Kogo reprezentuje osoba

Polek Andrzej Sławomir

w KRS

Andrzej Sławomir Polek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Sławomir
Nazwisko:Polek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1968 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bruski Krzysztof Michał, Błosiński Stanisław Jerzy, Falkowski Mariusz Jacek, Grabarczyk Bogdan Mirosław, Kledzik Gerhard, Marczak Joanna Stefania, Seyda Andrzej, Starzyński Adam Włodzimierz, Strzelczyk Marcin Tomasz, Tokarczyk Mieczysław, Zawadzka Iwona Jolanta, Łątka Jan Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bruski Krzysztof Michał, Holender Agnieszka, Malinowski Stanisław Franciszek, Marczak Joanna Stefania, Michałkiewicz Ireneusz Jarosław, Nierzwicka Beata Elżbieta, Seyda Andrzej, Sobociński Andrzej, Starzyński Adam Włodzimierz, Szymaniuk Jolanta Maria, Łątka Jan Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skarbek Jacek Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bruski Krzysztof Michał, Czachorowska Ewa, Seyda Andrzej, Zawadzka Iwona Jolanta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lach Sabina Marta
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bruski Krzysztof Michał, Bury Paweł, Marczak Joanna Stefania, Rantamaki Pekka Johannes, Seyda Andrzej, Starzyński Adam Włodzimierz, Szymaniuk Jolanta Maria, Wandtke Andrzej Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tirkkonen Lassi
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białogrodzki Jerzy, Bojanowicz Seweryn Marek, Bruski Krzysztof Michał, Danek Lucyna Zofia, Figarski Jerzy Mieczysław, Marczak Joanna Stefania, Seyda Andrzej, Starzyński Adam Włodzimierz, Szymaniuk Jolanta Maria, Tokarczyk Mieczysław, Wandtke Andrzej Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tirkkonen Lassi

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Ochrony Wena Spółka Z Ograniczoną Oopowiedzialnością, Gdańsk − KRS 0000233713
  2. Bd Invest Und Bau Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000362701
  3. Bh Restrukturyzacje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000764556
  4. Euro-alians Pracownia Projektowa - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000085773
  5. Farma-trend Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000503897
  6. Folwark Dajak Aleksandra Kowalewska-paneczko i Przemysław Paneczko Spółka Komandytowa, Koleczkowo − KRS 0000378566
  7. Fundacja Na Rzecz Dzieci Chorych, Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy Wyspa Skarbów, Gdańsk − KRS 0000665780
  8. Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk − KRS 0000045713
  9. Fundacja Solidarności Międzypokoleniowej i Samopomocy Sąsiedzkiej S2, Gdańsk − KRS 0000517318
  10. Fundusz Udziałowy S.A., Gdańsk − KRS 0000061172
  11. Gcg Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000232968
  12. Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-kanalizacyjna Sp. Z O.O. (w Skrócie: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-kanalizacyjna Sp. Z O.O. Oraz Giwk Sp. Z O.O.), Gdańsk − KRS 0000216612
  13. Gdańskie Wody Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000028567
  14. Indecor Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000354211
  15. Kopalnia Nafty Ropienka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000676650
  16. La Femme Cosmetics S.A., Gdynia − KRS 0000345662
  17. Lach Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000194707
  18. Marina Investment Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000244466
  19. Msd Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kartuzy − KRS 0000136232
  20. Mt Consulting Kręcicki Strzelczyk Sp. J., Gdynia − KRS 0000340335
  21. Olicon Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000053982
  22. Olicon-delta Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000053012
  23. Point2point Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000759188
  24. Polskie Centrum Opieki Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000328599
  25. Polskie Górnictwo Cyfrowe Sp. Z O.O. Mine Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000698280
  26. Pomerania Investment S.A., Gdynia − KRS 0000318036
  27. Prima Park S.A. W Restrukturyzacji, Gdynia − KRS 0000480757
  28. Przedsiębiorstwo Budowlane Damar Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Tupadły − KRS 0000398675
  29. Rabat Service S.A. Likwidacyjnej, Pruszcz Gdański − KRS 0000088182
  30. Stowarzyszenie Kibiców Bałtyk Gdynia, Gdynia − KRS 0000179991
  31. Stowarzyszenie Przyjazne Pomorze, Gdańsk − KRS 0000174908
  32. Teknos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000052214
  33. Towarzystwo Ubezpieczeń Zdrowie S.A., Gdynia − KRS 0000362027
  34. Urnimed Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000089048
  35. Wydawnictwo Słowo/obraz Terytoria Sp. Z O.O. Układowej, Gdańsk − KRS 0000091501
  36. Zakład Farb - Nieruchomości S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000023075
  37. Zot Zarządzanie Obiektami Turystycznymi Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000530233

