Kogo reprezentuje osoba

Pieniążek Marcin Marcin

w KRS

Marcin Marcin Pieniążek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marcin
Drugie imię:Marcin
Nazwisko:Pieniążek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1963 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie), Kamień (Lubuskie), Lubieszów (Lubuskie), Poznań (Wielkopolskie), Zielona Góra (Lubuskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczak Marian Gerard, Adamczak Romana, Bartkowiak Irena Teresa, Binek Zbigniew, Danielak Wiesław Józef, Dębowski Andrzej Józef, Fedak Roman Czesław, Garbat Marcin, Grzelak Józef, Hałaj Zbigniew Władysław, Hołysz Renata, Jastrzębski Zbigniew, Jędraszewski Tomasz Michał, Kaźmierczyk Jerzy, Kopij Jadwiga, Kużdowicz Dorota Agnieszka, Kużdowicz Paweł Kazimierz, Lalko Wincenty, Leżański Adam, Maksymczak Piotr, Ogrodowicz Stefan, Paszkowicz Maria Agnieszka, Rekusz Maria, Ślusarz Bogdan Czesław, Śnihur Janusz, Tumiński Jan Ignacy, Turzańska Krystyna, Wierzbicki Henryk, Wnęk Jadwiga, Wojewoda Izabela, Wyrwa Joanna, Łoś Tomiak Anna Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Ziółkowska Aneta Elżbieta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Muller Kerstin, Pieniążek Natalia Jolanta, Roszak Arleta, Schafer Ralf, Schafer Schulz Antje
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białowąs Piotr, Bochyński Adam Sławomir, Grewling Katarzyna, Grybionko Krzysztof Aleksander, Huczek Sebastian Łukasz, Matłoka Andrzej, Mrowicki Jacek, Światowiec Szczepańska Justyna, Zygmanowski Piotr, Łobocka Aleksandra
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białowąs Piotr, Malczuk Danuta, Malczuk Zdzisław, Matłoka Andrzej, Rut Łukasz, Sobol Magdalena, Walasek Marcin
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Matłoka Andrzej, Szczechowiak Arkadiusz Robert, Szczechowiak Beata Anna, Zabrocka Renata Dorota, Zabrocki Krzysztof
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białowąs Piotr, Dulnik Andrzej, Dulnik Andrzej Józef, Ocytko Wiesław
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąkowski Marcin, Ciesielski Ryszard, Stankiewicz Dariusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciesielski Ryszard, Schabek Ewa Stefania, Schabek Piotr Jerzy
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kłosek Adam, Niedźwiecki Piotr, Rut Łukasz, Szewczyk Jarosław Maciej
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jackiewicz Michał, Marciniak Anna Ewa, Rut Łukasz, Walasek Elwira Agnieszka, Walasek Marcin
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bujak Agnieszka Anna, Głodniok Andrzej Kamil, Jura Przemysław Ireneusz, Machnik Piotr, Ocytko Wiesław
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białowąs Piotr, Gromek Jarosław, Ostrowski Mateusz, Rudy Karolina, Ziarkowski Cezary
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cyranik Przemysław Adam, Kaczmarek Marcin, Kołodziejczyk Beata Katarzyna, Matłoka Andrzej, Nowak Marcin Łukasz, Stronka Dariusz Paweł, Zalewska Agnieszka
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białowąs Piotr, Kurczewski Przemysław, Marciniak Tadeusz Zbigniew, Ostrowski Mateusz, Ładniak Ryszard Mirosław
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białowąs Piotr, Ciesielski Ryszard, Huczek Sebastian Łukasz, Kaczmarek Marcin Paweł, Nejman Marcin
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąkowski Marcin, Bąkowski Michał, Ocytko Wiesław Tadeusz, Stępski Tomasz Mariusz
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bratuś Paweł, Naworol Przemysław, Rudy Piotr, Rut Łukasz
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borecki Mieczysław Andrzej, Hass Małgorzata, Krawczyk Fabian Wojciech
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cichocki Michał, Kurczewski Przemysław Józef, Stronka Waldemar Adam, Woszczyk Tomasz Antoni

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Faust Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Taczała Marcin
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejak Anna, Andrzejewski Marek, Bartosiewicz Jerzy, Dybalski Marek Tomasz, Dzudzewic Bogdan Leszek, Dzudzewicz Anna Joanna, Dzudzewicz Jacek Robert, Filipowicz Edward, Kajkowski Juliusz Zygmunt, Kościuk Władysław, Kowalewski Jacek Tomasz, Lasota Sylwia, Michalik Jarosław Łukasz, Pikulska Korol Monika Joanna, Rut Sztarbałło Beata Jolanta, Socha Woźniak Agnieszka Anna, Surwiłło Janusz, Świtalski Jerzy, Szpak Kazimierz, Sławiński Artur Witold, Turek Mirosław, Turek Wacław, Wesoły Wojciech, Woźniak Piotr Aleksander, Łotocka Lucja Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimny Marcin
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Muller Kerstin, Pieniążek Natalia Jolanta, Roszak Arleta, Schafer Ralf, Schafer Schulz Antje

