Kogo reprezentuje osoba

Polanowski Maciej Stanisław

w KRS

Maciej Stanisław Polanowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Maciej
Drugie imię:Stanisław
Nazwisko:Polanowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1970 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Krotoszyn (Wielkopolskie), Kłoda (Wielkopolskie), Poznań (Wielkopolskie), Wrocław (Dolnośląskie), Wroniawy (Wielkopolskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamcio Marcin Michał, Bajer Eryk, Biernacki Tomasz, Czapka Marek, Halwa Michał Andrzej, Kędzia Michał Sylwester, Kowalczyk Iwona, Krauze Michał, Pawłowska Magdalena, Piduch Szymon, Rusiecki Michal Antoni, Ługowski Bartłomiej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Waśkowiak Witold Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hajt Edward, Kaczmarek Andrzej, Kruszona Jan, Maniecka Krystyna, Musiał Bogusław, Rogozinski Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skromny Bolesław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajer Eryk, Biernacki Tomasz, Czapka Marek, Halwa Michał Andrzej, Kędzia Michał, Kowalczyk Iwona, Krauze Michał, Pawłowska Magdalena, Piduch Szymon, Rusiecki Michal Antoni, Ługowski Bartłomiej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajer Eryk, Biernacki Tomasz, Czapka Marek, Halwa Michał Andrzej, Kędzia Michał, Kowalczyk Iwona, Krauze Michał, Pawłowska Magdalena, Piduch Szymon, Rusiecki Michal Antoni, Ługowski Bartłomiej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajer Eryk, Biernacki Tomasz, Halwa Michał Andrzej, Kędzia Michał, Kowalczyk Iwona, Krauze Michał, Piduch Szymon, Rusiecki Michal Antoni, Ługowski Bartłomiej
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajer Eryk, Biernacki Tomasz, Detry Pierre, Halwa Michał Andrzej, Jakszuk Sławomir, Kędzia Michał, Kowalczyk Iwona, Krauze Michał, Nowjalis Piotr, Piduch Szymon, Rusiecki Michal, Ługowski Bartłomiej
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajer Eryk, Biernacki Tomasz, Halwa Michał Andrzej, Kędzia Michał, Kowalczyk Iwona, Krauze Michał, Nowak Maciej, Piduch Szymon, Rusiecki Michal
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajer Eryk, Biernacki Tomasz, Kędzia Michał, Krauze Michał, Piduch Szymon, Rusiecki Michal
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarek Grzegorz, Maluśki Robert Grzegorz, Maniecka Krystyna, Rogozinski Ryszard, Sapa Krystyna
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernacki Tomasz, Krupka Barbara, Nowak Minc Ewa Agnieszka, Orczyk Maciej Zbigniew, Wasiela Waldemar Sebastian, Waśkowicz Mariusz, Łastowski Krystian
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajer Eryk, Biernacki Tomasz, Kędzia Michał, Krauze Michał, Piduch Szymon, Rusiecki Michal
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajer Eryk, Biernacki Tomasz, Kędzia Michał, Krauze Michał, Piduch Szymon, Rusiecki Michal
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajer Eryk, Biernacki Tomasz, Kędzia Michał, Krauze Michał, Piduch Szymon, Rusiecki Michal
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajer Eryk, Biernacki Tomasz, Kędzia Michał, Krauze Michał, Piduch Szymon, Rusiecki Michal
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajer Eryk, Biernacki Tomasz, Kędzia Michał, Krauze Michał, Piduch Szymon, Rusiecki Michal
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajer Eryk, Biernacki Tomasz, Kędzia Michał, Krauze Michał, Piduch Szymon, Rusiecki Michal
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majewski Marcin Tomasz, Rutkowski Maciej, Tuliszkiewicz Violetta
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarek Grzegorz, Majewski Marcin, Maniecka Krystyna, Mikołajczyk Paweł Grzegorz, Sapa Krystyna
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mazur Mateusz, Nietubyć Tomasz Witold, Wower Marcin Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Milkiewicz Zbigniew Marek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernacki Tomasz, Kwapisz Romana Katarzyna, Nowak Minc Ewa Agnieszka, Orczyk Maciej Zbigniew, Łastowski Krystian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łacna Anna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banach Artur, Besser Robert, Budek Bogdan, Duszyński Witold, Jachimowska Romualda Elżbieta, Karwowski Marek Jacek, Kołodziej Piotr Paweł, Kurciński Tomasz, Lis Zbigniew, Luciński Jacek Zbigniew, Matusik Piotr Stefan, Ostrowski Jacek, Stachowski Wojciech, Szpetko Stanisław Józef, Wajs Danuta Maria, Zera Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiczyński Bartłomiej Dobiesław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajer Eryk, Biernacki Tomasz, Czapka Marek, Halwa Michał Andrzej, Kędzia Michał, Pawłowska Magdalena, Piduch Szymon, Rusiecki Michal Antoni, Ługowski Bartłomiej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarek Grzegorz, Maniecka Krystyna, Michalecki Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hoffman-zyśk Katarzyna Barbara

