Kogo reprezentuje osoba

Przybyła Maciej Piotr

w KRS

Maciej Piotr Przybyła

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Maciej
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Przybyła
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1976 r., wiek 43 lata
Miejscowości:Kluczbork (Opolskie), Konin (Wielkopolskie), Piotrków Trybunalski (Łódzkie), Słupca (Wielkopolskie), Zgorzelec (Dolnośląskie)
Przetargi:5 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barczyński Radosław Marek, Blacha Cieślik Karolina Natalia, Chrzanowski Marian Andrzej, Czajka Marek Jan, Fedorowicz Bogusław, Franzkowiak Mikołaj Łukasz, Grzywnowicz Stefan Marian, Jackowicz-korczyńska Magdalena, Janiszewski Maciej Marek, Jankowski Adam Jan, Kaczmarek Karol Włodzimierz, Kaczmarek Tomasz Henryk, Kałuża Janusz, Kisiel Czesław Karol, Kowalski Jerzy Kazimierz, Kowalski Kosma Krzysztof, Krajewski Bartosz, Majcherkiewicz Paweł Stanisław, Moraś Łukasz, Nowakowski Arkadiusz Jerzy, Osowski Jacek Andrzej, Perka Leon, Raczek Krzysztof, Rudnicki Włodzimierz Józef, Siejda Anna, Smuda Dorota Maria, Staszak Wojciech Feliks, Suchowski Wojciech Kamil, Warczyk Łukasz Paweł, Warzecha Marek Bolesław, Witkowski Krzysztof Franciszek, Woźny Edmund Stanisław, Wróbel Radosław, Łaski Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawada Grzegorz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszak Jakub Robert, Barczyński Radosław Marek, Bendzera Mirosław Bronisław, Blacha Cieślik Karolina Natalia, Boroń Marek Piotr, Chmielarski Arkadiusz Leszek, Chrzanowski Marian Andrzej, Domogała Tomasz Jacek, Drespa Andrzej Kazimierz, Franzkowiak Mikołaj Łukasz, Jackowicz Korczyńska Magdalena Maria, Jankowski Adam Jan, Kaczmarczyk Słowik Grażyna Agata, Kaczmarek Tomasz Henryk, Kanafa Sebastian Maciej, Kaniak Marek Stanisław, Kisiel Czesław Karol, Kliciński Sebastian Piotr, Kossok Katarzyna, Kowalski Kosma Krzysztof, Leonkiewicz Jacek Hieronim, Majcherkiewicz Paweł Stanisław, Maksym Paweł Mieczysław, Michalczewski Piotr Bogdan, Osowski Jacek Andrzej, Perka Leon, Sarnicki Karol, Ścieranka Mieczysław, Smuda Dorota Maria, Sobota Zbigniew Adam, Staszak Wojciech Feliks, Stec Stanisław, Szypuła Zdzisław Władysław, Warzecha Marek Bolesław, Witczak Jarosław Robert, Woźny Edmund Stanisław, Wrona Wojciech Krzysztof, Zajączkowska Ejsymont Magdalena Alicja, Zawiszowska Beata Irena, Łaski Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woliński Waldemar Włodzimierz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Smuda Dorota Maria, Łaski Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wocka Norbert Stefan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jasińska-przybyła Karolina Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróbel Iwona
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszak Jakub, Nowakowski Arkadiusz Jerzy, Smuda Dorota

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Milczarek Przemysław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hałas Sławomir

