Kogo reprezentuje osoba

Pruski Waldemar Józef

w KRS

Waldemar Józef Pruski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Waldemar
Drugie imię:Józef
Nazwisko:Pruski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Przytoczna (Lubuskie), Łódź (Łódzkie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majcherczyk Cezary Bernard, Pruska Renata Grażyna, Słoniewski Tomasz Adam, Wilczek Grzegorz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pruska Renata, Słoniewski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wąż Mariusz Adam

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majcherczyk Cezary Bernard, Pruska Renata Grażyna, Słoniewski Tomasz Adam, Wilczek Grzegorz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baranowska Joanna Magdalena, Kozieł Tomasz Andrzej, Kozłowski Marek Andrzej, Maciński Dariusz, Pruska Renata Grażyna, Stasiak Andrzej Marek, Thiel Alojzy

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agrim Sp. Z O.O., Przytoczna − KRS 0000435646
  2. Agro - G Sp. Z O.O., Lubikowo − KRS 0000403587
  3. Agroland Sp. Z O.O., Rogity − KRS 0000202740
  4. Asm Energia Sp. Z O.O., Skwierzyna − KRS 0000400186
  5. Bdm Sp. Z O.O., Skwierzyna − KRS 0000325048
  6. Dach-izol Sp. Z O.O., Reńska Wieś − KRS 0000040060
  7. Dm Celus Sp. Z O.O., Jordanów Śląski − KRS 0000343633
  8. Energotrade Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000041430
  9. Flora Sp. Z O.O., Międzyrzecz − KRS 0000222559
  10. Flora-polska Sp. Z O.O., Skwierzyna − KRS 0000295311
  11. Global Star Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000278580
  12. Good Producers Sp. Z O.O., Lubikowo − KRS 0000446587
  13. Green Oil Sp. Z O.O., Przytoczna − KRS 0000359626
  14. Koma Sp. Z O.O., Skwierzyna − KRS 0000213472
  15. Mnnf Polinvest Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000362329
  16. Mtj Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000265852
  17. Oleje Dystrybucja Szkudlarek, Banaś Sp. J., Ksawerów − KRS 0000390329
  18. Petrobos Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000501873
  19. Satton Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Skwierzyna − KRS 0000354425
  20. Słoneczna Farma Sp. Z O.O., Lubikowo − KRS 0000295053
  21. Stl Sp. Z O.O., Przytoczna − KRS 0000292549
  22. Stowarzyszenie Producentów Polska Biomasa, M.st. Warszawa − KRS 0000468548
  23. Synergetyka Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000302851
  24. Wb Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000254386
  25. Woodwaste Sp. Z O.O., Przytoczna − KRS 0000258044

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aron Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000050047
  2. Bitumex Sp. Z O.O., Reńska Wieś − KRS 0000090140
  3. Darol Sp. Z O.O., Słońsk − KRS 0000227058
  4. Ekotrans Paliwa Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000498751
  5. Energomontażrem-łódź, Jarosław Majka, Cezary Majcherczyk Sp. J., Zgierz − KRS 0000074260
  6. International Trade Service Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000045571
  7. Lootor Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000270775
  8. Polmarket Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000114043
  9. River Sp. Z O.O., Skwierzyna − KRS 0000325349
  10. Satton Sp. Z O.O., Skwierzyna − KRS 0000286780
  11. Skwierzyński Klub Sportowy Pogoń Skwierzyna, Skwierzyna − KRS 0000170678
  12. Złota Farma Sp. Z O.O., Kwilcz − KRS 0000396517


Inne osoby dla Pruski (46 osób):