Kogo reprezentuje osoba

Pieniążek Antoni Kazimierz

w KRS

Antoni Kazimierz Pieniążek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Antoni
Drugie imię:Kazimierz
Nazwisko:Pieniążek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1940 r., wiek 78 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Lublin (Lubelskie), Pustków-osiedle (Podkarpackie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:8 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Filipek Mariusz, Gawlik Zdzisław, Jakubecki Andrzej Stanisław, Mazur Grzegorz, Piotrowski Jacek Tadeusz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cag Początek Stanisława, Cieśla Waldemar Jacek, Gil Krzysztof Wojciech, Jędrys Grzegorz, Kłyś Andrzej, Maksymiuk Agnieszka, Nałęcz Leszek Piotr, Niżankowski Czesław, Piłat Władysław, Rusinek Artur Bartłomiej, Siedlecki Jan Tadeusz, Szymański Kazimierz, Tańska Konstantyna Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Samiec Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogun Teresa Józefa, Dziedzic Katarzyna Justyna, Maryewska Jolanta Ewa, Nogowczyk Janusz, Olesińska Elżbieta, Podsiadło Paweł Jerzy, Siarkowski Marcin, Szczepaniak Hubert, Trzeciakowski Artur Piotr, Warońska Beata, Wojarski Tadeusz Stanisław, Żabiński Dariusz, Zieliński Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Złotkiewicz Kidyba Dorota Stanisława
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banasik Anna Irena, Bodio Elżbieta, Bujnowski Jerzy Roman, Cieślikiewicz Dariusz, Dmowska Elżbieta Bożenna, Galin Małgorzata Danuta, Gałkiewicz Bogusława Teresa, Grzyb Stefan Krzysztof, Kubat Mariola Janina, Marczewski Krzysztof Jacek, Ostrowska Halina Marianna, Rybicka Anna Małgorzata, Pietruszewska Anna Maria, Przewalska Katarzyna, Rutkowska Małgorzata Maria, Rutkowski Jerzy, Rychlak Janusz, Sala Antoni, Sokół Hanna Mariola, Spotan Marek Zbigniew, Staszczyk Elżbieta, Trzecińska Anna Renata, Łyżwa Marek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Jacek Paweł
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartkow Lech Mateusz, Bojar Ewa Bożenna, Brudziński Andrzej, Błasiak Halina Elżbieta, Chudek Anna Małgorzata, Deckert Mariusz Bernard, Dreher Piotr, Gorgol Andrzej, Hendzel Kinga Anna, Jaworski Krzysztof Andrzej, Komorski Krzysztof Stanisław, Król Maria, Kwiatkowski Włodzimierz Piotr, Maciuszczak Wiesław Adam, Montusiewicz Ryszard Antoni, Najdyhor Magdalena Dorota, Nowacki Jan Sebastian, Pakulski Vel Modrzejewski Marek, Sitko Lutek Agnieszka Elżbieta, Stolarczyk Agnieszka, Szwabe Andrzej Stefan, Szymańczyk Lech, Waszak Piotr Bogdan, Wawrzeński Piotr, Wróblewski Bogusław Władysław, Ziomek Mirosław, Zuba Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zgódka Karol
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brycki Jerzy Józef, Dąbrowska Kauf Grażyna Zuzanna, Dziechciarz Krystyna, Gładyszewski Janusz Wojciech, Mikołajczyk Piotr, Musz Włodzimierz Artur, Szukiewicz Waldemar, Wołongiewicz Mariusz Zygmunt

