Kogo reprezentuje osoba

Pokropski Arkadiusz

w KRS

Arkadiusz Pokropski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Arkadiusz
Nazwisko:Pokropski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 50 lat
Miejscowości:Puławy (Lubelskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Anuszkiewicz Konrad Ad, Baniak Sławomir Tadeusz, Bator Jarosław Jan, Bawor Witold, Browarek Dariusz, Ciżkowicz Piotr Bartosz, Czarnota Krzysztof Antoni, Derda Wojciech, Eggink Raimondo, Górnicki Łukasz Andrzej, Hadyś Łukasz Marcin, Jamrozik Kazimierz Wiesław, Karczyński Michał Krzysztof, Karnowski Jakub, Kawaler Artur, Kiczmachowski Grzegorz Adam, Kleniewski Jerzy Leszek, Klepacki Zbigniew, Knaflewski Stanisław Mikołaj, Kryszkiewicz Małgorzata, Leonkiewicz Jacek Hieronim, Libiszewski Maciej Andrzej, Neska Jacek Robert, Pacia Milena Ewa, Pawłowski Jarosław Bronisław, Pawłowski Mirosław, Podskalny Marek Janusz, Purwin Adam Mariusz, Ruka Paweł Henryk, Sigiel Sylwester Edward, Wach Andrzej, Warsewicz Czesław, Wasilewski Ireneusz Stanisław, Zaleśny Marek Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żołnierzak Radosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bawor Witold, Bełdowski Jarosław, Cichocka Agnieszka Janina, Czapla Zbigniew, Dunaszewska Barbara, Gromek Apanasewicz Danuta Ewa, Karczyński Michał Krzysztof, Kiczmachowski Grzegorz Adam, Krawczyk Radosław, Mikołajczak Szymon Mateusz, Miłosz Krzysztof Onufry, Neska Jacek Robert, Purwin Adam Mariusz, Skurzewska Iwona, Steenweg Antonius Alex, Strączek Łukasz Michał, Weiss Wojciech Jerzy, Zaleśny Marek Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuszczyński Zbigniew
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Piotr Adam, Choiński Ryszard Edward, Chołuj Krzysztof, Czuk Przemysław Radomir, Graniszewski Bogdan Józef, Kaszyński Piotr, Matulka Przemysław Wiesław, Paczos Stefan, Pawlicki Adam, Psut Adam, Rachwalski Marek, Reszka Andrzej, Rusek Andrzej Bogdan, Skwarko Wiesław, Śliwczyński Piotr Andrzej, Stelmach Katarzyna, Świstak Rafał, Szortyka Zbigniew, Trawczyński Marcin, Zaleśny Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pstrowski Waldemar
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagniewski Jarosław, Bawor Witold, Bieniaszczyk Beata, Browarek Dariusz, Ćwikła Janusz, Czapla Zbigniew, Kiczmachowski Grzegorz, Kostrzewa Franciszek, Maciejewska Małgorzata, Rojewski Piotr Jakub, Różycka Katarzyna, Sigiel Sylwester, Strączek Łukasz, Szymczak Aleksandra, Talarska Janina, Turek Wacław Krzysztof, Vogtt Jakub, Wilk Romuald Jan, Zabłocka Anna Danuta, Zbrojski Marek Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielaskiewicz Bronisława Elżbieta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Piotr, Czuk Przemysław Radomir, Graniszewski Bogdan Józef, Jarczewski Paweł Andrzej, Kłak Wiesław, Matysiak Zbigniew, Mazur Anna Teresa, Pawlicki Adam, Pawluk Jarosław Jerzy, Podsiadły Wojciech, Przystupa Mariusz, Psut Adam, Rusek Andrzej Bogdan, Świstak Rafał, Sygnowski Jan, Szortyka Zbigniew Feliks, Zaleśny Marek Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarzycka Rzepecka Anna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kosiol Andrzej Jacek, Rusek Andrzej Bogdan, Szymczak Grzegorz, Ząbik Ryszard Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Dariusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.e. Wind S.A., Warszawa − KRS 0000610284
  2. Administracja Domów Miejskich Adm Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000124375
  3. Algolytics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074723
  4. Altamira Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000645872
  5. Altamira Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000648421
  6. American Heart Of Poland S.A., Ustroń − KRS 0000398373
  7. Apeiron Synthesis S.A., Wrocław − KRS 0000455480
  8. Baltic Green Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441363
  9. Baltic Green Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000440952
  10. Baltic Green V Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000514397
  11. Baltic Green Vi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000516616
  12. Baltic Green Viii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000516701
  13. Baltic Green i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441069
  14. Banieczka Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000555462
  15. Bjb Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000390926
  16. Bkhw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000228995
  17. Blue Ocean Business Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000161024
  18. Bukowska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000635572
  19. Bulwarowa Park Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000506428
  20. Bułka Z Masłem Sp. Z O.O., Iłowo − KRS 0000057746
  21. Business Advisors Legal Miłosz i Partnerzy Radcowie Prawni, Warszawa − KRS 0000558559
  22. Business.link Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000639225
  23. Bydgoski Park Przemysłowo-technologiczny Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000237714
  24. Ctl Chemkol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000028727
  25. Ctl Kolzap Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000205601
  26. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000289679
  27. Ctl Maczki-bór S.A., Sosnowiec − KRS 0000361438
  28. Db Logistic Sp. Z O.O., Sośnicowice − KRS 0000417506
  29. Doradztwo Kolejowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000704967
  30. Ekozon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000342693
  31. Ep Cargo Polska S.A., Czechowice-dziedzice − KRS 0000550675
  32. Famur Famak S.A., Kluczbork − KRS 0000076547
  33. Famur S.A., Katowice − KRS 0000048716
  34. Finker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000546740
  35. Finker Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000579711
  36. Fintrade Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000101603
  37. Foga Polen Sp. Z O.O., Wola Chynowska − KRS 0000172838
  38. Fpm S.A., Mikołów − KRS 0000015844
  39. Fundacja Advanced Management Studies, Warszawa − KRS 0000404515
  40. Fundacja Bychawa - Miasto Wielu Kultur, Bychawa − KRS 0000455728
  41. Fundacja Era Parowozów, Warszawa − KRS 0000241695
  42. Fundacja Grupy Pkp, Warszawa − KRS 0000499069
  43. Fundacja Im.denisa De Rougemonta, Stare Faszczyce − KRS 0000338022
  44. Fundacja Pomoc Transportowcom, Warszawa − KRS 0000022612
  45. Fundacja Republikańska, Warszawa − KRS 0000340559
  46. Fundacja Synapsis, Warszawa − KRS 0000045919
  47. Fundacja Valores, Warszawa − KRS 0000519888
  48. Fusion Invest Polska S.A., Warszawa − KRS 0000111446
  49. Gastromax E.antoniuk, M.antoniuk, St.oziemczuk Sp. J. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000085634
  50. Geberit Ozorków Sp. Z O.O., Ozorków − KRS 0000038952

