Kogo reprezentuje osoba

Pierzkała Jan

w KRS

Jan Pierzkała

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jan
Nazwisko:Pierzkała
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1944 r., wiek 74 lata
Miejscowości:Jeziorany (Warmińsko-mazurskie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie)
Przetargi:6 w aktualnych firmach, 7 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chudzik Jerzy, Dobies Ireneusz, Jabłoński Tomasz Jan, Jankowski Włodzimierz Kazimierz, Kwade Mateusz Paweł, Nowosielski Zdzisław Tadeusz, Radzik Stanisław, Romańczuk Włodzimierz, Staniewska Katarzyna Marta, Wojtaszewski Cezary Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Teodorczyk Zdzisław Kazimierz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chudzik Jerzy, Dobies Ireneusz, Jabłoński Tomasz Jan, Jankowski Włodzimierz Kazimierz, Kwade Mateusz Paweł, Nabielec Małgorzata, Nowosielski Zdzisław Tadeusz, Romańczuk Włodzimierz, Wojtaszewski Cezary Marian, Załoga Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Siwik Marek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baluta Grzegorz, Christa Jerzy, Frąckowiak Leszek, Jeżowski Wojciech, Kadaj Zbigniew, Krawcewicz Jerzy, Królak Mieczysław, Kwieciński Stanisław, Lewandowski Janusz, Rudnicki Ryszard, Sowiński Zygfryd Tadeusz, Stachewicz Zbigniew, Szlaski Alfred

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turkowski Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogorodź Maria, Cybulski Paweł, Kozłowski Ryszard, Żemajtys Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmuda Regina
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Blach Elżbieta, Bury Leszek Marian, Burzyński Waldemar Henryk, Dziewanowski Krzysztof Eugeniusz, Ficek Włodzimierz, Figiel Szczepan, Filipowicz Adam Stanisław, Grzybowski Mirosław, Jankowski Ireneusz Cezary, Korwin Piotrowski Jan Stanisław, Kozłowski Andrzej Maria, Krukowski Krzysztof, Kujawa Antoni, Kuźnicki Romuald, Mickiewicz Roman, Mioduszewski Jarosław, Mossakowski Marcin, Pancer Wiesław, Smoliński Andrzej, Śniady Włodzimierz Jan, Świątek Krzysztof Ludomir, Tomczyk Edward, Zalewska Paulina Anna, Żemajtys Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łańko Henryk Mirosław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Mariusz, Fadrowski Saturnin, Kowalewski Cezary Arkadiusz, Malinowski Marek, Pieńkowski Adam Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niedzielska Joanna Maria