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agarikos Plus Sp. Z O.O., Nowe Boryszewo − KRS 0000507232
  2. Agarikos Plus Sp. Z O.O. W Organizacji Spółka Komandytowa, Nowe Boryszewo − KRS 0000510995
  3. Alfa-center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000010411
  4. Atlas Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636458
  5. Bank Millennium S.A., Warszawa − KRS 0000010186
  6. Belmar Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000140223
  7. Betasoap Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168176
  8. Bioenergia Jeziorzany Sp. Z O.O., Jeziorzany − KRS 0000430150
  9. Cdst Polska Sp. Z O.O., Długołęka − KRS 0000183318
  10. Centrum Usług Badawczych i Transferu Technologii Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000250280
  11. Centrum Wdrożeń i Innowacji Uniwersytetu Medycznego W Lublinie Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000452190
  12. Chemiglob Sp. Z O.O., Brzeźnica − KRS 0000313448
  13. Dokument Sekret Serwis S.A., Wrocław − KRS 0000164200
  14. Dom-styl Development Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000380056
  15. Ekspansja Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000311529
  16. Ekspansja Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, M. Łódź − KRS 0000323273
  17. Euro-centrum S.A., Katowice − KRS 0000362515
  18. Europerfekt Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Biłgoraj − KRS 0000438778
  19. Finans-audyt Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000058759
  20. Fundacja Brodnickiego Parku Krajobrazowego, Zbiczno − KRS 0000062803
  21. Fundacja Experior, Katowice − KRS 0000292279
  22. Fundacja Kropla Życia Im. Agaty Mróz-olszewskiej, Mysłowice − KRS 0000356025
  23. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Miasta Wisły, Wisła − KRS 0000139350
  24. Fundacja Omni Pro Arte, Lublin − KRS 0000532224
  25. Fundacja Wspierania Edukacji Scoolaris, Warszawa − KRS 0000691197
  26. Gliwickie Zakłady Urządzeń Technicznych Gzut S.A., Gliwice − KRS 0000076626
  27. Gminny Zakład Obsługi Sp. Z O.O. W Dorohusku, Kol. Okopy − KRS 0000119155
  28. Gminny Zakład Usług Komunalnych W Urszulinie Sp. Z O.O., Urszulin − KRS 0000037345
  29. Grupa Czh S.A., Katowice − KRS 0000075706
  30. Gzut Odlewnia Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000142017
  31. Hydrobudowa-wrocław Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000227356
  32. Indyk Sp. Z O.O., Stary Uścimów − KRS 0000077530
  33. Jcgrup Sp. Z O.O., Podzamcze − KRS 0000673290
  34. K4j.dewelopment Sp. Z O.O., Podzamcze − KRS 0000679466
  35. Kancelaria Empe Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000435243
  36. Kancelaria Prawna Consultus A. Pasak Spółka Komandytowa, Strzelin − KRS 0000234362
  37. Kancelaria Prawna Filipek Kamiński Spółka Komandytowa, Lublin − KRS 0000298423
  38. Kehler Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000660133
  39. Klub Przyjaciół Uniwersytetu Ekonomicznego W Katowicach, Katowice − KRS 0000253610
  40. Klub Sos Pzmot, Warszawa − KRS 0000124564
  41. Limex Ewa Adamczyk Andrzej Głuchowicz Sp. J. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000011080
  42. Lotos Infrastruktura S.A., Jasło − KRS 0000068125
  43. Lubelskie Towarzystwo Naukowe W Lublinie, Lublin − KRS 0000139899
  44. Ludmar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000703656
  45. Mex Bistro Xxiii Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000518543
  46. Mex Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000424653
  47. Mex Manufaktura Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000433550
  48. Mex Partner Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000432021
  49. Mex Polska S.A., Łódź − KRS 0000299283
  50. Mex Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000432335

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040997
  2. 3m Viscoplast S.A., Wrocław − KRS 0000026668
  3. Agarikos Sp. Z O.O., Nowe Boryszewo − KRS 0000410532
  4. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  5. Andropol S.A., Andrychów − KRS 0000109997
  6. Andropol-trading S.A., Andrychów − KRS 0000115365
  7. Anica System S.A., Lublin − KRS 0000041492
  8. Anstal Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000196069
  9. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  10. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  11. Audioclub.pl, Sp. Z O.O., Klaudyn − KRS 0000240053
  12. Aurora S.A., Katowice − KRS 0000133937
  13. Autopart S.A., Mielec − KRS 0000314676
  14. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  15. Bankowy Fundusz Nieruchomościowy Actus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023062
  16. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  17. Beta Ka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000256859
  18. Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A., Bielsko-biała − KRS 0000025731
  19. Bingo Star S.A., Wrocław − KRS 0000035464
  20. Bioikos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000363923
  21. Borowskie Kopalnie Granitu Sp. Z O.O., Borów − KRS 0000068049
  22. Buczek Automotive Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000066265
  23. Budostal - 2 S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000031375
  24. Bz Wbk Lease S.A., Poznań − KRS 0000072890
  25. Cefarm Rzeszów S.A., Wrocław − KRS 0000004990
  26. Cellmedica Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000525356
  27. Celma Tools S.A., Goleszów − KRS 0000071931
  28. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  29. Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., Warszawa − KRS 0000024477
  30. Centrostal Łódź S.A., Łódź − KRS 0000001948
  31. Centrum Handlowo-logistyczne Sławków Sp. Z O.O., Sławków − KRS 0000037963
  32. Centrum Logistyczne Gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000070356
  33. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Sosnowiec − KRS 0000143061
  34. Centrum Rozwoju Systemów Medycznych S.A., Warszawa − KRS 0000044520
  35. Ceramika Nowa Gala S.A., Końskie − KRS 0000011723
  36. Chemipol Co Sp. Z O.O., Pustków-osiedle − KRS 0000005965
  37. Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000206615
  38. Creotech Instruments S.A., Piaseczno − KRS 0000407094
  39. Cukrownia Małoszyn S.A., Pszenno − KRS 0000103359
  40. Cukrownia Strzyżów S.A., Strzyżów − KRS 0000020813
  41. Datacom S.A., Warszawa − KRS 0000029419
  42. Db Schenker Rail Sławków S.A., Sławków − KRS 0000104179
  43. Delta Eko Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000155860
  44. Delta Investments Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnosćią, Warszawa − KRS 0000205534
  45. Destylarnia Sobieski S.A., Starogard Gdański − KRS 0000063761
  46. Destylernia Polmos W Krakowie S.A., Kraków − KRS 0000036229
  47. Diotech Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000042323
  48. Do Co Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168421
  49. Dom Development Morskie Oko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101791
  50. Dom Development S.A., Warszawa − KRS 0000031483

