Kogo reprezentuje osoba

Prymas Michał

w KRS

Michał Prymas

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Michał
Nazwisko:Prymas
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Poznań (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bełdycki Piotr, Borowski Joseph, Gerczak Gorczyca Bożena, Kieliszewski Tadeusz, Rosińska Gadzinowska Bożena, Trybusz Adam, Von Der Heyden Sven

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Michalski Grzegorz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojarski Tomasz, Cegła Maciej Bogusz, Jantoń Drozdowska Elżbieta, Jonczyk Krzysztof, Kaczmarek Paweł Czesław, Kliber Małgorzata Kamila, Kopczyński Zdzisław, Kulak Wojciech, Lipiński Dariusz Tadeusz, Makowski Tadeusz, Paczkowski Wojciech Józef, Purgat Agnieszka, Reglińska Krystyna, Różycki Piotr, Siejkowski Krzysztof, Smogur Krystyna, Sobkowski Andrzej, Strykowski Kosma, Świderski Paweł, Szperzyńska Jolanta, Szulc Ryszard, Słoński Mariusz, Wierzowiecki Tomasz, Wiśniewska Anna Agnieszka, Zieliński Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilkanowicz Włodzimierz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartosik Ewa, Chołody Artur, Godziszewski Bartosz Jeremi, Guss Bartosz, Jaskowiec Kinga, Kaczmarek Paweł Czesław, Kosiński Eryk, Moskalik Justyna, Przekop Anna, Przepióra Paweł, Przybyszewski Karol Adam, Smogur Krystyna Zofia, Sowiński Robert, Stasica Arkadiusz Stefan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sosnowski Mariusz Paweł

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyniak Waldemar, Kroll Marek, Malengowski Mirosław Tadeusz, Nowaczyk Emilia, Olszewski Bogusław, Rozenbajgier Marek, Skorb Sylwester, Śliwiński Kazimierz, Szubert Roman, Szulc Ryszard, Szwed Krzysztof, Wiza Danuta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Weremczuk Natalia Ewelina
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartosik Ewa, Cielewicz Jacek, Czachor Andrzej, Duszyńska Lidia Maria, Hołderny Bogusław, Maślaczyński Mariusz, Mielcarek Ryszard, Stasica Arkadiusz Stefan, Szymański Eugeniusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wesołowska Magdalena
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojarski Tomasz, Cegła Maciej Bogusz, Jantoń Drozdowska Elżbieta, Jonczyk Krzysztof, Kaczmarek Paweł Czesław, Kliber Małgorzata Kamila, Kopczyński Zdzisław, Kulak Wojciech, Lipiński Dariusz Tadeusz, Makowski Tadeusz, Paczkowski Wojciech Józef, Purgat Agnieszka, Reglińska Krystyna, Różycki Piotr, Siejkowski Krzysztof, Smogur Krystyna, Sobkowski Andrzej, Strykowski Kosma, Świderski Paweł, Szperzyńska Jolanta, Szulc Ryszard, Słoński Mariusz, Wierzowiecki Tomasz, Wiśniewska Anna Agnieszka, Zieliński Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilkanowicz Włodzimierz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Calski Paweł, Dąbrowska Urszula, Grabczuk Krzysztof, Kubicki Janusz Jan, Maciejewicz Jan, Morek Justyna, Paszkiewicz Krzysztof, Rolnik Monika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalibowski Krzysztof
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antkowiak Stefan, Bagieńska Zawłocka Anna, Bejnarowicz Józef, Cieślak Wioletta, Dembiński Ryszard Bolesław, Kosiński Eryk, Makowski Tadeusz, Martuzalski Stanisław, Urbanek Hieronim