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  2. Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków-wschód Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000040815
  3. Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000221599
  4. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  5. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  6. Agram Logistyka Sp. Z O.O., Motycz − KRS 0000116871
  7. Air Polonia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006637
  8. Ammono S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000388410
  9. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  10. Awt Rail Pl Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000430091
  11. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  12. Baltic Green Iv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374097
  13. Baltic Green Vii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000517536
  14. Baltic Green X Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000627827
  15. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  16. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  17. Bazy i Systemy Bankowe Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000168197
  18. Biopolinex Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000345851
  19. Bkw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000220099
  20. Bolesław Recycling Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Bukowno − KRS 0000067671
  21. Bombardier Transportation (rail Engineering) Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079443
  22. Boss Informacje Ekonomiczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039570
  23. Browar Łomża Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000011751
  24. Bsfts Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000171726
  25. Bumech S.A., Katowice − KRS 0000291379
  26. Cargosped Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034257
  27. Cargosped Terminal Braniewo Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000157107
  28. Cargosped-składy Celne Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000072088
  29. Cargotor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484401
  30. Carman Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000121675
  31. Cefiltr Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000349517
  32. Centrum Finansowe Puławska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022499
  33. Centrum Majkowskiego Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000254404
  34. Centrum Medyczne Medica Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000038845
  35. Centrum Szkolenia Federacji Zzp Pkp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000379603
  36. Centrum Zaufania i Certyfikacji Centrast S.A., Warszawa − KRS 0000044033
  37. Cez Produkty Energetyczne Polska Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000321795
  38. Challange Four Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000139642
  39. Chem Trans Logistic Haldex S.A., Sosnowiec − KRS 0000179052
  40. Chopin Airport Hospitality Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541978
  41. Ciech Sarzyna S.A., Nowa Sarzyna − KRS 0000103271
  42. Ciech Trading S.A., Warszawa − KRS 0000023365
  43. Clar System S.A., Poznań − KRS 0000189335
  44. Comperia.pl S.A., Warszawa − KRS 0000390656
  45. Credit Agricole Polska S.A., Wrocław − KRS 0000010746
  46. Cs Natura Tour Sp. Z O.O. / Cs Natura Tour Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000155205
  47. Cs Szkolenie i Doradztwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000123315
  48. Ctl Finanse Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000149040
  49. Ctl Inwestor Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000039567
  50. Ctl Kargo Sp. Z O.O., Police − KRS 0000035340

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Wynajem 22 wagonów towarowych serii Gbs i 1 wagonu serii Kgns.
    Zamawiający: 3 Regionalna Baza Logistyczna, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest usługa najmu 22 wagonów towarowych serii Gbs i 1 wagonu serii Kgns.
  2. Wynajem 22 wagonów towarowych serii Gbs i 1 wagonu serii Kgns
    Zamawiający: 3 Regionalna Baza Logistyczna, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest usługa najmu 22 wagonów towarowych serii Gbs i 1 wagonu serii Kgns.
  3. Usługi w zakresie transportu kolejowego - transport operacyjny (przewóz ludzi i sprzętu na poligon)
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 3674, Olsztyn
    Przedmiotem zamówienia jest usługa transportu kolejowego - transportu operacyjnego ludzi i sprzętu z miejsca stacjonowania jednostki do miejsca szkolenia i z powrotem
  4. Wynajem wagonów towarowych serii Gbs
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest wynajem 22 szt. wagonów towarowych serii Gbs
    Zakres zamówienia obejmuje 3 zadania:
    Zadanie nr 1 - obejmuje wynajem 20 szt. wagonów towarowych serii Gbs dla potrzeb JW 4228 - Skład Stawy, 08-530 Dęblin. Wagony użytkowane będą wewnątrz wojskowej bocznicy kolejowej nr 240;
    Zadanie nr 2 - obejmuje wynajem 1 szt. wagonu towarowego serii Gbs dla potrzeb
    JW 4228 - Skład Regny, 95-040 Koluszki. Wagony użytkowane będą wewnątrz wojskowej bocznicy kolejowej nr 161.
    Zadanie nr 3 - obejmuje wynajem 1 szt. wagonu towarowego serii Gbs dla potrzeb JW 4228 - Skład Kłaj, 32-015 Kłaj. Wagon użytkowany będzie wewnątrz wojskowej bocznicy kolejowej nr 309.