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Dap-dom Aukcyjno-powierniczy Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000118682
  2. Ekologia M. Żemajtys Spółka Komandytowa, Olsztyn − KRS 0000544523
  3. Energo-bio-tech S.A., Woryty − KRS 0000387628
  4. Energoeko-inwest S.A., Woryty − KRS 0000375755
  5. Franczyza i Alfa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000406460
  6. Fundacja Akademia Sportu Stomil Olsztyn, Olsztyn − KRS 0000654869
  7. Fundacja Imienia Mariana Bublewicza, Olsztyn − KRS 0000033191
  8. Fundacja Prymus, Bukwałd − KRS 0000219132
  9. Fundacja Rak Prostaty, Olsztyn − KRS 0000570683
  10. Fundacja Rehabilitacja Dzieci Niepełnosprawnych Pomóż Mi, Olsztyn − KRS 0000041258
  11. Fundacja Warmia i Mazury, Olsztyn − KRS 0000164441
  12. Instytut Doskonałości Strategicznej Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000631422
  13. Instytut Upowszechniania Nowych Technologii i Rozwoju W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000523553
  14. Instytut Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000497849
  15. Kancelaria Radców Prawnych Fides Mossakowski i Partnerzy, Olsztyn − KRS 0000056476
  16. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Kozłowski, Błesiński Spółka Komandytowo-akcyjna, Olsztyn − KRS 0000388348
  17. Krawcewicz Jubirex Sp. J., Olsztyn − KRS 0000093222
  18. Mdc Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000345291
  19. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000072800
  20. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000141647
  21. Naturlen Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000563948
  22. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Poszkodowanych W Mieszkalnictwie Pomoc Wzajemna Pl, Olsztyn − KRS 0000258438
  23. Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno - Kartograficzne Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000021832
  24. Olsztyńska Korporacja Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000079310
  25. Olsztyńskie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000157515
  26. Olsztyńskie Towarzystwo Gospodarcze W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000037586
  27. Pol-solar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000496465
  28. Polski Związek Pracodawców Transportu Publicznego, Warszawa − KRS 0000669149
  29. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000034707
  30. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O. W Miłomłynie, Miłomłyn − KRS 0000492176
  31. Przedsiębiorstwo Techniczno-usługowe Techmar Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000120219
  32. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000126352
  33. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji W Biskupcu Sp. Z O.O., Biskupiec − KRS 0000195950
  34. Przemo-bus Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000627345
  35. Przemysłówka Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Holding Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000059553
  36. Regionalne Stowarzyszenie Wodociągowe Z Siedzibą W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000271593
  37. Stomil Olsztyn S.A., Olsztyn − KRS 0000562813
  38. Stowarzyszenie Kapituła Nagrody Im. Biskupa Ignacego Krasickiego, Olsztyn − KRS 0000300689
  39. Stowarzyszenie Miłośników Historii Organizacji Młodzieżowych Pokolenia W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000045489
  40. Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Im. Feliksa Nowowiejskiego, Olsztyn − KRS 0000097086
  41. Stowarzyszenie Młodzi Dla Olsztyna, Olsztyn − KRS 0000321856
  42. Stowarzyszenie Pralników Polskich, Warszawa − KRS 0000084264
  43. Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn Z Siedzibą W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000028528
  44. Stowarzyszenie Warmińsko-mazurski Klub Biznesu, Olsztyn − KRS 0000042556
  45. Techmar-audyt Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000215618
  46. Towarzystwo Przyjaciół Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000026564
  47. Unipral Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000172245
  48. Uniwersytecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Olsztyn − KRS 0000599570
  49. Warmia i Mazury - Tour Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000325508
  50. Warmia i Mazury W Unii Europejskiej, Olsztyn − KRS 0000121403

