Kogo reprezentuje osoba

Przybyszewski Zbigniew Stanisław

w KRS

Zbigniew Stanisław Przybyszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zbigniew
Drugie imię:Stanisław
Nazwisko:Przybyszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1956 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Bronisze (Mazowieckie), Chynów (Mazowieckie), Nowe Grobice (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Marcin, Barański Leszek Zygmunt, Biedrzycki Andrzej Stanisław, Biedrzycki Bogdan Krzysztof, Cybulski Roman Józef, Górska Barbara, Kędzierski Sławomir Włodzimierz, Kobusiński Krzysztof, Lis Mieczysław, Lis Zenon Henryk, Petryka Arkadiusz Mikołaj, Przybyszewska Danuta, Przybyszewski Marek, Przychodzień Grzegorz, Rudzki Sławomir, Sosiński Jerzy Stanisław, Stasiak Marcin Remigiusz, Stasiak Ryszard Wojciech, Wiza Agnieszka, Wiza Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Przychodzień Mariusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abram Krzysztof Stefan, Adamiec Robert Witold, Dziedzic Marek Piotr, Furmankiewicz Piotr Jan, Kierzel Sergiusz, Kotaniec Włodzimierz, Kubus Andrzej Wawrzyniec, Kuczyński Andrzej, Makowski Piotr, Niegowski Maciej Paweł, Przybyś Piotr Paweł, Sroczyński Zenon, Trochimczuk Grzegorz, Zientara Irena
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Anderson Anna, Górska Barbara, Górski Maciej, Malski Cezary, Malski Jarosław Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Przybyszewski Paweł

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górska Barbara, Górski Grzegorz Franciszek, Lewandowska Marianna, Lewandowski Ryszard Włodzimierz, Przybyszewska Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lewandowski Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Marcin, Barański Leszek Zygmunt, Biedrzycki Andrzej Stanisław, Biedrzycki Bogdan Krzysztof, Cybulski Roman Józef, Górska Barbara, Kędzierski Sławomir Włodzimierz, Kobusiński Krzysztof, Lis Mieczysław, Lis Zenon Henryk, Petryka Arkadiusz Mikołaj, Przybyszewska Danuta, Przybyszewski Marek, Przychodzień Grzegorz, Rudzki Sławomir, Sosiński Jerzy Stanisław, Stasiak Marcin Remigiusz, Stasiak Ryszard Wojciech, Wiza Agnieszka, Wiza Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Przychodzień Mariusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bando Maciej Radosław, Barylski Jacek Marcin, Bochnar Daria, Bogusz Józef Edmund, Brzezik Ryszard, Byjoch Krzysztof Stanisław, Byliński Janusz Józef, Charzyński Adrian, Dec Małgorzata, Dobrowolski Karol Jan, Dymura Stanisław, Galicz Hanna Bożenna, Godlewski Tadeusz Aleksander, Gutkowski Tomasz Antoni, Gzyra Zygmunt, Karpa Krzysztof Marek, Kozłowski Waldemar Marek, Mazuruk Mirosław, Mościcki Krzysztof Piotr, Ostowicz Kazimierz Jacek, Pindelski Wojciech, Rakowska Monika, Rząsiecki Wojciech Grzegorz, Serafin Władysław, Smolarek Ryszard, Stępień Leszek Józef, Stępień Robert Wojciech, Szewczak Danuta Iwona, Szubiński Jacek Ryszard, Worobiej Ryszard Tadeusz, Wysocki Janusz, Zawadzki Bogdan, Zwolińska Maria Jolanta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zabłocka Abi Yaghi Adriana Magdalena
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Anderson Anna, Górska Barbara, Górski Maciej, Malski Cezary, Malski Jarosław Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Przybyszewski Paweł