Powiązane przetargi (8 szt.):
  1. Usługa zakupu miejsca i czasu ekspozycji informacji o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 podczas cyklu imprez plenerowych organizowanych przez Radio Lublin S.A. na terenie Województwa Lubelskiego OP-IV.272.60.2013.PD
    Zamawiający: Województwo Lubelskie, Lublin
    Przedmiotem zamówienia jest usługa zakupu miejsca i czasu ekspozycji informacji o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 podczas cyklu imprez plenerowych organizowanych przez Radio Lublin S.A. na terenie Województwa Lubelskiego. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1a, 1b, 1c, 1d do INPP
  2. Usługa zakupu miejsca i czasu ekspozycji informacji o PROW 2007-2013 podczas cyklu imprez plenerowych organizowanych przez Radio Lublin S.A. na terenie Województwa Lubelskiego OP-IV.272.41.2012.AO
    Zamawiający: Województwo Lubelskie, Lublin
    Usługa zakupu miejsca i czasu ekspozycji informacji o PROW 2007-2013 podczas cyklu imprez plenerowych organizowanych przez Radio Lublin S.A. na terenie Województwa Lubelskiego
  3. Przygotowanie, realizacja i koordynacja w imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego działań promocyjnych w zakresie POKL i EFS podczas festynów organizowanych przez Radio Lublin na terenie województwa lubelskiego [OP-IV.272.46.2012.WIR].
    Zamawiający: Województwo Lubelskie, Lublin
    Radio Lublin przy współpracy z Departamentem EFS UMWL przygotuje, zrealizuje i poprowadzi w imieniu Urzędu Marszałkowskiego (Zamawiającego) działania promocyjne w zakresie POKL i EFS podczas festynów organizowanych w terminach:
    Tomaszów Lubelski - 27 maja 2012
    Opole Lubelskie - 24 czerwca 2012
    Annopol - 29 lipca 2012
    Piaski - 26 sierpnia 2012
    Na potrzeby wszystkich festynów Wykonawca przygotuje baner promujący EFS i POKL o wymiarach 3x4 m.
    Działania promocyjne obejmą podczas każdego z festynów:
    1. zapewnienie ekspozycji banera w widocznym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie sceny podczas festynów,
    2. umieszczenie logotypów Zamawiającego w ogłoszeniach prasowych, na plakatach promujących festyny,
    3. umieszczenie logotypów Zamawiającego na stronie internetowej www.radio.lublin.pl przy materiałach zapowiadających festyn oraz na www.efs.lubelskie.pl i www.facebook.com/POKLlubelskie,
    4. zapewnienie widocznego i dostępnego dla wszystkich miejsca na stoisko promocyjne Departamentu EFS UMWL podczas festynów,
    5. emisję ze sceny podczas festynów informacji o Europejskim Funduszu Społecznym i UMWL jako podmiotach współfinansujących festyn,
    6. umieszczenie informacji o POKL i EFS oraz UMWL w spotach reklamowych Radia Lublin, zapowiadających festyn (25 emisji),
    7. zapewnienie organizacji i realizacji 1 konkursu na temat POKL i EFS w trakcie trwania każdego festynu, przy czym nagrody zapewni Zamawiający,
    8. wykonanie i dostarczenie Zamawiającemu dokumentacji fotograficznej z festynów (w części dotyczącej POKL i EFS) na nośniku CD,
    9. przygotowanie i emisja trzech 3-minutowych reportaży reklamowych dotyczących dobrych praktyk POKL na Lubelszczyźnie (na podstawie listy beneficjentów dostarczonej przez Zamawiającego) zgodnie z harmonogramem:
    a) w tygodniu poprzedzającym festyn - emisja 3 premier (każdego dnia reportaż z innym beneficjentem),
    b) w tygodniu poprzedzającym festyn - powtórka 3 emisji.
    10. dostarczenie Zamawiającemu wyemitowanych reportaży na płycie CD.