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Akademicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Olsztyn − KRS 0000227370
  2. Automobilklub Olsztyński, Olsztyn − KRS 0000247474
  3. Bio-legiz S.A. Likwidacyjnej, Jeziorany − KRS 0000076070
  4. Biuro Projektów Bpbw Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000055104
  5. Biznes Integracja Consulting Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000123524
  6. Budimex-olsztyn S.A., Olsztyn − KRS 0000006897
  7. Degast Sp. Z O.O. W Jezioranach, Z Siedzibą W Tłokowie, Tłokowo − KRS 0000185131
  8. Ekoenergiz S.A., Olsztyn − KRS 0000076364
  9. Ekp Sp. Z O.O., Klucze − KRS 0000133490
  10. Ems-products Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000231017
  11. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  12. Energoeko-inwest Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000048501
  13. Ewama Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000166312
  14. Fotowoltaika Gryźliny Sp. Z O.O., Gryźliny − KRS 0000432701
  15. Fundacja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Olsztyn − KRS 0000065704
  16. Fundacja Onkologia Warmii i Mazur, Olsztyn − KRS 0000155578
  17. Fundacja Wspieranie i Promocja Przedsiębiorczości Na Warmii i Mazurach, Olsztyn − KRS 0000123295
  18. Gospodarka Komunalna Sp. Z O.O., Olsztynek − KRS 0000451643
  19. Hotele Olsztyn Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000045295
  20. Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej, Warszawa − KRS 0000170196
  21. Jumar Sp. Z O.O., Łęgajny − KRS 0000059144
  22. Kriogaz Polska S.A., Warszawa − KRS 0000373272
  23. Legiz S.A. W Upałości Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000035815
  24. Lewiatan Mazowsze Sp. Z O.O., Góra Kalwaria − KRS 0000241659
  25. Merylin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000173550
  26. Net-media Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000150654
  27. Nidzicka Fundacja Rozwoju Nida, Nidzica − KRS 0000057487
  28. Nowoczesne Systemy Olejowe Seefeldt Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000111802
  29. Olsztyński Klub Sportowy Stomil Olsztyn, Olsztyn − KRS 0000127094
  30. Opgk-mapa Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000014553
  31. Ozgraf Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A., Olsztyn − KRS 0000076084
  32. P.l.energia S.A., Krzywopłoty − KRS 0000031475
  33. Paged-sklejka S.A., Morąg − KRS 0000010478
  34. Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000088284
  35. Polskie Radio-regionalna Rozgłośnia W Olsztynie-radio Olsztyn S.A., Olsztyn − KRS 0000038114
  36. Przedsiębiorstwo Badawczo-wdrożeniowe Olmex S.A., Wójtowo − KRS 0000060597
  37. Przedsiębiorstwo Budowlano-handlowe Stanbet Sp. Z O.O., Bartoszyce − KRS 0000093998
  38. Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjne Agro-coop Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000047245
  39. Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Pekum Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000056249
  40. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Olpur Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000095809
  41. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji W Malborku Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000112541
  42. Radio Warmia - Mazury Wa-ma S.A., Warszawa − KRS 0000095900
  43. Sow-granit Import-export Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000138066
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa Akademia 2, Olsztyn − KRS 0000363110
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa Dostępny Dom W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000022736
  46. Spółdzielnia Mieszkaniowa Perkoz W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000116782
  47. Spółdzielnia Mieszkaniowa Redykajny W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000070833
  48. Spółdzielnia Pracy Unipral W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000119232
  49. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Warmińsko-mazurski Oddział W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000170334
  50. Stowarzyszenie Kulturalne Zespół Pieśni i Tańca Warmia, Olsztyn − KRS 0000073068

