Kogo reprezentuje osoba

Piotrowski Krzysztof Wojciech

w KRS

Krzysztof Wojciech Piotrowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Wojciech
Nazwisko:Piotrowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1950 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Szczecin (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Świnoujście (Zachodniopomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarski Leszek, Czarnecka Hanna Elżbieta, Gąsior Kazimierz, Gąsior Zbigniew, Goj Arkadiusz Juliusz, Góra Jerzy, Gostyński Włodzimierz, Graczyk Tadeusz, Huszcz Grzegorz, Janiak Marek, Janiec Jan, Karkota Zbigniew, Kwidziński Ryszard Józef, Malewski Janusz, Męciński Bogumił, Michlik Dzida Urszula, Milewski Jerzy Bohdan, Nabiałczyk Bożena Małgorzata, Pacholski Leszek, Skarżyński Grzegorz, Skotarczak Teodor Zbigniew, Śledziński Janusz, Stachura Andrzej Zygmunt, Strzeboński Andrzej Tadeusz, Szerkus Eugeniusz, Tałasiewicz Marek Jan, Urban Elżbieta Ewa, Żarnoch Andrzej Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwierzyński Tadeusz Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarski Leszek, Berczyński Stefan, Chrastina Dariusz, Ferworn Ryszard, Gąsior Kazimierz, Gąsior Zbigniew, Gburczyk Elżbieta, Goj Arkadiusz, Góra Jerzy, Graczyk Tadeusz, Huszcz Grzegorz, Kwidziński Ryszard, Leśny Maciej, Makarewicz Franciszek, Malewski Janusz, Męciński Bogumił, Michlik Dzida Urszula, Milewski Jerzy, Pacholski Leszek, Psiorz Grzegorz, Rutkowski Piotr, Skarżyński Grzegorz, Skotarczak Teodor Zbigniew, Sochacki Leszek, Stachura Andrzej, Strzeboński Andrzej Tadeusz, Szerkus Eugeniusz, Tałasiewicz Marek, Żarnoch Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wydrzyński Lech
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ferworn Ryszard Wojciech, Gąsior Zbigniew Stanisław, Goj Arkadiusz Juliusz, Huszcz Grzegorz, Kamiński Zbigniew Janusz, Kwidziński Ryszard Józef, Makarewicz Franciszek, Niemczewska Iwona Maria, Skarżyński Grzegorz, Strzeboński Andrzej Tadeusz, Wesołowski Krzysztof Andrzej, Żarnoch Andrzej Zbigniew
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krukowski Kazimierz Bolesław, Kulpa Jerzy Stanisław, Psiorz Grzegorz, Rylski Maciej Leonard, Rylski Michał Patryk, Rylski Mikołaj Bartosz, Strzeboński Andrzej Tadeusz, Żukower Janusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stevnert Waclaw Wacek, Strzeboński Andrzej Tadeusz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cichoński Ryszard Bronisław, Gąsior Zbigniew Stanisław, Goj Arkadiusz Juliusz, Gostyński Włodzimierz, Grotowski Andrzej Krzysztof, Jasiukiewicz Aleksander, Makarewicz Franciszek, Miodowski Zbigniew Adam, Nabiałczyk Bożena, Stachura Andrzej Zygmunt, Strzeboński Andrzej, Zaczyk Rafał Wiktor, Żywotko Mieczysław Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olszewski Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budzińska Beata Teresa, Góra Jerzy, Maculewicz Marek, Parypa Sławomir, Sokołowski Dariusz, Szybka Renata, Wardyn Przemysław Wojciech, Wituszyński Bartosz, Zasadziński Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszczuk Zbigniew, Ciesiółka Stanisław, Ferworn Ryszard Wojciech, Goj Arkadiusz Juliusz, Góra Jerzy, Gut Tadeusz, Jasiński Gerard Franciszek, Kaźmierczak Jerzy Walenty, Kodłubański Wojciech Wiktor, Krzyżanowski Wojciech, Kussowski Henryk Konrad, Kwidziński Ryszard Józef, Miodowski Zbigniew Adam, Morawski Andrzej Robert, Nakonieczna Zofia Maria, Niemczewska Iwona Maria, Piątek Wojciech, Ptasiński Lech, Skarżyński Grzegorz, Skotarczak Teodor Zbigniew, Sochacki Leszek, Sojka Dariusz Marek, Szurek Jan, Tomala Fryderyk, Turski Julian, Wardyn Przemysław Wojciech, Wesołowski Grzegorz Adam, Witek Ryszard Józef, Żarnoch Andrzej Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbańczyk Edward Franciszek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaskóła Konrad Karol, Karkota Zbigniew, Markowski Andrzej Paweł, Muszyński Krzysztof, Parzyński Grzegorz, Skotarczak Teodor

