Kogo reprezentuje osoba

Płochocki Zygfryd Zdzisław

w KRS

Zygfryd Zdzisław Płochocki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zygfryd
Drugie imię:Zdzisław
Nazwisko:Płochocki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1943 r., wiek 75 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Nowa Biała (Mazowieckie), Oświęcim (Małopolskie), Płock (Mazowieckie), Tarnów (Małopolskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 12 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Marek Krzysztof, Błocki Dariusz Leon, Dziewulska Teresa Elżbieta, Hanusz Lewandowska Katarzyna Małgorzata, Janiak Andrzej, Jeziorska Małgorzata, Kęszczyk Grabowska Agata, Kowal Marcin, Kownacki Andrzej, Lewicki Robert, Sosnowski Edward, Starzyński Wiktor, Wróblewski Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziewulska Teresa, Gastołek Andrzej, Janiak Andrzej, Lisiewicz Jarosław, Margol Marek, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Pacałowski Jerzy, Przyłucki Roman, Saratowicz Jan Marcin, Sosnowski Edward, Wróblewski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olejniczak Katarzyna

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gastołek Andrzej, Jaszczak Marceli, Kęszczyk-grabowska Agata, Mazur Tomasz, Wróblewski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Więckowski Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrowolski Grzegorz, Gastołek Andrzej, Jaworski Waldemar, Kisiołek Jarosław, Mazur Tomasz, Oprządek Antoni Stanisław, Palichleb Florian, Pasierbek Wiesław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtarowicz Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bonisławski Stanisław, Dymek Piotr, Dziewulska Teresa, Janiak Andrzej, Janiak Przemysław, Jeziorska Małgorzata Grażyna, Karpiński Marek, Kobierecki Tadeusz, Królikowski Mieczysław Tadeusz, Kwiatkowski Robert Paweł, Pawelska Barbara Marianna, Pokorski Szymon, Płochocki Michał Stanisław, Sadecki Bolesław, Serafin Jolanta Irena, Sosnowski Edward, Wiśniewski Tomasz, Wróblewski Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krajewski Maciej, Krajka Arkadiusz Andrzej, Lisiewicz Jarosław, Mazur Tomasz, Pokorski Szymon, Sosnowski Mariusz Paweł, Stachowski Piotr Stanisław, Wójcik Lucjan, Woźniak Włodzimierz Janusz, Wróblewski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapacz Robert
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrowolski Grzegorz Rafał, Głowania Waldemar Adam, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Pietraszczyk Marek Stefan, Rutkowski Jerzy Jan, Sosnowski Edward, Szata Sławomir Marek, Wandor Mariusz Edward, Wróblewski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wanic Jacek Piotr
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bachowski Józef Marian, Bieniek Wiesław Michał, Buska Wojciech Marian, Duma Henryk, Janiak Andrzej, Krajka Arkadiusz Andrzej, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Napierała Barbara, Pacałowski Jerzy, Saratowicz Jan Marcin, Sosnowski Edward, Stachowski Piotr, Tuszewicki Waldemar Marek, Wójcik Lucjan, Wołowski Artur Piotr, Wróblewski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zub Magdalena Anna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmiel Waldemar, Janiak Andrzej, Kotarski Piotr, Kubera Piotr, Lichocki Jacek Jan, Mazur Tomasz, Miaśkiewicz Krzysztof, Obłodecki Łukasz, Porębska Justyna Marzena, Radaszkiewicz Krzysztof, Sosnowski Edward, Wróblewski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuniewski Leszek Krzysztof
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bzymek Paweł, Jadczuk Adam, Kowalski Waldemar, Krajewski Maciej, Mazur Tomasz, Mazurek Mirosław Wojciech, Pokorski Szymon, Radzicki Piotr, Sosnowski Edward, Stachowski Piotr Stanisław, Szarogroder Lech Józef, Wróblewski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sikorski Adam
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Marek Krzysztof, Błocki Dariusz Leon, Dziewulska Teresa Elżbieta, Hanusz Lewandowska Katarzyna Małgorzata, Janiak Andrzej, Jeziorska Małgorzata, Kęszczyk Grabowska Agata, Kowal Marcin, Kownacki Andrzej, Lewicki Robert, Sosnowski Edward, Starzyński Wiktor, Wróblewski Marek
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bzymek Paweł, Janiak Andrzej, Lichocki Jacek Jan, Lisiewicz Jarosław, Masternak Andrzej, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Miaśkiewicz Krzysztof, Olszewski Grzegorz, Sosnowski Edward, Szulborski Dariusz, Wróblewski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zelmański Mariusz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrowolski Grzegorz Rafał, Gastołek Andrzej, Kaczorowski Andrzej, Kałuża Robert, Kisiołek Jarosław, Lisiewicz Jarosław, Mazur Tomasz, Oprządek Antoni, Radaszkiewicz Krzysztof, Rams Antoni, Sosnowski Edward, Wróblewski Marek, Zając Zdzisław Jan