Powiązane przetargi (13 szt.):
  1. Kompleksowe świadczenie usługi polegającej na Promocji Miasta Olsztyna poprzez sport podczas rozgrywek w I lidze piłki nożnej mężczyzn
    Zamawiający: Gmina Olsztyn, Olsztyn
    1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usługi polegającej na promocji Miasta Olsztyna poprzez sport podczas rozgrywek w I lidze piłki nożnej mężczyzn. 2. Szczegółowy zakres opisany został w SIWZ
  2. Kompleksowe świadczenie usługi polegającej na promocji miasta Olsztyna poprzez sport podczas rozgrywek w I lidze piłki nożnej mężczyzn.
    Zamawiający: Gmina Olsztyn, Olsztyn
    1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usługi polegającej na promocji miasta Olsztyna poprzez sport podczas rozgrywek w I lidze piłki nożnej mężczyzn / Kod CPV: 79342200-5 /.
    2. Szczegółowy zakres, rodzaj i ilość usług oraz określenie zapotrzebowania i wymagań zawarte jest w SIWZ.
  3. promocja Miasta Olsztyna poprzez sport podczas rozgrywek w piłce nożnej mężczyzn: I ligi i grup młodzieżowych
    Zamawiający: Gmina Olsztyn, Olsztyn
    Przedmiotem zamówienia jest: promocja Miasta Olsztyna poprzez sport podczas rozgrywek w piłce nożnej mężczyzn: I ligi i grup młodzieżowych. Dokładny opis przedmiotu zamówienia opisano w rozdziale III SIWZ
  4. Przebudowa wewnętrznych instalacji centralnego ogrzewania, zimnej wody i ciepłej wody użytkowej w budynkach mieszkalnych przy ul. Bałtyckiej 5A, 5B, 5C, 5D w Olsztynie.
    Zamawiający: Olsztyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., Olsztyn
    Przebudowa wewnętrznych instalacji centralnego ogrzewania, zimnej wody i ciepłej wody użytkowej w budynkach mieszkalnych przy ul. Bałtyckiej 5A, 5B, 5C, 5D zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową i przedmiarem robót.
  5. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci kanalizacji deszczowej na potrzeby zabudowy mieszkaniowej w rejonie ulic Jagiellońskiej, Borowej i Erdmanowej w Olsztynie w ramach zadania budżetowego p.n. Współfinansowanie infrastruktury drogowej i uzbrojenia
    Zamawiający: Gmina Olsztyn, Olsztyn
    1. Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci kanalizacji deszczowej na potrzeby zabudowy mieszkaniowej w rejonie ulic Jagiellońskiej, Borowej i Erdmanowej w Olsztynie w ramach zadania budżetowego p.n. Współfinansowanie infrastruktury drogowej i uzbrojenia. 2. Zakres robót obejmuje wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej i sieci kanalizacji deszczowej w Olsztynie - inwestycja przebiegać będzie przez działki nr: 11, 12 w obrębie 5; przez działki nr: 11/1, 11/2, 12, 13, 15, 229 w obrębie 15 oraz przez działki nr 10/5, 14, 15, 21 w obrębie 24 w zakresie objętym dokumentacją projektową zatwierdzoną DECYZJĄ Prezydenta Miasta Olsztyn Nr II - 785/2010 z dnia 04.11.2010r. 3. Do zakresu robót do wykonania nie wchodzi wycinka drzew oraz nasadzenia. 4. Wykonawca przez cały okres realizacji umowy, zobowiązany będzie do posiadania polisy lub innego dokumentu ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. 5. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości / rękojmi / na wykonane roboty w wymiarze 5 lat, licząc od dnia ich odbioru końcowego. 6. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia oraz jego wielkość i zakres zawarte są w SIWZ. 6. Nie przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających.
  6. Świadczenie usług 6-krotnego sprzątania nawierzchni jezdni odcinków miejskich zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich RDW w Kętrzynie, z wywiezieniem nieczystości z podziałem na części (12)
    Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich, Olsztyn
    Świadczenie usług 6-krotnego sprzątania nawierzchni jezdni odcinków miejskich zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich RDW w Kętrzynie, z wywiezieniem nieczystości z podziałem na części (12):
    Część nr 1 - Sprzątanie odcinków miejskich miasta Kętrzyn o łącznej długości 9 611 m,
    Część nr 2 - Sprzątanie odcinków miejskich miasta Bisztynek o łącznej długości 1 445 m,
    Część nr 3 - Sprzątanie odcinków miejskich miasta Mikołajki o łącznej długości 1 160 m,
    Część nr 4 - Sprzątanie odcinków miejskich miasta Mrągowo o łącznej długości 3 689 m,
    Część nr 5 - Sprzątanie odcinków miejskich miasta Biskupiec o łącznej długości 1 681 m,
    Część nr 6 - Sprzątanie odcinków miejskich miasta Bartoszyce o łącznej długości 3 544 m,
    Część nr 7 - Sprzątanie odcinków miejskich miasta Jeziorany o łącznej długości 3 985 m,
    Część nr 8 - Sprzątanie odcinków miejskich miasta Dobre Miasto o łącznej długości 734 m,
    Część nr 9 - Sprzątanie odcinków miejskich miasta Lidzbark Warmiński o łącznej długości 1 722m,
    Część nr 10 - Sprzątanie odcinków miejskich miasta Węgorzewo o łącznej długości 1 821m,
    Część nr 11 - Sprzątanie odcinków miejskich miasta Korsze o łącznej długości 2 424m,
    Część nr 12 - Sprzątanie odcinków miejskich miasta Reszel o łącznej długości 3 511m.
  7. Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej z przydomowymi i lokalnymi oczyszczalniami ścieków w Gminie Kętrzyn.
    Zamawiający: Urząd Gminy Kętrzyn, Kętrzyn
    1. Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej z przydomowymi i lokalnymi oczyszczalniami ścieków w Gminie Kętrzyn.
    2. Zamówienie składa się z następujących 4 części :
    1) budowa sieci kanalizacji sanitarnej Stachowizna, Łazdoje, Wilkowo, Pręgowo, Muławki - Etap 1,2,3,4 z przydomowymi oczyszczalniami ścieków;

