Kogo reprezentuje osoba

Piechota Piotr

w KRS

Piotr Piechota

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Piotr
Nazwisko:Piechota
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 46 lat
Miejscowości:Sopot (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baraniecki Jacek Zbigniew, Baraniecki Jacek Zbigniew, Blicharz Tomasz, Blicharz Tomasz, Bogusławski Tomasz Jacek, Evangelou Evangelos, Grodzki Ryszard, Grodzki Ryszard, Leśny Maciej, Maddukuri Jagadeswara Rao, Pac Roland Ludwik, Piechota Piotr, Pietrowski Marek Jerzy, Polański Ryszard, Przybysławski Cezary Józef, Pstrokoński Wojciech Jan, Robełek Piotr, Skolimowski Michał Witold, Steinhoff Janusz, Wąż Maciej, Wikaliński Jarosław, Wrodarczyk Witold, Wrodarczyk Witold, Wyszyński Andrzej Bogdan, Włodarski Robert, Zych Dariusz Eugeniusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojnowski Damian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Carlberg Goran, Carlberg Goran Nils, Corbin Brian, Gajewski Jerzy Marian, Glave Jan Gunnar, Karcz Zbigniew, Kennard Martin Robert, Kijowska Beata, Kozłowski Waldemar Stanisław, Lundberg Gunnar, Malarkey John Murray, Marshall Donald, Parker Eric Christopher, Stratfold Anthony Leslie, Stratford Anthony, Sznycer Zdzisław, Thomas Julian Paul, Trymucha Radosław Igor, Woodhead Timothy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojciechowski Zbigniew
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Anczaruk Konrad, Frączek Tadeusz Antoni, Kałużyński Józef, Koczara Grzegorz, Marszałek Tomasz Paweł, Rumiński Michał Bartosz, Sewerynik Izabela Barbara, Skolkowska Krystyna, Sobczyk Konrad Artur, Szramel Rutowicz Dagmara Anna, Taut Anna Małgorzata, Zajączkowska Maria Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrzosek Marek Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Busz Jerzy, Jakubczyk Paweł Robert, Oziębło Agnieszka Marta, Pietruszewska Alicja Teresa, Sędzikowska Joanna Jolanta, Zakrzewski Piotr Mikołaj

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tyrlik Piotr Adam
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dwurzyński Michał, Kałużyński Józef, Stopczyński Andrzej Rościsław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięba Franciszek Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adequate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000390608
  2. Alvin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245443
  3. Bia-net Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000103259
  4. Bio Łęgajny Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łęgajny − KRS 0000364852
  5. Bps Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000368784
  6. Bs Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000522541
  7. Bw Beata Kijowska Spółka Komandytowa, Leśno − KRS 0000496068
  8. Bw Kijowska, Skoczek Sp. J., Leśno − KRS 0000639956
  9. Centrum Myśli Strategicznych, Sopot − KRS 0000571469
  10. Cezar 10 S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000382457
  11. Chp Energia Sp. Z O.O., Wojny Wawrzyńce − KRS 0000390180
  12. Comperking.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000534839
  13. Daisy Pl Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wólka Kosowska − KRS 0000487528
  14. Dynatel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000099213
  15. Dziewiątka Sp. Z O.O., Sokołów Podlaski − KRS 0000188899
  16. Ebw Inwestycje Sp. Z O.O., Wraszawa − KRS 0000277605
  17. Eec Magenta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000615766
  18. Eec Ventures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471423
  19. Energetyka Odnawialna S.A., Warszawa − KRS 0000383983
  20. Fabryka Kotłów Sefako S.A., Sędziszów − KRS 0000029367
  21. Fru.pl S.A., Warszawa − KRS 0000308871
  22. Fundacja Klubu 500, Warszawa − KRS 0000101838
  23. Fundacja Poległych i Pomordowanych Na Wschodzie, Warszawa − KRS 0000359090
  24. Fundacja Polsko Indyjska Rada Biznesu, Warszawa − KRS 0000387273
  25. Fundacja Promocja Polska, Warszawa − KRS 0000153123
  26. Fundacja Przyjaciele Szpitala Dziecięcego Przy Litewskiej, Warszawa − KRS 0000093204
  27. Fundacja Rozwoju i Promocji Polskiej Gospodarki, Warszawa − KRS 0000176617
  28. Fundacja Telefony Polskie, Rok Założenia 1990, Warszawa − KRS 0000309741
  29. Fusion Invest Polska S.A., Warszawa − KRS 0000111446
  30. G-farm Sp. Z O.O., Świeszynko − KRS 0000419221
  31. Ghelamco Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000185773
  32. Gospodarstwo Ogrodnicze Łęgajny Sp. Z O.O., Łęgajny − KRS 0000052978
  33. Górniczy Klub Sportowy Czarni Bytom, Bytom − KRS 0000213940
  34. Grupa Doradcza Południe Sp. Z O.O., Dębica − KRS 0000494644
  35. Grupa Ndi S.A., Sopot − KRS 0000508824
  36. Grupa Producentów Warzyw Łęgajny Sp. Z O.O., Łęgajny − KRS 0000456494
  37. Herbapol - Lublin S.A., Lublin − KRS 0000027463
  38. Ids - Bud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000304700
  39. Inovo Sp. Z O.O. Venture Fund i Spółka Komandytowo - Akcyjna, Warszawa − KRS 0000424957
  40. Interactive Travel Holdings Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518279
  41. Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000278264
  42. Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych S.A., Warszawa − KRS 0000321809
  43. J-farm Sp. Z O.O., Świeszynko − KRS 0000408600
  44. Jobland.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000280826
  45. Kartuska 18 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000611435
  46. Kdpw_ccp S.A., Warszawa − KRS 0000357452
  47. Kredyt-trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047905
  48. Lexcarta Real Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000506481
  49. Lexcarta Sp. Z O.O., Wilcza Góra − KRS 0000455527
  50. Mastercook S.A., Rzeszów − KRS 0000515970