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3b Sp. Z O.O., Sieradz − KRS 0000016978
  2. 42 - Trade Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000397172
  3. 4mobility S.A., Warszawa − KRS 0000562846
  4. Abz Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000492824
  5. Adsite Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000030026
  6. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  7. Ag Racing 24 S.A., Poznań − KRS 0000362181
  8. Agencja Artystyczna In Tune Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000172803
  9. Agencja Handlowo - Usługowa Jns Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032088
  10. Agricola Invest Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000426920
  11. Ajp Marketing Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000532531
  12. Akademia Świnki Skarbonki Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000530531
  13. Aleksandria Spa Wellness Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000288253
  14. Alkal S.A., Opatówek − KRS 0000348862
  15. Altercars Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000539745
  16. Altop Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000520396
  17. Amd Tax Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000263903
  18. Andy Hoz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441819
  19. Animi Sp. Z O.O., Błonie − KRS 0000366345
  20. Ap Invest Bis Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000597200
  21. Appsinth Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000363018
  22. Arena.pl S.A., Warszawa − KRS 0000296255
  23. Artifex Mundi S.A., Zabrze − KRS 0000599733
  24. Autogroup S.A., Poznań − KRS 0000329498
  25. Bbk Eco Invest Group Sp. Z O.O., Wiązowna − KRS 0000532740
  26. Bc Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000102128
  27. Bdp-al Yachting Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000252952
  28. Beta Securities Poland S.A., Warszawa − KRS 0000551850
  29. Biofresh Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000608333
  30. Biuro Doradztwa Podatkowego Bdp - Al Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000183293
  31. Biuro56 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000534844
  32. Bjl Finance Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000517761
  33. Blu One S.A., Poznań − KRS 0000355903
  34. Blumerang Investors S.A., Poznań − KRS 0000284645
  35. Bnd Biznes Nauka Dotacje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000603803
  36. Brand New Care Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000599824
  37. Brx S.A., Warszawa − KRS 0000355463
  38. Cambiare S.A., Benice − KRS 0000475640
  39. Capital - Biuro Rachunkowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000458374
  40. Capital - Europejski Consulting Inwestycyjny Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000349392
  41. Capital Bio-energy Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000557448
  42. Capital Investment Fund S.A., Katowice − KRS 0000592568
  43. Capital Technology Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000554367
  44. Capital Trade Center Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000651733
  45. Carpathia Capital S.A., Poznań − KRS 0000511985
  46. Cem-kolor Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000555611
  47. Centralne Laboratorium Badań Kryminalistycznych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000534210
  48. Centrum Diagnostyki Dietetyczno-sportowej Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000599348
  49. Centrum Leasingu i Finansów Clif S.A., Warszawa − KRS 0000022540
  50. Centrum Projektowania i Budowy Prototypów Malpol Sp. Z O.O., Lubieszów − KRS 0000539488