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziewulska Teresa, Gastołek Andrzej, Janiak Andrzej, Lisiewicz Jarosław, Margol Marek, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Pacałowski Jerzy, Przyłucki Roman, Saratowicz Jan Marcin, Sosnowski Edward, Wróblewski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olejniczak Katarzyna
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziewulska Teresa, Janiak Andrzej, Janiak Przemysław, Jeziorska Małgorzata, Mazur Tomasz, Płochocki Michał Stanisław, Sosnowski Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Płochocka Maria Katarzyna
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziewulska Teresa, Gastołek Andrzej, Janiak Andrzej, Janiak Przemysław, Jokinen Petri Matii, Klepacki Tomasz Olaf, Kowal Marcin, Szczepański Jakub, Wojewódka Dominik, Zawadzka Małgorzata, Łątka Dariusz Robert, Łowicki Mariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowak Mariusz
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrowolski Grzegorz, Dźwigońska Monika, Gajewski Mariusz, Gastołek Andrzej, Golat Andrzej, Gozdek Krzysztof, Głowacki Bronisław, Janiak Andrzej, Kisiołek Jarosław, Kowalewski Michał, Krajewski Maciej, Kwiatkowski Michał, Lewandowski Rafał, Lisiewicz Jarosław, Marcinkiewicz Marcin, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Miaśkiewicz Krzysztof, Mikulski Robert, Pańczyk Tomasz Piotr, Rusek Andrzej, Sosnowski Edward, Szata Sławomir Marek, Wandor Mariusz Edward, Wróblewski Marek, Zwoliński Janisław, Zych Dariusz Eugeniusz, Łątka Piotr
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Binczarska Wioletta, Gastołek Andrzej, Jaszczak Marceli, Mazur Tomasz, Sosnowski Edward, Witkowska Halina Zofia, Wróblewski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stefańczyk Jarosław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abox S.A., Warszawa − KRS 0000444036
  2. Acrab Acmm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000707182
  3. Atw Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000106888
  4. Aviation Asset Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000624591
  5. Azymut Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000564619
  6. Balticservis Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000532434
  7. Berry Boutique Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000485606
  8. Better Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000586620
  9. Biuro Usług Consultingowych Consulting Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000386966
  10. Bo-ma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000587746
  11. Bratnia Dłoń Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000400579
  12. Brillaw Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670455
  13. Calatrava Capital S.A., Warszawa − KRS 0000017521
  14. Casch S.A., Warszawa − KRS 0000648695
  15. Cdss Poland Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000345141
  16. Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000053973
  17. Cezar 10 S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000382457
  18. Chemac Sp. Z O.O., Oświęcim-zaborze − KRS 0000153076
  19. Chemont Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000226043
  20. Chemoservis-dwory S.A., Oświęcim − KRS 0000287238
  21. China Trading House Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000564617
  22. Compe Sp. Z O.O., Nowa Biała − KRS 0000248896
  23. Conect Development Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Tychy − KRS 0000358217
  24. Corcad System S.A., Warszawa − KRS 0000690695
  25. Corcad System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435195
  26. Dergo Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000388396
  27. Dla Środowiska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000707327
  28. Dsbj Group S.A., Warszawa − KRS 0000703226
  29. Eco Way Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000488289
  30. Ecoflame Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000415664
  31. Eko-maz Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000099597
  32. Elchupacabra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000485513
  33. Elektromontaż Energetyka Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000061559
  34. Elektromontaż- Lublin Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000171384
  35. Elsped Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000203224
  36. Energo Inwest Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000378096
  37. Energochem Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000281789