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2 Kł Construction Łastowski Kozioł Sp. J., Drawsko − KRS 0000302572
  2. Active Family Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000521473
  3. Ag Hodowla Spółdzielnia, Wroniawy − KRS 0000557843
  4. Ag Recykling Sp. Z O.O., Wroniawy − KRS 0000484080
  5. Agro-rydzyna Sp. Z O.O., Kłoda − KRS 0000166727
  6. Agrofirma Spółdzielcza, Wroniawy − KRS 0000210560
  7. Aquamore Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000681806
  8. Besser i Wspólnicy Sp. J., Radzanów − KRS 0000271751
  9. Blue Fund Investment Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000528121
  10. Blue Fund Investment Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000567333
  11. Bt Holding Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000551065
  12. Bt Inwestycje Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000391497
  13. Bt Kapitał Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000392240
  14. Bt Nieruchomości Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000392248
  15. Cafeway Group S.A., Wrocław − KRS 0000609877
  16. Cafeway Investors S.A., Wrocław − KRS 0000610038
  17. Cafeway Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000505170
  18. Ccc S.A., Polkowice − KRS 0000211692
  19. Centrum Wynajmu Nieruchomości 1 S.A., Krotoszyn − KRS 0000592888
  20. Centrum Wynajmu Nieruchomości 2 S.A., Krotoszyn − KRS 0000592068
  21. Centrum Wynajmu Nieruchomości 3 S.A., Krotoszyn − KRS 0000592093
  22. Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A., Krotoszyn − KRS 0000592060
  23. Centrum Wynajmu Nieruchomości 5 S.A., Krotoszyn − KRS 0000592073
  24. Centrum Wynajmu Nieruchomości 6 S.A., Krotoszyn − KRS 0000593048
  25. Centrum Wynajmu Nieruchomości Marketing Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000575614
  26. Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000292697
  27. Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. Z O.O. Marketing 2 Spółka Komandytowo-akcyjna, Krotoszyn − KRS 0000488992
  28. Cold Brew Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000661590
  29. Creative Studio Polska Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000604502
  30. Crist Mars Ekoenergia Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000400053
  31. Dantus Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000573309
  32. Daphnee Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000523839
  33. Datarino Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000466917
  34. Dino Krotoszyn Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000369913
  35. Dino Oil Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000490859
  36. Dino Polska S.A., Krotoszyn − KRS 0000408273
  37. Dino Południe Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000547393
  38. Dino Północ Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000547329
  39. Doctor Brew S.A., Wrocław − KRS 0000714764
  40. Dolnośląski Związek Triathlonu, Wrocław − KRS 0000204022
  41. Eco-tara Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000382479
  42. Eko-stok Inwest Sp. Z O.O., Górskie Ponikły-stok − KRS 0000693925
  43. Enterprise Investors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000007178
  44. Etno Cafe Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000611833
  45. Eveller Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000543114
  46. Fresh Slaw Sp. Z O.O., Biernatki − KRS 0000711606
  47. Fundacja Dino - Najbliżej Ciebie, Krotoszyn − KRS 0000406132
  48. Fundacja Onkologia 2025, Warszawa − KRS 0000506031
  49. Fundacja Tratwa - Organizacja Pożytku Publicznego, Wieleń − KRS 0000225798
  50. Games Sp. Z O.O., Ostrowite − KRS 0000212289

