Kogo reprezentuje osoba

Pieczonka Romuald Włodzimierz

w KRS

Romuald Włodzimierz Pieczonka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Romuald
Drugie imię:Włodzimierz
Nazwisko:Pieczonka
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Kielce (Świętokrzyskie), Lublin (Lubelskie), Zielonki (Małopolskie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszkiewicz Alicja, Barańska Dorota, Dąbrowski Stanisław, Frąckiewicz Jerzy, Machnicki Andrzej, Mazurek Elżbieta Helena, Mazurek Marek, Pieczonka Gierczak Dominika Ewa, Pieczonka Ruszkowska Ilona, Rogala Helena Janina, Śmigielski Janusz Bartłomiej, Sokołowska Halina, Stępniak Irena Maria, Łata Barbara Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pieczonka Krystyna Stefania, Staniak Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jabłoński Mariusz, Rak Daniel

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszkiewicz Alicja, Barańska Dorota, Dąbrowski Stanisław, Frąckiewicz Jerzy, Machnicki Andrzej, Mazurek Elżbieta Helena, Mazurek Marek, Pieczonka Gierczak Dominika Ewa, Pieczonka Ruszkowska Ilona, Rogala Helena Janina, Śmigielski Janusz Bartłomiej, Sokołowska Halina, Stępniak Irena Maria, Łata Barbara Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobroń Agnieszka Małgorzata, Dobroń Jadwiga, Dobroń Tomasz, Lesiuk Ryszard Franciszek, Madej Weronika Władysława, Pieczonka Gierczak Dominika Ewa
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Machura Stanisław Zenon

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaliciak Aneta
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pieczonka Krystyna Stefania, Staniak Marek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frąckiewicz Jerzy, Góra Krzysztof Stefan, Mazurek Marek, Piekarz Ewa Mariola, Śmigielski Janusz Bartłomiej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dębski Jerzy Marek, Mazurek Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcikowski Grzegorz Marcin

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ab Agencja Biurowa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000457761
  2. Akwilon Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000176623
  3. Alnus Sp. Z O.O., Przeczów − KRS 0000113222
  4. Auto-wert Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000522560
  5. Barbelo Waters Sp. Z O.O., Zielonki − KRS 0000723457
  6. Clean Concept Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000563860
  7. Czysta Woda Sp. Z O.O., Zielonki − KRS 0000775931
  8. Eletyn Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000229259
  9. Eltros Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000407586
  10. Factory Business Park Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000384892
  11. Fundacja Zarządzania i Innowacji, Lublin − KRS 0000488495
  12. Gadent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000368769
  13. Gl Konstrukcje Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000520857
  14. Instytut Standardów Usług Senioralnych, Lublin − KRS 0000612586
  15. It Complete Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000255039
  16. Książka Szkolna Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000100336
  17. Malu Pharm Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000884440
  18. Marbel Sp. Z O.O., Smolec − KRS 0000242737
  19. Mbm Development Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000279561
  20. Mera-poltik Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000313825
  21. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Włodawa − KRS 0000050215
  22. Mikrosil Polska Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000093481
  23. Miły Domek Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000494356
  24. Morwa Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000961225
  25. Polpiw Cd Sp. Z O.O., Przeczów − KRS 0000648262
  26. Polpiw Tot Sunrise Sp. Z O.O., Przeczów − KRS 0000543527
  27. Przedsiębiorstwo- Dom Książki Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000044925
  28. Pthw Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000054187
  29. Qubus Software Sp. Z O.O., Zielonki − KRS 0000093546
  30. Qwe Centrum Handlu i Usług Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000500600
  31. Recte Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000057933
  32. Red Perdita Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000521326
  33. Regro Development Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000253274
  34. Sm Inwestycje Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000369341
  35. Spółdzielnia Mieszkaniowa Rudnik, Lublin − KRS 0000152895
  36. Stowarzyszenie Współpracy Polsko-koreańskiej, Lublin − KRS 0000290937
  37. Technostal Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000165759
  38. Towarzystwo Miłośników Lublina, Lublin − KRS 0000256766
  39. Trans Pol Oil Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000239509
  40. Vecom Chemicals Polska Sp. Z O.O., Zagnańsk − KRS 0000403801
  41. Vecom Polska Sp. Z O.O., Zagnańsk − KRS 0000403819
  42. Zamek Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000197882