  4. Zakup miejsca i czasu ekspozycji informacji o Funduszach Europejskich podczas cyklu 10 festynów pt. W eterze i w plenerze, organizowanych przez Radio Lublin S.A. w ramach zamówienia wspólnego realizowanego przez Departamenty: Europejskiego Funduszu Społecznego, Strategii i Rozwoju Regionalnego, Koordynacji Projektów Europejskich we współpracy z Radiem Lublin S.A. OP.IV.ŁB.3331/64/10
    Zamawiający: Województwo Lubelskie, Lublin
    Przedmiotem zamówienia jest zakup miejsca i czasu ekspozycji informacji o programach unijnych perspektywy 2007-2013, w szczególności: Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz innych, o których informacje można pozyskać w Sieci Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich.
  5. Usługa korzystania z telefonii stacjonarnej
    Zamawiający: Województwo Śląskie, Katowice
    Zakup usługi korzystania z telefonii stacjonarnej w pomieszczeniach wynajmowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w budynku będącym własnością Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa S.A w Katowicach przy ul. J. Lompy 14
  6. Usługa korzystania z numerów telefonii stacjonarnej
    Zamawiający: Województwo Śląskie, Katowice
    Przedmiotem zamówienia jest zakup korzystania z 25 numerów telefonii stacjonarnej w pomieszczeniach wynajmowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w budynku będącym własnością Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. w Katowicach przy ul. J. Lompy 14
  7. Usługa korzystania z łącza internetowego oraz 10 numerów telefonii stacjonarnej
    Zamawiający: Województwo Śląskie, Katowice
    Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi korzystania z łącza internetowego oraz 10 numerów telefonii stacjonarnej w pomieszczeniach wynajmowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w budynku, będącym własnością Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. w Katowicach ul. Lompy 14
  8. Dostawa sprzetu komputerowego dla potrzeb Międzynarodowego Centrum Logistycznego EUROTERMINAL w Sławkowie współfinansowanego przez Unie Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport 2004-2006 projekt nr SPOT/1.3/180/07
    Zamawiający: Centrala Zaopatrzenia Hutnictwa S.A., Katowice
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzetu komputerowego: 1. Serwer w ilosci 1 sztuki z zainstalowanym systemem operacyjnym Microsoft Windows Server lub równoważnym, 2. Stacje robocze z monitorami w ilosci 5 sztuk z
    zainstalowanym oprogramowaniem Microsoft Windows i Microsoft Office lub równoważnym, 3. Dodatkowe licencje dostepowe do serwera CAL dla 5 użytkowników w ilosci 1 sztuki 4. Oprogramowanie bazodanowe
    Microsoft SQL Server lub równoważne w ilosci 1 sztuki, 5. Zasilacz UPS w ilosci 1 sztuki 6. Terminale radiowe reczne w ilosci 6 sztuk łacznie z akcesoriami: - Zapasowe baterie w ilosci 6 sztuk, - Stacje dokujace w ilosci 2 sztuk łacznie z zasilaczami, - Ładowarka na 4 akumulatory w ilosci 1 sztuki łacznie z zasilaczem, - Kable komunikacyjne USB w ilosci 2 sztuk, - Futerały i paski na urzadzenia w ilosci 6 sztuk. 7. Elementy sieci bezprzewodowej: - wkładki swiatłowodowe na swiatłowód jednomodowy współpracujace ze switchami Cisco Catalyst 3560G-24TS-S MINI-GBIC - 6szt, - Patch - cord swiatłowodowy LC-SC - 6szt. - Patch - cord swiatłowodowy MTRJ- SC - 1 szt - konwerter swiatłowód jednodomowy z patch-cord SC - kabel ethernet - 2szt (do zastosowania przy wieżach), - Switch 8 port wireless LAN controler z obsługa 9 AP lub wiecej w ilosci 2 sztuk (redundancja), opcja rozszerzenia licencji na wieksza ilosc urzadzen(AP). 8. Urzadzenie wielofunkcyjne (drukarka/kopiarka/skaner/fax) o wydajnosci tonera min 10000 stron w ilosci 1 sztuki

Inne osoby dla Pieniążek (175 osób):