Kogo reprezentuje osoba

Pliszka Żaneta Edyta

w KRS

Żaneta Edyta Pliszka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Żaneta
Drugie imię:Edyta
Nazwisko:Pliszka
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1983 r., wiek 39 lat
Miejscowości:Sokołów Podlaski (Mazowieckie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczuk Ewa Elżbieta, Ambroziak Monika Joanna, Bielińska Regina, Bombiak Piotr, Borowska Monika, Buczyński Marek, Błońska Beata, Czarnocki Jerzy, Czerkas Andrzej Marian, Dmowska Bakun Anna Zofia, Fabisiak Irena Janina, Floryszczyk Hanna Grażyna, Grądzka Teresa Irena, Grasiewska Marianna, Guzek Dariusz, Hardejewicz Sławomir Paweł, Jakubaszek Bogusław, Jakubik Robert, Kalicki Marian, Kobryńczuk Anna Grażyna, Kocon Olga Wioleta, Krasnodębski Janusz, Lemieszek Agnieszka, Lewczuk Małgorzata Teresa, Lipka Jerzy, Makowiecki Krzysztof, Mazur Ewa, Mucha Karol Marian, Nowak Małgorzata, Nowotniak Ewa, Onaszkiewicz Elżbieta Marianna, Pajewska Katarzyna Ewa, Paszko Martyna, Pawłow Tomczuk Beata, Pędzich Teresa Julianna, Pogorzelski Andrzej, Popowska Krystyna Halina, Poźniak Krystyna, Ręczmień Irena Maria, Rutkowska Helena Jadwiga, Salach Waldemar, Siemieniak Elżbieta Grażyna, Sikorska Aneta Maria, Siwiński Łukasz, Sobieska Bogusława, Sobieski Mariusz, Sójka Krystyna, Stańczyk Danuta, Strzała Agnieszka Anna, Strzała Jerzy Robert, Strzała Teresa Ewa, Stulich Teresa, Szerszeń Teresa Mirosława, Toczyska Krystyna Maria, Troć Maria Teresa, Ufnal Piotr Wojciech, Wantusiak Sławomir, Wesołowska Ewa, Wrona Magdalena Anna, Żak Beata, Zalewska Irena Katarzyna, Żebrowski Piotr Konrad, Żeleźnicka Agnieszka, Żołnicka Edyta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewski Józef Bogusław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Biogas East Sp. Z O.O., Grochów Szlachecki − KRS 0000349272
  2. Cech Rzemiosł Różnych W Sokołowie Podlaskim, Sokołów Podlaski − KRS 0000146979
  3. Fundacja Rozwoju Bankowości Spółdzielczej, Kraków − KRS 0000107490
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wyrozębach, Wyrozęby Podawce − KRS 0000144086
  5. Gminny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Zorza, Sterdyń − KRS 0000219979
  6. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000189159
  7. Ochotnicza Straż Pożarna W Bujałach-mikoszach, Bujały Mikosze − KRS 0000094641
  8. Ochotnicza Straż Pożarna W Kosowie Lackim, Kosów Lacki − KRS 0000021638
  9. Ochotnicza Straż Pożarna W Kupientynie, Kupientyn − KRS 0000049670
  10. Ochotnicza Straż Pożarna W Mursach Starych, Mursy Stare − KRS 0000152127
  11. Ochotnicza Straż Pożarna W Skibniewie-podawcach, Skibniew-podawce − KRS 0000233681
  12. Ochotnicza Straż Pożarna W Wyrozębach-podawcach, Wyrozęby-podawce − KRS 0000019420
  13. Ośrodek Edukacji Środowiskowej Wiąz, Sokołów Podlaski − KRS 0000346921
  14. Oze Group Sp. Z O.O., Sokołów Podlaski − KRS 0000805988
  15. Powiatowy Bank Spółdzielczy W Sokołowie Podlaskim, Sokołów Podlaski − KRS 0000040136
  16. Przedsiębiorstwo Energetyczne W Siedlcach Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000041694
  17. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Jabłonnie Lackiej, Jabłonna Lacka − KRS 0000197774
  18. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Sabnie, Sabnie − KRS 0000319172
  19. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Nakory, Nakory − KRS 0000472245
  20. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły W Jabłonnie Lackiej, Jabłonna Lacka − KRS 0000251151
  21. Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej Repki, Suchożebry − KRS 0000533212

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  2. Bank Spółdzielczy W Suchożebrach, Suchożebry − KRS 0000134718
  3. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Sterdyń, Sterdyń − KRS 0000085272
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Sokołowie Podlaskim, Sokołów Podlaski − KRS 0000059161
  5. Kółko Rolnicze W Kowiesach, Kowiesy − KRS 0000279850
  6. Młyn Ufnal Dariusz Ufnal Piotr Ufnal Sp. J., Grochów − KRS 0000013016
  7. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Kosowie Lackim, Kosów Lacki − KRS 0000057671
  8. Podlaskie Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej, Suchożebry − KRS 0000044326
  9. Rejonowa Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu W Sokołowie Podlaskim, Sokołów Podlaski − KRS 0000063399
  10. Siedleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000106586
  11. Stamex Sp. J. Skorupka Mieczysław Skorupka Artur, Sokołów Podlaski − KRS 0000093706


Inne osoby dla Pliszka (109 osób):