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Usługowo - Handlowa Pozapol Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000213593
  2. Alltax Sp. Z O.O., Łazy − KRS 0000107478
  3. Areco Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000227042
  4. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  5. Biakom Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000102334
  6. Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Miastoprojekt-łódź, Łódź − KRS 0000076151
  7. Centrum Innowacji i Transferu Technologii Lubelskiego Parku Naukowo - Technologicznego Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000173449
  8. Centrum Kształcenia Menedżerów Przemysłowych Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000031252
  9. Chełmskie Linie Autobusowe Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000182220
  10. Dom Książki S.A., Łódź − KRS 0000036418
  11. Ecurex Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000214538
  12. Eda S.A., Poniatowa − KRS 0000236438
  13. Elmec Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000129465
  14. Federacja Zakładowych Organizacji Związkowych Pracowników Księgarstwa, Warszawa − KRS 0000104639
  15. Fis Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000154543
  16. Fs Nieruchomości S.A., Lublin − KRS 0000289537
  17. Fundacja Wspierania Edukacji i Przedsiębiorczości Innovativ, Lublin − KRS 0000286751
  18. Instalinfo Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000149737
  19. Interabra Venture Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000189721
  20. Intertrans -eco Sp. Z O.O., Przeczów − KRS 0000266919
  21. Jpm Finishing Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000073342
  22. Junior Smolis Sp. Z O.O., Wardzyń − KRS 0000087501
  23. Kopeć Fabryka Okien Korona-sp. J., Pabianice − KRS 0000080232
  24. Ksof Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000639614
  25. Longier Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000130337
  26. Lubelskie Konsorcjum Księgarskie Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000157546
  27. Lubelskie Przedsiębiorstwo Przemysłowo-handlowe Odczynniki Chemiczne W Lublinie, Lublin − KRS 0000201341
  28. Łódzkie Konsorcjum Księgarskie Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000083407
  29. Marco Auto-centrum Auta + Części Używane - Usługi Sp. Z O.O., Przeczów − KRS 0000186613
  30. Merqus Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000225954
  31. Milta Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000025241
  32. Mirano Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000300478
  33. Orient-expres Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000205355
  34. Państwowe Przedsiębiorstwo Dom Książki W Prywatyzacji, Lublin − KRS 0000015567
  35. Pgkim Sp. Z O.O., Aleksandrów Łódzki − KRS 0000048012
  36. Piotrkowskie Zakłady Urządzeń Technicznych Przedsiębiorstwo Państwowe, Piotrków Trybunalski − KRS 0000031880
  37. Prorema Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000090328
  38. Przedsiębiorstwo Budowlano-usługowe Skolbud Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000038267
  39. Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Energopol-łódź S.A., Łódź − KRS 0000184764
  40. Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego Zachód, Łódź − KRS 0000029355
  41. Przedsiębiorstwo Detal System Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000211827
  42. Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjne Gompex Spółkaz Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Lublin − KRS 0000123794
  43. Przedsiębiorstwo Modernizacji Przemysłu Maszynowego Techma-wieluń, Wieluń − KRS 0000017434
  44. Przedsiębiorstwo Państwowe Zremb Łuków W Prywatyzacji, Łuków − KRS 0000125806
  45. Sm2 Inwestycje Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000246769
  46. Texaltra Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000042394
  47. Trans Sp. Z O.O., Walichnowy − KRS 0000111929
  48. Wikmat Sp. Z O.O., Jędrzejów − KRS 0000209246
  49. Zakłady Papiernicze Wah Sp. Z O.O., Przeczów − KRS 0000297640
  50. Zakłady Przemysłu Odzieżowego Gracja, Lublin − KRS 0000179099