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agro - Bronisze Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000379882
  2. Agrokon Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000250391
  3. Agrosimex Sp. Z O.O., Goliany − KRS 0000073347
  4. Agrosimex-invest Sp. Z O.O., Goliany − KRS 0000312909
  5. Armo Sp. Z O.O., Zajączkowo − KRS 0000362023
  6. Aybioo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000650531
  7. Bank Spółdzielczy W Chynowie, Chynów − KRS 0000065080
  8. Basstion Fruit Sp. Z O.O., Chrząszczew − KRS 0000304068
  9. Bioagra S.A., Warszawa − KRS 0000218705
  10. Bm Kobylin Sp. Z O.O., Zduny − KRS 0000265094
  11. Brick-n-mortar Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Jankowice − KRS 0000521749
  12. Bzk Alco S.A., Warszawa − KRS 0000628181
  13. Bzk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000611587
  14. Caesar-Sp. Z O.O.., Skierniewice − KRS 0000178752
  15. Dwa Owoce Sp. Z O.O., Cendrowice − KRS 0000801113
  16. Fbh Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Jankowice − KRS 0000522908
  17. Fertico Sp. Z O.O., Goliany − KRS 0000102818
  18. Firma Handlowo-usługowa Sebastian Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000441588
  19. Forum Kolejowe Railway Business Forum, Warszawa − KRS 0000208891
  20. Fregata S.A., Gdańsk − KRS 0000073087
  21. Fundacja Haliny Sroczyńskiej, Opatówek − KRS 0000046623
  22. Fundacja Imienia Alexisa De Tocqueville A, Warszawa − KRS 0000085251
  23. Fundacja Imienia Leonarda Da Vinci W Pałacu Niezdów, Opole Lubelski − KRS 0000304519
  24. Fundacja Inicjatywy Środkowoeuropejskiej Rynków Hurtowych, Bronisze − KRS 0000185414
  25. Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka Im.św. Józefa Kalasancjusza, Warszawa − KRS 0000120773
  26. Fundacja Nowoczesny Rolnik Polski, Warszawa − KRS 0000589804
  27. Fundacja Plon, Warszawa − KRS 0000421960
  28. Fundacja Szkoła W Lesie, Zalesie Górne − KRS 0000003244
  29. Fundacja Zdrowa Wieś, Warszawa − KRS 0000284418
  30. Fundacja Życie Bez Barier, Pabianice − KRS 0000207849
  31. Golden Sp. Z O.O., Góra Kalwaria − KRS 0000292825
  32. Grill Connoisseur Polska Spółka Z Ograniczoną Odpwowiedzialnością, Płońsk − KRS 0000253657
  33. Grójeckie Tereny Inwestycyjne Krawczyk Sp. J., Słomczyn − KRS 0000483417
  34. Grójeckie Tereny Inwestycyjne Sp. Z O.O., Słomczyn − KRS 0000431689
  35. Gz Come Back Sp. Z O.O., Szałe − KRS 0000611734
  36. Hellena Sp. Z O.O., Biernatki − KRS 0000601978
  37. Igmar Ad Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000370107
  38. Imperial-ds Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000780444
  39. Izba Doradztwa Rolniczego-związek Pracodawców, Brwinów − KRS 0000244450
  40. Izba Producentów i Handlowców Roślin Ozdobnych, Poznań − KRS 0000101987
  41. Jabłuszko Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000170669
  42. Klub Polskiego Producenta Napojów, Warszawa − KRS 0000147696
  43. Koleje Mazowieckie - Km Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222735
  44. Korporacja Przemysłowo - Handlowa Sp. Z O.O., Opatówek − KRS 0000077670
  45. Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A., Warszawa − KRS 0000094881
  46. Kotaniec Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Jankowice − KRS 0000522300
  47. Kr Farmer Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000182082
  48. Krajowe Stowarzyszenie Producentów Napojów Bezalkoholowych, Łódź − KRS 0000143647
  49. Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Warszawa − KRS 0000223899
  50. Malchem Coatings Sp. Z O.O., Sułkowice − KRS 0000573704