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aapp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000237029
  2. Abc Data S.A., Warszawa − KRS 0000287132
  3. Abc Data Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039090
  4. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  5. Airbus Group Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215051
  6. Alkor Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000010396
  7. Ams S.A., Warszawa − KRS 0000079299
  8. Apanet S.A., Wrocław − KRS 0000409213
  9. Archiwum H Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117210
  10. Armagor Sp. Z O.O., Gorzów Śląski − KRS 0000140043
  11. Ashby Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374842
  12. Astrum Sp. Z O.O., Łąck − KRS 0000017178
  13. Aurora Fund Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000026339
  14. Bakalland S.A., Warszawa − KRS 0000253890
  15. Bałtyckie Centrum Kongresowe Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000104168
  16. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  17. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  18. Bankowy Dom Brokerski S.A., M. St. Warszawa − KRS 0000075197
  19. Baza Sportów Aerodynamicznych i Extremalnych Baza Cornelia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000526741
  20. Bbk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055830
  21. Bfi Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028435
  22. Bioelektrownia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000307126
  23. Bioen Sp. Z O.O., Szczypkowice − KRS 0000363534
  24. Biprodrzew S.A., Warszawa − KRS 0000213021
  25. Biuro Architektoniczne Mat Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000131103
  26. Budlex Azalia Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000264141
  27. Budlex Bratek Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000290138
  28. Budlex Brzoskwiniowa Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000290452
  29. Budlex Centrum Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000198345
  30. Budlex Construction Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000147532
  31. Budlex Development Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000141590
  32. Budlex Dom Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000147536
  33. Budlex Gardenia Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000260934
  34. Budlex Invest Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000141580
  35. Budlex Lubicka Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000261987
  36. Budlex Magnuszewska Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000244778
  37. Budlex Nad Strugą Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000199119
  38. Budlex Olimpijczyków Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000206881
  39. Budlex Olsztyńska Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000202627
  40. Budlex Osiedle Nasze Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000289727
  41. Budlex Osiedle Zbożowa Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000245608
  42. Budlex Owsiana Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000291190
  43. Budlex Partner Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000156373
  44. Budlex Progres Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000147538
  45. Budlex Przyłubie Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000265728
  46. Budlex Serwis Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000104588
  47. Budlex Sielanka Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000359120
  48. Budlex Słowackiego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262949
  49. Budlex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000098126
  50. Budlex Traugutta Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000272760