    Etap 1 : Pręgowo, Wilkowo, Łazdoje :
    Przepompownia sieciowa szt. 8
    Przepompownia domowa szt. 2
    Kolektor ciśnieniowy PE100 DN90 SDR17 L=4 740,0m
    Kolektor ciśnieniowy PE100 DN63 SDR17 L= 108,0m
    Kolektor grawitacyjny PVC DN200 SDR41 L= 7 659,0m
    Kolektor grawitacyjny PVC DN200 SDR41 (termoizolowany) L= 369,0m
    Przejścia przez drogę wojewódzką (Kętrzyn - Mrągowo)
    Przejścia przez Rzekę Bystra .

    Etap 2 : Muławki :
    Przepompownia sieciowa szt. 1
    Kolektor ciśnieniowy PE100 DN75 SDR17 L= 147,0m
    Kolektor grawitacyjny PVC DN200 SDR41 L=1 967,0m
    Kolektor grawitacyjny PVC DN200 SDR41 (termoizolowany) L= 148,0m
    Przejścia przez drogę wojewódzką (Kętrzyn - Mrągowo)

    Etap 3 : Stachowizna :
    Przepompownia sieciowa szt. 1
    Kolektor ciśnieniowy PE100 DN75 SDR17 L=200,0m
    Kolektor grawitacyjny PVC DN200 SDR41 L=241,0m

    Etap 4 : Przydomowe oczyszczalnie ścieków:
    Przydomowe oczyszczalnie ścieków 9 kpl

    Wszystkie wymienione wyżej 4 etapy stanowią jedną część zamówienia.
    Roboty budowlane muszą być prowadzone równolegle na etapach 1, 2, 3.

    CPV: 45000000-8 Roboty budowlane
    45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę
    45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
    45112100-6 Roboty w zakresie kopania rowów
    45112210-0 Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
    45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej.
    45230000-8 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
    45231000-5 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
    45231100-6 Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
    45232423-3 Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
    45232440-8 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
    45233000-9 Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
    45233200-1 Roboty w zakresie różnych nawierzchni
    45252127-4 Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
    45262311-4 Betonowanie konstrukcji
    45262310-7 Zbrojenie
    45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne
    71354000-4 Usługi sporządzania map

    2) budowa trzech lokalnych oczyszczalni ścieków w miejscowościach Łazdoje,
    Muławki, Stachowizna;

    CPV: 45000000-8 Roboty budowlane
    45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę
    45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
    45112100-6 Roboty w zakresie kopania rowów
    45112210-0 Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
    45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej.
    45230000-8 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
    45231000-5 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
    45231100-6 Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
    45232423-3 Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
    45232440-8 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
    45233000-9 Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
    45233200-1 Roboty w zakresie różnych nawierzchni
    45252000-8 Roboty budowlane w zakresie budowy zakładów uzdatniania, oczyszczania oraz spalania odpadów 45252100-9 Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków
    45252127-4 Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
    45260000-7 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
    45262000-1 Specjalne roboty budowlane inne, niż dachowe
    45262300-4 Betonowanie
    45262311-4 Betonowanie konstrukcji
    45262350-9 Betonowanie bez zbrojenia
    45262310-7 Zbrojenie
    45262520-2 Roboty murarskie
    45300000-0 Roboty instalacyjne w budynkach
    45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne
    45320000-6 Roboty izolacyjne
    45330000-9 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
    45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
    45410000-4 Tynkowanie
    71354000-4 Usługi sporządzania map