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  2. Agencja Rozwoju Regionalnego Ares S.A. W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000051749
  3. Agrosimex-invest Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Goliany − KRS 0000321038
  4. Aqua Żyrardów Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000262727
  5. Asc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000240737
  6. Bank Spółdzielczy W Nadarzynie, Nadarzyn − KRS 0000088670
  7. Biuro Ochrony Magnum Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000124255
  8. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  9. Bzk Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286592
  10. Cd-pol Sp. Z O.O., Szałe − KRS 0000526868
  11. Centrum Obsługi Mieszkańców Kantor Żyrardów Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000630295
  12. Cleanergy Sp. Z O.O., Zajączkowo − KRS 0000304660
  13. Connect Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000495921
  14. Cs Natura Tour Sp. Z O.O. / Cs Natura Tour Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000155205
  15. Cukrownia Racibórz S.A., Racibórz − KRS 0000136126
  16. Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych Damel S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000073626
  17. Desa Modern S.A., Warszawa − KRS 0000434276
  18. Ekogreen Sp. Z O.O., Bronisze − KRS 0000187264
  19. Elewarr-Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000102377
  20. Energetyczne Towarzystwo Finansowo - Leasingowe Energo - Utech S.A., Poznań − KRS 0000033439
  21. Energetyka Bolimów Sp. Z O.O., Bolimów − KRS 0000475760
  22. Energoserwis Kleszczów Sp. Z O.O., Rogowiec − KRS 0000143043
  23. Esp-usługi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008737
  24. Evaclinic Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000397328
  25. Evaclinic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000397135
  26. Fabryka Aparatury Elektromedycznej Famed Łódź S.A., Łódź − KRS 0000038333
  27. Fruit Union Sp. Z O.O., Słomczyn − KRS 0000535910
  28. Fundacja Rozwoju, Warszawa − KRS 0000125573
  29. Gromada Transport Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087677
  30. Grupa Handlowa 777 Sp. Z O.O., Opatówek − KRS 0000224608
  31. Grupa Kęty S.A., Kęty − KRS 0000121845
  32. Grupa Leo-maks Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000363082
  33. Hamilton Uo-technologia Sp. Z O.O., Słomczyn − KRS 0000372526
  34. Huta Pokój S.A., Ruda Śląska − KRS 0000106428
  35. Izzypay S.A., Warszawa − KRS 0000405924
  36. Jabłuszko - Handel Sp. Z O.O., Drwalew − KRS 0000371561
  37. Kancelaria Prawna K. Byjoch i Wspólnik Spółka Komandytowa, Wieluń − KRS 0000157811
  38. Kancelaria Prawna Mazovia Byjoch i Wspólnicy, Żyrardów − KRS 0000379481
  39. Kancelaria Prawna Partnerzy Spółka Partnerska Adwokatów i Radców Prawnych, Legnica − KRS 0000148359
  40. Kompania Węglowa S.A., Katowice − KRS 0000057506
  41. Kopalnia Siarki Machów S.A., Tarnobrzeg − KRS 0000289714
  42. Korpiek- Lublin Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000034747
  43. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  44. Krajowy Samorządowy Fundusz Pożyczkowy - Spółdzielnia Osób Prawnych, Warszawa − KRS 0000210493
  45. Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw - Spółdzielnia Osób Prawnych, Warszawa − KRS 0000306904
  46. Laboratorium Inteligentnego Miasta i Innowacyjnej Gospodarki S.A., Kraków − KRS 0000590980
  47. Lubelski Rynek Hurtowy S.A., Elizówka − KRS 0000047934
  48. Lubelski Węgiel Bogdanka S.A., Bogdanka − KRS 0000004549
  49. Maks Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000241056
  50. Malchem Północ Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000073132

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Usługi oczyszczania ścieków sanitarnych z terenu Jawczyc, Bronisz oraz Ożarowa Wsi Gmina Ożarów Mazowiecki
    Zamawiający: Burmistrz Miasta i Gminy Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki
    Usługi oczyszczania ścieków sanitarnych z terenu Jawczyc, Bronisz oraz Ożarowa Wsi Gmina Ożarów Mazowiecki

Inne osoby dla Przybyszewski (109 osób):