Kogo reprezentuje osoba

Podedworny Grzegorz

w KRS

Grzegorz Podedworny

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Grzegorz
Nazwisko:Podedworny
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Dobre Miasto (Warmińsko-mazurskie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Sętal (Warmińsko-mazurskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyrko Izabela Monika, Ordecha Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyrko Jarosław Tadeusz, Szpakowski Michał Arkadiusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyrko Andrzej, Czyrko Jarosław Tadeusz, Drewnik Kamil, Fliga Joanna Maria, Roczeń Romuald

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyrko Jarosław Tadeusz, Gajdamowicz Grzegorz, Jaszczuk Paweł, Kiziński Piotr Leszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łosko Bronisława
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyrko Jarosław Tadeusz, Janiszewski Jerzy Wincenty, Kalita Eugeniusz, Szpakowski Michał Arkadiusz, Tuma Zdzisława

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Amd Dobre Miasto Sp. Z O.O., Knopin − KRS 0000811519
  2. Delikates - Agnieszka Dawidziak-mitrenga Sp. J. Likwidacyjnej, Ostróda − KRS 0000191867
  3. Ekovita Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Miłakowo − KRS 0000007993
  4. Erabit Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000349740
  5. Fundacja Gniazdo Piratów, Warszawa − KRS 0000217577
  6. Giax Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000317216
  7. Giax.ic Izabela Czyrko Sp. J., Sętal − KRS 0000205602
  8. Great Polish Investments Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Nidzica − KRS 0000252979
  9. Humdrex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Mszanowo − KRS 0000231116
  10. Ins-bud Zarębski i Waśkiewicz Sp. J. Likwidacyjnej, Nidzica − KRS 0000019607
  11. Laudio Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000353183
  12. Olsztyńskie Fabryki Mebli Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Działdowo − KRS 0000050230
  13. Pamp;i Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000499989
  14. Przedsiębiorstwo Budowlane Exbau Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000411592
  15. Qp International Sp. Z O.O., Bartąg − KRS 0000697893
  16. Stowarzyszenie Bractwo Zawiszaków, Gdynia − KRS 0000227892
  17. Stowarzyszenie Masz Prawo Wiedzieć, Olsztyn − KRS 0000433008
  18. Warmińsko-mazurskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Lubajny − KRS 0000359623

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agora Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000809739
  2. Baumann Palety Sp. Z O.O., Barczewo − KRS 0000003925
  3. Bio Agro Trans Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031039
  4. Dovix Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000157676
  5. Dr.power Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000085186
  6. Eden-alkohole S.A., Łódź − KRS 0000054927
  7. Erabit Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000353681
  8. Fabryka Śrub i Elementów Złącznych Nowa Orneta Sp. Z O.O., Orneta − KRS 0000107162
  9. Feex Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000432777
  10. Felgex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dobre Miasto − KRS 0000056501
  11. Fundacja Zobaczyć Morze Im. Tomka Opoki, Gdynia − KRS 0000649335
  12. Hodowca S.A., Olsztyn − KRS 0000010211
  13. Hydralex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Elbląg − KRS 0000280681
  14. Iglotex Olsztyn Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000343096
  15. Kolix Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000537090
  16. Kombinat Budowlany W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000275637
  17. Len-szczytno S.A., Szczytno − KRS 0000005967
  18. Łuk-mił Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łukta − KRS 0000194188
  19. M3 Pachucki, Zawadka Sp. J., Olsztyn − KRS 0000101282
  20. Mazurskie Towarzystwo Akcyjne Mazur S.A. W Mrągowie, Mrągowo − KRS 0000008912
  21. Mmi Interline Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Nowe Miasto Lubawskie − KRS 0000251700
  22. Mmi Logo Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Iława − KRS 0000252707
  23. Motor-centrum Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000115355
  24. Olsztyńska Korporacja Budowlana Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000176191
  25. Orneta-energia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Orneta − KRS 0000086068
  26. Państwowe Przedsiębiorstwo Rolno-usługowe W Dobrym Mieście, Dobre Miasto − KRS 0000095318
  27. Państwowy Ośrodek Maszynowy W Lubawie, Lubawa − KRS 0000096774
  28. Przedsiębiorstwo Budowlano-montażowe Metromex Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000003706
  29. Przedsiębiorstwo Budowlano-usługowe Redykajny Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000042497
  30. Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego W Mrągowie, Mrągowo − KRS 0000075900
  31. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Podmar-sp. J.:grzegorz Markowski i Wioletta Markowska, Ostróda − KRS 0000084700
  32. Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów Budownictwa Rolniczego Kombet, Komorniki − KRS 0000037877
  33. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Beltica - Poland Sp. Z O.O., Bartoszyce − KRS 0000090466
  34. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Anmar Sp. J. Maria i Andrzej Chmielińscy Likwidacyjnej, Ostróda − KRS 0000105006
  35. Rejonowe Przedsiębiorstwo Melioracyjne W Lidzbarku Warmińskim Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000053688
  36. Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedność W Świątkach, Świątki − KRS 0000200192
  37. Spółdzielnia Mieszkaniowa Współpraca W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000106583
  38. Towarzystwo Finansowe Echo Leasing Sp. Z O.O. Zakład Pracy Chronionej, Olsztyn − KRS 0000012072
  39. Transrol Sp. Z O.O., Pisz − KRS 0000210782
  40. Warmix Sp. J. Zdzisława Tuma Jerzy Janiszewski, Olsztyn − KRS 0000077735
  41. Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego Iława S.A., Iława − KRS 0000019585