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barczyński Radosław Marek, Blacha Cieślik Karolina Natalia, Chrzanowski Marian Andrzej, Czajka Marek Jan, Fedorowicz Bogusław, Franzkowiak Mikołaj Łukasz, Grzywnowicz Stefan Marian, Jackowicz-korczyńska Magdalena, Janiszewski Maciej Marek, Jankowski Adam Jan, Kaczmarek Karol Włodzimierz, Kaczmarek Tomasz Henryk, Kałuża Janusz, Kisiel Czesław Karol, Kowalski Jerzy Kazimierz, Kowalski Kosma Krzysztof, Krajewski Bartosz, Majcherkiewicz Paweł Stanisław, Moraś Łukasz, Nowakowski Arkadiusz Jerzy, Osowski Jacek Andrzej, Perka Leon, Raczek Krzysztof, Rudnicki Włodzimierz Józef, Siejda Anna, Smuda Dorota Maria, Staszak Wojciech Feliks, Suchowski Wojciech Kamil, Warczyk Łukasz Paweł, Warzecha Marek Bolesław, Witkowski Krzysztof Franciszek, Woźny Edmund Stanisław, Wróbel Radosław, Łaski Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawada Grzegorz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Domogała Jacek, Fryzowicz Zbigniew Stanisław, Ginalski Dariusz, Jakubowski Tomasz Damian, Kisiel Czesław Karol, Koronowska Gabriela Wanda, Szypuła Zdzisław, Wrona Wojciech, Zawiszowska Beata Irena, Łaski Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wodziński Adam Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barczyński Radosław, Chrzanowski Marian Andrzej, Czajka Marek, Fedorowicz Bogusław, Jackowicz-korczyńska Magdalena, Janiszewski Maciej, Kaczmarek Karol, Kaczmarek Tomasz, Kisiel Czesław Karol, Mieloch Jerzy Wincenty, Moraś Łukasz, Nowakowski Arkadiusz Jerzy, Osowski Jacek Andrzej, Raczek Krzysztof, Staszak Wojciech, Stróżyk Marian, Suchowski Wojciech Kamil, Szkudlarek Jerzy, Urbańska Krystyna, Warzecha Marek Bolesław, Witkowski Krzysztof, Wróbel Radosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójkowski Tomasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszak Jakub Robert, Barczyński Radosław Marek, Bendzera Mirosław Bronisław, Blacha Cieślik Karolina Natalia, Boroń Marek Piotr, Chmielarski Arkadiusz Leszek, Chrzanowski Marian Andrzej, Domogała Tomasz Jacek, Drespa Andrzej Kazimierz, Franzkowiak Mikołaj Łukasz, Jackowicz Korczyńska Magdalena Maria, Jankowski Adam Jan, Kaczmarczyk Słowik Grażyna Agata, Kaczmarek Tomasz Henryk, Kanafa Sebastian Maciej, Kaniak Marek Stanisław, Kisiel Czesław Karol, Kliciński Sebastian Piotr, Kossok Katarzyna, Kowalski Kosma Krzysztof, Leonkiewicz Jacek Hieronim, Majcherkiewicz Paweł Stanisław, Maksym Paweł Mieczysław, Michalczewski Piotr Bogdan, Osowski Jacek Andrzej, Perka Leon, Sarnicki Karol, Ścieranka Mieczysław, Smuda Dorota Maria, Sobota Zbigniew Adam, Staszak Wojciech Feliks, Stec Stanisław, Szypuła Zdzisław Władysław, Warzecha Marek Bolesław, Witczak Jarosław Robert, Woźny Edmund Stanisław, Wrona Wojciech Krzysztof, Zajączkowska Ejsymont Magdalena Alicja, Zawiszowska Beata Irena, Łaski Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woliński Waldemar Włodzimierz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czajka Marek Jan, Fedorowicz Bogusław, Franzkowiak Mikołaj Łukasz, Hatłas Tomasz, Herman Tomasz, Malinowski Krzysztof, Merdziński Adam, Moraś Łukasz, Witkowski Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaborowicz Piotr Stanisław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chyliński Henryk Konrad, Dranikowski Marek Stanisław, Grzesik Jan, Guzek Wiktor Adam, Heidrich Karol Edward, Jonek Aleksander, Kosior Jerzy Arnold, Kowalski Andrzej, Milewski Witold, Miodowski Zbigniew, Pilarczyk Jan Paweł, Sajnaga Andrzej, Szymianiec Lucjan, Słysz Stanisław, Wcisło Jerzy, Żółtowski Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zobel Henryk Ludwik
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzanowski Marian Andrzej, Maksym Paweł Mieczysław, Zawiszowska Beata Irena, Łaski Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łożyński Jan Antoni
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarz Ryszard, Blacha Cieślik Karolina Natalia, Domogała Jacek, Domogała Tomasz, Ginalski Dariusz, Jakubowski Tomasz Damian, Kisiel Czesław Karol, Leonkiewicz Jacek, Osowski Jacek, Szymik Jan Paweł, Wróbel Radosław, Wrona Wojciech, Zajączkowska Ejsymont Magdalena, Zawiszowska Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zyska Tomasz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bachorz Roman Stefan, Jabłoński Ryszard Karol, Jain Siddharth, Maddukuri Jagadesware Rao, Mikołajczyk Dariusz Mieczysław, Sznajder Ryszard Leonard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stasik Dariusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarz Ryszard, Blacha Cieślik Karolina, Domogała Jacek, Domogała Tomasz, Fryzowicz Zbigniew, Jackowicz Korczyńska Magdalena, Jakubowski Tomasz, Kisiel Czesław, Leonkiewicz Jacek, Nowakowski Arkadiusz, Osowski Jacek, Szymik Jan Paweł, Wrona Wojciech Krzysztof, Zajączkowska Ejsymont Magdalena, Zawiszowska Beata, Łaski Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyjadłowska Dorota