  38. Energorem Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000136106
  39. Environment Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000706971
  40. Euroam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000230118
  41. Ezo S.A., Warszawa − KRS 0000266565
  42. Firekom S.A., Warszawa − KRS 0000387815
  43. Fompol Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000113337
  44. Fundacja Grupy Pern - Przyjaźń, Płock − KRS 0000458114
  45. Fundacja Inicjatywa Polsko-arabska Inpar, Warszawa − KRS 0000487573
  46. Fundacja Inicjatywa Polsko-chińska, Warszawa − KRS 0000543414
  47. Fundacja Ochrony Zdrowia, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000053491
  48. Fundacja Płocka W Płocku, Płock − KRS 0000021651
  49. Fundacja Szczebrzeszyn Kultur, Szczebrzeszyn − KRS 0000522705
  50. Fundacja Upowszechniania Rehabilitacji Leczniczej, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000347089

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Apanet S.A., Wrocław − KRS 0000409213
  2. Aqua S.A., Bielsko-biała − KRS 0000030779
  3. Atlantis S.A., Płock − KRS 0000033281
  4. Atsource Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000362053
  5. Auguri S.A., Warszawa − KRS 0000180634
  6. Aura Serwis Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000100818
  7. Automobilklub Beskidzki, Bielsko-biała − KRS 0000060989
  8. Beskidzki Hurt Towarowy S.A., Bielsko-biała − KRS 0000144861
  9. Bht Dromech S.A., Warszawa − KRS 0000023428
  10. Biuro Projektów Biprochem Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000058258
  11. Boruta - Zachem Kolor Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000229692
  12. Boruta-kolor Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000003766
  13. Buksa Travel Sp. Z O.O., Inwałd − KRS 0000137355
  14. Bumech S.A., Katowice − KRS 0000291379
  15. Bydgoski Park Przemysłowo-technologiczny Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000237714
  16. Calatrava Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000003953
  17. Cartridge World (cee) S.A., Warszawa − KRS 0000362790
  18. Cartridge World (cee) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289922
  19. Centrum Diagnostyki Rurociągów i Aparatury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048176
  20. Chemoservis-dwory Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000049456
  21. China Medical Equipment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000564618
  22. Chp Energia Sp. Z O.O., Wojny Wawrzyńce − KRS 0000390180
  23. Ciech Pianki Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000386719
  24. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  25. Ciech Vitrosilicon S.A., Iłowa − KRS 0000043185
  26. Cktis Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000204113
  27. D3 Sp. Z O.O., Stara Wieś − KRS 0000010527
  28. Dalkia Północ Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000127332
  29. Damf Administracja Nieruchomości Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000594164
  30. Dromost-płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000129580
  31. E.pl S.A., Szepietowo − KRS 0000097593
  32. Ecotech Polska S.A., Kraków − KRS 0000385199
  33. Ecotech Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000289133
  34. Elektrozłom Sp. Z O.O., Ślemień − KRS 0000229164
  35. Elgór+hansen S.A., Chorzów − KRS 0000061042
  36. Energomontaż-południe S.A. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000080906
  37. Epsilio S.A., Łódź − KRS 0000053504
  38. Etis Construction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000551236
  39. Etis Projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000551232
  40. Euro - Agrim Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000206634
  41. Euronaft Trzebinia Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000035002
  42. Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa Fasing S.A., Katowice − KRS 0000120721
  43. Favente S.A., Warszawa − KRS 0000350114
  44. Flota Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000416039
  45. Fundacja Młodzi Twórcy Im. Prof. Piotra Dobrowolskiego, Katowice − KRS 0000355622
  46. Fundacja Orlen-dar Serca, Płock − KRS 0000037031
  47. Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia, Sosnowiec − KRS 0000144428
  48. Fundacja Rozwoju Edukacji Euroedukacja, Płock − KRS 0000228413
  49. Gh Investments S.A., Warszawa − KRS 0000085405
  50. Gmzp Inkaso Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000296136

Powiązane przetargi (13 szt.):
  1. Sukcesywny odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych o szacunkowej ilości 222 Mg