    3) budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej Wajsznory-Jurki-Kruszewiec- - Karolewo;
    Sieć wodociągowa z przyłączami:
    Rurociąg PE100 DN90 SDR17 L=786,0m
    Rurociąg ciśnieniowy PE80 DN40 SDR11 L= 37,0m
    Sieć kanalizacji sanitarnej:
    Przepompownia sieciowa szt. 7
    Przepompownia domowa szt. 2
    Kolektor ciśnieniowy PE100 DN90 SDR17 L=4 404,5m
    Kolektor ciśnieniowy PE100 DN63 SDR17 L= 238,0m
    Kolektor grawitacyjny PVC DN250 SDR41 L = 6,0m
    Kolektor grawitacyjny PVC DN200 SDR41 L= 3 329,0m
    Kolektor grawitacyjny PVC DN200 SDR41 (termoizolowany) L= 48,0m
    Przejścia przez drogę wojewódzką (Kętrzyn - Giżycko) Przejście przez tereny kolejowe i Rzekę Guber

    CPV: 45000000-8 Roboty budowlane
    45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę
    45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
    45112100-6 Roboty w zakresie kopania rowów
    45112210-0 Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
    45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej.
    45231100-6 Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
    45231300-8 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
    45232423-3 Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
    71354000-4 Usługi sporządzania map

    4) budowa sieci kanalizacji sanitarnej Sławkowo-Windykajmy-Mała Nowa Wieś- Nowa
    Wieś Kętrzyńska :
    PVC - U Ø 160 mm SN4 - L = 696,0 m
    PVC - U Ø 200mm SN4 - L = 791,5 m
    PVC - U Ø 250mm SN4 - L = 127,5 m
    PE 80 Ø 40x2,3 mm SDR 17 - L = 332,0 m
    PE 80 Ø 90x3,5 mm SDR 17 - L = 5219,0 m
    Przepompownie ścieków - 7 szt.

    CPV: 45000000-8 Roboty budowlane
    45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę
    45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
    45112100-6 Roboty w zakresie kopania rowów
    45112210-0 Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
    45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej.
    45231100-6 Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
    45232423-3 Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
    45232440-8 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
    71354000-4 Usługi sporządzania map
    3. Wymagania techniczne dotyczące przedmiotu zamówienia określone zostały w projektach budowlanych.
    4. Wykonawca zrealizuje zamówienie z własnych materiałów.
    Zastosowane materiały muszą być dopuszczone do stosowania w budownictwie, a rury wodociągowe muszą być również dopuszczone do przesyłania wody pitnej. Spełnianie powyższych wymogów wykonawca będzie zobowiązany udokumentować przy odbiorze końcowym.
    5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki:
    Załącznik Nr 1 do SIWZ - Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych
    Załącznik Nr 2 do SIWZ - Projekty budowlane
    Załącznik Nr 3 do SIWZ - Przedmiary robót
    6. Jeżeli projekt budowlany oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót wskazują dla niektórych materiałów i urządzeń znaki towarowe lub pochodzenie, zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, tj. z zastosowaniem materiałów i urządzeń innych producentów , pod warunkiem zapewnienia parametrów technicznych nie gorszych niż parametry określone w tej dokumentacji. Wykazanie, iż zamienione materiały i urządzenia posiadają parametry nie gorsze od określonych w dokumentacji projektowej lub specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, będzie należało do obowiązków wykonawcy..

    7. Do obowiązków wykonawcy zamówienia będzie należało również :
    1) obsługa geodezyjna robót łącznie z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą;
    2) powiadomienie właścicieli (użytkowników, administratorów) gruntów i stosownych organów o terminie wejścia na grunt z robotami budowlanymi;
    3) przeprowadzenie niezbędnych prób i badań;
    4) uzyskanie zezwolenia na zajęcie pasa drogowego dróg powiatowych i wojewódzkich oraz pasa kolejowego na czas prowadzenia robót budowlanych;
    5) uporządkowanie terenu po zakończeniu robót i przywrócenie go do stanu pierwotnego, łącznie z odtworzeniem ciągów komunikacyjnych i urządzeń uzbrojenia terenu, zniszczonych w trakcie robót.