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Admiselekt Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000421512
  2. Aero Investment Fund S.A., Rybnik − KRS 0000372340
  3. Aero Silesia Wind S.A., Rybnik − KRS 0000379697
  4. Agencja Reklamowa Creative Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152076
  5. Aine Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000804882
  6. Airon Investment S.A., Bydgoszcz − KRS 0000412048
  7. Akademia Piłkarska Młody Mks Kluczbork, Kluczbork − KRS 0000676530
  8. Albatros Myjnie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000593600
  9. Anapaite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000527434
  10. Apz Nieruchomości Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000641283
  11. Asman Capital Investments Sp. Z O.O., Uścikówiec − KRS 0000215111
  12. Asmet S.A., Reguły − KRS 0000050488
  13. Asmet Sp. Z O.O., Reguły − KRS 0000430878
  14. Atlanta Company Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000649802
  15. Avalon Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000291651
  16. Bioecon Sp. Z O.O., Sady − KRS 0000367331
  17. Biogress Sp. Z O.O., Sady − KRS 0000589506
  18. Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji Separator Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000019743
  19. Bls Engineering Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000475927
  20. Business Realizacje Sp. Z O.O., Wieluń − KRS 0000340136
  21. Centrum Medyczne Vita-medica Sp. Z O.O., Sulejówek − KRS 0000241865
  22. Centrum Rehabilitacji Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000658620
  23. Certpol Sp. Z O.O., Zawiercie − KRS 0000211807
  24. Chemical Worldwide Business S.A., Słupca − KRS 0000336592
  25. Colian Holding S.A., Opatówek − KRS 0000009994
  26. Collegium Cogitantium, Kraków − KRS 0000240100
  27. Comekoprojekt Sp. Z O.O., Sady − KRS 0000383716
  28. Condix Park Sp. Z O.O., Sady − KRS 0000804949
  29. Condix S.A., Sady K.poznania − KRS 0000220697
  30. Develia S.A., Wrocław − KRS 0000253077
  31. Deversorium Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000773426
  32. Dynatel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000099213
  33. E i R Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000331510
  34. Eco-viento Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000516321
  35. Edukacja - Mikołajczyk Sp. Z O.O., Piotrowice − KRS 0000683626
  36. Eko-en-el Sp. Z O.O., Dubowo Drugie − KRS 0000432144
  37. Elgór+hansen S.A., Chorzów − KRS 0000061042
  38. Emt Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000168342
  39. Emtel System Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000760700
  40. Energosynergia Technologie Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji, Mikołów − KRS 0000212771
  41. Ep Centrum Finansowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000011089
  42. Esotiq Henderson S.A., Gdańsk − KRS 0000370553
  43. Est Inwestycje Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000574520
  44. Euronova Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Gdynia − KRS 0000478790
  45. Ex-coal Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000282838
  46. Fabryka Mebli Mikołajczyk Sp. Z O.O., Piotrowice − KRS 0000296490
  47. Fabryka Śrub Bispol S.A., Bielsko-biała − KRS 0000203506
  48. Fabryka Urządzeń Mechanicznych Chofum W Chocianowie S.A., Chocianów − KRS 0000114348
  49. Famur Famak S.A., Kluczbork − KRS 0000076547
  50. Famur Finance Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000618105