    Zamawiający: Szpital Wojewódzki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Zielona Góra
    Sukcesywny odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych o szacunkowej ilości 222 Mg
  2. Odbiór, transport i przetwarzanie/unieszkodliwianie odpadów medycznych oraz innych odpadów
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i/lub unieszkodliwiania/przetwarzania odpadów medycznych, odpadó zielonych, odpadów pochodzących z remontów, odpadów wielkogabarytowych, opakowań po substancjach niebezpiecznych, odpadów pokonsumpcyjnych, skratek oraz innych odpadów pochodzących od wytwarzającego tj. Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy przy ul. Ujejskiego 75 w zakresie następujących zadań dotyczących: Zadanie 1 - odpady medyczne oznaczone kodami: 18 01 03*, 18 01 02*, 18 01 08*, 18 01 06*, 18 01 07, 18 01 04, 18 01 01, 18 01 09. Zadanie 2 - odpady zielone, poremontowe i wielkogabarytowe w tym: - odpady ulegające biodegradacji o kodzie 20 02 01. - odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów o kodzie 17 01 01. - zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 o kodzie 17 01 07. - odpady wielkogabarytowe o kodzie 20 03 07. Zadanie 3 - Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone o kodzie 15 01 10*. Zadanie 4 - Odpady kuchenne ulegające biodegradacji o kodzie 20 01 08 i Produkty spożywcze przeterminowane lub nieprzydatne do spożycia o kodzie 16 03 80. Zadanie 5 - skratki o kodzie 190801. Zadanie 6 - inne odpady - Sorbenty, materiały filtracyjne (w tym filtry olejowe nie ujęte w innych grupach), tkaniny do wycierania (np. szmaty, ścierki) i ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi (np. PCB) odpady o kodzie 15 02 02* wg katalogu odpadów zgodnie z rozporządzenie ministra środowiska z dnia 09 grudnia 2014 r. w sprawie katalogu odpadów
  3. świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera, Toruń
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych (w tym zakaźnych) pochodzących z jednostek organizacyjnych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu w ilości i o następujących kodach określonych w SIWZ.
  4. sprawa 23/P/2014 Wymiana instalacji elektrycznej w budynkach w obrębie działania ROM-2 zarządzanych przez ADM Sp. z o.o. w Bydgoszczy.
    Zamawiający: Administracja Domów Miejskich "ADM" Spółka z o.o., Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia jest wymiana instalacji elektrycznej w budynkach w obrębie działania ROM-2 zarządzanych przez ADM Sp. z o.o. w Bydgoszczy.
  5. Sprawa 21/P/2014 Wymiana instalacji elektrycznej w budynkach w obrębie działania ROM-3 zarządzanych przez ADM Sp. z o.o. w Bydgoszczy.
    Zamawiający: Administracja Domów Miejskich "ADM" Spółka z o.o., Bydgoszcz
    Sprawa 21/P/2014 Wymiana instalacji elektrycznej w budynkach w obrębie działania ROM-3 zarządzanych przez ADM Sp. z o.o. w Bydgoszczy.
  6. załadunek, wywóz i unieszkodliwianie odpadów medycznych
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Siedlce
    załadunek, wywóz i unieszkodliwianie odpadów medycznych przez okres 36 miesięcy, szacunkowa roczna ilość odpadów - ok. 44 400kg
  7. Odbiór, transport przetwarzanie/unieszkodliwianie odpadów medycznych oraz innych odpadów
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i/lub unieszkodliwiania/przetwarzania odpadów medycznych, odpadów zielonych, odpadów pochodzących z remontów, odpadów wielkogabarytowych, opakowań po substancjach niebezpiecznych, odpadów pokonsumpcyjnych i skratek pochodzących od wytwarzającego tj. Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy przy ul. Ujejskiego 75 w zakresie następujących zadań dotyczących: Zadanie 1 - odpady medyczne oznaczone kodami: 18 01 03*, 18 01 02*, 18 01 08*, 18 01 06*, 18 01 07, 18 01 04, 18 01 01, 18 01 09. Zadanie 2 - odpady zielone, poremontowe i wielkogabarytowe w tym: - odpady ulegające biodegradacji o kodzie 20 02 01. - odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów o kodzie 17 01 01. - gruz ceglany o kodzie 17 01 02. - zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 o kodzie 17 01 07. - odpady wielkogabarytowe o kodzie 200307. Zadanie 3 - opakowania po substancjach niebezpiecznych o kodzie 15 01 10*. Zadanie 4 - odpady kuchenne ulegające biodegradacji o kodzie 20 01 08. Zadanie 5 - skratki o kodzie 190801 wg katalogu odpadów zgodnie z rozporządzenie ministra środowiska z dnia 27 września 2001 r. w sprawie katalogu odpadów.
  8. na modernizację automatyki Pompowni Operacyjnej
    Zamawiający: Spółka Wodno-Ściekowa "GWDA" Spółka z o.o., Piła
    Modernizacja automatyki składa się z trzech zasadniczych części:
    1. Doprowadzenia do szafy sterowniczej S01 kabla światłowodowego - przedłużenie istniejącej zakładowej sieci Industrial Ethernet.