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Activesense Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000390758
  2. Ad Pro Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000396344
  3. Agencja Ochrony Skalar Security Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000148049
  4. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  5. Air Fitness Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000252031
  6. Alma Market S.A. W Restrukturyzacji, Kraków − KRS 0000019474
  7. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  8. Angel Business Capital S.A., Warszawa − KRS 0000369826
  9. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  10. Ardagh Glass S.A., Gostyń − KRS 0000060236
  11. Ariadna S.A. Fabryka Nici, Łódź − KRS 0000019179
  12. Asekuracja Cash Handling Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145865
  13. Assets Management Black Lion Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000371563
  14. Aurea Communication Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000470809
  15. Aures Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000260141
  16. Aurora Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000176505
  17. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  18. Backloud Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000397179
  19. Baltic Ceramics Investments S.A., Warszawa − KRS 0000362454
  20. Barleyy Post-press Machinery Group Sp. Z O.O., Kalety − KRS 0000416007
  21. Barleyy Vva Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000396968
  22. Belos - Plp S.A., Bielsko-biała − KRS 0000050404
  23. Bestinwest Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000300941
  24. Bilsam Aviation Industries Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000290343
  25. Bio-sem Polska Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000371490
  26. Biuro Projektowe Budownictwa Projektuj i Buduj Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000486581
  27. Bkw Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033553
  28. Blu Asset Management Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000332155
  29. Bz Wbk Finanse Leasing S.A., Poznań − KRS 0000008924
  30. Bz Wbk Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000069070
  31. Ca Stal Sp. Z O.O., Nowa Sól − KRS 0000190349
  32. Cann Financial Advisory Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000165654
  33. Capital - Europejski Consulting Inwestycyjny Przemysław Jura i Elżbieta Jamrozy - Dzięcioł Sp. J., Warszawa − KRS 0000225330
  34. Capital Kopernik S.A., Toruń − KRS 0000394568
  35. Cargosped Terminal Braniewo Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000157107
  36. Cb Global Trading Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278718
  37. Cellica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000387713
  38. Central Europe Genomics Center Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000577544
  39. Centrum Badań Dna Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000260681
  40. Centrum Energetyki Odnawialnej Sp. Z O.O., Sulechów − KRS 0000440711
  41. Centrum Medyczne Medica Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000038845
  42. Concertyonline Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000495796
  43. Dekato Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038046
  44. Demart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113610
  45. Devcore.net Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000482794
  46. Devcore.net. A. Kondratiuk, M. Bartoszuk i Wspólnicy Sp. J., Białystok − KRS 0000437150
  47. Digital Store Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000254492
  48. Dom Maklerski Inc Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000508582
  49. Dominus Grupa Doradcza Sp. Z O.O., Oborniki − KRS 0000510508
  50. Dongwon Zs Polska Sp. Z O.O., Kożuchów − KRS 0000054828

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Przeprowadzenie szkoleń na potrzeby projektu pn. Wdrożenie systemu monitorowania polityk publicznych w województwie lubuskim poprzez budowę Lubuskiego Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego, realizowanego w ramach Poddziałania 5.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
    Zamawiający: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Zielona Góra
    Przedmiotem zamówienia jest
    przeprowadzenie trzech szkoleń na potrzeby projektu pn. Wdrożenie systemu monitorowania polityk publicznych w
    województwie lubuskim poprzez budowę Lubuskiego Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego, realizowanego
    w ramach Poddziałania 5.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Część I - Organizacja i przeprowadzenie
    szkolenia pn.: Przygotowywanie dokumentacji przetargowej na realizację badań, ekspertyz i ewaluacji w świetle
    Ustawy Prawo Zamówień Publicznych Przedmiotem Części I jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia pn.:
    Przygotowywanie dokumentacji przetargowej na realizację badań, ekspertyz i ewaluacji w świetle Ustawy Prawo
    Zamówień Publicznych dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, na potrzeby
    projektu pn. Wdrożenie systemu monitorowania polityk publicznych w województwie lubuskim poprzez budowę
    Lubuskiego Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego, realizowanego w ramach poddziałania 5.2.1 Programu
    Operacyjnego Kapitał Ludzki. Część II - Organizacja i przeprowadzenie szkolenia pn.: Monitoring sytuacji
    społeczno-gospodarczej w gminach i powiatach województwa lubuskiego z wykorzystaniem danych pozyskanych z
    Izby Skarbowej Przedmiotem Części II jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia pn.: Monitoring sytuacji
    społeczno-gospodarczej w gminach i powiatach województwa lubuskiego z wykorzystaniem danych pozyskanych z
    Izby Skarbowej dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, na potrzeby projektu pn.
    Wdrożenie systemu monitorowania polityk publicznych w województwie lubuskim poprzez budowę Lubuskiego
    Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego, realizowanego w ramach poddziałania 5.2.1 Programu Operacyjnego
    Kapitał Ludzki. Część III - Organizacja i przeprowadzenie szkolenia warsztatowego z zakresu DTP pn.:
    Przygotowywanie (skład) publikacji wielostronicowych, raportów, broszur, materiałów multimedialnych oraz formy
    przedstawiania wyników badań, analiz lub studiów literaturowych, m.in. na potrzeby zamieszczania ich na portalu
    internetowym LROT oraz na potrzeby wydruku Przedmiotem Części III jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia warsztatowego z zakresu DTP pn.: Przygotowywanie (skład) publikacji wielostronicowych, raportów,
    broszur, materiałów multimedialnych oraz formy przedstawiania wyników badań, analiz lub studiów literaturowych,
    m.in. na potrzeby zamieszczania ich na portalu internetowym LROT oraz na potrzeby wydruku dla pracowników
    Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, na potrzeby projektu pn. Wdrożenie systemu monitorowania
    polityk publicznych w województwie lubuskim poprzez budowę Lubuskiego Regionalnego Obserwatorium
    Terytorialnego, realizowanego w ramach poddziałania 5.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Szczegółowy
    opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a,b,c do SIWZ.

Inne osoby dla Pieniążek (169 osób):