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Air Products Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055764
  2. Astor Sp. Z O.O., Jastrzębia Góra − KRS 0000106293
  3. Bałtycka Agencja Poszanowania Energii S.A., Gdańsk − KRS 0000154107
  4. Centrum Dystrybucji Interchem Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000319064
  5. Cremonini Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000080270
  6. Ekoplastik Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000011601
  7. Enerbalt S.A., Gdynia − KRS 0000454249
  8. Energa Wytwarzanie Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000162104
  9. Espina-sport Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000242799
  10. Firma Remontowo-budowlana Bustall S.górski K.durlach Sp. J. Likwidacyjnej, Skarszewy − KRS 0000255943
  11. Fundacja Promocji Inicjatyw Europejskich, Gdynia − KRS 0000499628
  12. Fundusz Udziałowy - Oliva Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000128961
  13. Gdańskie Instalacje Sanitarne Gis S.A., Gdańsk − KRS 0000068775
  14. Gdańskie Przedsiębiorstwo Informatyki Etob Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000126854
  15. Grupa Scotia Sp. Z O.O., Płońsk − KRS 0000158634
  16. Impuls Analizy, Kadry, Finanse Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000109250
  17. Invest Trójmiasto Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000164675
  18. K.p.o. International Sp. Z O.O., Licze − KRS 0000263148
  19. Metrob Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000134773
  20. Mg Probud S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000037034
  21. Międzynarodowa Szkoła Technologii i Zarządzania Przy Politechnice Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000224017
  22. Oliva Centrum Produkcyjne Gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000140407
  23. Oliva W Gdyni W Celu Prywatyzacji, Gdynia − KRS 0000011232
  24. Olt Express Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000401469
  25. Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań Ekola S.A., Gdańsk − KRS 0000075863
  26. Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000123054
  27. Proinwest Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000126929
  28. Przedsiębiorstwo Budowlane Budrem M.kulesz J.laszczka Sp. J., Kwidzyn − KRS 0000084884
  29. Przedsiębiorstwo Budowlane Invest S.A., Gdańsk − KRS 0000131314
  30. Przedsiębiorstwo Produkcji Okrętowej Holm Construction Ltd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000094886
  31. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Homeofarm Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000194563
  32. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Uniwersum Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000121114
  33. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Lokata Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000174924
  34. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Ventus Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000070971
  35. Przedsiębiorstwo Z Udziałem Zagranicznym Produkcyjno-usługowe Interpan Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000147669
  36. Ref Przedsiębiorstwo Porodukcyjno-usługowe Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000153677
  37. Ridom Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000264344
  38. Rikardo Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000149920
  39. Roboprojekt Sp. Z O.O., Siewierz − KRS 0000119333
  40. Sds Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000031241
  41. Sgr Marketing Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000380469
  42. Sieć Detaliczna Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000013773
  43. Sieć Handlowa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000006405
  44. Spółdzielnia Domów Jednorodzinnych Zakoniczyn-d, Gdańsk − KRS 0000128498
  45. Syndycypomorscy.pl - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000462159
  46. Tal S.A. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000170331
  47. Teknos-oliva Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000110130
  48. Unimor Tv Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000135588
  49. Unitrade Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000073680
  50. Urbancar Sp. Z O.O., Rotmanka − KRS 0000411458


Inne osoby dla Polek (40 osób):