    2. Wykonanie nowych szaf zasilająco - sterowniczych do sterownia lokalnego sześcioma pompami.
    3. Wymiana sterownika S5 Siemens na nowszy model pracujący w sieci Ethernet oraz prace przy wizualizacji i archiwizacji procesu przemysłowego.

    Zamawiający nie dostarcza żadnych materiałów do wykonania powyższych trzech zadań.
  9. Opracowanie technologii wytwarzania materiałów wsadowych z bezniklowych stali austenitycznych
    Zamawiający: Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Materiałowej, Warszawa
    A. Wykonawca wykona laboratoryjne wytopy stali austenitycznej po dokonaniu modyfikacji składu chemicznego gwarantującej zawartość Ni w stali mniejszą niż 0,3% wag. B. Wykonawca opracuje technologię wytopu i przeróbki plastycznej w celu uzyskania materiałów wsadowych - próbek - do wyciskania hydrostatycznego. C. Wykonany materiał wsadowy musi cechować się: -strukturą austenityczną - udokumentowaną zapisem dyfrakcji rentgenowskiej; -zawartością niklu nie wyższą niż 0,3% - udokumentowaną wynikami analizy składu chemicznego. D. Materiały wsadowe - próbki - powinny posiadać wymiary odpowiednie do wykonania procesów wyciskania hydrostatycznego: -wymiar przekroju poprzecznego w zakresie 10-12mm (dopuszcza się przekroje kołowe i kwadratowe); -długość wsadu w zakresie 80-120mm; -wsadów - 5 szt. E. Sposób wykonania materiałów wsadowych do wyciskania hydrostatycznego z bezniklowych stali austenitycznych zostanie przekazany zamawiającemu w postaci pisemnego raportu oraz w wersji elektronicznej. F. Koszt materiałów wyjściowych, ich sprowadzenia oraz wszelkie inne koszty niezbędne do wykonania usługi badawczej będą pokrywane przez wykonawcę. G. Prawa do całkowitego wykorzystania wyników wykonanego zadania badawczego należą do zamawiającego, prawa autorskie pozostaną własnością wykonawcy
  10. Wykonanie robót dodatkowych wyszczególnionych w protokole konieczności Nr 4/2011 z dnia 04.05.2010 r. dotyczacych zadania pn. Przebudowa obiektów Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn. Zagospodarowanie Płockiego Nabrzeża Wiślanego - Płockie Towarzystwo Wioślarskie
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Wykonanie robót dodatkowych wyszczególnionych w protokole konieczności Nr 4/2011 z dnia 04.05.2010 r. dotyczacych zadania pn. Przebudowa obiektów Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn. Zagospodarowanie Płockiego Nabrzeża Wiślanego - Płockie Towarzystwo Wioślarskie
  11. Wykonanie robót dodatkowych do umowy nr 12/WIM.I./2/Z/2009 zawartej w dniu 11.02.2009r. dla zadania pn.Przebudowa obiektów Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn. Zagospodarowanie Płockiego Nabrzeża Wiślanego - Płockie Towarzystwo Wioślarskie
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Zakres robót dodatkowych (nie objętych zamówieniem podstawowym) zgodnie ze spisanymi protokołami konieczności obejmuje wykonanie:
    1)drenażu wewnętrznego i zewnętrznego budynku A
    2)skucia i odtworzenia nawierzchni po wykonanym drenażu
    3)zasilania przepompowni drenażowej przy budynku A
    4)rozebrania podłoża w sali gimnastycznej budynku A i budowy elastycznej posadzki sportowej (izolacji) w budynku A (sala gimnastyczna)
    5)niwelacji skarpy
    6)pompowania napływowej wody gruntowej z piwnic budynku A
  12. Wykonanie robót dodatkowych wyszczególnionych w protokole konieczności Nr 1/WGM.II/2010 z dnia 26.04.2010 dotyczących zadania Przebudowa budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Wykonanie robót dodatkowych wyszczególnionych w protokole konieczności Nr 1/WGM.II/2010 z dnia 26.04.2010 dotyczących zadania Przebudowa budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej (roboty budowlane, saniatarne, elektryczne)
  13. Przebudowa budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dział II SIWZ.

Inne osoby dla Płochocki (32 osoby):