowanie do publikacji książkowej w ramach projektu: a potem... Usprawiedliwienie przemocy/ wojny w rzece polsko-niemieckich opowiadań
    Zamawiający: Instytut Adama Mickiewicza, Warszawa
    Współpraca w zakresie przygotowań do publikacji książkowej w ramach projektu: a potem... Usprawiedliwienie przemocy/ wojny w rzece polsko-niemieckich opowiadań
  14. Dostawa stanowiska zrobotyzowanej paletyzacji - robot o napędach elektrycznych typu DELTA, 4 stopnie swobody z systemem wizyjnym wraz z instalacją i oprzyrządowaniem - 1 szt. Komputer przenośny do stanowiska zrobotyzowanej paletyzacji - 1 szt. Przenośnik taśmowy do stanowiska zrobotyzowanej paletyzacji - 1 szt. Szkolenie z zakresu obsługi robota o napędach elektrycznych typu DELTA Dostawa dwóch symulatorów pulpitów sterujących do OSN tzw. trenażerów
    Zamawiający: Politechnika Łódzka, Wydział Mechaniczny, Łódź
    Dostawa stanowiska zrobotyzowanej paletyzacji - robot o napędach elektrycznych typu DELTA, 4 stopnie swobody z systemem wizyjnym wraz z instalacją i oprzyrządowaniem - 1 szt.
    Komputer przenośny do stanowiska zrobotyzowanej paletyzacji - 1 szt.
    Przenośnik taśmowy do stanowiska zrobotyzowanej paletyzacji - 1 szt.
    Szkolenie z zakresu obsługi robota o napędach elektrycznych typu DELTA
  15. Dostawa 10 zestawów sterowników do realizacji układów ARST-6
    Zamawiający: Instytut Energetyki Jednostka Badawczo-Rozwojowa Oddział Gdańsk, Gdańsk
    jw
  16. Dostawa robotów przemysłowych dla Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach Projekt pt. Rozwój Bazy badawczej specjalistycznych laboratoriów uczelni publicznych regionu świętokrzyskiego nr POIG 02.02.00-26-023/09-00
    Zamawiający: Politechnika Świętokrzyska, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych robotów przemysłowych wraz z oprogramowaniem dla Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr. 1a, 1b do SIWZ.
  17. Dostawa sprzętu komputerowego i części elektronicznych w ramach realizacji projektu Innowacyjna dydaktyka bez ograniczeń - zintegrowany rozwój Politechniki Łódzkiej - zarządzanie Uczelnią, nowoczesna oferta edukacyjna i wzmacnianie zdolności do zatrudnienia, także osób niepełnosprawnych w podziale na części (zadania).
    Zamawiający: Politechnika Łódzka, Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, Łódź
    Dostawa sprzętu komputerowego i części elektronicznych w ramach realizacji projektu Innowacyjna dydaktyka bez ograniczeń - zintegrowany rozwój Politechniki Łódzkiej - zarządzanie Uczelnią, nowoczesna oferta edukacyjna i wzmacnianie zdolności do zatrudnienia, także osób niepełnosprawnych w podziale na części (zadania).
  18. Dostawa robota przegubowego, sześcioosiowego, obróbkowego
    Zamawiający: Politechnika Koszalińska Sekcja Zamówień Publicznych, Koszalin
    Dostawa robota przegubowego, sześcioosiowego, obróbkowego w zakresie określonym w SIWZ oraz formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia
  19. Dostawa 10 zestawów sterowników do realizacji układów ARST-6
    Zamawiający: Instytut Energetyki Jednostka Badawczo-Rozwojowa Oddział Gdańsk, Gdańsk
    jw

Inne osoby dla Petrykowski (57 osób):