    8. W uzasadnionych przypadkach dopuszcza się wprowadzanie zmian w stosunku do dokumentacji projektowej za zgodą zamawiającego.
    1) Na wniosek wykonawcy, za zgodą zamawiającego, w trakcie prowadzenia inwestycji, mogą być dokonywane zmiany dotyczące wykonania elementów robót. Dopuszcza się je tylko w przypadku gdy proponowane przez niego rozwiązanie jest równorzędne lub lepsze funkcjonalnie od tego jakie przewiduje projekt. W tym przypadku wykonawca przedstawia projekt zamienny zawierający opis proponowanych zmian wraz z rysunkami. Projekt taki wymaga zatwierdzenia do realizacji przez Zamawiającego.
    2) W przypadku gdy z punktu widzenia zamawiającego zachodzi potrzeba zmiany rozwiązań technicznych przewidzianych w umowie, zamawiający sporządza protokół konieczności, a następnie dostarcza dokumentację projektową na te roboty wraz ze zleceniem ich wykonania.
    3) W przypadku gdy określone wyżej zmiany powodują wzrost kosztów inwestycji zamawiający musi złożyć dodatkowe zamówienie na ich wykonanie.

    9. Wymagany okres gwarancji dla przedmiotu zamówienia - 3 lata od odbioru końcowego.

    10. Zamawiającemu przysługuje prawo zmniejszenia zakresu zamówienia w przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację pełnego zakresu zamówienia lub uzasadniających jego zmniejszenie.

    11. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień uzupełniających, o których mowa w art.67 ust.1 pkt 6 ustawy, o łącznej wartości nie większej niż 20% wartości zamówienia podstawowego, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego i polegających na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówień. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o udzielenie zamówienia uzupełniającego..
  8. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Raszągu
    Zamawiający: Gmina Biskupiec, Biskupiec
    Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Raszągu, w tym roboty polegające na wykonaniu:
    sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej z rur PE PHD 110 w ilości 1200m z przepompownią ścieków P5, sieci grawitacyjnej z rur PVC 200 w ilości 1000m, sieci grawitacyjnej z rur PVC 160 w ilości 350m przyłączy wodociągowych z rur PE 63 w ilości 560m, z przydomowymi przepompowniami ścieków PD1 w ilości 20szt.,podłączenie przepompowni do sieci energetycznej zgodnie z załączonymi do SIWZ specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz dokumentacją projektową.
    Każdorazowo kolorystykę i model wyposażenia należy uzgodnić z Zamawiającym Zamawiający nie zamierza zawrzeć umowy ramowej.
    Zamawiający nie przewiduje ustanowienia dynamicznego systemu zakupów.
  9. Budowa sieci wodociągowej Parleza Mała - Rudziska
    Zamawiający: Gmina Biskupiec, Biskupiec
    Roboty budowlane polegające na budowie sieci wodociągowej z rur PE PN10 o średnicy 110 mm w ilości 1478m, z rur PVC o średnicy 90mm w ilości 300m wraz z przyłączami z rur PE 32mm w ilości 274m zgodnie z załączonymi do SIWZ specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz projektem budowlanym.
  10. Budowa kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Bądki
    Zamawiający: Gmina Zalewo, Zalewo
    Zakres robót obejmuje:
    - sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej, rozdzielczej z przyłączami umożliwiającymi podłączenie instalacji sanitarnych w istniejących budynkach mieszkalnych,
    - pompownię ścieków wraz zagospodarowaniem terenu i systemem monitoringu,
    - kolektor tłoczny z włączeniem do wybudowanego kolektora Barty - Zalewo przebiegającego wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 519.
  11. Budowa sieci uzbrojenia terenu osiedla Kortowo-Sady w Olsztynie w ramach zadania budżetowego p.n. Uzbrojenie terenu Kortowo Sady
    Zamawiający: Gmina Olsztyn, Olsztyn
    1. Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci uzbrojenia terenu osiedla Kortowo-Sady w Olsztynie w ramach zadania budżetowego p.n. Uzbrojenie terenu Kortowo Sady / Kod CPV: 45231300-8 /. 2. Zakres prac do wykonania obejmuje budowę kanalizacji deszczowej i sanitarnej w zakresie : a) kanalizacji deszczowej, odc. D5-D47, D43-D46, D42-D41, D70-D41, odc. wylot 1-D11, D5-D12, D12-D14-D28, D46-D11, D11-D60/3, wylot 4 - D70; b) kanalizacji sanitarnej, odc. S34-S42, S33-S77, S1ist-S2, S43ist-S42, S53/2ist-S53/1, S73ist-S77, S2-S12 ; 3. Szczegółowy zakres robót określony został w przedmiarach robót, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz projektach budowlano-wykonawczych stanowiących załączniki do SIWZ. 4. Dokumentacja projektowa została zatwierdzona decyzją o pozwoleniu na budowę nr II-358/2009 z dnia 16.06.2009r. Prezydenta Miasta Olsztyn, która stanowi załącznik do SIWZ.
    Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień uzupełniających, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt. 6 ustawy P.z.p. do 50 % wartości zamówienia podstawowego w zakresie robót budowlanych związanych z : - przebudową i budową sieci wodociągowych , - przebudową sieci gazowej, - przebudową kabli, - makroniwelacją terenu.
  12. Budowa sieci wodociągowo-kanalizacyjnej wraz z przyłączami w miejscowościach Świętnik-Kłębowo-Łabno-Kraszewo oraz budowa sieci kanalizacyjnej wraz z oczyszczalnią ścieków w miejscowości Kraszewo
    Zamawiający: Gmina Lidzbark Warmiński, Lidzbark Warmiński
    Zakres zamówienia dotyczy budowy sieci wodociągowo-kanalizacyjnej z przyłączami w miejscowościach Świętnik-Kłębowo-Łabno-Kraszewo obejmuje przepompownie oraz :
    Sieć wodociągową :
    PE Ø 110 - 5914 mb
    PE Ø 90 - 403 mb
    PCV Ø 90 - 10294 mb
    PCV Ø 110 - 2049 mb