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa urządzeń komputerowych, pakietów oprogramowania i systemów informatycznych, pomocy dydaktycznych z fizyki, chemii, wychowania fizycznego, książek, filmów, audiobooków w ramach realizacji projektu pt. Czas na Wiedzę.
    Zamawiający: Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Biłgoraj
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa urządzeń komputerowych, pakietów oprogramowania i systemów informatycznych, pomocy dydaktycznych z fizyki, chemii, wychowania fizycznego, książek, filmów, audiobooków w ramach realizacji projektu pt. Czas na Wiedzę Część I Urządzenia komputerowe obejmuje: Zestaw multimedialny (laptop, projektor, ekran ścienny rozwijany, głośniki) 4 zestawy. Część II Urządzenia i systemy informatyczne obejmuje: Tablica interaktywna wraz z krótkoogniskowym projektorem i pełnym oprogramowaniem 1 sztuka Część III Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne obejmuje: Zestaw multimedialny poradnika Wychowanie do aktywnego udziału w życiu gospodarczym z licencją na 10 stanowisk - wersja wielostanowiskowa. Program komputerowy eduROM Przedsiębiorczość 1 sztuka. Oprogramowanie do tablic interaktywnych EduROM Szkoła ponadgimnazjalna pakiet przedmiotowy Chemia 1 sztuka. Część IV Materiały biurowe: 1Kalkulatory biurkowe - 101 sztuk Część V Urządzenie do odczytu płyt CDMp3 obejmuje: 1Magnetofon - odtwarzacz CD z Mp3 - 3 sztuki Część VI Książki, czasopisma obejmuje: 1Tematyczny słownik języka angielskiego - 7 sztuk. 2Publikacja Młodzieżowe Portfolio Kariery- 10 sztuk. 3Informator PWN dla maturzysty - 1 sztuka. 4Czas na Studia - magazyn dla maturzystów - 2 sztuki. 5Słownik multimedialny rosyjsko-polski polsko-rosyjski PWN - 4 sztuka. 6Gry zabawy językowe. Język angielski - 7 sztuk. 7Program multimedialny Rosyjski na 6+ - 4 sztuki. 8Pakiet podstawowy Kariera na maksa - 1 sztuka. 9Zestaw do doświadczeń z chemii: Mini- Lab - 8 sztuk. Część VII Filmy DVD obejmuje: 1Zestaw ekranizacji teatralnych i filmowych na płytach DVD Lalka, Przedwiośnie,Chłopi, Makbet, Zbrodnia i kara, Tango, Osiem i pół, Ofiarowanie, Światła rampy, Sobowtór- 1 komplet 2Film szkoleniowy Savoir - vivre w pracy - 1 sztuka. 3Film szkoleniowy Jak wywrzeć dobre wrażenie na innych - 1 sztuka. 4Film szkoleniowy Mowa ciała w praktyce- 1 sztuka. 5Film szkoleniowy Rozmowa kwalifikacyjna - 1 sztuka. 6Film szkoleniowy Nie daj się bezrobociu - 1 sztuka. 7Film szkoleniowy Techniki szybkiego uczenia się i czytania - 1 sztuka. 8Film szkoleniowy Poczucie własnej wartości - 1 sztuka. 9Film Titanic - 1 sztuka. 10Film Step Up 2 - 1 sztuka. 11Film Notting Hill - 1 sztuka. 12Film Epoka Lodowcowa - 1 sztuka. 13Film Shrek - 1 sztuka. 14Film Zmierzch - 1 sztuka. 15Film Legalna blondynka - 1 sztuka. 16Film Poradnik pozytywnego myślenia - 1 sztuka. 17Film Jak stracić chłopaka w 10 dni- 1 sztuka. 18Film Szybcy i wściekli - 1 sztuka. Część VIII Audiobooki obejmuje 1MP3 1 sztuka 2 MP3 1 sztuka 3 MP3 1 sztuka 4 MP3 1 sztuka Część IX Pomoce dydaktyczne z fizyki obejmuje: 1Mapa nieba -6 sztuk. 2Teleskop do oglądania planet + dodatki do teleskopu - 1 sztuka. 3Generator prądu (zasilacz prądu) - 1 sztuka. 4Maszyna elektrostatyczna Wimshursta - 1 sztuka. 5Waga Ohaus CL201 - 1 sztuka. Część X Sprzęt sportowy obejmuje: 1Piłki do siatkówki - 16 sztuk. 2Piłki do koszykówki - 16 sztuk. 3Materac do ćwiczeń - 6 sztuk. 4Rakietki do badmintona - 10 sztuk. Część XI Kurs online 1 Matematura - program online przygotowujący do obowiązkowej matury z matematyki z kodami dostępu dla 69 uczniów i 7 nauczycieli. Część XII Gry zespołowe 1Komplet do Intercrosse szt. 1 Szczegółowy opis poszczególnych części zamówienia niezbędny do określenia standardu i jakości dostarczonych urządzeń komputerowych, pakietów oprogramowania i systemów informatycznych, pomocy dydaktycznych z fizyki, chemii, wychowania fizycznego, książek, filmów, audiobooków. Użyte w dokumentacji technicznej nazwy wyrobów i elementów, które wskazują lub mogłyby kojarzyć się z producentem lub firmą nie mają na celu preferowanie wyrobu lub materiałów danego producenta, lecz wskazanie na wyrób, materiał lub element, który powinien posiadać cechy, parametry techniczne nie gorsze od podanego w specyfikacji. Zamawiający dopuszcza zastosowanie równoważnych zamienników wyrobów i urządzeń określonych w dokumentacji nazwą producenta i/lub znakiem towarowym, jeżeli oferowane wyroby równoważne posiadają parametry, cechy jakościowo-użytkowe nie gorsze, tzn. identyczne lub wyższe od wyrobów i urządzeń wymienionych w specyfikacji).

Inne osoby dla Pieczonka (104 osoby):