Kogo reprezentuje osoba

Podgórska Magdalena Maria

w KRS

Magdalena Maria Podgórska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Magdalena
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Podgórska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1976 r., wiek 41 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bała Jacek, Bała Marcin Łukasz, Ferenczak Mariusz Jan, Kościelniak Rafał Mariusz, Podgórski Krzysztof Tomasz, Pyś Aleksandra Leonarda

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gondor Jarosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ferenczak Gabriela Magdalena, Podgórski Krzysztof Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Podgórski Krzysztof Tomasz, Wojdas Mateusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bała Marcin Łukasz, Kościelniak Rafał Mariusz, Podgórski Krzysztof Tomasz

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bała Jacek, Bała Marcin Łukasz, Ferenczak Mariusz Jan, Kościelniak Rafał Mariusz, Podgórski Krzysztof Tomasz, Pyś Aleksandra Leonarda

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gondor Jarosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Podgórski Krzysztof Tomasz, Wojdas Mateusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adrenasea Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000455415
  2. Aqua Vis Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000355563
  3. Fibermarkt Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000356815
  4. Projekt Xn Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000488177
  5. Salumanus Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000354228
  6. Stowarzyszenie Uks Regis Wieliczka, Wieliczka − KRS 0000405554

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Art - Gum Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Mazańcowice − KRS 0000143569
  2. Zakład Remontowy Urządzeń Gazowniczych Sp. Z O.O., Pogórska Wola − KRS 0000027880

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. dostawa modułów optycznych XFP, transceiverów i konwerterów - ZP-086/022/D/12
    Zamawiający: Politechnika Gdańska - Centrum Informatyczne Trójmiejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej, Gdańsk
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa wymienionych poniższej modułów
    optycznych XFP, transceiverów i konwerterów: - Moduł XFP WDM BiDi: 1330nm, min. 10km, LC/PC simplex, SM, DMI - 2 sztuki; - Moduł XFP WDM BiDi: 1270nm, min. 10km, LC/PC simplex, SM, DMI - 2 sztuki; - Moduł XFP 40 km - TX/RX: 1550nm, min. 40km, LC/PC duplex, SM, DMI - 2 sztuki; - Moduł XFP 80 km - TX/RX:1550nm, min. 80km, LC/PC duplex, SM, DMI - 1 sztuka; - Transceiver WDM na jedno włókno - Tx: 1310nm,
    Rx: 1550nm; SM - 50 sztuk; - Transceiver WDM na jedno włókno - Tx: 1550nm, Rx: 1310nm; SM - 50 sztuk; - Konwerter światłowodowy 1 Gigabit Ethernet - 10 sztuk.