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abmk Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000167698
  2. Acek Properties Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000251293
  3. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  4. Agencja Anticorr Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000185785
  5. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  6. Allcnet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000546164
  7. Alot Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000481845
  8. Alteris S.A., Katowice − KRS 0000391749
  9. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  10. Aquarius Promotion S.A., Katowice − KRS 0000128911
  11. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  12. Argon Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000118032
  13. Arttech Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000555592
  14. Atlanta Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000121230
  15. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  16. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  17. Bawa Sp. Z O.O., Wysogotowo − KRS 0000104001
  18. Beskidzka Drukarnia Flexograficzna Bedef Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000070935
  19. Beta Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Karniowice − KRS 0000331055
  20. Biuro Dostaw Kompleksowych s.a., Katowice − KRS 0000022552
  21. Biuro Handlowe Euro-matex Sp. Z O.O., Borne Sulinowo − KRS 0000055384
  22. Biuro Projektowe Biprocemwap Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000790814
  23. Biuro Projektowo-inwestycyjne Proinvest Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000301998
  24. Biuro Studiów, Projektów i Realizacji Energoprojekt-katowice S.A. W Katowicach, Katowice − KRS 0000052247
  25. Bkt Polska S.A., Warszawa − KRS 0000103487
  26. Bonum Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000025432
  27. Brainstorm Nieruchomości Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000540416
  28. Castel Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177614
  29. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  30. Centromost-stocznia Rzeczna W Płocku Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000073437
  31. Centrum Diagnostyki Rurociągów i Aparatury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048176
  32. Chemar Rurociągi Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000066707
  33. Conbelts S.A., Bytom − KRS 0000125837
  34. Condix Messe Sp. Z O.O., Sady − KRS 0000600151
  35. Conmed Budownictwo Medyczne Sp. Z O.O., Mrowino − KRS 0000257431
  36. Consumer - Serwis Sp. Z O.O., Środa Wielkopolska − KRS 0000094214
  37. Corrtal-trade Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000163286
  38. D i Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000273699
  39. Damen Shipyards Koźle Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000064318
  40. Development 4 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Chorzów − KRS 0000490506
  41. Dolnośląskie Elektrownie Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000137906
  42. Dombeta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179567
  43. Drim Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000027183
  44. Ecofish Sp. Z O.O., Sady − KRS 0000514472
  45. Edge Npd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441520
  46. Ekohut Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000101734
  47. Emc Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000154839
  48. Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada − KRS 0000053769
  49. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  50. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483