    Przyłącza wodociągowe :
    PE Ø 40 - 2389 mb
    PE Ø 50 - 867 mb
    PE Ø 63 - 2456 mb

    Sieć kanalizacji sanitarnej :
    Kolektor ciśnieniowy PE Ø 90 - 4027 mb
    Kolektor ciśnieniowy PE Ø 75 - 810 mb
    Kolektor grawitacyjny PVC Ø 200 - 3139 mb

    Przykanaliki sanitarne
    Kolektor grawitacyjny PVC Ø 160 - 606 mb

    Zakres zamówienia dotyczy budowy sieci kanalizacyjnej w miejscowości Kraszewo obejmuje budowę oczyszczalni ścieków, pompowni P1, PG oraz :
    Sieć kanalizacji sanitarnej :
    PE Ø 110 - 950 mb
    PE Ø 40 - 164 mb
    PE Ø 90 - 707,5 mb
    PVC Ø 160 - 1002,5 mb
    PVC Ø 200 - 2289 mb

    Nie wymienione elementy zakresu zamówienia szczegółowo określają projekty budowlane, przedmiary i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.
  13. Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w m. Wysoka Wieś etap II
    Zamawiający: Wójt Gminy Ostróda, Ostróda
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej tłoczno-grawitacyjnej w n/w zakresie:
    Kanalizacji sanitarnej:
    - sieć kanalizacji tłocznej z rur PE fi 50-90 mm L-1.263mb,
    - sieć kanalizacji grawitacyjnej z rur PCV fi 160 mm L-61mb,
    - studnia rozprężna -1 szt.
    Roboty należy wykonać zgodnie z posiadaną dokumentacją techniczną, przedmiarami robót oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót.