Kogo reprezentuje osoba

Pietrzak Sławomir

w KRS

Sławomir Pietrzak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Sławomir
Nazwisko:Pietrzak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1956 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Boryszewo Nowe (Mazowieckie), Gostynin (Mazowieckie), Katowice (Śląskie), Płochocin (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jabłoński Łukasz Marcin, Kaczmarek Szymon Jan, Laskowski Krzysztof Adam, Miaśkiewicz Tomasz, Pietrzak Elżbieta Irena, Szymczyk Grzegorz Marek, Zawada Rafał

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Leśnodorski Bogusław, Retkiewicz Agnieszka Grażyna, Sasal Andrzej, Szymczyk Grzegorz Marek, Wieczorek Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymański Mateusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borzym Jan, Chała Piotr Paweł, Falkiewicz Leopold Andrzej, Karpiński Edward, Kołodziejska Bogumiła Krystyna, Leszczyńska Aleksandra Agnieszka, Malaga Andrzej Jan, Miaśkiewicz Tomasz, Pejta Zenon, Pietrzak Elżbieta Irena, Siłkowska Agnieszka Bożena, Szczutowski Arkadiusz, Szymczyk Grzegorz Marek, Słaby Lucjan, Łaciak Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziarko Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajor Sławomir Bogusław, Bilkiewicz Krzysztof Grzegorz, Chała Piotr Paweł, Gadzała Krzysztof Jan, Ghosh Surojit Kumar, Głowacki Stanisław, Kasprzycki Krzysztof, Kaszowski Tadeusz Michał, Kasztalski Włodzimierz, Królik Marek Dariusz, Kropka Marcin Tomasz, Leśnodorski Bogusław, Makowski Marek, Markowicz Bartłomiej Mikołaj, Marszałek Witold Piotr, Mazur Andrzej, Mikuła Krzysztof Józef, Miterski Konrad Adam, Mosz Marcin, Ozon Daniel Sebastian, Pietrzak Hubert, Plaskura Tomasz, Podsiadło Jakub Tadeusz, Podwiński Jacek Stanisław, Skrzypczyk Lech Jerzy, Ślęzak Tomasz, Stańczyk Przemysław Jacek, Sterkowicz Barbara Teresa, Szymczyk Grzegorz Marek, Zuzelski Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięcina Bernadeta Anna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dwojewski Jan, Miaśkiewicz Tomasz, Romański Paweł Ryszard, Szymczyk Grzegorz Marek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mroczek Piotr Stanisław, Szymczyk Grzegorz Marek, Ziółkowska Mirosława
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borzym Jan, Leśnodorski Bogusław, Szymczyk Grzegorz Marek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biedrzycki Ryszard, Dwojewski Jan, Możdżyńska Urszula Bronisława, Wrzesiński Przemysław Andrzej
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aes Cargo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011960
  2. Anguilla Investment Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000380848
  3. Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000057816
  4. Arcelormittal Fce Poland Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000014856
  5. Arcelormittal Flat Carbon Europe S.A. Oddział W Polsce, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000381837
  6. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  7. Arcelormittal Shared Service Centre Europe Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000005395
  8. Autobox Advertising Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291172
  9. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  10. Bsk Return S.A., Zawiercie − KRS 0000290396
  11. Cadesigner Constructions Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000560913
  12. Cadesigner Engineering Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000467988
  13. Carbon Hightech Design Group S.A., Warszawa − KRS 0000378129
  14. Cf Concept Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000358399
  15. Ch Lublin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374918
  16. Duo Circuli Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000144704
  17. Efg Property Services Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291033
  18. Elementa Critica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000450581
  19. Enteco Engineering Sp. Z O.O., Nowe Boryszewo − KRS 0000590049
  20. Etap Nova Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000324105
  21. Ferrum Marketing Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000375563
  22. Ferrum S.A., Katowice − KRS 0000063239
  23. Florian Centrum S.A., Kutno − KRS 0000054256
  24. For-net S.A., Kraków − KRS 0000102675
  25. Forkezan Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000466534
  26. Fundacja Akademia Piłki Nożnej Zagłębia Sosnowiec, Sosnowiec − KRS 0000498983
  27. Fundacja Imieniem Kazimierza Deyny, Warszawa − KRS 0000362461
  28. Fundacja Legia Soccer Schools, Warszawa − KRS 0000577605
  29. Fundacja Legii, Warszawa − KRS 0000312389
  30. Fundacja Łyżwiarstwa i Sportów Wrotkarskich Legia Warszawa, Warszawa − KRS 0000514905
  31. Fundacja Na Rzecz Edukacji, Katowice − KRS 0000458508
  32. Fundacja Pomocy Spółdzielcom Pomocne Ręce, Płock − KRS 0000207385
  33. Fundacja Rodzin Górniczych, Katowice − KRS 0000127003
  34. Fundacja Tadeusza Mosza, Warszawa − KRS 0000520486
  35. Gaudi Management S.A., Warszawa − KRS 0000296454
  36. Grandco Spółka Z Organiczoną Odpowiedzialnością, Ruda Śląska − KRS 0000518712
  37. Hotblok S.A., Warszawa − KRS 0000148769
  38. Hr - Expert Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000318932
  39. Huta Łabędy S.A., Gliwice − KRS 0000076693
  40. Huta Pokój S.A., Ruda Śląska − KRS 0000106428
  41. Huta Zabrze S.A., Zabrze − KRS 0000135242
  42. Hw Pietrzak Holding S.A., Gostynin − KRS 0000521752
  43. Hz-marten Sp. Z O.O., Zawiercie − KRS 0000101215
  44. Ibsm S.A., Warszawa − KRS 0000315354
  45. Instytut Regionalny W Katowicach, Katowice − KRS 0000026905
  46. Investment Brothers Found Ibf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000157923
  47. It Flow Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000601820
  48. Jakk-com Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000110934
  49. Jones Partners Global Advisors Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Józefów − KRS 0000274739
  50. Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000114803

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aca S.A., Warszawa − KRS 0000144785
  2. Adhd Warsaw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000377001
  3. Adiuvo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374921
  4. Adlabs Sp. Z O.O., Żuraw − KRS 0000325233
  5. Adv Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286797
  6. Agel Polska S.A., Cieszyn − KRS 0000394112
  7. Airway Medix Bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451612
  8. Alkohole 24.com Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000258735
  9. Anh Sp. Z O.O., Duczki − KRS 0000313488
  10. Apartamenty Serock Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234884
  11. Arcelormittal Fce Services Poland Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000304633
  12. Arcelormittal Service Group Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000154228
  13. B.s.k. Return Sp. Z O.O., Zawiercie − KRS 0000015936
  14. Bank Częstochowa S.A., Częstochowa − KRS 0000039978
  15. Barista Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229700
  16. Bfl Nieruchomości Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000284647
  17. Brain Marketing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374922
  18. Bytomska Spółka Informatyczna Coig-4 Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000101883
  19. Capital Investment Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177159
  20. Car Tel Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009496
  21. Cefarm - Wrocław - Centrum Zaopatrzenia Farmaceutycznego S.A., Wrocław − KRS 0000002844
  22. Centrala Hutniczo - Węglowa Carbostal Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000069051
  23. Centrostal Profil Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000059798
  24. Centrum Edukacji Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000099350
  25. Centrum Reklamy i Marketingu Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330812
  26. Centrum Zawiercie Sp. Z O.O., Zawiercie − KRS 0000196077
  27. Ceramika Avanti Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000055958
  28. Ceramika Skarbek Sp. Z O.O., Żelazowice − KRS 0000064621
  29. Cleveren Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374923
  30. Cognor Górnośląski Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000251440
  31. Consensus Company Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000099936
  32. Consortia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bytom − KRS 0000040009
  33. D i Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000273699
  34. Data Park Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000237715
  35. Dayli Polska Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji, Kraków − KRS 0000435340
  36. Delta Sport Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028924
  37. Delta-gas S.A., Warszawa − KRS 0000192668
  38. Drogowa Trasa Średnicowa, Katowice − KRS 0000027591
  39. Early Stage Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471884
  40. Econ Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000431897
  41. Ekoinwentyka Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000407994
  42. Ekomix Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000190043
  43. Ekstraklasa S.A., Warszawa − KRS 0000239140
  44. Euro-trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000267884
  45. Experior Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329619
  46. Fabryka Urządzeń Mechanicznych Poręba Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poręba − KRS 0000139944
  47. Fambud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000429972
  48. Farmacol S.A., Katowice − KRS 0000038158
  49. First Pfm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287784
  50. Foto Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000120628

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Zawarcie umowy w rybie art.67ust.1,pkt.1a ustawy PZP na dostawę energii elektrycznej do obiektu Odbiorcy
    Zamawiający: Zakład Utylizacji Odpadów w Katowicach, Katowice
    Dostawa energii elektrycznej do obiektu Odbiorcy w ZUO Katowice, Hutnicza 8