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  2. Agricorn Leroy i Majewski Sp. J., Trzebiechów − KRS 0000393611
  3. Agrilema Leroy Sp. J., Lubsko − KRS 0000411521
  4. Agrilema Majewski Sp. J., Trzebiechów − KRS 0000411943
  5. Agritop Leroy Sp. J., Trzebiechów − KRS 0000412096
  6. Agritop Majewski Sp. J., Lubsko − KRS 0000411058
  7. Agro Hay Majewski Sp. J., Krosno Odrzańskie − KRS 0000412100
  8. Agromix Leroy Sp. J., Lubsko − KRS 0000410845
  9. Agromix Majewski Sp. J., Zielona Góra − KRS 0000411546
  10. Agros Majewski Sp. J., Krosno Odrzańskie − KRS 0000412599
  11. Animal By Products - Polski Związek Przetwórców, Warszawa − KRS 0000340841
  12. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  13. Asort Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000161957
  14. Bbż Sp. Z O.O., Długi Borek − KRS 0000016832
  15. Bt Development Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000366411
  16. Buchen Industrial Services Polska Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000253769
  17. Burda Publishing Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022702
  18. Ccc Shoes Bags Sp. Z O.O., Polkowice − KRS 0000363903
  19. Ccc.eu Sp. Z O.O., Polkowice − KRS 0000506139
  20. Centrum Radioterapii Katowice Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000404189
  21. Centrum Wynajmu Akceleratorów Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000424897
  22. Chep Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028634
  23. Conquest Capital Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000340955
  24. Czysta Energia Skb Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Włodzimierz − KRS 0000360130
  25. Dantus Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000256442
  26. Dantus Sp. Z O.O. i Wspólnicy Sp. J., Białystok − KRS 0000348127
  27. Dhl Exel Supply Chain (poland) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000050736
  28. Dhl Exel Supply Chain Trade (poland) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000163381
  29. Dino Polska Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000293706
  30. Dolnośląska Grupa Finansowo - Prawna Wojtowicz Halarewicz Sp. J., Wrocław − KRS 0000127260
  31. Drogeria i Market Grupa Eko Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000112025
  32. Eco-power Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348271
  33. Egeryon Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000420636
  34. Eko Holding S.A., Nowa Wieś Wrocławska − KRS 0000302877
  35. Eko-som Przedsiębiorstwo Jasta Sp. Z O.O. i Wspólnicy Sp. J., Bogumiłów − KRS 0000016571
  36. Eko-stok Sp. Z O.O., Górskie Ponikły-stok − KRS 0000245639
  37. Ekoland Leroy Sp. J., Zielona Góra − KRS 0000411544
  38. Ekoland Majewski Sp. J., Lubsko − KRS 0000411533
  39. Ekotop Leroy Sp. J., Zielona Góra − KRS 0000410917
  40. Ekotop Majewski Sp. J., Trzebiechów − KRS 0000412260
  41. Energoaparatura S.A., Katowice − KRS 0000078279
  42. Enevis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284906
  43. Eobuwie.pl S.A., Zielona Góra − KRS 0000541722
  44. Eurofarm Sp. Z O.O., Trzebiechów − KRS 0000205895
  45. Ew Dobrzyca Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000381636
  46. Ewg Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000301904
  47. Exel Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000170585
  48. Fam - Technika Odlewnicza Sp. Z O.O., Chełmno − KRS 0000266071
  49. Fortes Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000369889
  50. Gamet S.A., Toruń − KRS 0000285416

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Dostawa artykułów spożywczych
    Zamawiający: Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Poznań
    Dostawa artykułów spożywczych - 9 pakietów
  2. Dostawa nabiału i przetworów mlecznych
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej Milicz, Milicz
    Dostawa nabiału i przetworów mlecznych do Domu Pomocy Społecznej w Miliczu w okresie od 01.07.2012 do 30.09.2012
  3. Dostawa artykułów spożywczych
    Zamawiający: Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Poznań
    Pakiet nr 1 - nabiał 4 pozycje asortymentowe Pakiet nr 2 - produkty sypkie17 pozycji asortymentowych Pakiet nr 3 - koncentraty 20 pozycji asortymentowych Pakiet nr 4 - mięso 11 pozycji asortymentowych Pakiet nr 5 - mięso drobiowe 5 pozycji
    asortymentowych Pakiet nr 6 - wędlina drobiowa 7 pozycji asortymentowych Pakiet nr 7 - wędlina wieprzowa 20 pozycji asortymentowych Pakiet nr 8 - cukier 3 300 kg Pakiet nr 9 - kotlet ala schabowy soja 60 kg.

Inne osoby dla Polanowski (47 osób):