Powiązane przetargi (6 szt.):
  1. Dostawa stopów, materiałów do metalografii, narzędzi, odczynnika do niklowania bezprądowego oraz aktualizacji oprogramowania Turbo DATAWIN lub równoważne.
    Zamawiający: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, Rzeszów
    1. Stop In 740 o następującym składzie chemicznym (%mas.) :
    Ni - reszta ,Cr- 25, Co-20, Nb - 2.0, Ti - 1.8, Al - 0.9, Fe- 1.0 , Mo - 0.6, Si - 0.5, Mn - 0.3, Zr - 0.04, C - 0.03
    Stop powinien być dostarczony w postaci kwadratowych prętów 25x25mm o masie ok. 30kg. Dostawa stopu niklu.;
    2. Stop tytanu Ti-6Al-2.7Sn-4Zr-0.4Mo-0.45Si (Timet 1100)
    Pręt okrągły
    Wymiar: średnica 50mm x ok. 2000 mm długość (około 18 kg). Dostawa stopu tytanu;
    3. Materiały do metalografii wg specyfikacji. 4 Dostawa narzędzi 5 Dostawa odczynnika do niklowania bezprądowego;
    Dostawa aktualizacji oprogramowania Turbo DATAWIN nr kat. 10016998 Dostawa aktualizacji oprogramowania Turbo DATAWIN lub równoważnego.;
  2. Przeprowadzenie szkoleń i warsztatów w ramach projektu systemowego współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego POKL, priorytet VII Promocja integracji społecznej, działanie 7.1 rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ślesinie w ramach projektu /Klucz do sukcesu/ w zakresie kursu spawania i kursu operatora wózków jezdniowych i podnośnikowych.
    Zamawiający: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Ślesin
    Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla osób niepracujących, w tym bezrobotnych, znajdujących się w wieku aktywności zawodowej, które korzystają ze świadczeń pomocy społecznej, podlegają wykluczeniu społecznemu lub są zagrożone wykluczeniem.
    2. Przedmiot zrealizowany jest w ramach projektu pod nazwą; /Klucz do sukcesu/ współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego POKL, priorytet VII Promocja integracji społecznej, działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ślesinie
    3. Przedmiot zamówienia realizowany będzie z podziałem na następujące części:
    Część I - Kurs spawania
    Czas trwania kursu - od dnia podpisania umowy do 10 grudnia 2010 r. (zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem zajęć, maks. 8 godzin dziennie),
    Liczba uczestników - 11 osób
    Przewidywana liczba godzin: 265 godzin / osobę, w tym:
    1) zajęcia teoretyczne - 45 godzin (Zamawiający przez /godzinę/ rozumie godzinę lekcyjną trwającą 45 min.);
    2) zajęcia praktyczne - 220 godzin (Zamawiający przez /godzinę/ rozumie godzinę zegarową trwającą 60 min.);
    Cel zajęć:
    - uzyskanie umiejętności i odpowiednich kwalifikacji umożliwiających zaliczenie egzaminu i nabycie uprawień spawacza blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG - etap I. Kurs kończy egzaminem teoretycznym i praktycznym. Uczestnik kursu otrzymuje książeczkę spawacza i świadectwo wg EN 287-1.
    - uzyskanie umiejętności i odpowiednich kwalifikacji umożliwiających zaliczenie egzaminu i nabycie uprawień spawacza blach spoinami czołowymi metodą MAG - etap II. Kurs kończy egzaminem teoretycznym i praktycznym. Uczestnik kursu otrzymuje książeczkę spawacza i świadectwo wg EN 287-1.
    Obowiązki Wykonawcy:
    1. Opracowanie programu szkolenia powinno być zgodne z wytycznymi Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach nr W-07/IS-02.
    2. Program szkolenia musi być sporządzony zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 02 marca 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków prowadzenia przez publiczne służby zatrudnienia usług rynku pracy (Dz. U. Nr 47, poz. 315).
    3. Wykonawca zapewni środki ochrony indywidualnej (okulary, przyłbica spawalnicza, rękawice, fartuch, itp.).
    Część II - Kurs operatora wózków jezdniowych i podnośnikowych
    Liczba uczestników- 4 osoby,
    Czas trwania kursu - od dnia podpisania umowy do 10 grudnia 2010 r
    Przewidywana liczba godzin: 55 godzin / osobę, w tym:
    1) zajęcia teoretyczne - 37 godzin (Zamawiający przez /godzinę/ rozumie godzinę lekcyjną trwającą 45 min.) ;
    2) zajęcia praktyczne - 18 godzin (Zamawiający przez /godzinę/ rozumie godzinę zegarową trwającą 60 min.);
    Cel zajęć:
    - kurs przeznaczony jest dla osób ubiegających się o uzyskanie uprawnień do samodzielnej obsługi wózków jezdniowych z mechanicznym napędem podnoszenia z silnikami akumulatorowymi, spalinowymi i gazowymi, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dn. 10 maja 2002 r. bezpieczeństwa i higieny pracy przy użytkowaniu wózków jezdniowych z napędem silnikowym i mechanicznym napędem podnoszenia.
    - uzyskanie umiejętności i odpowiednich kwalifikacji umożliwiających zaliczenie egzaminu przed Państwową Komisją Egzaminacyjną Urzędu Dozoru Technicznego i wydanie zaświadczenia ukończenia kursu oraz uprawnienia do kierowania wózkami wydane przez UDT.
    Obowiązki Wykonawcy:
    1. Opracowanie programu szkolenia powinno być zgodne z wytycznymi
    2. Program szkolenia musi być sporządzony zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 02 marca 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków prowadzenia przez publiczne służby zatrudnienia usług rynku pracy (Dz. U. Nr 47, poz. 315).
  3. Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia o nazwie Spawacz blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG i TIG- etap I dla 10 osób bezrobotnych skierowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Turku.
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Turku, Turek
    Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia o nazwie Spawacz blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG i TIG- etap I dla 10 osób bezrobotnych skierowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Turku
  4. Przeprowadzenie szkolenia : Spawanie w półautomacie MAG - spoinami pachwinowymi i czołowymi
    Zamawiający: PUP Konin, Konin
    Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia: Spawanie w półautomacie MAG - spoinami pachwinowymi i czołowymi dla 20 osób- finansowanego ze środków Funduszu Pracy
  5. Przeprowadzenie szkolenia : Spawanie w półautomacie MAG - spoinami pachwinowymi i czołowymi
    Zamawiający: PUP Konin, Konin
    Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia: Spawanie w półautomacie MAG - spoinami pachwinowymi i czołowymi dla 24 osób finansowanego ze środków EFS .
  6. Przeprowadzenie szkolenia: Operator obrabiarek skrawających do metali
    Zamawiający: PUP Konin, Konin
    Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia: Operator obrabiarek skrawających do metali dla 10 osób finansowanego ze środków Funduszu Pracy