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilomski Wojciech Ignacy

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Advantum Investments Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000364331
  2. Agencja Celna Trans-sad Spedycja Międzynarodowa i Krajowa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000052651
  3. Ambrożuk, Dąbrowski, Garnowski, Wesołowski - Radcowie Prawni Spółka Partnerska, Szczecin − KRS 0000235981
  4. Asia Style Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000581416
  5. Askodev Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000286146
  6. Atopol Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000416662
  7. Audytor Sp. Z O.O., Świnoujście − KRS 0000032665
  8. Avimed Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000186788
  9. Baltic Boats Sp. Z O.O., Świnoujście − KRS 0000451423
  10. Behal Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000401051
  11. Behal Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000440311
  12. Beta Holding Sokół Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000012139
  13. Business Promotors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000650079
  14. Business Promotors Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000653276
  15. Business-work Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000295086
  16. Cemor Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000244329
  17. Centrum Inwestycyjno - Oddłużeniowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Stargard Szczeciński − KRS 0000384178
  18. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  19. Citystrada S.A., Warszawa − KRS 0000673293
  20. Ctl Północ Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000110891
  21. Eko Immobile Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią, Nowizna − KRS 0000379271
  22. Ekorozwój Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000441740
  23. Energia S.A., Warszawa − KRS 0000330030
  24. Energoash Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000399017
  25. Energomontaż-południe S.A. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000080906
  26. Energy Technology Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000267243
  27. Fundacja Pomocy Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu Im. M.kacprzaka W Płocku, Płock − KRS 0000172841
  28. Fundacja Północnej Izby Gospodarczej, Szczecin − KRS 0000460465
  29. Fundacja Promocji Mediacji i Edukacji Prawnej Lex Nostra, Warszawa − KRS 0000365293
  30. Fundacja Promocji i Rozwoju Mkk, Rotmanka − KRS 0000490465
  31. Fundacja Sanktuarium Góry Świętej Anny, Góra Świętej Anny − KRS 0000017527
  32. Fusion Invest Polska S.A., Warszawa − KRS 0000111446
  33. Gif, Garboś, Frukacz, Jasiukiewicz Spółka Komandytowa, Świnoujście − KRS 0000668880
  34. Gl-trade Gostyński Sp. J., Szczecin − KRS 0000347174
  35. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Skarszewy − KRS 0000098289
  36. Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. Z O.O., Goleniów − KRS 0000291232
  37. Grupa Przemysłowa S.A., Szczecin − KRS 0000046281
  38. Gryfland Polska Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000035312
  39. Gs Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287946
  40. Gta Sp. Z O.O., Dobra − KRS 0000457844
  41. Hm Factory Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000732143
  42. Horizon Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441847
  43. Instytut Gospodarki Nieruchomościami i Środowiska - Stowarzyszenie Naukowe, Szczecin − KRS 0000362477
  44. Kahlenberg Reinsurance Insurance S.A., Dziekanów Polski − KRS 0000652986
  45. Klub Złotego Inżyniera Przeglądu Technicznego, Warszawa − KRS 0000527053
  46. Krajowa Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000121136
  47. Kulice Golf Amp; Country Club Sp. Z O.O., Nowogard − KRS 0000018320
  48. Lamal Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000216096
  49. Lekma Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000212476
  50. Mbank S.A., Warszawa − KRS 0000025237

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3p Inwestycje Internetowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276718
  2. Access Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051978
  3. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  4. Anthracite Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322893
  5. Art Trans Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000291893
  6. Asko Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271713
  7. B.m. Larsen-polska Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000157097
  8. Baltic Bus Sp. Z O.O., Świnoujście − KRS 0000223719
  9. Balticus Sp. Z O.O., Kliniska Wielkie − KRS 0000255887
  10. Bd Hotels S.A., Warszawa − KRS 0000089784
  11. Bds Plus Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000222253
  12. Bracia Ludwińscy Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000130977
  13. Centralny Ośrodek Żeglarstwa Im. Andrzeja Benesza Sp. Z O.O., Trzebież − KRS 0000140466
  14. Centromarket - S.A., Gdańsk − KRS 0000138076
  15. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  16. Centromost-stocznia Rzeczna W Płocku Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000073437
  17. Centropromor Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000187686
  18. Centroustka Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000026178
  19. Centrum Edukacji Turystycznej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046485
  20. Centrum Finansowe Puławska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022499
  21. Centrum Handlowe Batory S.A., Gdynia − KRS 0000135664
  22. Contact Center Polska Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000307280
  23. Ctl Agencja Celna Sp. Z O.O., Iłowo-osada − KRS 0000013575
  24. Ctl Kargo Sp. Z O.O., Police − KRS 0000035340
  25. Ctl Logistics S.A., Warszawa − KRS 0000010504
  26. Ctl Trans-port Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000066566
  27. Db Port Szczecin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000029909
  28. Dipol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148360
  29. Doker-port Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000035220
  30. Dragmor Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000054811
  31. Dunrol Sp. Z O.O., Lubicz − KRS 0000210249
  32. E.l.a. Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000237210
  33. Eceremont Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000135239
  34. Eco-brasco Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000074060
  35. Egb Investments S.A., Bydgoszcz − KRS 0000065491
  36. Eko-team Techniki Ochrony Środowiska Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000256230
  37. Elektrociepłownia Będzin S.A., Poznań − KRS 0000064511
  38. Elektrownia Wiatrowa Kamieńsk Sp. Z O.O., Kamieńsk − KRS 0000178672
  39. Energetyka Szczecińska S.A., M. Szczecin − KRS 0000004667
  40. Energomontaż-północ Gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000017026
  41. Energopep Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106002
  42. Energopol - Świnoujście Sp. Z O.O., Świnoujście − KRS 0000028460
  43. Erison Consulting Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000132286
  44. Euroafrica Linie Żeglugowe Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000033243
  45. Eurocean Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060001
  46. Eurofish Poland Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000022422
  47. Eurotube Izostal Partnerzy S.A., Katowice − KRS 0000103394
  48. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  49. Fabryki Mebli Forte S.A., Ostrów Mazowiecka − KRS 0000021840
  50. Fin-co-ma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000175751


Inne osoby dla Piotrowski Krzysztof Wojciech (142 osoby):