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Werschler Adam

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Andersia Property Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000058643
  2. Andersia Retail Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000238196
  3. Andersia Tower Hotel Management Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000242969
  4. Aquanet Ostroróg Sp. Z O.O., Ostroróg − KRS 0000163831
  5. Asma Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000140727
  6. Atrybut Development Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000250791
  7. Banafrucht Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000384445
  8. Callisto Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000445739
  9. Centrum Edukacji i Innowacji Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000350017
  10. Długi Targ Hotel Management Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000610327
  11. Długi Targ Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000258097
  12. Edictum Plus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000513120
  13. Edictum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000187035
  14. Edutrans Jonczyk i Jonczyk Sp. J., Zduńska Wola − KRS 0000153325
  15. Emilia Nowaczyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000262797
  16. Eu Callisto Group Pl Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000584908
  17. Euro 2012 Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328595
  18. Fabryki Narzędzi Specjalnych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000588735
  19. Fundacja Andrzeja Aumillera Ostoja, Poznań − KRS 0000245842
  20. Fundacja Edmunda J. Saundersa, Poznań − KRS 0000545445
  21. Fundacja Rozwoju Miasta Poznania, Poznań − KRS 0000258715
  22. Fundacja Siudmak Arkana Xxi, Poznań − KRS 0000139584
  23. Gci Sp. Z O.O., Suchy Las − KRS 0000320193
  24. Gwaranter Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000470744
  25. Kinestrefa, Poznań − KRS 0000621404
  26. Kórnickie Stowarzyszenie Imienia Władysława Hrabiego Zamoyskiego, Kórnik − KRS 0000410198
  27. Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. Z O.O., Leszno − KRS 0000346584
  28. Leśny Zakład Usługowy Lasbud Sp. Z O.O., Zaścianki − KRS 0000187110
  29. Lubelskie Dworce S.A., Lublin − KRS 0000306605
  30. Madbex Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000095600
  31. Masiota i Wspólnicy Adwokacka Spółka Partnerska, Poznań − KRS 0000321866
  32. Maxer Trading S.A., Warszawa − KRS 0000085414
  33. Mcm Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000140710
  34. Miastoprojekt - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000190009
  35. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej S.A., Poznań − KRS 0000218977
  36. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne W Poznaniu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000067030
  37. Neuroteam Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000724337
  38. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inicjatyw Mieszkaniowych Sim, Warszawa − KRS 0000212126
  39. Opportunity Poland, Warszawa − KRS 0000233756
  40. Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Pniewy − KRS 0000177961
  41. Polska Fundacja Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum, Warszawa − KRS 0000462136
  42. Polskie Stowarzyszenie Badań Wspólnoty Europejskiej, Sopot − KRS 0000140675
  43. Poznański Dom Inwestycyjny Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000556222
  44. Poznańskie Centrum Finansowe Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000434250
  45. Probuild Holdings Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000587041
  46. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000019516
  47. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Poznaniu S.A., Poznań − KRS 0000339648
  48. Przedsiębiorstwo Kontroli Ryzyka Pekor S.A., Warszawa − KRS 0000064870
  49. Sowiński i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Doradcy Podatkowego Spółka Partnerska, Poznań − KRS 0000553025
  50. Społeczny Komitet Odbudowy Pomnika Wdzięczności - Stowarzyszenie W Poznaniu, Poznań − KRS 0000413690

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.t.kearney Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036914
  2. Akta - Archiwum Sp. Z O.O., Bogucin − KRS 0000122857
  3. Amatorski Tenis Polski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286817
  4. Andersia Tower Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000234674
  5. Aqua Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000082241
  6. Aquanet S.A., Poznań − KRS 0000234819
  7. Aquanet Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000048569
  8. Arvos Ljungström Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000629661
  9. Asma Bd Buszkiewicz Czachor Sp. J., Poznań − KRS 0000042836
  10. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  11. Biernat Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000124085
  12. Brokam Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000284555
  13. Budimex Dromex S.A., Warszawa − KRS 0000131057
  14. Cable Television Networks Amp; Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000378839
  15. Cee Property Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000284634
  16. Centrum Dystrybucji Augusto Kraków Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000278469
  17. Centrum Dystrybucji Augusto Poznań Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000279802
  18. Centrum Kongresowe Biurowiec Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000058674
  19. Chłodnia Kielce S.A., Kielce − KRS 0000148386
  20. Cognor S.A., Poraj − KRS 0000211496
  21. Ctpartners S.A., Warszawa − KRS 0000051608
  22. Dahliamatic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172686
  23. Dggp Sp. Z O.O., Dopiewiec − KRS 0000392456
  24. Domus S.A., Poznań − KRS 0000257100
  25. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  26. Enea Wytwarzanie S.A., Świerże Górne − KRS 0000060541
  27. Euro Poznań 2012 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000300497
  28. Fabryka Urządzeń Ciepłowniczych Thermo Przedsiębiorstwo Państwowe, Poznań − KRS 0000102050
  29. Foksal Properties Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000049088
  30. Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości, Poznań − KRS 0000194090
  31. Fundacja Wielkopolska Sercem Europy, Poznań − KRS 0000233571
  32. Grupa Doradców Biznesowych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000241468
  33. Hydrobudowa - 9 Plus Sp. Z O.O. ., Kostrzyn Nad Odrą − KRS 0000161058
  34. Hydrobudowa 9 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-budowlane Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000041482
  35. Icentis Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000320679
  36. Icentis Partners Chalupec i Szymański Sp. J., Warszawa − KRS 0000292670
  37. Icentis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287894
  38. Inea S.A., Poznań − KRS 0000056936
  39. Infovide - Matrix S.A., Warszawa − KRS 0000122829
  40. Klub Kobiet Przedsiębiorczych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000397207
  41. Konsorcjum Inwestycyjne Auto - Finance Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000157352
  42. Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. Z O.O., Czołowo − KRS 0000065697
  43. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  44. Księcia Witolda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000161113
  45. Kubis Construction Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000142846
  46. Lt Service Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000003338
  47. Lubelski Rynek Hurtowy S.A., Elizówka − KRS 0000047934
  48. Lublin Grand Hotel Management Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000145390
  49. Lublin Grand Hotel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061774
  50. Malus Sp. Z O.O., Dąbrówka Ludomska − KRS 0000241981

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych, zabezpieczenia oraz Pogotowia Technicznego w nieruchomościach Skarbu Państwa stanowiących zasób Oddziału Regionalnego AMW w Poznaniu w miejscowościach: Poznań, Biedrusko, Swarzędz, Kwilcz, Porażyn-Bukowiec Stary
    Zamawiający: Agencja Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Poznaniu, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych, zabezpieczenia oraz Pogotowia Technicznego w nieruchomościach Skarbu Państwa stanowiących zasób Oddziału Regionalnego AMW w Poznaniu w miejscowościach: Poznań, Biedrusko, Swarzędz, Kwilcz, Porażyn-Bukowiec Stary.
    Szczegółowe lokalizacje nieruchomości zawarte są w załączniku nr 1 do projektu umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SIWZ.
    Zakres czynności i robót określony został w załączniku nr 3 do projektu umowy, który stanowi załącznik nr 1do niniejszej SIWZ.
  2. Opracowanie dokumentacji projektowej oraz programu prac konserwatorskich na wykonanie remontu zabytkowego budynku mieszkalnego przy ul. Kantaka 8/9 w Poznaniu
    Zamawiający: Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o., Poznań
    Opracowanie dokumentacji projektowej oraz programu prac konserwatorskich na wykonanie remontu zabytkowego budynku mieszkalnego przy ul. Kantaka 8/9 w Poznaniu wpisanego do rejestru zabytków pod nr A231 (działki 36/2, 36/3, AM25 obręb 51 Poznań) wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych uzgodnień, pozwoleń i decyzji. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia: 1.Ekspertyza techniczna wraz z oceną stanu technicznego głównych elementów konstrukcyjnych (stropy, więźba dachowa, schody wewnętrzne)2.Projekt wzmocnienia stropów, przebudowy schodów wewnętrznych oraz wzmocnienia elementów więźby dachowej wraz z konserwacją jej elementów (w razie konieczności) 3.Projekt wymiany pokrycia dachu, opierzeń i obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych oraz przemurowania kominów 4.Inwentaryzacja rysunkowa oraz fotograficzna elewacji 5.Projekt remontu elewacji i izolacji pionowej fundamentów wraz z opisem technicznym i programem technologicznym wykonania prac (w tym wykonanie planszy kolorystycznych elewacji z dyspozycją kolorów wg wzornika) 6.Inwentaryzacja
    stolarki okiennej i drzwiowej z projektem wymiany części stolarki okiennej i drzwiowej. 7.Remont 3 klatek schodowych. 8.Projekt wymiany instalacji elektrycznej w częściach wspólnych budynku z uzgodnieniami ENEA SA 9.Program prac konserwatorskich 10.Wykonanie kosztorysów inwestorskich oraz przedmiarów robót 11.Wykonanie Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót dla w/w dokumentacji projektowej. 12.Sprawowanie nadzoru autorskiego nad robotami objętymi dokumentacją projektową. 13.Przedmiot zamówienia obejmuje również konieczność uzyskania przez Wykonawcę wszelkich koniecznych decyzji (w szczególności decyzji pozwolenia na budowę), pozwoleń (w tym pozwolenia konserwatorskiego) oraz uzgodnień
  3. Wybudowanie dwóch budynków wielorodzinnych przy ul. Bolka w Poznaniu
    Zamawiający: Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o., Poznań
    Przedmiot zamówienia obejmuje:
    a) wybudowanie 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych (A, B) zgodnie z dokumentacją projektową wraz z infrastrukturą (w szczególności budowa przyłączy wodno-kanalizacyjnych) w Poznaniu przy ul. Bolka, obręb Naramowice; ark. 09; dz. 22/26, a nadto przebudowa odcinka ul. Bolka wraz z wykonaniem nowego zjazdu, zagospodarowanie terenu otaczającego budynki oraz uzyskanie decyzji pozwolenia na użytkowanie budynków,
    b) usunięcie drzew i krzewów zgodnie z decyzją Wydziału Ochrony Środowiska - tabelaryczne zestawienie drzew i krzewów przewidzianych do wycinki stanowi załącznik nr 13 do SIWZ. Decyzja Wydziału Ochrony Środowiska zostanie przekazana wyłonionemu Wykonawcy.
    c) uporządkowanie terenu budowy przed przystąpieniem do budowy 2 budynków mieszkalnych - wywóz gruzu znajdującego się na placu budowy oraz utylizację odpadów zgodnie z pkt. 3.2.1.1. SIWZ

Inne osoby dla Prymas (33 osoby):